Kvíz játék

Több
20 éve 6 hónapja #142562 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta: Helyesbítek. Mégsem.

Hacking IP...

Ez vajon mit jelenthet?

HÁHÁ!!!
Én megmondtam!
Nekem se müxik... :crying:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142361 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta:

Sil írta: Egyébként ma, hogy újra játszottam, megfigyeltem, hogy vannak olyan kérdések, amiknél nem is kell gondolkodnom egyáltalán, mert valahogy megszólal egy hangocska a fejemben, és már énekli is a választ... :oops:
Pl. van egy olyan kérdés, hogy ki nevezte először Melkort Morgothnak, és erre a hang elkezdi: "Morgoth I cried...", satöbbi... Meg hogy ki hívta ki Morgoth-ot: "Lord of all Noldor..." Persze énekelve... :o
*Sil kicsit túl sok BG-t hallgat, úgy tűnik...*


:D

Jééé, működik innen!


Helyesbítek. Mégsem.

Hacking IP...

Ez vajon mit jelenthet?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142360 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Egyébként ma, hogy újra játszottam, megfigyeltem, hogy vannak olyan kérdések, amiknél nem is kell gondolkodnom egyáltalán, mert valahogy megszólal egy hangocska a fejemben, és már énekli is a választ... :oops:
Pl. van egy olyan kérdés, hogy ki nevezte először Melkort Morgothnak, és erre a hang elkezdi: "Morgoth I cried...", satöbbi... Meg hogy ki hívta ki Morgoth-ot: "Lord of all Noldor..." Persze énekelve... :o
*Sil kicsit túl sok BG-t hallgat, úgy tűnik...*


:D

Jééé, működik innen!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142319 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Egyébként ma, hogy újra játszottam, megfigyeltem, hogy vannak olyan kérdések, amiknél nem is kell gondolkodnom egyáltalán, mert valahogy megszólal egy hangocska a fejemben, és már énekli is a választ... :oops:
Pl. van egy olyan kérdés, hogy ki nevezte először Melkort Morgothnak, és erre a hang elkezdi: "Morgoth I cried...", satöbbi... Meg hogy ki hívta ki Morgoth-ot: "Lord of all Noldor..." Persze énekelve... :o
*Sil kicsit túl sok BG-t hallgat, úgy tűnik...*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142220 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Felagund: én is onnan puskáztam ki őket :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142191 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hmmm... (Sőt humm)

Majd megnézem...

[size=9:35vvt9q6]Asszem megint beégtem... :oops: [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142170 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

Sil írta: Végülis, ha belegondolunk, Gondolin 7 kapuja a Gyűrű keresésében szerepel


Ne viccelj má' HOL? :hein:
Mert azért azt is olvasgattam egypárszor...
Vagy ilyen figyelmetlen lennék? :?


Tuor Gondolinba jövetelénél van leírva. Angolul kinnt van itt a weboldlaon is:
213.157.100.65/~tolkien/page.php ... or&m=muvek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142156 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Tuor sztorijánál szerepel :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142152 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Végülis, ha belegondolunk, Gondolin 7 kapuja a Gyűrű keresésében szerepel


Ne viccelj má' HOL? :hein:
Mert azért azt is olvasgattam egypárszor...
Vagy ilyen figyelmetlen lennék? :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142108 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Végülis, ha belegondolunk, Gondolin 7 kapuja a Gyűrű keresésében szerepel, olyan kategória meg van...

Találtam egy hibás kérdést: Ki Pippin felesége. Nem fogadja el a helyes választ.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142104 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Van Gondolin 7 kapujás kérdés? 8O Ó, akkor nyugodtan feltölthettem volna a Gondolin 7 nevéről szóló kérdésemet... Hmm... :twisted:


De még mennyi!!! 8O

Az EGÉSZ Gondolin bukását végigolvastam már vagy 5×, de még nyomát sem találtam (ellenben feltettem néhány "kedves" kérdést Gondolin házairól :twisted: )

Navaer!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142080 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Van Gondolin 7 kapujás kérdés? 8O Ó, akkor nyugodtan feltölthettem volna a Gondolin 7 nevéről szóló kérdésemet... Hmm... :twisted:

De van ám s elég unfairnek tartottam :P no de mindegy.

A végén már meg is jegyeztem, jó hogy elpusztult Gondolin, mert különben én szedtem volna szét apró kis kavicsokra :!: :twisted:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142034 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Van Gondolin 7 kapujás kérdés? 8O Ó, akkor nyugodtan feltölthettem volna a Gondolin 7 nevéről szóló kérdésemet... Hmm... :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #142018 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hát Gondolin 7 kapuja komolyan feladta a leckét, mi melóm volt abban, míg kiderítettem miből is készültek :)
Amúgy a GyU, a Babó, és a Szilmarillok nagyrészében otthon vagyok, csak a nyelvani rész és az egyebek okozott gondot.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #141988 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Közpéfölde kategoria van. És már talákoztam Gyűrű Kereséses kérdéssel is. (azt akartam irni elveszett mesék helyett)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #141986 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Rabyn: Nincs olyan kategória tudomásom szerint a kérdéseknél, hogy Elveszett Mesék...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #141985 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hát én voltam hatodik is.. De mostanában már nem is játszom. egyszerűen nem tudok tuljutni 40 kérdésen.. hiába no aki nem olvsta az elveszett mesék könyvét és nemfujja kivürül a silt..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #141974 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
8O Ery, gratula!
Azt hiszem, újra el kéne kezdenem játszani, most, hogy újra van miért... :twisted:
Az én "trükkjeim": kevésbé jó memória (csak ami 13 év rajongás során megragadt...), szinte semmi puska, legfeljebb ha valami nagyon nem megy, akkor utána kilogikázni kizárásos alapon (aztán meg persze rájövök, hogy illett volna elsőre tudnom, csak nem ugrott be...), bemelegítés (rá kell állni, mert hajlamos vagyok félrenyomni). De a szemem (ami amúgy is rossz) elég hamar kifárad sajna. Viszont előny, hogy minden témakörben otthon vagyok, a könyvek és Tolkien élete mellett még a filmben is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141616 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Felagund: A titok egyszerű. Sok türelem és jó memória, no meg jó puska :wink:

ja és közte némi pihenő

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141589 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Csak 1 kérdésem volna:

Ery-Sil: HOGY CSINÁLJÁTOK???

Én már a magam (a Tietekénél jóval szerényebb) eredményem után is fizikailag kivoltam...

(Na jó, annyira nem rossz a helyzet :) )

Ja, és gratula!!! :hello:

Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141583 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nóli, nekem tökéletesen megy a kvíz :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #141582 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nem müxik a kvíz!
Mindig azt írja ki, h:

Információ
Hacking: IP!


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139244 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A "hány törp halt meg" kérdést kijavítottam. mostantól a jó választ fogadja el :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139135 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Brisa írta: De-de. Három a jó megoldás. Nem fogadja el?

Hát, amikor utoljára találkoztam ezzel a kérdéssel, akkor nem fogadta el, csak az 1-et. :? Úgyhogy elkönyveltem magamban, hogy ez egy becsapós kérdés, ami nem túl jól van megfogalmazva... :roll: De ezek szerint csak simán hibás. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139130 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Galadh írta:

Sil írta: Ez ugyan vitatható kérdés, de ha jobban megnézed, nem úgy szól, hogy a végére (összesen) hányan halnak meg, hanem hogy a végén hány... :roll:


Kili, Fili és Thorin... nem?


De-de. Három a jó megoldás. Nem fogadja el?
Ezt én töltöttem fel. Aztán rájöttem, hogy nem egyértelmű, és kértem Svint, hogy írja még hozzá: "Thorin csapatából". Nem lett kijavítva?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #139071 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Eszembe jutott még egy: 2Mi Túrin kardjának a neve?" Erre a kard régi nevét fogadja el, és amit ő adott neki, az nem is szerepel! :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138988 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta: Ez ugyan vitatható kérdés, de ha jobban megnézed, nem úgy szól, hogy a végére (összesen) hányan halnak meg, hanem hogy a végén hány... :roll:


Kili, Fili és Thorin... nem?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138971 Írta: Sauron
Sauron válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sil írta:

Sauron írta: Az mondjuk kulonosen gonosz volt, hogy: Mi volt Frodo eredeti neve? (vagy valami ilyesmi) Ha jol tudom a valasz csak a magyarul meg sem jelent History of Middle-earth sorozat 6. koteteben talalhato meg. Aki nem tud angolul az ezt honnan tudja? That was naughty!!!

Na, azért ez nem igaz. Benne van a Tolkien életében is. :wink:


Elnezest, tenyleg igy van. Azt is el kene olvasnom meg parszor. :wink: Bar nekem a Michael White-fele eletrajz jobban bejott.

'It is not for you, Saruman! I will send for it at once. Do you understand? Say just that!'

:sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Sauron írta: Az mondjuk kulonosen gonosz volt, hogy: Mi volt Frodo eredeti neve? (vagy valami ilyesmi) Ha jol tudom a valasz csak a magyarul meg sem jelent History of Middle-earth sorozat 6. koteteben talalhato meg. Aki nem tud angolul az ezt honnan tudja? That was naughty!!!

Na, azért ez nem igaz. Benne van a Tolkien életében is. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #138938 Írta: Sauron
Sauron válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hupsz, most fedeztem fel valamit:
Mi a kettetort kard neve?
A helyes valasznak az Andúrilt fogadja el. Eloszor gondolkodas nelkul klikkeltem, de utana elgondolkoztam. A kettetort kard a Narsil volt (Elendil kardja), csak azota hivjak Andúrilnak amiota ujjakovacsoltak, Aragorn nevezi el így, nem?

'It is not for you, Saruman! I will send for it at once. Do you understand? Say just that!'

:sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.539 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére