Ki jönne Nyugatra?

Több
18 éve 11 hónapja #254930 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Felagund írta:

Ancalima Anarórë írta: Meg ők tényleg speciális esetek voltak. Tudjuk, hogy a hobbitok hogy gondolkoztak kb, de azt nem, hogy ők hogyan. Mármint, a gyűrű meg ilyenek... Meg vsz Frodónak egy kicsit a végére kicsit eltündésedett a gondolkodásmódja. És lehet, hogy a közös, hatalmas kaland olyan kapocs volt Samu számára, hogy egyszerűen nem is bírta volna ki, hogy ne kövesse. Tehát neki talán mindegy volt, hogy elhagyja az ismertet, mert mennie kellett... Frodó miatt.


Szvsz inkább saját maga miatt. Frodó akkorra már tuti meghalt...


Nem olyan biztos, hiszen lehet, hogy maga Valinor áldott földje segített abban, hogy megvárhassa Samut.

On vagy off ezt nem tudom: én szívesen elmennék Nyugatra. Sok érvem között magam számára a legnyomósabb: ott valószínűleg sokkal szebben és emberhez méltóbban lehet meghalni, mint itt. Bocsánat a komorságért.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254854 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Niph/Elentári írta: Olvastam egy könyvet Kelta mesék és mondák a címe. ott van az a koncepcíó hogy hogy néha mikor egy haladnót elragadott egy tündér csoport és velük ment, nem érzékelte az időt. S mikor visszatért ismerősei már rég nem éltek. Ezzel és hasonló történetekkel van tele a könyv.


Gondolom, a Dömötör Tekla féle válogatásra gondolsz. Ha tetszettek ezek a történetek, van egy jó hírem a számodra: folyamatban van a (majdnem) teljes anyag lefordítása, a jövő év első felében várható a magyar nyelvű kiadás első kötete.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254766 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Ancalima Anarórë írta:

Felagund írta:

Ancalima Anarórë írta: Meg ők tényleg speciális esetek voltak. Tudjuk, hogy a hobbitok hogy gondolkoztak kb, de azt nem, hogy ők hogyan. Mármint, a gyűrű meg ilyenek... Meg vsz Frodónak egy kicsit a végére kicsit eltündésedett a gondolkodásmódja. És lehet, hogy a közös, hatalmas kaland olyan kapocs volt Samu számára, hogy egyszerűen nem is bírta volna ki, hogy ne kövesse. Tehát neki talán mindegy volt, hogy elhagyja az ismertet, mert mennie kellett... Frodó miatt.


Szvsz inkább saját maga miatt. Frodó akkorra már tuti meghalt...


Szal biztos, hogy nem gyógyult meg/enyhültek a fájdalmai? Mármint... Ööööö... Hú de műveletlen vagyok.


Meggyógyult, amennyiben a békés és boldog halál gyógyulásnak nevezhető (és miért ne? ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254763 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Felagund írta:

Ancalima Anarórë írta: Meg ők tényleg speciális esetek voltak. Tudjuk, hogy a hobbitok hogy gondolkoztak kb, de azt nem, hogy ők hogyan. Mármint, a gyűrű meg ilyenek... Meg vsz Frodónak egy kicsit a végére kicsit eltündésedett a gondolkodásmódja. És lehet, hogy a közös, hatalmas kaland olyan kapocs volt Samu számára, hogy egyszerűen nem is bírta volna ki, hogy ne kövesse. Tehát neki talán mindegy volt, hogy elhagyja az ismertet, mert mennie kellett... Frodó miatt.


Szvsz inkább saját maga miatt. Frodó akkorra már tuti meghalt...


Szal biztos, hogy nem gyógyult meg/enyhültek a fájdalmai? Mármint... Ööööö... Hú de műveletlen vagyok.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254760 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Ancalima Anarórë írta: Meg ők tényleg speciális esetek voltak. Tudjuk, hogy a hobbitok hogy gondolkoztak kb, de azt nem, hogy ők hogyan. Mármint, a gyűrű meg ilyenek... Meg vsz Frodónak egy kicsit a végére kicsit eltündésedett a gondolkodásmódja. És lehet, hogy a közös, hatalmas kaland olyan kapocs volt Samu számára, hogy egyszerűen nem is bírta volna ki, hogy ne kövesse. Tehát neki talán mindegy volt, hogy elhagyja az ismertet, mert mennie kellett... Frodó miatt.


Szvsz inkább saját maga miatt. Frodó akkorra már tuti meghalt...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254741 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Meg ők tényleg speciális esetek voltak. Tudjuk, hogy a hobbitok hogy gondolkoztak kb, de azt nem, hogy ők hogyan. Mármint, a gyűrű meg ilyenek... Meg vsz Frodónak egy kicsit a végére kicsit eltündésedett a gondolkodásmódja. És lehet, hogy a közös, hatalmas kaland olyan kapocs volt Samu számára, hogy egyszerűen nem is bírta volna ki, hogy ne kövesse. Tehát neki talán mindegy volt, hogy elhagyja az ismertet, mert mennie kellett... Frodó miatt.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254732 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Felagund írta:

Erdin írta:

Panda írta: Ha kiérdemelnék egy ilyen lehetőséget, akkor valószínűleg annyi mindet láttam volna már ebben a világban, hogy nem tudnék elszakadni tőle. Ha valamit megismerünk, megnyugtatóvá válik, és azt nem jó elhagyni olyanért, amit nem ismerünk.
De mit keresne egy ember Nyugaton? Szerintem nem való halandónak odamenni; ha már egész életét úgy éli valaki, hogy tudatában van a halandóságának, akkor nem kéne megzavarni.

Mért? Frodó, Bilbó és Samu is halandók voltak, mégis oda mentek.


Ők azért eléggé speciális esetnek számítottak ;)

És tulajdonképp meghalni mentek...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254665 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Erdin írta:

Panda írta: Ha kiérdemelnék egy ilyen lehetőséget, akkor valószínűleg annyi mindet láttam volna már ebben a világban, hogy nem tudnék elszakadni tőle. Ha valamit megismerünk, megnyugtatóvá válik, és azt nem jó elhagyni olyanért, amit nem ismerünk.
De mit keresne egy ember Nyugaton? Szerintem nem való halandónak odamenni; ha már egész életét úgy éli valaki, hogy tudatában van a halandóságának, akkor nem kéne megzavarni.

Mért? Frodó, Bilbó és Samu is halandók voltak, mégis oda mentek.


Ők azért eléggé speciális esetnek számítottak ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254663 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Panda írta: Ha kiérdemelnék egy ilyen lehetőséget, akkor valószínűleg annyi mindet láttam volna már ebben a világban, hogy nem tudnék elszakadni tőle. Ha valamit megismerünk, megnyugtatóvá válik, és azt nem jó elhagyni olyanért, amit nem ismerünk.
De mit keresne egy ember Nyugaton? Szerintem nem való halandónak odamenni; ha már egész életét úgy éli valaki, hogy tudatában van a halandóságának, akkor nem kéne megzavarni.

Mért? Frodó, Bilbó és Samu is halandók voltak, mégis oda mentek.

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254651 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szerintem már én is csak úgy mennék, hogy jönne velem valaki a "régi" világomból... Akinek szintén nem lenne egyértelmű a Nyugat fogalma.

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254615 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ha kiérdemelnék egy ilyen lehetőséget, akkor valószínűleg annyi mindet láttam volna már ebben a világban, hogy nem tudnék elszakadni tőle. Ha valamit megismerünk, megnyugtatóvá válik, és azt nem jó elhagyni olyanért, amit nem ismerünk.
De mit keresne egy ember Nyugaton? Szerintem nem való halandónak odamenni; ha már egész életét úgy éli valaki, hogy tudatában van a halandóságának, akkor nem kéne megzavarni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254521 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Valahogy nem. Vagy ha már muszály, akkor a Fiana tagjaival :) :twisted:

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254517 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Elryn írta: Hm, tényleg változnak a vélemények. Tavalyelőtt még úszva is szívesen mentem volna, azóta itt is boldog vagyok. Semmi esetre sem mennék, ha nem lenne visszaút. Megnézni, eltölteni egy kis időt ott, az még jó lenne, de nagyon gyorsan beleúnnék. Akkor már inkább a kelta "nyugat", az mozgalmasabb, élőbb, sokfélébb. Szerintem


Miért, nem köt le a folyamatos ünneplés? :D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254513 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hm, tényleg változnak a vélemények. Tavalyelőtt még úszva is szívesen mentem volna, azóta itt is boldog vagyok. Semmi esetre sem mennék, ha nem lenne visszaút. Megnézni, eltölteni egy kis időt ott, az még jó lenne, de nagyon gyorsan beleúnnék. Akkor már inkább a kelta "nyugat", az mozgalmasabb, élőbb, sokfélébb. Szerintem

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254382 Írta: Linaewen
Linaewen válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Én gondolkodás nélkül mennék , de csak , ha magammal vihetem a családomat is. Valinorban több a szépség meg az öröm , mint ebben a világban. Bár , ahogy már előttem többen is leírták , vannak még olyan dolgok amikért érdemes lenne küzdeni...De hát a rosszak ,sajna , túlerőben vannak ...Úgyhogy én mennék !

Aiya Earendil colindo calo yára lá Anar az Isil! Elye alcare Hínion Ambaro,elen morniesse,míre andúnesse,áre arinesse!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254359 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Micike írta: Lenne bennem kalandvágy, megismerni Valinort, látni a valódi SZÉPSÉGET!


Szerintem inkább ahhoz kellett a kalandvágy, hogy Középföldére jöjjenek. Valinorban szvsz általában nyugalom és béke honol.
A kérdésre válaszolva: megpróbálnám megismerni úgy nagyjából Középfölde minden lényét, és aztán mennék.

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254309 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Idhren írta: Szóval itt kéne még maradni szerintem, mert "sok jó van még ezen a világon, amiért érdemes küzdeni". :wink:

Nem sieték én sem azért annyira. Valóban van szép a világunkban, csak igykeznünk kell, hogy az is maradjon. De ha most tennék fel a kérdést, akkor nem gondolkoznék sokat... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254302 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én elmennék, persze egy idő után, vagy pedig el sem indultam volna Középföldére.

Lenne bennem kalandvágy, megismerni Valinort, látni a valódi SZÉPSÉGET!

Ahogy Gandalf mondja Pipnek a KV-ben, meséli a csodákat, nos, éppen ezért élne bennem a vágy, hogy meglássam a partokat, a fényt...
:roll: -sóhaj- úgy mennék már most

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254291 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én nem hiszem, hogy elmennék...

És az okot Nimrandir már leírta:

Gilgolwen Nimrandir írta: Úgy érzem, az utazás mellett döntenék ~ ha ugyan, kiérdemelném.
Sok sérülést kell elszenvednie az emberek miatt a világnak. Számomra érthetetlen dolgot művelnek (művelünk) a földdel... ez nagyon aggasztó és elszomorító ... és ahogy az emberre jellemző, mire észbe kapnak, könnyen lehet, hogy már késő lesz. Ha hatalmam lenne helyre állítani az összes sebet, az elsők közt állnék, de így csak a magam módján segítek, pusztán apróságokkal.


Ha mindenki elhajózna ebből a világból, aki nem bírja nézni, mit tesznek vele mások, esély sincs arra, hogy esetleg visszafordítsuk ezt az ilyesztő folyamatot. És tényleg egy ember nem sokat tud tenni (mint ahogy én sem...), de sokszor egy már csak megy valamire.
Szóval itt kéne még maradni szerintem, mert "sok jó van még ezen a világon, amiért érdemes küzdeni". :wink:
[size=9:2abifvy6]Persze lehet, hogyha majd öreg leszek, közeleg a halál, és nem gyűjtök elég bölcsességet, majd másként gondolom... :lol: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254286 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hogy mennék-e Nyugatra?
Nehéz döntés, hiszen minden ideköt, család, barátok, szeretteink, akikkel többé nem találkozhatunk, az a hely, ahol életünket leéltük, amelyhez emlékeink fűződnek és ahová tudjuk, nincs többé visszatérés. De ha kiérdemelném és valóban lehetőséget kapnék, nehéz szívvel, de azt hiszem, elmennék a Boldog Birodalomba.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254264 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

olorin.papa írta:

Angwen írta:

olorin.papa írta: Én elmennék! :D
De csak úgy, ahogyan Trufa és Pippin is elmentek, letéve minden hivatalomat, mindenemet hátrahagyva, úgy, hogy tudva többé nem jövök vissza. :P

Trufa és Pippin? Nyugatra? 8O


Ők persze nem nyugatra mentek, ha olvastad volna a függeléket, nem csodálkoznál, hanem Eomer királyhoz, majd Elessár királyhoz.
De úgy mentek el, hogy tudták, nem fognak többet visszatérni a megyébe

Nahát! Utoljára icke sértett meg ennyire, mikor azt kérdezte, hogy olvastam-e a Szilmarilok elejét. :P :evil: Természetesen olvastam a függeléket (meg még sokminden mást is), és nem csodálkozás, hanem megrökönyödés volt részemről a reakció. Nem tudtam mire vélni, hogy Trufáról és Pippinről azt írtad, hogy Nyugatra mentek--mert a hozzászólásodból igenis úgy tűnt, hogy ezt írod. Máskor fogalmazz pontosabban, és szépen kérlek, ne gyanúsíts azzal, hogy nem olvastam el ennyire alap műveket.
Off és flame részemről befejezve. (Bocsánat, meg kellett védenem a becsületemet. :roll: )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254259 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ha most megkérdeznék tőlem, hogy mennék-e, biztos igent mondanék. Ha évekkel korábban megkérdezik akkor is ez lett volna a válaszom.
Majd egy év múlva is elgondolkozok rajta, lehet akkor már nem-et mondanék.
Szvsz érdemes lenne, minen évben felvetni ezt a témát. Már csak azért is mert az ember egy év alatt sokat változhat. Lehet, hogy aki most azt mondta nem menne egy-két év múlva már menne és fordítva. Nem tudhatom és más sem tudhatja. De cáfoljatok rá, ha nincs igazam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254258 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ha megkapnám a lehetőséget, hogy elmenjek Nyugatra, nem tudom ,hogy döntenék... Az biztos, hogy ez a lehetőség egyedi lenne, és nem szabad elszalasztani, ugyanakkor nem vagyok biztos benne, hogy képes lennék itthagyni ezt a világot. Az biztos, hogy akárhogy is döntenék, mindkét döntésemet megbánnám... Ha mennék, azt bánnám meg, hogy itthagyom ezt a világot, ha maradnék, azt bánnám, hogy nem éltem a lehetőséggel.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254205 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Angwen írta:

olorin.papa írta: Én elmennék! :D
De csak úgy, ahogyan Trufa és Pippin is elmentek, letéve minden hivatalomat, mindenemet hátrahagyva, úgy, hogy tudva többé nem jövök vissza. :P

Trufa és Pippin? Nyugatra? 8O


Ők persze nem nyugatra mentek, ha olvastad volna a függeléket, nem csodálkoznál, hanem Eomer királyhoz, majd Elessár királyhoz.
De úgy mentek el, hogy tudták, nem fognak többet visszatérni a megyébe

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254201 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

olorin.papa írta: Én elmennék! :D
De csak úgy, ahogyan Trufa és Pippin is elmentek, letéve minden hivatalomat, mindenemet hátrahagyva, úgy, hogy tudva többé nem jövök vissza. :P

Trufa és Pippin? Nyugatra? 8O

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254061 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Úgy érzem, az utazás mellett döntenék ~ ha ugyan, kiérdemelném.
Sok sérülést kell elszenvednie az emberek miatt a világnak. Számomra érthetetlen dolgot művelnek (művelünk) a földdel... ez nagyon aggasztó és elszomorító ... és ahogy az emberre jellemző, mire észbe kapnak, könnyen lehet, hogy már késő lesz. Ha hatalmam lenne helyre állítani az összes sebet, az elsők közt állnék, de így csak a magam módján segítek, pusztán apróságokkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254052 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Gandalf írta: Nem mennék. Még minden ideköt ehhez a világhoz. Majd ha már nem marasztal semmi, akkor talán...


Akkor majd építünk egy hajót, és elmegyünk Valinorba.
Csak nehogy Amerikában kössünk ki :D :lol:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254019 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nem mennék. Még minden ideköt ehhez a világhoz. Majd ha már nem marasztal semmi, akkor talán...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253994 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Szerintem ez a kérdés csak úgy merülhet fel, hogy az utazást kiérdemelted, és csak ezután választhatsz. attól függőn, hogy mennyire merített ki az élet, és mennyire vágysz a szép halálra...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253992 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Valóban nagyon furcsa lenne, ha megláthatnánk a Nyugatot. Vénségesen vén hely, az ember számára felfoghatatlanul vén, teli szépséggel, fájdalommal, és az örök léttel. Szerintem nem bírnánk ott élni, annyira egy más környezet, az emberek helye a Középföd, azt teremtették neki, és szvsz ezért nem is engedték be az embereket Valinorba. De hogy a kérdésre válaszoljak: nem tudom mit tennék...

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére