Elrond (Hugo Weaving)

Több
12 éve 11 hónapja #396483 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sötét Úr írta: Bár ez csak a magyarok bolondériája, de boldog névnapot Hugo Weavin'! (Meg majd boldog születésnapot is!)



Csatlakozom mind a kettőhöz! :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #395289 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Bár ez csak a magyarok bolondériája, de boldog névnapot Hugo Weavin'! (Meg majd boldog születésnapot is!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388188 Írta: Raziel
Raziel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Csatlakozom! Happy Birthday to Hugo! :D

"Looking down into those eyes
I know, I'll be lost and never found again.
Kiss me once and I will surely melt and die,
kiss me twice and I will never leave your side"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388183 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Boldog 50. születésnapot Hugonak! :)
El sem hiszem, hogy már ennyi idős!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387454 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta:

Encsi írta: Meg ha már itt vagyok, akkor a plakát szerint benne van a most megjelent vérfarkasos filmben is :)

Persze, ő játssza a felügyelőt.


És nem is akárhogy! ;)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387231 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Encsi írta: Meg ha már itt vagyok, akkor a plakát szerint benne van a most megjelent vérfarkasos filmben is :)

Persze, ő játssza a felügyelőt.

Meg ha már itt vagyok, a héten nyilatkozta, hogy szívesen szerepelne a Hobbitban, de még nem keresték meg, meg hogy szerinte a stúdió még valószínűleg a második forgatókönyvet sem kapta meg, meg beszélt egy kicsit a Hobbit és a Gy.U. világának különbségeiről is:
www.hitfix.com/blogs/2008-12-6-m ... the-hobbit
És még egy interjú ("star map", LOL, de legalább olvasta):
www.theonering.net/torwp/2010/02 ... he-hobbit/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387230 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Meg ha már itt vagyok, akkor a plakát szerint benne van a most megjelent vérfarkasos filmben is :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387228 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379550 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Del Toro egy interjúban megerősítette, hogy Hugo Weaving is szerepelni fog a Hobbitban. :) ))

jip-jip-jeee! :cool:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379537 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
De szép is lenne, bár jobban örülnék neki, ha valami szerződésféle is lenne a dologban. De ezek már biztató jelek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379534 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Del Toro egy interjúban megerősítette, hogy Hugo Weaving is szerepelni fog a Hobbitban. :) ))

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja - 14 éve 9 hónapja #373288 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nekem is megvan, de az utolsó két rész hibás volt, úgyhogy azt nem tudtam megnézni, emiatt külön örültem, mikor megláttam, hogy kiadják. A Szigorúan piszkos ügynökkel akkor még várok.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373118 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Meldryn írta: Ha valakit érdekel még esetleg rajtam kívül, akkor okt. 28-án fogják kiadni a Bangkok Hiltont DVD-n (díszdobozban is). És csak 2000 ft lesz. A netpiacon és a bookline-on elő lehet jegyeztetni.

Már hogyne érdekelne (bár megvan letöltve magyarul és angolul is). Xpress-en már azonnal szállíthatónak jelzik. :)

Egyébként a Szigorúan piszkos ügynök is épp most jelent meg DVD-n, de azzal még érdemes várni pár hónapot, mert lesz belőle még egy újabb kiadás, és azon már felirat is lesz, ugyanazon az áron.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372494 Írta: Meldryn
Meldryn válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ha valakit érdekel még esetleg rajtam kívül, akkor okt. 28-án fogják kiadni a Bangkok Hiltont DVD-n (díszdobozban is). És csak 2000 ft lesz. A netpiacon és a bookline-on elő lehet jegyeztetni.

Október 29-én pedig a Film+-on adják a Szigorúan piszkos ügynököt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #356801 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Most nézem, hogy megjelent végre DVD-n a Priscilla, a sivatag királynőjének kalandjai. :D Sajnos mindenféle extra nélkül, és új szinkronnal (bár úgyis eredeti hanggal érdemes nézni), de legalább megjelent.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353122 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
JUJ!!!

ÉS jó??? :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #349054 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Épp most megy az m2-n a Hálószobák és előszobák... ^_^

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342560 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ardenis írta: Khm. Ez már nem Hugo...

Igaz: jövőre jön a Key Man című alkotás egy gyakorlatilag zöldfülű rendező tolmácsolásában, viszonylag nagy nevekkel. Besorolás alapján kifejezetten érdekes film lesz, mivel a három megjelölt műfaj a vígjáték, a thriller és a dráma :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 6 hónapja #342558 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Khm. Ez már nem Hugo...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342557 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ilweran írta:

cortez71 írta: Az idei év filmkínálatából kb. ennyi, ami jó volt (mondom ezt úgy, hogy azért heti szinten 4-5 filmet megnézek, tehát jópárat láttam).


Baromi nagy OFF
Szerintem azért volt jó pár igazán jó film az idei kínálatban, csak nem multiplexekben, hanem a művészmozik kínálatában, pl: Bábel, A faun labirintusa, A mások élete, Egyre távolabb, A királynő, Az utolsó skót király, A tökéletes trükk.
OFF vége

OFF
Az általad említett filmek mindegyike tavalyi film ;) Más kérdés, hogy a magyar forgalmazók később hozták be hozzánk. Egyébként ebbe a kategóriába venném még a Parfümöt, a Bábelt pedig csúnyán kiraknám innen. Felteszem, azért tartod "nagy" alkotásnak a Bábelt, mert nem volt még szerencséd a Korcs szerelmek című I

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342520 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

cortez71 írta: Az idei év filmkínálatából kb. ennyi, ami jó volt (mondom ezt úgy, hogy azért heti szinten 4-5 filmet megnézek, tehát jópárat láttam).


Baromi nagy OFF
Szerintem azért volt jó pár igazán jó film az idei kínálatban, csak nem multiplexekben, hanem a művészmozik kínálatában, pl: Bábel, A faun labirintusa, A mások élete, Egyre távolabb, A királynő, Az utolsó skót király, A tökéletes trükk.
OFF vége

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342498 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

cortez71 írta: Az idei év filmkínálatából kb. ennyi, ami jó volt (mondom ezt úgy, hogy azért heti szinten 4-5 filmet megnézek, tehát jópárat láttam).

Pedig azért az idei év amcsi kínálatából a 300 egy igen korrekt darab. A transformers tényleg egy popcornmozi de nekem akkoris tetszett. Amúgy most hogy így visszagondolok tényleg gyengus év volt. Bár közel nem nézek annyi filmet mint Te. Jaaa és a Simpson családot ki ne felejtsük! :D
De ez már tényleg nagyon téma kikapcs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342497 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Koko írta: MIvel maguknak a robotoknak mint játékfigurák, nincs semmi történelmük, történetük, ezért nem jogos azt felhozni kritikának hogy nincs kze a képregényhez. A képregény azért jelent meg hogy a játékot népszerüsítse, ennyi az összekötő szál a játékban és a képregényben. És mivel a Hasbrotól vannak a jogok új sztorit kellett kitalálni. A méretarányproblémákat leszámítva bejött a film. Nem kell állandóan "világmegváltógondolatok" tartalmú filmeket nézni. :P Két japán film közt jó kis agykipihentetős darab. A hangok és a látvány pedig megér egy misét. :D

Idén egyöntetűen volt a Transformersnél sokkal látványosabb film, mégpedig a 300. Mindazonáltal nem tudom, ki hogy van vele, idén túl sok audiovizuális orgiában volt részem... 300, Spidey 3., Karib 3., Die Hard 4.0, Transformers, ennek ellenére az idei kínálatból összvissz egy, azaz egy darab film van, amit érdemes megemlíteni, és aminek a hangulata hosszabb távon túl fogja élni a popcornszagú mozitermek világát. Ez pedig a Zodiac. Az idei év filmkínálatából kb. ennyi, ami jó volt (mondom ezt úgy, hogy azért heti szinten 4-5 filmet megnézek, tehát jópárat láttam).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342496 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

cortez71 írta:

Ilweran írta: Könyörgöm, mit vártál egy olyan mozitól, ami játékrobotokká alakuló játékautók ötletén alapul... ÉS... meglepő módon... robotokká alakuló autókról szól... :evil3: Ebből nehéz lenne társadalmi drámát kihozni... :roll:
Szerintem úgy ahogy van, gagyi az egész, de két óra gondolkodásmentes szórakozásnak elmegy.

Talán azt, hogy kölyökkorom óta imádom a képregényt és azt szerettem volna, ha a csillogó feliraton kívül más köze is legyen az eredeti sztorihoz? Amihez M. Bay úr hozzányúl, jól nem jön ki... Tf-nél pedig még jobban fáj.


Mivel maguknak a robotoknak mint játékfigurák, nincs semmi történelmük, történetük, ezért nem jogos azt felhozni kritikának hogy nincs köze a képregényhez. A képregény azért jelent meg hogy a játékot népszerüsítse, ennyi az összekötő szál a játékban és a képregényben. És mivel a Hasbrotól vannak a jogok új sztorit kellett kitalálni. A méretarányproblémákat leszámítva bejött a film. Nem kell állandóan "világmegváltógondolatok" tartalmú filmeket nézni. :P Két japán film közt jó kis agykipihentetős darab. A hangok és a látvány pedig megér egy misét. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342347 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

cortez71 írta: Amihez M. Bay úr hozzányúl, jól nem jön ki...

Hát ebben kétségkívül igazad van... De nekem már önmagában a sztori meg az alapötlet is gáz. Én azt kaptam, amire számítottam, gagyi, csili-vili akció-múvit.
Persze elhiszem, hogy egy rajongónak csalódás... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342160 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ilweran írta: Könyörgöm, mit vártál egy olyan mozitól, ami játékrobotokká alakuló játékautók ötletén alapul... ÉS... meglepő módon... robotokká alakuló autókról szól... :evil3: Ebből nehéz lenne társadalmi drámát kihozni... :roll:
Szerintem úgy ahogy van, gagyi az egész, de két óra gondolkodásmentes szórakozásnak elmegy.

Talán azt, hogy kölyökkorom óta imádom a képregényt és azt szerettem volna, ha a csillogó feliraton kívül más köze is legyen az eredeti sztorihoz? Amihez M. Bay úr hozzányúl, jól nem jön ki... Tf-nél pedig még jobban fáj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342139 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Könyörgöm, mit vártál egy olyan mozitól, ami játékrobotokká alakuló játékautók ötletén alapul... ÉS... meglepő módon... robotokká alakuló autókról szól... :evil3: Ebből nehéz lenne társadalmi drámát kihozni... :roll:
Szerintem úgy ahogy van, gagyi az egész, de két óra gondolkodásmentes szórakozásnak elmegy.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342118 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Akkor gratulálok :S
Tipikus Michael Bay-féle "nézünkésámulunk* mozi, amerikai patrióta szövegekkel, túlzottan magas hype-pal. Ennyit a Transformers múviról. Bűzlik, ahogy van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342111 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

cortez71 írta:

Felagund írta:

Sil írta:

Felagund írta: Tudom, nem nagy dolog, de a Transformersben Megatron (a főgonosz robot ;) ) eredeti hangja Hugo

:D

Bizony, bizony. :) Tehát megint egy olyan film, amit bűn szinkronizálni.


Ezért tehát feliratosan nézem meg :D

Inkább sehogyse nézd meg, mert szörnyű a film :S


Nem igaz, nekem tetszett :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #342087 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Serrana/Taurin írta: Köszi! Emlékeztem, hogy van benne valami orosz nő...,de akkor a végén miért zsidó esküvő van?

Mert a nő zsidó származású, és mindig is zsidó esküvőt szeretett volna (asszem megígérte az anyjának, vagy valami ilyesmi). Egyébként Ethan (David) is zsidó a filmben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.616 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére