Kvíz játék

Több
19 éve 3 hónapja #230174 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Irigylem a hozzáállásod, de én nem vagyok ilyen!
Mért nem írnak már????????? :hein:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230173 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ery írta: Vagy nyerek, vagy nem. Innentől nem rajtam múlik, tehát kár idegeskedni.

Stoicus sum


Innentől nem rajtam múlik, tehát lehet kezdeni idegeskedni.
Amíg rajtam múlik nem idegeskedem mert addig én magam tehetek róla...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230172 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Vagy nyerek, vagy nem. Innentől nem rajtam múlik, tehát kár idegeskedni.

Stoicus sum

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230170 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Te már tudsz valamit? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230169 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

orsi zita írta: Na, ki ideges?????
Én már majdnem megőrülök! :?


Én nem... :cool:


Ezek szerint kaptál levelet?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230168 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: Na, ki ideges?????
Én már majdnem megőrülök! :?


Én nem... :cool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230166 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Csatlakozom, jelezze aki kapott levelet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230165 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Na, ki ideges?????
Én már majdnem megőrülök! :?
SOS! Jelezze, aki tud valamit! :idea:
Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230033 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta:

Én reggel még játszottam


Én viszont most egy fél órája próbáltam és nem tudtam, de elhiszem hogy tudtál játszani.



Én bármikor próbáltam játszani egyszer sem sikerűlt! :evil: :evil: :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230019 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Én reggel még játszottam


Én viszont most egy fél órája próbáltam és nem tudtam, de elhiszem hogy tudtál játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230017 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Info a sorsolásról.
Szóval szegény danubiusosokat már egy ideje zaklatom az e-mailjeimmel és ma megkaptam a választ, miszerint előreláthatólag ma azaz november 29-én lesz a sorsolás. Valószínűleg azért nem lehet már játszani. Tök izgulok, talán már honap tudni is fogjuk az eredményt.


Én reggel még játszottam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230004 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Info a sorsolásról.
Szóval szegény danubiusosokat már egy ideje zaklatom az e-mailjeimmel és ma megkaptam a választ, miszerint előreláthatólag ma azaz november 29-én lesz a sorsolás. Valószínűleg azért nem lehet már játszani. Tök izgulok, talán már honap tudni is fogjuk az eredményt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229975 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: Hát végülis, azt írták, hogy nem a legjobb 5 nyer/csak/, de a gyorsaság is számít. Bár tudnám, hogy csinálta, aki képes volt 20mp alatt kitölteni?
Már csak a válaszokat néztem én is, de így se ment 40mp alá. Biztos béna vagyok. Bár a párom mesélte, hogy bizonyos trükkel minimálisra lehet csökkenteni az időt, mert mindíg csak a legjobb eredményt jegyzi meg a gép. Véletlen kitöltős programmal /aminek nem tudom persze nevét, mert nem vagyok valami nagy user/, akár 10 perc alatt is a legjobb lehet az ember. Persze ezzel nem akarok senkit vádolni, mert biztos baromi ügyesek az elsők, de ez is egy lehetőség. Minden tiszteletem az Ővék! :oops: Volt elég kitartásuk, és tehetségük, hogy ilyen jók legyenek. Mindenkinek gratulálok, aki végig tudta csinálni, főleg úgy, hogy némely válasz igen meglepő volt.
Ügyesek voltatok! :agree:

Én speciel rengetegszer megcsináltam és így sikerült 20 mp. alá mennem.A végén szinte már csak a jó válaszokat láttam.
És tök jó lenne,ha számítana az idő.(csak kell nem?Tudom,tudom ezt már kérdeztem.... :oops: )
Kiváncsi vagyok mikor lesz eredmény!Úgy szeretnék elmenni! :oops: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229953 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hát végülis, azt írták, hogy nem a legjobb 5 nyer/csak/, de a gyorsaság is számít. Bár tudnám, hogy csinálta, aki képes volt 20mp alatt kitölteni?
Már csak a válaszokat néztem én is, de így se ment 40mp alá. Biztos béna vagyok. Bár a párom mesélte, hogy bizonyos trükkel minimálisra lehet csökkenteni az időt, mert mindíg csak a legjobb eredményt jegyzi meg a gép. Véletlen kitöltős programmal /aminek nem tudom persze nevét, mert nem vagyok valami nagy user/, akár 10 perc alatt is a legjobb lehet az ember. Persze ezzel nem akarok senkit vádolni, mert biztos baromi ügyesek az elsők, de ez is egy lehetőség. Minden tiszteletem az Ővék! :oops: Volt elég kitartásuk, és tehetségük, hogy ilyen jók legyenek. Mindenkinek gratulálok, aki végig tudta csinálni, főleg úgy, hogy némely válasz igen meglepő volt.
Ügyesek voltatok! :agree:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229941 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Felagund írta:

orsi zita írta: Tehát, ha 100 körüli az átlagom , akkor még izgulhatok? Király! Köszi az infót! :P


Tudtommal nem a ranglista alapján sorsolnak, hanem aki megfejette (akárhogy, akármikor, akármilyn gyorsan) :?

Különben én is örülnék ;)


Pontosan, nem a sorrend hanem az a fontos hogy legalább egyszer végigmenj.

(én nem örülnék mer eléggé összevissza van a helyezésem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229939 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: Tehát, ha 100 körüli az átlagom , akkor még izgulhatok? Király! Köszi az infót! :P


Tudtommal nem a ranglista alapján sorsolnak, hanem aki megfejette (akárhogy, akármikor, akármilyn gyorsan) :?

Különben én is örülnék ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229938 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Tehát, ha 100 körüli az átlagom , akkor még izgulhatok? Király! Köszi az infót! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229933 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kvíz játék

orsi zita írta: Tudja valaki, hogy milyen formában közlik az eredményt? Ha esetleg emilben, akkor írjon, aki már kapot választ, hogy nyert, hogy ne reménykedjünk tovább! Amúgy hány jegyet lehet nyerni? 8O


Mivel csak e-mail-címet kértk ezért feltehetően úgy ;)

Tudtommal 200(×2) jegyt fognak sorsolni.

Anyáááám, akkor csak 1:2 esélyem van... Ajjaj... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229931 Írta: orsi zita
orsi zita válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Tudja valaki, hogy milyen formában közlik az eredményt? Ha esetleg emilben, akkor írjon, aki már kapot választ, hogy nyert, hogy ne reménykedjünk tovább! Amúgy hány jegyet lehet nyerni? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #229868 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Hé, mi az hogy már nem lehet jáccani? :( Ez neméééér!!!! Olyan jó kis időtöltés pedig.....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229580 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Öööhm....mikor is lesz sorsolás? :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229166 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Max a Kvízek Úrnője.


Bocs igazad van. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229163 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Szóval ne hívjam fel a városi rezesbandát Pestre hogy Lélinek szerenádozzon a vetítés előtt. És a New Linet se hívjam föl azzal az ajánlattal, hogy ismerek egy embert akinek az életét érdemes lenne megfilmesíteni. Könyvbe se kezdjek bele A Kvízek Ura címmel.

Bocs Alyr, ez már tényleg cinikus, abba is fejezem.

De azért én még szorítok Lélinek. :wink:



Max a Kvízek Úrnője.

Az elég enyhe hogy cinikus...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229153 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Jobbulást. És remélem itt is első leszel, nagyon szorítok neked, de komolyan. Sok sikert. :wink:


Köszi :) Máris jobban megy :) (55 mp, hibátlanul :) Bár a gép többnek tartja az 53 mp + 2 hibát...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229151 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Jobbulást. És remélem itt is első leszel, nagyon szorítok neked, de komolyan. Sok sikert. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229148 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Estelio írta: Mi lett Lélivel. Csak nem eltette valaki láb alól?


Próbálkozott, de nem sikerült :) Csak megbetegíteni tudott. De az elég kellemetlen... :dead: Így csak most jutottam nethez... Utolsó kérdéssor elsőre 1:27, hibátlanul... hát, majd javítok, ha jobban leszek...
(Pontosítok, 1:03, 2 hibával, betegen..)

Ery írta: rossz pénz nem vész el. 8)


Tudod mennyire szeretlek.... :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229146 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Inkább egy lábat tettek el fölüle... rossz pénz nem vész el. 8)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229141 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Mi lett Lélivel. Csak nem eltette valaki láb alól?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229070 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Kvíz játék
Ja, tök ugyanazok..... :D A meglepi az volt, hogy hatvan, én nem figyeltem az elején, csinálom a kérdéseket, és csak nézek, hova pörög harminc után..... 8O Aztán eszembe jutott felpillantani, és csodálkozni.....
1 perc 37 mp......

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #229039 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kvíz játék

Ulmo írta: Na majd kíváncsi leszek, hányan fogtok első alkalommal elhasalni a negyedik sorozat néhány kérdésén :twisted:

Estelio, nem vagy egyedül! :lol: Én is azt hittem, valami lefejezés lesz... Gyanús volt az első pár kérdés, amíg rájöttem, hogy már voltak! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.514 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére