- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
Legolas (Orlando Bloom)
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Olyan szokásos, eskimo.com-os link volt a Bagendinn-ről, de már nem működik. Viszont én is felraktam valahová, de lehet, hogy már töröltem, utánanézek.Neframíel írta: Honnan, Sil??
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Saint
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 265
- Köszönetek: 0
Fear from the best and hope for the worst
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gwaleriol
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 129
- Köszönetek: 0
Szvsz érdemes lesz pár hét múlva ellátogatni a tékába (vagy a boltba).
A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Coralie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1635
- Köszönetek: 0
Legolas (Orlando) mániám ide vagy oda, ezzel egyet tudok érteni.Dínchamion írta: Én meg most néztem meg a Pirates of the Caribbean-t, és baromira tetszett (bár az igaz, hogy nem Orlando, hanem Johnny Depp volt hatalmas, de hát ízlések és ficamok ugye...
)
Nem nagyon szeretem (...nagyon nem szeretem) ezeknek a szennylapoknak a cikkeit, de asszem most nem fogom tudni megállni, hogy ezt az IM-et megvegyem. Már csak a képekért, meg a poszterért is.
goldenbeaus.com/o_bloom/pages/or ... 30_jpg.htm Ehhez a képhez még nem volt szerencsém - bár lehet, hogy jobb is.
bloom-room.net/wallpapers.html Háttérképek. De valahogy egyik sem tetszik igazán. Nem találom a megfelelöt, pedig már olyan régóta keresem.
Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nightmare
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 103
- Köszönetek: 0
Az cikk az elég gyengus, megvettem ugye, barátnőmmel, és elkezdtük végiglapozni, és már tök pánikba estem, hogy nincs is róla semmi, aztán az uccsó oldalon volt a cikk
A poszterk viszon tjók, van Legsis is, és a Fotoexpressbe is csak Gyűrűk urás képek vannak..
Eowynke: Az a képsor volt egyszer a storxban, nagyobban, és valami olyan címmel, hogy repülj kedvesem hozzám
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Eowynke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 97
- Köszönetek: 0
Van egy kep rola meg Kate-rol egesz kicsiben. Kate eppen a nyakaba ugrik Orlinak... 8O Hogy en mennyire irigylem azt a csajt!!!
Eowyn
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Dínchamion
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Én meg most néztem meg a Pirates of the Caribbean-t, és baromira tetszett (bár az igaz, hogy nem Orlando, hanem Johnny Depp volt hatalmas, de hát ízlések és ficamok ugye...
Üdv:
Dín
- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Coralie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1635
- Köszönetek: 0
Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Sil írta: És így néz ki civilben:
images.usatoday.com/life/_photos ... inside.jpg
www.theonering.net/scrapbook/group/921/view/7815
www.figwitlives.net/inter.htm
Naaaaaaaaaaaaa!!!!! TECCCÍÍÍÍK!!! :hello: :bounce: :up: :dance: :itscool:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
images.usatoday.com/life/_photos ... inside.jpg
www.theonering.net/scrapbook/group/921/view/7815
www.figwitlives.net/inter.htm
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Egy a problema, egy szót sem értek az egészből... :bawling:
Ciki. Ez van
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Supersonica
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 929
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
Iiiigen, ő Figwit. A Tanácsban is szerepel, ő ül Aragorn mellett.nathalee írta: Ja-ja. Ő az. Még beszél is Arwennel a filmben, hogy "mennünk kell úrnőm" vagy vmi ilyesmi
![]()
www.figwitlives.net/gallery.htm
Sil
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Sil írta:
Fent balra? Az a picike kép Arwen mellett, vagy melyikre gondolsz? Mert az Figwit...nathalee írta: Ha már itt járunk. Az a barnahajú tündi aki ezen a képen is látható fent balra, lenne róla nagyobb kép
Vagy hogy hogy néz ki élőben, mivel a filmben dettó olyan mint az egyik ismerősöm
![]()
Róla persze, hogy van nagyobb kép, hisz ő a leghíresebb nonametünci.
Ja-ja. Ő az. Még beszél is Arwennel a filmben, hogy "mennünk kell úrnőm" vagy vmi ilyesmi
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
Fent balra? Az a picike kép Arwen mellett, vagy melyikre gondolsz? Mert az Figwit...nathalee írta: Ha már itt járunk. Az a barnahajú tündi aki ezen a képen is látható fent balra, lenne róla nagyobb kép
Vagy hogy hogy néz ki élőben, mivel a filmben dettó olyan mint az egyik ismerősöm
![]()
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Supersonica írta: Azért találtunk (így fogalmaznék:) kevésbé szép
tünciket is.
Egy elég részletes noname tünde gyűjtemény itt található: www.theargonath.cc
Ha már itt járunk. Az a barnahajú tündi aki ezen a képen is látható fent balra, lenne róla nagyobb kép
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Supersonica
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 929
- Köszönetek: 0
Egy elég részletes noname tünde gyűjtemény itt található: www.theargonath.cc
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Ellana írta:
Supersonica írta:
nathalee írta: Vagy csak a sminkesek és a jelmezesek voltak vmi nagyon profik...
![]()
Igen, profik voltak a sminkesek is, ellenben castingolták a statisztákat is, tehát csupa 180 feletti vékony, széparcú ember ment tündének, aki nem érte el ezt a hosszt, azt nyújtották
Én egyébként külön figyeltem (most nem kell azt hinni, hogy ennyire szőrszálhasogató vagyok,), hogy vannak e "ronda" tündék. És nem találtam egyet se. Nem hittem volna, hogy ilyen részletekre is figyeltek!
Hát... Én elkaptam 1-2 tündit, akin csak a hosszú haj dobott egy nagyot /hosszúhajmániámvan/
Habár igazad van. Mindegyik szép volt. Legalábbis én örülnék egynek
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Coralie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1635
- Köszönetek: 0
Penngaladiel írta:
Kezd off lenni a téma, de be kell vallanom, hogy tényleg így van :cool2: A RingCon után hétfő reggel például, amikor kicsekkoltam a hotelből, és már indultam volna át Sonicáékhoz a másik hotelbe, az ajtóban JSil írta: Arról meg nem is beszélve, hogy nektek már előre köszönnek...
Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ellana
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 231
- Köszönetek: 0
Supersonica írta:
nathalee írta: Vagy csak a sminkesek és a jelmezesek voltak vmi nagyon profik...
![]()
Igen, profik voltak a sminkesek is, ellenben castingolták a statisztákat is, tehát csupa 180 feletti vékony, széparcú ember ment tündének, aki nem érte el ezt a hosszt, azt nyújtották
Én egyébként külön figyeltem (most nem kell azt hinni, hogy ennyire szőrszálhasogató vagyok,), hogy vannak e "ronda" tündék. És nem találtam egyet se. Nem hittem volna, hogy ilyen részletekre is figyeltek!
"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Penngaladiel írta: Umm... sminkeseket nem nagyon ismerünk, casting emberkéket még kevésbé... de ha leköltözöl Új-Zélandra és eléggé nyomulós vagy és még egy kis szerencséd is lesz, a Hobbit forgatására talán be tudsz jutni, mint statiszta tünde
Kisebbségi komplexus? Mármint ki? Jarl? Áááá, ő sehol nincs a bátyjához képest
Ok. Megyek! Semmi akadálya! Mi az nekem oda bejutni! Simán :eek4:
És mit mondjak? Jaj, csak azért jöttem hogy megcsináljanak
Amúgy a kalimpáló szmájlira gondoltam :closed: Szerintem totál olyan
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Kisebbségi komplexus? Mármint ki? Jarl? Áááá, ő sehol nincs a bátyjához képest
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
Supersonica írta:
nathalee írta: Vagy csak a sminkesek és a jelmezesek voltak vmi nagyon profik...
![]()
Igen, profik voltak a sminkesek is, ellenben castingolták a statisztákat is, tehát csupa 180 feletti vékony, széparcú ember ment tündének, aki nem érte el ezt a hosszt, azt nyújtották
Ha már ennyire jóban vagytok velük, szólhatnátok, hogy én is benne lennék egy ilyen "megcsinálásban" :smokin:
Kiváncsi vagyok, hogy mutatnék tündeként. Léccíííííííííííííí :bounce:
Más. Szegényke olyan, mintha kisebbségi komplexusban szenvedne, nem? :closed:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Supersonica
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 929
- Köszönetek: 0
Sil írta:
Arról meg nem is beszélve, hogy nektek már előre köszönnek...Penngaladiel írta:
...meg ha a felével köszönőviszonyban vagy :cool2:Supersonica írta: Ez a veszélyes, amikor az összes statisztát már név szerint ismered
!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Sil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
- Hozzászólások: 8428
- Köszönetek: 4
Arról meg nem is beszélve, hogy nektek már előre köszönnek...Penngaladiel írta:
...meg ha a felével köszönőviszonyban vagy :cool2:Supersonica írta: Ez a veszélyes, amikor az összes statisztát már név szerint ismered
!
Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Penngaladiel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2130
- Köszönetek: 0
...meg ha a felével köszönőviszonyban vagy :cool2:Supersonica írta: Ez a veszélyes, amikor az összes statisztát már név szerint ismered
!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Supersonica
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 929
- Köszönetek: 0
nathalee írta: Vagy csak a sminkesek és a jelmezesek voltak vmi nagyon profik...
![]()
Igen, profik voltak a sminkesek is, ellenben castingolták a statisztákat is, tehát csupa 180 feletti vékony, széparcú ember ment tündének
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- nathalee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 160
- Köszönetek: 0
erwianne írta: Nekem kell egy olyan fejpánt, amilyet Legsie a film végén viselt Minas Tirith-ben!
A neten biztos meg lehet rendelni, csak "@&^+%" drágák!!!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






