Éomer (Karl Urban)

Több
21 éve 1 hónapja #105427 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hogy ezek ketten mekkora jófejek!!! Viggót eddig is nagyon bírtam, de ez a Karl is lassan szivemcsücske!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105378 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Remélem, hogy Éomer már többet fog szerepelni a 3. részben. Bírom Éowynt, de azért nem lett volna muszály őt vinnia Helm-szurdokba Éomer helyett...

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103363 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
De, a képeken is így néz ki, szerintem. Kicsit furcsálltam is, hogy ilyen bordó, de tecc! A filmben nem nagyon tudtam megfigyelni, amennyi szerepe volt. :? De legközelebb majd meglátjuk!
kiari.com/karlurban/images/karl.jpg
kiari.com/karlurban/images/karl24.jpg :arrow: itt aztán tényleg tüzesek a szemei! :D
kiari.com/karlurban/images/karl26.jpg
kiari.com/karlurban/images/karl27.jpg
kiari.com/karlurban/images/karl3.jpg
kiari.com/karlurban/images/karltat.jpg :arrow: mit néz?

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103094 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil/Szméagol írta: Itt van Éomer páncélja:
www.warofthering.net/movies/phot ... /Eomer.jpg


Nagyon szép :D :D a sisakja már a trailerben is feltűnt, főleg az orrésznél a ló :wink:
de a filmen nem volt ilyen piros a páncél,nem? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #102973 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Én meg láttam, de örülök, hogy nem tudtam, hogy ö volt...
Itt van Éomer páncélja:
katt ide

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #102185 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Penngaladiel írta: Hoztam nektek szép képeket 8)

www.humina.com/kurban/coe/coe.jpg
www.humina.com/kurban/wfc/wfc-promo.jpg


hát kiakadtam...jó hogy nem láttam egy Xénában sem mert felfordultam volna...borzalom 8O :x :x :x :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #102147 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
mír: szívesen tennék be olyanokat, amiken nem ilyen morc, de mivel nem találok olyanokat, azért ez is megteszi, nem? :wink:
1
2
3

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101761 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajmár Niphre... Miért csupa vicsorgós képet raktál be?:-) Vannak nekije szíííp arcai is... Bár speciel Pennie képei közül az elsőn tragikusan néz ki szerintem. :-) A második viszont egy szuper képsorozat tagja...
De lehet, hogy az első képre csak azért vagyok allergiás, mert azon hasonlít az egyik tanárra a sulinkból. :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101693 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101632 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hehe... Ki gondolta volna, hogy Ámor a kedvenc rohani seregvezérünk? (hmm, nekem a kedvenc rohanim is, úgy általában 8) ) Tényleg többet kellett volna szerepelnie!
www.ninecompanions.net/gallery_p ... omer_3.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... mer_17.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... mer_15.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101322 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Éomer jó volt a filmben, csak sajnos nagyon keveset lehetet látni, de talán majd a Király Visszatérben.
Antares! Az általad kért info: hétvégenként a tv2-n megtalálod őket - mind a két sorozatot, a kora délutánonként.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #101314 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nekem is angyon tetszett!!! Főleg az a hang!!! A hideg rohangál tőle az ember hátán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100288 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Én teljes mértékben elégedett voltam a rohani kultúrával és emberekkel. Aragorn ezt mondta róluk a könyvben: "Bölcsek, de tanulatlanok". Szerintem ez nagyon illik rájuk. Karl pedig egyszerüen remek!
Faramir nekem sem jött be nagyon. Kár.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100256 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát nem tudom, mikor túlestem az első döbbeneten Ámor-témában, rájöttem, hogy eszméletlen jól áll neki... Hihetetlenül durva, megcsúfolása az egész szerelem körüli felhajtásnak (Valentin-nap stb.), és mivel amúgyis allergiás vagyok a csöpögős szívecskés nyilacskás angyalkás dolgokra, nagyon bejön ez a design. :-) )))))))
(Ok, bevallom, a Haldír-topicon én is beszálltam a nyálcsöpibe. :arrow: Kivételes eset!!!!)
Karl amúgy fura alak, néhol egy isten, néhol egy lepukkant proli, de azért bírom a buráját... :-) Érdekes, hogy Éomerként a hosszú szőke haj neki is jót tesz, mint oly sok másik szereplőnek, bár teljesen más ő is, meg a többi rohir is, mint ahogy elképzeltem. Valahogy túl vidékies lett egész Rohan, és a benne lakók is. De azért a többi pozitív kritikával egyetértek.
Én szívem szerint nem laknék Középföldén sehol... Dúnadán lennék, és északon kószálnék magányosan.... HAHHHHH :oops: És ha ez nem lehet, akkor Völgyzugolyba mennék, és tündekovács lennék. (Éééés persze hozzámennék Haldírhoz, avagy Elrondhoz. :D )
Ami meg a rangsorolást illeti, a könyvben Faramir-Éomer-Haldír egy szinten vannak nálam, a film alapján pedig Haldír az első, Éomer a második, Faramir pedig száműzetett a listáról.

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99884 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Penngaladiel írta: Amiben láthattad: a Herkules- Xéna stb. sorozatokban ő játssza Ámort :wink:


Úristen! Szörnyű rádöbbenni, hogy valójában már ismertem Gy. U. film előtt is :idea: . Nem megy mostanában valahol, valamikor valamelyik sorozat?

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99843 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Azok is a Xena-Herkulesből vannak.
[size=9:2aw2f8vx]igazi kultúrcsernobil[/size] :rmad2:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99798 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jaj, Ámor nagyon fájdalmas... 8O :x Láttam annak idején, de amikor aTTT-t néztem, eszembe nem jutott volna, hogy netán hasonlít rá vagy ilyesmi (még szerencse!). Csak akkor jöttem rá, mikor mondtátok, hogy ö volt az. A római képek milyen filmböl vannak? Nem is rosszak, persze Karl/Éomer verhetetlen! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99739 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ery írta: Na az utsó képek azok amikről beszéltem!
Uszonyatos! Áááááááá! :eek2: :triste: :down: :eek4:

De a többi jó.


:D agree, szoval Karlban NEM a szarnyai tetszenek, ez tuti :P . Eszmeletlenek az Amor-fotok, kicsit inkabb olyan amokfuto a srac ebben a szerkoban :? . Jobb a rohir pancelzatban. Es ugye maga Eomer szerepe is sokkal 'fennkoltebb'!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99692 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na az utsó képek azok amikről beszéltem!
Uszonyatos! Áááááááá! :eek2: :triste: :down: :eek4:

De a többi jó.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99642 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nos, meg mindig az ominozus kerdesre ('mi tetszik Karlban?' ) valaszkent par url:

:arrow: ezekhez szerintem nem kell kommentar ( :D :up: ):

www.humina.com/kurban/karl-promo1.jpg
www.humina.com/kurban/karl-promo2.jpg
www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg :itscool:
www.humina.com/kurban/karl-promo3.jpg
www.humina.com/kurban/eomer-promo2.jpg
www.humina.com/kurban/eomer-promo1.jpg

:arrow: itt az antik Roma minden pompajaban ragyog ( :P ):

www.humina.com/kurban/wfc/wfc-promo.jpg
www.humina.com/kurban/wir/wir-promo.jpg

:arrow: khmmm... ez meg mar mitologia... :? ...:
www.humina.com/kurban/coe/coe.jpg
www.humina.com/kurban/fhtbt/fhtbt.jpg

Halkan azert megjegyzem: messze Eomer (illetve a 'civil' Karl) viszi a palmat :eomer1:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99597 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Képzeld csak el! Kiszőkített hajjal egy szál hosszúnadrágban két nagy szárnnyal a hátán plusz az elmaradhatatlan íj!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99563 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mint ÁMOR????
Te jóságos... :cyclops: nem éppen egy ámor típus - legalábbis sztem.
De mint Éomer - nemcsak helyes, hanem valami van a szemében... :eomer1:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99486 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát a Herkulesben tényleg elég furcsa volt... De legalább láttam!
Gyöngyszem: én speciel a szemeit :roll: meg a játékát, mert egészen úgy viselkedett Éomerként, ahogy elképzeltem! 8)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99464 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jaj abban szörnyű volt!
A hideg futkározott a hátamon :down:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99463 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

zsoffija írta: Karl Urbant vicont még nem láttam máshol...

Amiben láthattad: a Herkules- Xéna stb. sorozatokban ő játssza Ámort :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99459 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nagyon eltalát figura a könyvben, első olvasásra megkedveltem, s örültem, hogy a filmben is egész jól eltalálták..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99457 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jaja, nagyon jol alakitja Eomert es most, hogy felfigyeltem ra, egyebkent sem rossz!! Sot...!!
Eljenek a rohani lovasok :wink:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99412 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gyöngyszem írta: Mit esztek Éomeren?
Áruljátok el, mi tetszik benne?

Köszke

Passz...nekem teccett!Illett rá a szerep... 8) jól játszott.És nemnézkirosszul! :wink:
Karl Urbant vicont még nem láttam máshol...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99410 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Gyöngyszem írta: Mit esztek Éomeren?
Áruljátok el, mi tetszik benne?

Köszke

Éomeren vagy Karl Urbanon? :wink:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99331 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.662 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére