Kvíz játék

Több
19 éve 4 hónapja #229018 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta:

Lin írta: Utolsó forduló fent van, 60 kérdéssel!!! :P


Végignéztem, nem nehéz, nagyrészt az előző kvízek kérdéseiből áll.
Egyelőre 02:26.


Elsőre egy perc harminc-valamennyi :P

De úgyis jön majd Léli a maga 25 mp-ével :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229017 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Eléggé meglepett a kérdéssor. Én azt hittem most valami nagyon nehézzel jönnek elő. Tévedtem. Így talán jobb is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228975 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lin írta: Utolsó forduló fent van, 60 kérdéssel!!! :P


Végignéztem, nem nehéz, nagyrészt az előző kvízek kérdéseiből áll.
Egyelőre 02:26.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228973 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Utolsó forduló fent van, 60 kérdéssel!!! :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228831 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Valaki kaját említett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228763 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lara írta: Akik már voltak hasonlón azoktól kérdezem hogy van -e vmilyen program ilyenkor a szünetekben,vetítés előtt vagy után?Ya és igaz -e az,hogy lehet nyerni bővített ROTK DVD-t?


[size=9:26dwco9c]Én az elmúlt két évben részt vettem a Danubius által szervezett Oscar-gálán. Ez az Oscar-díjkiosztó előtt szokott lenni, levetítenek öt filmet, előtte-utána állófogadás, kaja-pia, elég nagy felhajtás..... :D
Szóval meg szokták adni a módját az ilyesminek, és mivel ez tényleg egy nagyon különleges alkalom, szerintem most is készülnek mindenféle extrával......
Legalábbis remélem! :lol: [/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228445 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Lara írta: Akik már voltak hasonlón azoktól kérdezem hogy van -e vmilyen program ilyenkor a szünetekben,vetítés előtt vagy után?Ya és igaz -e az,hogy lehet nyerni bővített ROTK DVD-t?


A mostani kicsit speciális vetítés lesz, mivel mindhárom bővítettet levetítik (ezért 15 órás a program) A korábbi két évben a vetítés előtt volt egy rövid kis kvíz, amin nyerni lehetett. Tavaly egyik ismerősünk nyert egy díszbobozos TTT-t egy jó válasszal. Valószínűleg idén is lehet ilyesmire számítani, nyereményként talán díszdobozos RotK várható (már ha lesz addigra :roll: )
A szünetekben lesz program, ha a mozi és a Danubius is úgy akarja. Ajánlom az alábbiakat mindenki figyelmébe (MTT topic)

Batti az MTT topicban írta: Kedveseim

[...]Majd el felejtettem. Természetesen a rendezvény fényének emelésében is részt veszünk. Akik még segítenek is ebben azok a jegyen kívül másra is számíthatnak. Hogy mire azt még nem tudom, de majd kitalálok valamit. Ezért kérek minden ilyen irányú ambicióval rendelkezőt, hogy sürgösen jelentkezzen Ankalimonnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228440 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Akik már voltak hasonlón azoktól kérdezem hogy van -e vmilyen program ilyenkor a szünetekben,vetítés előtt vagy után?Ya és igaz -e az,hogy lehet nyerni bővített ROTK DVD-t?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228408 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Írtam egy e-mailt a danubiusnak amelyben megkérdeztem a vetítés időpontját. Akit érdekel privátban üzenjen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228407 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék

De ráérsz vonatot keresni, ha 1: nyertél/kapsz jegyet 2: kihirdetik a programot.


Én nem szeretek az utolsó pillanatban kapkodni, általában két tervet készítek.
1, Ha nyerek mit kell tennem.
2, Ha nem nyerek akkor mit. Ez esetben már konkrét elképzelésem van, kesergek. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228318 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Timona írta: Ulmo amúgy mikor lesz a sorsolás, ezt lehet már tudni, mert én nem láttam sehol erre vonatkozó dátumot...


Erre nem tudok mit mondani, nem említették. Szvsz egy, max két nappal a vetítés előtt. Az elmúlt két évben a vetítés reggelén sorsoltak, ez most nem nagyon kivitelezhető.
Felagund: [size=9:pp0b4u6k]állampolgári jogaidat már reggel 6-tól érvényesítheted, biztos találsz időt rá :) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228312 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Gandalf írta: A vetítés időpontját nem árulták még el, gondolom, azok, akik nyernek jegyet a kvízen, megtudják az értesítésből. Azt írja a honlap, hogy 15 órás program lesz a maratoni bővített-vetítés, ezek szerint majdnem 4 óra szünet is bele van építve a programba, lehet ekkor enni, inni, WC-zni, egyebek ( 8) ).


[size=9:p3295xpi]És állampolgári jogainkat érvényesíteni ;) Mi lenne, ha kérnénk mozgó urnát a helyszínre? :twisted: [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228293 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ulmo amúgy mikor lesz a sorsolás, ezt lehet már tudni, mert én nem láttam sehol erre vonatkozó dátumot...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228263 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Könyörgöm, valaki, bárki, van válasz a kérdésemre.
([size=9:2u0ilc6g]Remélem most nem írtam semmi rosszat.[/size])


Szvsz még a szervezők sem tudják, mikor kezdődik a vetítés. Ez talán annak is a függvénye, milyen programok lesznek a vetítések előtt-alatt-után. De ráérsz vonatot keresni, ha 1: nyertél/kapsz jegyet 2: kihirdetik a programot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228262 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kvíz játék
A vetítés időpontját nem árulták még el, gondolom, azok, akik nyernek jegyet a kvízen, megtudják az értesítésből. Azt írja a honlap, hogy 15 órás program lesz a maratoni bővített-vetítés, ezek szerint majdnem 4 óra szünet is bele van építve a programba, lehet ekkor enni, inni, WC-zni, egyebek ( 8) ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228257 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta: Csörögni akarsz a kajáspapírral film közben????
Roppant rövid életed lesz akkor... :twisted:

Mi? Nem!!!!!!!!!! nem, nem, nem, csöndbe leszek!
Én is lelőném magam, ha bármit is csinálnék film közben! (Azé lélegezni fogok, a halkan is megy. Az orrfújás nem, de azt úgyis mindenki fog...)

Estelio: biztos mindenkinek csorgott a nyála a szenvicsedtől. :)

Na, ha már így kellőképpen off voltam, bocsánatot kérek érte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228255 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Tényleg irtó idegesítő a csörgés. Mikor a Király visszatért néztem a moziban én is inkább a szünetben ettem. Mondjuk e miatt is égett a fejem, mert szalámis szendvicset vittem és az egész teremben érzett az illata.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228252 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Könyörgöm, valaki, bárki, van válasz a kérdésemre.
([size=9:14l6f5st]Remélem most nem írtam semmi rosszat.[/size])

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228251 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Panda írta:

Alyr Arkhon írta: Ez a kvízjátékos, bizony.

Akkor elkezdek komolyabban szurkolni, hogy kisorsoljanak. Jaaaj, ez naon teccik! :D Akkor szerencsés esetben 3 napi hideg élelmet kell vinni! :D


Csörögni akarsz a kajáspapírral film közben????
Roppant rövid életed lesz akkor...

:twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228250 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Alyr Arkhon írta: Ez a kvízjátékos, bizony.

Akkor elkezdek komolyabban szurkolni, hogy kisorsoljanak. Jaaaj, ez naon teccik! :D Akkor szerencsés esetben 3 napi hideg élelmet kell vinni! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228247 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Panda írta:

Estelio írta: Barátaim,
Tudja valaki hogy pontosan hány órakor kezdődik a maratoni vetítés. Nagyon fontos lenne. Ugyanis ehhez keresnék vonatot.
Köszönöm.

Mijaaan??? 8O Ez most a kvízjátékos vetítés? Mindhárom rész bővítettje lesz????? Mert én akkor nagyon el voltam tájolódva... Vagy ez valami más, amibe ne üssem bele az orrom? :oops:


Ez a kvízjátékos, bizony.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228245 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Barátaim,
Tudja valaki hogy pontosan hány órakor kezdődik a maratoni vetítés. Nagyon fontos lenne. Ugyanis ehhez keresnék vonatot.
Köszönöm.

Mijaaan??? 8O Ez most a kvízjátékos vetítés? Mindhárom rész bővítettje lesz????? Mert én akkor nagyon el voltam tájolódva... Vagy ez valami más, amibe ne üssem bele az orrom? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228243 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Barátaim,
Tudja valaki hogy pontosan hány órakor kezdődik a maratoni vetítés. Nagyon fontos lenne. Ugyanis ehhez keresnék vonatot.
Köszönöm.


Hát sztem reggel.
Ha megnézzük, a 3 film az kb 12 óra egymásután, ehhez jön még a szünet, a késés, stb.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228242 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Barátaim,
Tudja valaki hogy pontosan hány órakor kezdődik a maratoni vetítés. Nagyon fontos lenne. Ugyanis ehhez keresnék vonatot.
Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228124 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ulmo írta: Na majd kíváncsi leszek, hányan fogtok első alkalommal elhasalni a negyedik sorozat néhány kérdésén :twisted:

Naaa, rosszat sejtek :P Abba már benne lesz az MTT keze is???

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228120 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Léli írta:

Ulmo írta: Akkor te voltál, akit a Danubiusosok említettek :) Új kérdéssor pedig akkor lesz, ha végre kipakolják az oldalra. Türelem kvízt terem ;) (egyébként már kint van, most néztem)


Engem? Hol? Mikor? Miért? Meg amúgy? :)


Áááá, csak megjegyezték, amikor tárgyaltunk a dec 5-ről, hogy egy lány 16 mp alatt csinálta meg a 30 kérdést :)

Léli írta: Szvsz szépen keményítenek a kvízekben. Ez a 3. legalábbis nehezebbnek tűnik, mint az első meg a második. (még majd igyekszem javítani a 23 mp-n, csak most mennem kell énekkarra... :) )


Na majd kíváncsi leszek, hányan fogtok első alkalommal elhasalni a negyedik sorozat néhány kérdésén :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228048 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ilweran én úgy értelmeztem, hogy ha már egyszer legalább helyesen kitöltötted akárhány hibával, akkor már van esélyed... idő nem számit ;) Az csak a hiúságunkat legyezget :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #228046 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hmmm..... lehet hogy én vagyok tök hülye, de tízszeri olvasás után sem egészen világos a játékszabály :oops:
Most akkor csak az veszt részt a sorsoláson, aki hibátlanul tölti ki a kvízt, vagy az is aki egy-két hibával? Merthogy a toplistán azok is fönt vannak. És mind a négy kvízt meg kell csinálni, hogy nyerhess vagy ha egyet kitöltesz, már benne vagy a kalapban? Hátha valaki okosabb nálam..... :roll:
Egyébként tényleg nem vagyunk sokan, ha 300 körüli jegy van, simán beférünk..... :lol:
Mellesleg, ez a kvíz dolog sokkal nehezebb mint az átlag ilyen mozijegynyerős játékok..... az átlagemberek nem nagyon játszanak rá, attól tartok, csak az ilyen elvetemült rajongók!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Szvsz ez tök jó :itscool:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227969 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Festina lente amicae!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #227953 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Szvsz ez most tök könnyű. Elsőre egy hiba (nem próbáltam meg összeszámolni, összesen hány Oscar-jelölést kapott a 3 rész)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.537 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére