Kvíz játék

Több
19 éve 5 hónapja #227951 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Panda írta:

Léli írta: Szvsz szépen keményítenek a kvízekben. Ez a 3. legalábbis nehezebbnek tűnik, mint az első meg a második.

Nekem a 2. tűnt nehezebbnek, a másik kettő szvsz sokkal könnyebb. Én még mindig a 2.-on próbálok javítgatni, 36. vagyok. :? :evil: :twisted:

Sztem is a 2. a legnehezebb...A 3.nekem pl. tök egyszerűnek tünik... :roll:
Meg bírom,hogy végülis az időnek semmi jelentősége nincs,mégis mindenki próbál javítgatni... :roll: :oops: :lol: :lol: (beeértve engem is persze... :roll: :oops: :D :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227928 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Szvsz szépen keményítenek a kvízekben. Ez a 3. legalábbis nehezebbnek tűnik, mint az első meg a második.

Nekem a 2. tűnt nehezebbnek, a másik kettő szvsz sokkal könnyebb. Én még mindig a 2.-on próbálok javítgatni, 36. vagyok. :? :evil: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227918 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Nem álmodsz!

Go to sleep.
I'm asleep.
This is a dream.
Then it is a good dream.

Padlót fogtam. :dead:

Köszönöm Istenem. Most már jöhet a kamion.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227916 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ulmo írta: Akkor te voltál, akit a Danubiuososok említettek :) Új kérdéssor pedig akkor lesz, ha végre kipakolják az oldalra. Türelem kvízt terem ;) (egyébként már kint van, most néztem)


Engem? Hol? Mikor? Miért? Meg amúgy? :)

Szvsz szépen keményítenek a kvízekben. Ez a 3. legalábbis nehezebbnek tűnik, mint az első meg a második. (még majd igyekszem javítani a 23 mp-n, csak most mennem kell énekkarra... :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227830 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Jé, dejó, h műxik a toplista :) így már télleg bizonyított, hogy az elst 16 mp alatt cisnáltam meg... utólag azt hittem, hülye vagyok, hogy nem látom normálisan a számokat... (mert nem hittem, h ennyi idő alatt meg lehet csinálni... :oops: ) Perme most boldog :D (és irány a 2. kvíz :D )

Mikor lesz már 3.? Nem hetente kéne lennie?


Akkor te voltál, akit a Danubiuososok említettek :) Új kérdéssor pedig akkor lesz, ha végre kipakolják az oldalra. Türelem kvízt terem ;) (egyébként már kint van, most néztem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227805 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta:

A FotR bővített vetítésre 400 jegyet sorsoltak

Ez igaz. Mondd hogy nem álmodok? Mondd!!!!!

Nem álmodsz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227747 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Én néha azért hibázok mert már nem is olvasom el a kérdéseket. Az elején azt hittem sosem tudok lemenni 30mp alá, és mégis. :) Csak sajna nem sokkal. :cry:

A FotR bővített vetítésre 400 jegyet sorsoltak


Ez igaz. Mondd hogy nem álmodok? Mondd!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227681 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel a játékkal, de én olyan szarvashibákat vétek minden egyes alkalommal, hogy porrá égem szégyenemben! :oops:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227673 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Jé, dejó, h műxik a toplista :) így már télleg bizonyított, hogy az elst 16 mp alatt cisnáltam meg...

Mikor lesz már 3.? Nem hetente kéne lennie?

Ez a 16 mp hihetetlen. 8O Fél mp egy kérdés :!:
Ha jól emlékszem az első, meg a második kör is valamikor kedden került fel. Tehát elvileg holnap már lesz. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227670 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Jé, dejó, h műxik a toplista :) így már télleg bizonyított, hogy az elst 16 mp alatt cisnáltam meg... utólag azt hittem, hülye vagyok, hogy nem látom normálisan a számokat... (mert nem hittem, h ennyi idő alatt meg lehet csinálni... :oops: ) Perme most boldog :D (és irány a 2. kvíz :D )

Mikor lesz már 3.? Nem hetente kéne lennie?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227609 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lin írta: De lehet, hogy "csak" 165-en játszottak eddig?

KIcsit már több, de örüljünk neki, így legalább nagyobb az esélye, hogy kisorsolnak! :wink: :D A FotR bővített vetítésre 400 jegyet sorsoltak, ha most is annyi van, akkor... :lol: Bocs az offért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227541 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Illuin: Azért azt csak meg tudod jegyezni, nincs olyan nagy választék...

Lili: Nem számít a toplistán elért eredmény, sorsolni fogják azok között, akik legalább egyszer helyesen kitöltötték, ha jól emlékszem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227522 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Van arról visszajelzés a danubiusos játékban, hogy melyik kérdéssort teljesítettem már?

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227516 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Sziasztok!

Nem tudjátok véletlen,hogy az időnek milyen szerepe lesz a játék végén?Mert vminek kell lennie,hisz különben minek a toplista?? :?: :roll:
Ja és nekem most 16 mp a rekordom de ez alá nem bírok menni.(remélem más se... :twisted: :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227353 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ó, a fenébe... 19 mp egy hibával jobb eredménynek számít, mint 21 mp hibátlanul... :?: :? :x

[size=9:3smk9q77]Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én ha belejövök, valahogy olyan érzésem támad, mint ha csak a helyes válaszok lennének ott, és a játék célja mindössze az volna, hogy rájukkattintson az ember... aztán ha véletlenül mellécsúszik a kurzor, akkor döbbenek rá, hogy van rossz válasz is... :roll: nagyon fura tudatállapot... :D [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227297 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Meg lehet nézni az első körét is, csak akkor előbb felül ki kell azt választani :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227267 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Na, kipróbáltam én is a második kört, de a toplista csak azt mutatja, az előző kör eredményeit nem, ahogy elnézem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227264 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ohhh, hogy :aztarézfánfütyűlősrézangyalát: :rmad2: Csak az utolsó teljesités idejét jegyzi meg ez a dög!!! Mért nem a legjobbat??? :(

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227256 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Alyr eligazítása után, immár jó topicban: Végre működik a toplista! :lol: Úgy nézem a többség innen a fórumról való :P De lehet, hogy "csak" 165-en játszottak eddig?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227114 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Van már új kvíz! :)
Mik azok a műmakok (vagymi?).

Nyilván eltolták a karakterkódolást, kalapos u helyett szokott lenni ű... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227094 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Gratulálok a sebességbajnokoknak. De azért ismerjétek el, nem nagy kunszt sokadszorra ilyen gyorsan végignyomni egy 30 kérdéses tesztet. Majd meglátjuk, hogy boldogultok a negyedik fordulóval :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227080 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta: Van már új kvíz! :)
Mik azok a műmakok (vagymi?).

[size=9:3royp4jg](ez most csak 26 mp...)[/size]


Ezt komolyan kérded?

(nekem csak 48 még tegnap...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227078 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Van már új kvíz! :)
Mik azok a műmakok (vagymi?).

[size=9:3k8anowg](ez most csak 26 mp...)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226859 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

Léli írta:

Beren Erchamion írta: Egyébként a rekordom eddig 32 másodperc :D

Nekem 28 :P

30 kérdésre???
Az aztán a gyors csukló... :?


OFF
Csukloedzeshez:
Van egy jatek ahol 1-15-ig kirakja a szamokat random es vegig kell oket sorba kattintani. Ha nem megfelelore kattintottal 1 masodperc hibat szamol fel asszem. Ott a rekordom 4.8 sec, de le lehet menni 4 ala is.
Ecce: www.bleacheatingfreaks.com/flash ... point.html
OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226818 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Nekem is lenne egy kérdésem: A regisztrációkor a harmadik pipát be kell rakni, vagy üresen hagyni, hogy békén hagyjanak, és ne csencseljenek az adataimmal, különös tekintettel az email cimemre érkező spamra? Elovastam, amit írtak, de nekem nem volt világos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja - 19 éve 5 hónapja #226754 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Na, másodikként nekem is sikerült 30 alá menni, igaz, egyelőre csak egy másodperccel... ;)

A Svin-féle játékban pedig per pillanat 3.775-nél tartok... :D
[size=9:2r4o5p5x]Aki nem hiszi el, annak hitelesítésül közlöm az eredményhez tartozó üzenetet:[/size]

Sucka Sucka Ma Balls!


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226748 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Beren Erchamion írta: Bocs, hogy még egyszer megkérdezem, de senki sem válaszolt előzőleg. Szóval: ha sorsolnak, akkor miért számít a gyorsaság. Esetleg a leggyorsabbak sorsolás nélkül is kapnak jegyet? :roll:

Ha elolvasod a játékszabályok gomb megnyomása után felugró kis ablak tartalmát, akkor kiderül, hogy nem fontos se a hibák száma se a gyorsaság, de a harci szellemet ez nem befolyásolja :mrgreen: Ha egyszer helyesen kitöltöd már esélyed van arra, hogy jegyet nyerj :)

Úgylátszik nekem nincs elég fölös időm hergelni a csuklómat :P , mert 40 sec alá még nem tudtam menni :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226685 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Bocs, hogy még egyszer megkérdezem, de senki sem válaszolt előzőleg. Szóval: ha sorsolnak, akkor miért számít a gyorsaság. Esetleg a leggyorsabbak sorsolás nélkül is kapnak jegyet? :roll:

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226683 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

Léli írta:

Beren Erchamion írta: Egyébként a rekordom eddig 32 másodperc :D


Nekem 28 :P


30 kérdésre???

Az aztán a gyors csukló... :?


A csuklónak ehhez semmi köze :) [size=9:3nkial4n](mer az nekem elég rossz :P )[/size] Csak reflex kérdése az egész. Meg szem-kéz koordináció. De úgyis lesz valaki, aki megelőz.... Aranymag meg Pók meg Estel pl. nagyon törtek affelé legutóbb, amikor chaten voltam :)

Pontosítok, meg fogtok ölni, de már 24 mp.... [size=9:3nkial4n](most nincs jobb dolgom :) )[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226679 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ilweran írta: Én nem tudok játszani!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bawling:
Nincs otthon netem, csak könyvtárból tudok, vagy kávézóból, de a játék sehol nem indul el.....MIÉRT???????? Én csinálok valamit rosszul???????
HELP!!!!!!!! :closed:


Nekem sem indult el, úgyhogy lécci vki segítsen nekünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.529 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére