Kvíz játék

Több
17 éve 6 hónapja #301010 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
hát igen.. egyszer csak.. :D de minél hamarabb jobb lenne:P


és még valami: ez nem ide tartozik, de az chatre(ircen) hogy kell bejelntkezni, vagy mi kell csinálni, mert nem írták le a (lezárt)chat- témába! segítsetek lécci

mondjuuk egyszerűbb lenne sztem egy szobát csinálni a gyaloglo.chaten, deh mind1=))))

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300491 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Galadriel14 írta:

Minath_Ithil írta: nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((


valószínű hogy már volt annyi eszük hogy levették. a legutóbbi hsz is 2005-10-30-án érkezett. gondolom ezért, Minas Ithil...


Nem, nem volt annyi eszünk, hogy levegyük, lévén ez egy állandó funkciója volt a Tolkien.HUnak.
Valószínűleg a szervercsere utóhatásaként nem működik, és egyszercsak javítva lesz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300487 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Minath_Ithil írta: nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((


valószínű hogy már volt annyi eszük hogy levették. a legutóbbi hsz is 2005-10-30-án érkezett. gondolom ezért, Minas Ithil...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300244 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
nem tom,hogy mi a baj,de nekem newm akar elindulni a kvíz....semmit se csinál:(((

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275694 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Mal-estel írta: A kvíznek csak egyszer lehet nekimenni?

1 éve olvastam utoljára a Gyu-t és már régen meg akartam csinálni a kvízt.

Most aztán nekimentem így és jól elb..., akarom mondani elrontottam(39.
ráadásul csak átlagosban! :oops: :cry:

Ja és itt írjátok,hogy már vége (jó régen ahogy látom). Akoor ér valamit, hogy próbálkozok?


Annak a kvíznek nincs vége, nyugodtan próbálhatod többször.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #275693 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A kvíznek csak egyszer lehet nekimenni?

1 éve olvastam utoljára a Gyu-t és már régen meg akartam csinálni a kvízt.

Most aztán nekimentem így és jól elb..., akarom mondani elrontottam(39.
ráadásul csak átlagosban! :oops: :cry:

Ja és itt írjátok,hogy már vége (jó régen ahogy látom). Akoor ér valamit, hogy próbálkozok?

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #235743 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: Ha valaki nyert valamit, akkor jelezze, mert lassan átcsapás szaga lesz az egésznek! Köszi

Hm...szerintem még nem volt sorsolás,mert azt csak feltüntetnék a danubius.hu-n.
Úgy tűnik kicsit elfelejkeztek a dologról... :?
Én írtam nekik,de még csak nem is válaszoltak... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #235671 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ha valaki nyert valamit, akkor jelezze, mert lassan átcsapás szaga lesz az egésznek! Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234129 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hát nem tudom. Én most is néztem, és még fenn van a kvíz és még játszani is tudtam vele. :roll: Semmi kis hírecske, hogy vége van, hogy sorsoltak, esetleg a nyertes(ek) neve. Fura. Jó lenne, tudni, hogy most mi van. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234054 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Vélném, hogy a nyertes - aki nem én vagyok, s a legnagyobb meglepetésemre Léli sem - már régen örül nyereményének.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #234053 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nem tud valaki valamit erről a kvízről?! Én nap mint nap nézegetem a honlapot, azt észrevettem, hogy levették a kvízt, de az eredményről sehol semmi. :?:

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233578 Írta: koma106
koma106 válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Elvileg ma sorsolnak. Ha valaki tud valamit, az szóljon. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232468 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ery írta: Elhisszük. De minek töröd magad? Ugyis nyersz! ;)


Kedevs, h elhiszed :) (meg a 11-et is, habár hibával.. :oops: )
Miazhogy úgyis nyerek... miért nyernék? Azt a könyvet is te nyerted, ugyebár ;) Émmeg semmit...

Annyira gáz, h már lassan nem látok semmit, a kvízezéstől... mármint eléggé rossz a monitorom, és ez eléggé káros a szememnek... pedig a szemüvegem is rajtam van... Nem akar nekem adni valaki egy rendes monitort? :) Ez valami ősöreg darabocska....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232171 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Télleg rossz, h megint nincs toplista.... megin nem nagyon fogjátok elhinni a 12mp-t, ugye?

Elhisszük. De minek töröd magad? Ugyis nyersz! ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232145 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Télleg rossz, h megint nincs toplista.... megin nem nagyon fogjátok elhinni a 12mp-t, ugye?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231785 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Kegyetlen Gorthaur írta: Danubius honlapon belül hol található a kvíz?


Film, és azon belül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231784 Írta: Kegyetlen Gorthaur
Kegyetlen Gorthaur válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Danubius honlapon belül hol található a kvíz?


(haradi átírás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231775 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Kvíz játék
azt írják, hogy a szabályok ugyan azok, szóval vsz sorsolás lesz...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231772 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék

A danubiusos kvíz sorsolásáról van szó.
Az előbb nagy nehezen elértem 15 mp-t erre nem regisztrálja Bedöglött a toplista, vagy mi van?


Együtt érzek veled Lin én is elértem 15mp-t, majdnem káromkodtam egy nagyot, hogy nem regisztrálta. Azt hiszem írok a Danubiusnak panaszlevelet. Mi az hogy nem lehet 15mp-t elérni. A******************

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231761 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lara írta: Milyen sorsolásról beszéltek? :roll:

A danubiusos kvíz sorsolásáról van szó. :wink:
Az előbb nagy nehezen elértem 15 mp-t erre nem regisztrálja :evil: :evil: :evil: Bedöglött a toplista, vagy mi van? :?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231759 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Milyen sorsolásról beszéltek? :roll:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231756 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Szerintem sorsolnak, legalábbis nagyon remélem... :? És a Király visszatér bővített DVD-t fődíjnak nevezik, tehát lehetséges, hogy több kisebb ajándékot is kisorsolnak.

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231743 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: Kvíz játék

SJ írta: Ezen az új kvízen most összesen 1 DVD-t sorsolnak ki? Vagy nem is sorsolás, hanem az kapja, aki a topon van? Vagy mi van?


Meg nem is műlödik valami, mert 16 mp-nél jobb eredményt nem lehet elérni, 14 alatt sikerült, és nem regisztrálta. Ejnye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231730 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ezen az új kvízen most összesen 1 DVD-t sorsolnak ki? Vagy nem is sorsolás, hanem az kapja, aki a topon van? Vagy mi van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231086 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Még mindig van egy, azaz 1 db. felesleges jegyem a holnapi maratonra. Akinek kell, még ma hívjon fel (akár késő éjjel is) az alábbi számon (vagy küldjön SMS-t): 06 20 3841 411 :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230956 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lin írta: Azért én reménykedem, hogy a fél 12es vonatot elérem, ha nem akkor csatlakozom hozzátok, ha megengeditek. Majd bevesszük magunkat a népligetbe. Bár azt hiszem éjszakára azt is bezárják :?



Hmmm...
Csak lesz vmi hely ahol alhatunk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230955 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Azért én reménykedem, hogy a fél 12es vonatot elérem, ha nem akkor csatlakozom hozzátok, ha megengeditek. Majd bevesszük magunkat a népligetbe. Bár azt hiszem éjszakára azt is bezárják :?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230952 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mér decemberben nincsen csöves.
Halott csöves is csöves. Vagy inkább halott csöves ritkán horkol, meg hideg a lába és sajtszagú.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230951 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mégis nyertem 2 jegyet az utósorsoláson. Aki igényt tart rá, jelezze!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230950 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Majd alszunk a csövesekkel.


Decemberben?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.513 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére