Galadriel (Cate Blanchett)

Több
18 éve 10 hónapja #259027 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ha már Marton Csokas:
Ma tanulok, illetve bambulva bámulom a jegyzeteimet, erre a tvben megjelenik a Xena című remek sorozet, amit nemigen szoktam nézni :wink: Már épp kapcsolnám át, mikor látom ám nagy betűkkel kiírva: Starring: Marton Csokas 8O
Naná, hogy megnéztem... Alig ismertem fel, fekete hosszú haj, szem, macsó borosta, bajusz, szakállka. Eléggé szívdöglesztő volt, nem is tudtam, hogy így is tud kinézni :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258060 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ery írta:

Ilweran írta: Hát mi tagadás, én is filóztam egy kicsit ki is az...... :oops:
Szerintem ő volt a legjobb a filmben......(bocs, Orli-rajongók)

Tényleg jót alakított, de Jeremy Irons-t nehéz felülmúlni (A leprás királyról állítólag Edward Norton nem is beszélve).


Igazad van :itscool: De őket már megszoktam ilyen jónak (hű, de szépen fejeztem ki magam..... :roll: ) míg Marton Csokas számomra hatalmas meglepi volt! A LOTR-on kívül másban nem láttam, ott meg olyan nagyon nem bontakozhatott ki......

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258057 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ilweran írta: Hát mi tagadás, én is filóztam egy kicsit ki is az...... :oops:
Szerintem ő volt a legjobb a filmben......(bocs, Orli-rajongók)

Tényleg jót alakított, de Jeremy Irons-t nehéz felülmúlni (A leprás királyról állítólag Edward Norton nem is beszélve).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258050 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát mi tagadás, én is filóztam egy kicsit ki is az...... :oops:
Szerintem ő volt a legjobb a filmben......(bocs, Orli-rajongók)

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257749 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Telperien(Ithil) írta: A héten megnéztem a KoH-t és tök ciki dolog történt.NEM ISMERTEM FEL MARTON CSOKAST.Néztem a filmet és kb.1,5 órán keresztül azon gondolkoztam,ki a fene ez az alak,olyan ismerős. :oops:

Én se ismertem volna fel, ha nem tudom, hogy ő az :wink:
Egyébként szerintem nagyot alakított!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257739 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A héten megnéztem a KoH-t és tök ciki dolog történt.NEM ISMERTEM FEL MARTON CSOKAST.Néztem a filmet és kb.1,5 órán keresztül azon gondolkoztam,ki a fene ez az alak,olyan ismerős. :oops:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #257205 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nagyon - nagyon sok boldog születésnapot, Cate, erőben, egészségben, minden égi- földi jóban!!

Más: nem kéne neki írni? Hátha azt megkapná.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256892 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Bár nemhiszem, hogy megkapja valamikor :lol: , de azért BSZ! Kate :hello:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256889 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Valin Nostare, Cate! :cheers:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256715 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Valin Nostare, Cate!!


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256611 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Tekintve, hogy egy napja nem működött (nekem legalábis) a fórum, kissé megkésve bár, de:
Happy Birthday, Cate!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256560 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ilúvatar Gyermeke írta: Boldog szülinapot, Cate!!! :cheers:


Tényleg, ma van a szülinapja!

Boldog születésnapot, Cate!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256559 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Boldog szülinapot, Cate!!! :cheers:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256054 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate, mint Dylan mester? Váú, ez érdekes filnek ígérkezik... :o

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254919 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254232 Írta: AElfwine
AElfwine válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Andoron írta: Igen, tudom, szurkoltam is neki, azt sajnálom, hogy Galadriel alakításáért nem kapott ha jól emlékszme még jelölést sem...vagy kapott? :roll:
Mindenesetre megérdemelte volna...én adnék neki biztos egy tábla Boci-csokit érte, ha találkoznánk :)
Persze gondosan ráhímezve, hogy miért kapta :)


Nem, a GyU-ért tudtommal nem kapott Oscar-jelölést. Ez van.

...eljutni oda, ahová még senki nem merészkedett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252067 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Igen, tudom, szurkoltam is neki, azt sajnálom, hogy Galadriel alakításáért nem kapott ha jól emlékszme még jelölést sem...vagy kapott? :roll:
Mindenesetre megérdemelte volna...én adnék neki biztos egy tábla Boci-csokit érte, ha találkoznánk :)
Persze gondosan ráhímezve, hogy miért kapta :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252058 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
:P Andoron! Nagyon igazad van, nekem is nagy kedvencem azóta Cate! :itscool:
Ha tehetem az megnézem a filmjeit.
Sok remek alakítását az idén a Film Akadémia Oscar díjjal jutalmazta. :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252041 Írta: Andoron
Andoron válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
az ahogy Cate játszott... hát... felemelő és csodálatos volt egyben. Két szereplő van a GYU-ban akik szinte tökéletesen tudták megjeleníteni a tündéket (legalábbis az én felfogásom szerinti tündéket) Hugo Weaving, alias Elrond és Cate Blanchett.

Nagyon elkapta azt a stílust, és nagyon jól állt neki. Szinte el sem hittem, hogy ez egy ember az életben... nem...valahogy neki tündének kell lennie :)

"Hiszek benned
Benned itt bent
Magamban"

Andoron honlapja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252009 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Az első nagyon tecc, az egyik nem jön be (:( ), de az uccsónak enyhén... Hmm... Hát van egy kis törpös beütése. :oops:

www.endore.org/images/Gallery/Fa ... driela.jpg
www.lotrfanart.net/fanclub2004/g ... adriel.jpg
ew2.lysator.liu.se/pic/art/j/o/j ... adriel.jpg
www.rpg-wonder.de/staff/snakesbi ... el_jpg.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
19 éve 1 hónapja #245815 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Cate szokás szerint most sem pihen:
filmterv
Brad Pitt és Cate??????? Ez a Leo és Cate pároshoz hasonló viszolygást vált ki belőlem....persze a film ettől még jó is lehet, ha elkészül.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245781 Írta: AElfwine
AElfwine válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Ilweran írta: GRATULA CATE-NEK!!!!!!!!!!!!! :dance:
Már nagyon-nagyon megérdemelte volna eddig is, ezért az alakításért meg különösen!!!!!! Láttam a filmet, naggggyon jó! Maga a film is, de Cate aztán tényleg fantasztikus! Teljesen átvette Katherine Hepburn mozgását, beszédstílusát, jellegzetes "orrfennhordását" :D Mikor először megjelent a vásznon, belepréselődtem a székbe. Tényleg rég láttam ennyire lehengerlő alakítást.
A Leo-undort nekem is le kellett győzni, de megérte, jó a srác ebben a filmben, lehet hogy idővel tényleg jó színésszé válik.....
A film pedig szerintem nagyon jó, kellően nagyszabású, de nem túllihegett, érzelmes, de nem nyálas, gyönyörű a látványvilága, és elképesztő színészgárda játszik benne (mellékszerepekben: Alan Alda, Kate Beckinsale, John C. Reilly-ezt nem biztos hogy így kell írni, Jude Law, Ian Holm-igen, Bilbó is játszik benne!) hogy Spencer Tracyt ki játssza, az nem jut eszembe :?
Szerintem megérdemelte volna a film és Scorsese is az Oscart, de hát tudjuk, hogy nem mindig az kapja, aki a legjobban rászolgált. :? :? :?
De Cate-nek nagyon kijárt!!!!!! És tényleg nézzétek meg a filmet, érdemes!
Ja, és gyönyörű volt, minden fórum, amit olvastam, őt kiáltotta ki a gála legszebb hölgyének, megérdemelten!!!!!!! :itscool:


Ahogy megláttam az újságban, nagyon örültem :) Jó kedvem lett, hogy ilyen elismerést szerzett :)
Huhh, még jó, hogy felvettem a díjkiosztót, megyek és megnézem, hogy milyen volt :)

GRATULA CATE BLANCHETTNEK!

...eljutni oda, ahová még senki nem merészkedett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245629 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
GRATULA CATE-NEK!!!!!!!!!!!!! :dance:
Már nagyon-nagyon megérdemelte volna eddig is, ezért az alakításért meg különösen!!!!!! Láttam a filmet, naggggyon jó! Maga a film is, de Cate aztán tényleg fantasztikus! Teljesen átvette Katherine Hepburn mozgását, beszédstílusát, jellegzetes "orrfennhordását" :D Mikor először megjelent a vásznon, belepréselődtem a székbe. Tényleg rég láttam ennyire lehengerlő alakítást.
A Leo-undort nekem is le kellett győzni, de megérte, jó a srác ebben a filmben, lehet hogy idővel tényleg jó színésszé válik.....
A film pedig szerintem nagyon jó, kellően nagyszabású, de nem túllihegett, érzelmes, de nem nyálas, gyönyörű a látványvilága, és elképesztő színészgárda játszik benne (mellékszerepekben: Alan Alda, Kate Beckinsale, John C. Reilly-ezt nem biztos hogy így kell írni, Jude Law, Ian Holm-igen, Bilbó is játszik benne!) hogy Spencer Tracyt ki játssza, az nem jut eszembe :?
Szerintem megérdemelte volna a film és Scorsese is az Oscart, de hát tudjuk, hogy nem mindig az kapja, aki a legjobban rászolgált. :? :? :?
De Cate-nek nagyon kijárt!!!!!! És tényleg nézzétek meg a filmet, érdemes!
Ja, és gyönyörű volt, minden fórum, amit olvastam, őt kiáltotta ki a gála legszebb hölgyének, megérdemelten!!!!!!! :itscool:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245549 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Gratula Cate-nek az Oscarhoz! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245504 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na és Spencer Tracyt ki játssza?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245498 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Niéla Alondriel írta: Kár, hogy Scorsese nem nyert... már rég rászolgálna!

Cate rúlz!!!!

Amúgy miről szól, hogy K. Hepburn is szerepel benne?


:D K. Hepburnról! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245482 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Kicsit Aranypolgár-szerűnek tűnik... :lol:

Talán leküzdöm DiCaprio-undoromat, és megnézem Cate meg a Mester (Scorsese) kedvéért...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245476 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖö
Kissé megkésve én is Gratula!!!!!!!!!!!

Nagyon rászolgált már erre..................

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.577 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére