Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 2 hónapja #94957 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mé most nem lehet kicsit játszani??
Bocs ezt csak Dodie fogja érteni: Daniel-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94951 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ez kicsit kegyetlen volt szvsz...dehát "izlések és pofonok" :)
Lehet hogy tepsifeje van :mrgreen: De egyszerűen emberi...mmint nem úgy emberi hogy ugy néznw ki hanem hogy láccik rajta hogy ellehet pusztítani :)
Dodiee: Micsoda meglátás :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94949 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Tar-Ancalime írta: Bocs,hogy ilyen "rombolóan" szólok hozzá de meg kell mondanom kíméletlenül,hogy szerintem Haldír volt egyike a legelfuseráltabb karaktereknek a filmben.Egyszerüen undorító volt a képe,nem értem miért kellett egy ilyen nyálas-bocs-buzis alakot belerakni,nem beszélve az arrogáns viselkedéséröl-az egész egyszerüen visszataszító volt számomra.
Talán beletaposok valaki lelkivilágába de öszintén szólva fellélegeztem amikor végre kilehelte lelkét...


Na ez kicsit durva volt...hidegzuhany :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94946 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocs,hogy ilyen "rombolóan" szólok hozzá de meg kell mondanom kíméletlenül,hogy szerintem Haldír volt egyike a legelfuseráltabb karaktereknek a filmben.Egyszerüen undorító volt a képe,nem értem miért kellett egy ilyen nyálas-bocs-buzis alakot belerakni,nem beszélve az arrogáns viselkedéséröl-az egész egyszerüen visszataszító volt számomra.
Talán beletaposok valaki lelkivilágába de öszintén szólva fellélegeztem amikor végre kilehelte lelkét...

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94936 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

ÉSzAH írta: Szerintem szegény Haldírt még soha nem ölelte meg senki.

Dodiee, nem vagy egyedül a problémáddal. :-) Egyébként videon kellene az ölelkezős rész? Mert screeshot-ok vannak fenn róla a linken, amit Beleg berakott ide.


Az első mondaton majdnem sírtam. megjelent előttem a kicsi Haldír képe, amint kuporog a flet sarkában, és azon sírdogál, hogy nem öleli meg senki..tudom hogy a tündéknél nem igazán szokás, de nekem ez ugrott be.
ÉSzAH:igen, nekem videón kéne, a sceersotokat már leszedtem;9
A gonoszkodást meg tessék abbahagyni, Elanor! :D :D A szerelem, az valami egész más, ez max rajongás..de én azt se szoktam!!vagyis nem így, ezt még Legsievel se csináltam...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94931 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen, az az ölelés és mosoly tényleg szívmelengető volt...
És rendezői szempontból remekül előkészítette a halálát...ha belegondoltok sokkal nagyobb lett a hatás. Ilyenkor látszik, hogy PJ tudja mit csinál...

szal szeressük:-)

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94921 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
nemtudom.. a karaktere..
mndjuk én ott szerettenm amikor Aragorn megölelte..
kész ott belopta magát a szivembe

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94917 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Dodiee: Nyugi én is ezt csinálom... ;)
Rabyn: Én nem emléxem olyanra ;)

Lehet hogy kicsit hülye kérdés...de szerintetek mi az ami miatt Haldírt ennyire megszerettük?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94908 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Amikor először láttam a FOTR-ot, nekem egyáltalán nem volt szimpi.
aztán elolvastam a könyvet - már szimpibb
láttam a bővített verziót - még inkább az
láttam a TTT-t - hajajajjj!

[size=9:2cxg3ai5]Asszem engem a család férfitagjai fel fognak négyelni. Először a nazgúl háttérkép -emiatt apa reklamált ("tüntesd már el innen ezt a zombit!"), most meg Haldír - emiatt meg az öcsém fog, mint Legolas miatt :wink: [/size]

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94898 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
nekem mondjuk az egész film kéne-))))
De sztem neki is videon kéne mrt képekben le lehet szedni csak sötét....
Hülyét fogok kérdezni: Haldir hol szerepel a második könyvbe? (régen olvastam)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94895 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mint mondtam, Haldír nekem elsőre nem volt szimpatikus, de ettől függetlenül a beszólás Gimlinek tényleg jó volt. Én a bővített DVD-ről nagyon hiányoltam a lórieni csatát az orkokkal. Megnéztem volna, hogy nyomják a szöszi terminátorok. :-) De fent a flet-en nagyon jó volt, főleg, ahogy Aragornnal vitatkozott. Nagyképű volt a FOTR-ban? Igen, az volt. De hát nincs-e benne minden tündében egy bizonyos mértékű általános nagyképűség más fajokkal szemben? Elrond talán nem nagyképű? Celeborn és Galadriel talán nem nagyképűek? És akkor Thranduilról ne is beszéljünk (ld. Babó). Még Legolas-ban is megtalálhatóak a rátartiság csírái. (Apai örökség?)
Aztán el is felejtettem, hogy benne lesz a TTT-ben, így igencsak meglepődtem, amikor megjelent.Hihetetlenül sokat dobott rajta az a páncél és a bíbor színű köpeny. És persze a lehetőség a kibontakozásra. Ismét egy remek színészi alakítással lett gazdagabb a film, amit az első részben nem volt alkalmunk teljességében megcsodálni. Remélem fogunk még hallani Craig-ről más filmek kapcsán is. Nekem is az ölelős jelenet volt a non-plus-ultra, főleg az utána következő sokkal visszafogottabb üdvözlés tükrében, melyet Legolas-szal váltanak. Ez az egy jelenet szinte mindent elmondott a különbségről tündék és emberek között. Szerintem szegény Haldírt még soha nem ölelte meg senki. És épp emiatt nagyon nagy dolog az, hogy ő is meglapogatja Aragornt. Nem leereszkedően, hanem őszintén viszonozza az emberi gesztust, álljon tőle akármilyen messze is. Ez a gesztus többet mond a tündék és emberek szövetségének felidézéséről, mint bármi, amit korábban elmondott. És az is nagyon aranyos, ahogy Legolas-szal örülnek egymásnak. Ami pedig rohírokat illeti, harci morál az egekben! Nem csoda. Csak képzeljétek el, hogy egyedül, konyhakéssel véditek az otthonotokat és megérkezik a vérprofi terminátor-osztag, hogy megvédjen.
Én sajnálom, hogy meghalt, mert szívesen láttam volna a ROTK-ban is, de ha egy tündének el kell esnie, akkor ilyen heroikus küzdelemben essen el. Szép volt Haldír!

Dodiee, nem vagy egyedül a problémáddal. :-) Egyébként videon kellene az ölelkezős rész? Mert screeshot-ok vannak fenn róla a linken, amit Beleg berakott ide.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94893 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Dodiee írta: Én is, most próbálom megmagyarázni valahogy, hogy mi fogott el..nem értem magam..veszett dühvel gyűjtöm a képeket Carigről és Haldírról, videókat töltök..én NEM szoktam ilyet csinálni!!!mi a bajom, gyerekek??


Csak nem ez a szerelem...? Najó, csak vicc volt ;)

De egyébként tényleg érdekes, ami itt történik... míg az eső rész után szinte csak negatív véleményeket hallottam róla (najó, főleg a szinkron hangjáról.... :x ), addig most nézzétek meg... 8O :wink:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94890 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
az nekem is kénee-!!!!
Mingyé abbahagy chat csak mondani akar valamit
szal én tudok ugy fonni mint ahogy lego haja van és egy barátnöm a multkor haldirosan fonta a hajam..
szal ismerek olyat aki tud.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94881 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ha valaki meg tudja szerezni nekem az ölelkezős részt, egy életre az adósa leszek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94880 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is, most próbálom megmagyarázni valahogy, hogy mi fogott el..nem értem magam..veszett dühvel gyűjtöm a képeket Carigről és Haldírról, videókat töltök..én NEM szoktam ilyet csinálni!!!mi a bajom, gyerekek??

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94873 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Végig néztem a képeket a linken, amit Beleg megadott. Hihetetlen. Ha valaki tud úgy fonni, ahogy Haldír és Legolas haja van fonva, akkor könyörgöm tanítson meg. Énisénisénis!!!

Egyébként lenyűgöző a tünde sereg megjelenése. Ötvözik az elit kommandó hatékonyságát és a dísz-század eleganciáját. Azok a páncélok, azok a köpenyek, azok a sisakok és fegyverek ... És amikor ott állnak Haldír mellett egy sorban ...

Nem vagyok magamnál. Megyek, igyekszem magamhoz térni.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94860 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Elanor:de. de remélem megjelenik majd a bővítettben :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94847 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem bírtam ki, hogy össze ne hasonlítsam azzal a képpel, amit tuti mindenki ismer Legolasról, amikor úgy tűnik, a fotóst akarja lelőni, és az íj vízszintesen van. na, ott szvsz ugyanígy tartja a kezét, vagyis úgy fogja a vesszőt, ahogy itt Haldír. de ne kövezzetek meg ha tévedek.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94843 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huh, emberek, nem semmi, a topic alig egynapos, és máris van négy oldal termés! Látom ki lesz az új kedvenc ;)

Egyébként Ti nem hiányoltátok Craig-et a werkfilmekből? Végülis nincs nagy szerepe, de állítom, hogy pl. Éomernél nem sokkal szerepel kevesebbet... :roll: (jó, mondjuk neki fontosabb a szerepe)
Nem is riportól beszélek, vagy ilyesmi, de még egy pillanatra sem tűnik fel, amikor pl. a különböző premierekről mutattak ilyen összeállításokat...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94842 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Dodiee írta: Pennie: nem értem, mire célzol? én nem értek az íjászathoz, mi a baj a képpel?


Pennie, nekem meg a képernyőm túl sötét, így alig látom a képet. (Na nem mintha annyira értenék az íjászathoz.) Oszd meg velün kérlek a szakmai észrevételeidet.

Ja, nagyon szép a Winampot munkád, de én nem használom, ezért hanyagolom. De ez semmit sem von le az értékéből.

Aztán lányok, nem szétcsettelni a topikot, mert irgum leszek és burgum.

Most jártam fent a nemhivatalos Craig honlapon és teljesen meg vagyok lepve. Azt hittem nem lehet nagyobb különbség színész és karakter között, mint Orlando és Legolas között, de tévedtem. Vagy egy percig néztem meredten a srác civil képét és végül csak az orra vonala győzött meg arról, hogy valóban ő az.

Beleg, nagyon köszi a linket. Hihetetlen jó képek vannak fenn.

Dodiee, annyi gondolatot ébresztettél bennem, hogy most megyek off-line, megírok fél óra alatt egy reagálást és jövök vissza. Addig is legyetek jók. Nem csettelni, mert ... de ezt már mondtam.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94840 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hat ki tudja miert igy csinalja :)

Mondjuk van benne logika ahogy csinalja, de en is inkabb azt hiszem nem mutattak meg nekik rendesen hogy kell ezt csinalni.
Furan tartja az ideget, mintha csak a mutatoujjaval huzna.

A fejtartasra ra lehet fogni hogy jo mert tortenelmi ijjal mashogy szokas celozni mint mondjuk egy olimpiai ijjal (mar csak a funkcio-beli es szerkezeti adottsagok-beli kulonbsegek miatt is).

A valla-karja ugy latom rendben van (a masik kepen).

Bocs gyerekek, nem birtam kihagyni :D Ha ijaszatrol van szo, rogton begerjedek :lol:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94836 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, nekem elöször nem volt szimpatikus Haldír (a könyvvel ellentétben), a magyar hangja meg egyszerüen rossz volt. Aztán a bövítettben már... hm, jó volt, a TTT-n meg sírni kellett rajta, olyan megható volt! A képek és a skin egyaránt remek!
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94835 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: nem értem, mire célzol? én nem értek az íjászathoz, mi a baj a képpel?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94831 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szegény Craig, úgy tűnik, őt nem oktatta íjász, sem a többi statiszta tündét :roll:

www.craig-parker.net/content/gal ... /TTT06.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94815 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azt olvastam most nincs..tehát lehet pályázni rá :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94809 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Emberek van ennek a hapsinak felesége?


:twisted:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94795 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, most akkor mindent Haldírról...Nekem már a FotR-ban is tetszett, mmnt olyan nagyon tünde volt, és az a beszólás, ami Gimlinek levágott, angolul nagyon jó, valaki nem tudja berakni de? szóval azt eredetiben kekll hallani, isteni. A Bővítettben még sokkal szimpibb lett, én úgy mondanám azt a kifejezést az arcán, amikor megpillantják Calas Caladhont, hogy "rajongás". Látszik, hogy imádja ezt a helyet, és nem tud elképzelni ennél gyönyörűbbet. A TTT-ben, az a rész, amikor megérkezik, hihetetlen. Kiült a mosoly az arcomra:)) annyira...megható volt, hogy eljöttek segíteni. Ha belegondoltok, amikor ő eljött Kürtvárba, pontosan tudta, hogy megvan az esélye, hogy meghal, és megtette, az emberekért! Ez bennem eléggé oldotta a FotR beli nagyképűséget(Eglarcarien:a szinkron nagyon felerősíti ezt, kevésbé "tündéssé" teszi), és nem tudom, megfigyeltétek e, de bemasírozik a tündesereg(ha lehet ezt mondani), olyan kékesszürkés árnyalatú tömeg, mind ugyanúgy néz ki, és akkor jön Haldír, és egyszerűen..hmm.ragyog. mint a szürke ég előtt a lemenő nap, vagy hogy érzékeltessem. a színvilág nagyon jól meg lett válogatva, mert színes a ruhája, de mégis a mozgásában annyi a méltóság. Az ölelős jelenet szörnyen aranyos!!! És a halála..az az arc!!! hihetetlen!!! Craig, szenzációs vagy!!!!
Alyr:Azthiszem igen. mivel én már a FotR bővített után is szerettem, a TTT-beli "élő" jelenetek csak segítettek ebben. de igzából nem tudom hogy lehetett volna megoldani, hogy ne kelljen beleszőni őt a RotK-ba is...talán így kellett lennie :cry:

u.i.: tudjátok miért jó ez a topic?? mert még nem jutottunk el oda, hogy ismételjük saját magunkat néha, mint a régebbi topicokban. itt amolyan "első élmény"-es bejegyzések vannak:))) de két nap alatt 3 oldal..nem semmi:))
u.u.i:Fiúk, csak gyertek szépen, ez nem lánytopic :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94789 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én sajnáltam, hogy meghal, bár beismerem, hogy ennek tényleg így kelett lennie. Én őt a könyvben szerettem meg igazán, mert a FotR-ban elég beképzelt volt (de a bővített változatban elég normálisvolt ha nem számítjuk azt a részt ami a rendes fimben is benne van)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94774 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

ÉSzAH írta: Hé, Legolas-os lányok! De sokan vagyunk itt! Miért nem vagyok meglepve??? :tongue:


:D :oops: :oops: az ember nem hazudtolhatja meg önnön valóját :D Mi tündefanok tartsunk össze:)) amúgy ez akkor egy posztumusz topic? :twisted: :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.671 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére