Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
9 éve 8 hónapja #412110 Írta: Boromir31
Boromir31 válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én nagyon bírom Trufát meg Pippint. Jópofa figurák. :D "Ostoba Tuk". A LOTR egyik szállóigéjévé vált.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384322 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
BeeCake at the Tin Angel, Philadelphia, PA, October 7, 2009. Billy Boyd singing Lost Direction


"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378865 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
És egy videó is :D


"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378864 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ebben a szemeszterben volt egy Tématérkép előadás az egyetemen. Beadandónak hát persze, hogy GYU-t választottam :D Élveztem minden vele töltött percet, és új képgyűjteményeket is felfedeztem kedvenceinkről, bár szomorúan vettem észre, hogy sok régi gyűjtemény, amiket még anno megjelöltem, eltűnt a webről... kár értük.

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375063 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Attila írta:

Kisvakond írta:

Maedhros írta:



És nem kasztrált. Ilyen. :D


ez komoly? 8O :lol: 8O az nem lehet 8O


Hát én most már elhiszem, miután kiakadtam azon, hogy hogy lehet Amanda Learnek ennyire mély hangja. :D

... re=related


Hallgassátok meg :P :D


8O 8O 8O 8O hát igen 8O ő se nőből van, ő csak úgy csinál mintha 8O

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375015 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Kisvakond írta:

Maedhros írta:



És nem kasztrált. Ilyen. :D


ez komoly? 8O :lol: 8O az nem lehet 8O


Hát én most már elhiszem, miután kiakadtam azon, hogy hogy lehet Amanda Learnek ennyire mély hangja. :D

... re=related


Hallgassátok meg :P :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375013 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maedhros írta:



És nem kasztrált. Ilyen. :D


ez komoly? 8O :lol: 8O az nem lehet 8O

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375001 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Mért pont Trufáét?:D

Mert ő a kedvenc karakterem a filmben (könyvben egyébként Pippin) :D
..hja és mert az ővé jobban tetszik, mint Pippiné és szerintem jobban is állna :lol: 8)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #364146 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pippin dalát nagyon szeretem (csak ne azt látnánk közben, amit), de ami a legmeglepőbb: hogy lehet egy felnőtt férfinak ilyen hangja? Billy úgy énekel, mint egy mutálás előtt álló fiú, még csak nem is úgy, mint egy kontratenor. Igen ritka jelenség.
Talán csak Radu Mariant ismerem még, aki szintén szoprán, férfi létére.



És nem kasztrált. Ilyen. :D

De Billy titka érdekelne. Egyébként őt igencsak érdemes lenne zenés darabokban felléptetni.

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #362247 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mért pont Trufáét?:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 napja #358296 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hétvégén GYU maratont tartottam...
és ismét csak elámultam, hogy mennyire egyszerűen tudok belefeledkezni középfölde világába...
na és azóta ismét azon töröm a fejemet, hol találnék egy jó szabót, aki megvarrná nekem Trufa hobbitkosztümét :D

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #346851 Írta: Rómen
Rómen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Helló.Nem tudja valaki elküldeni Pippin énekét mp3 formátumban?Meg ha valaki tudja, akkor légyszi írja le a dal szövegét is.Megköszönném, mert a magyar változatot sehol sem találtam.Kössz.
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334765 Írta: martina1031
martina1031 válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Clear Dayen, vagy minek a forgatásáról kérdezték, mire ő: „Sok bugyit felpróbáltam. Igazán nagy, és igazán kicsi bugyik...Most már szakértő vagyok. Ha van bármi, amit tudni szeretnél a bugyikról, én vagyok a te embered!” :lol:
Hát én ezt imádom

"Ha nem lehet úgy, ahogy akarom, akkor úgy akarom, ahogy lehet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334759 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

martina1031 írta: ...a bugyisat.Ismeritek?


tudatos álom? sose próbáltam olyat :P maradok a hagyományosnál.. izgibb :P ...off end

nem, de ha elmondod, megismerem,... :P *kíváncsi ^^

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334669 Írta: martina1031
martina1031 válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fú képzeljétek!Már egy hete próbálkozok a tudatos álommal, és most sikerült!!! :D
Tudtam, hogy álmodok, és irányítanmi is tudtam. Odaképzeltem magam egy Beecake koncertre, és Billy énekelte a Kick The Door-t...olvadoztam a gyönyörtől.Ráadásul elmondta azt, amit az egyik interjúban olvastam...a bugyisat.Ismeritek?

"Ha nem lehet úgy, ahogy akarom, akkor úgy akarom, ahogy lehet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334517 Írta: Nóli i linantea

Attila írta: Szerintem mostanában Aragorn topicja elég jól megy. Ez elött Legolas az elött pedig Gandalfé volt felkapott.

az hogy pár napig jön napi 2-3 hozzászólás az nem túl felkapottnak mondható. a jó topicok nagyjából folyamatosan működnek.
De ez természetes, a filmes topicok nagyjából a filmek alatt "működtek rendesen".

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334512 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem mostanában Aragorn topicja elég jól megy. Ez elött Legolas az elött pedig Gandalfé volt felkapott.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334509 Írta: Nóli i linantea

martina1031 írta: Hello!
Még új vagyok itt :oops: Sehol senki?

Hogyhogy sehol senki?
Nézz körül a fórum többi részén is :)
Mostanában a filmes topicok nem annyira zsúfoltak, de ha van témád róluk amit felkap a jónép, akkor rajta :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #334502 Írta: martina1031
martina1031 válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hello!
Még új vagyok itt :oops: Sehol senki?

"Ha nem lehet úgy, ahogy akarom, akkor úgy akarom, ahogy lehet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324581 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: egy kicsit igen, de azért a szereplőválogatás sem volt semmi... mert pl. Dom Frodo szerepére jelentkezett, de szerencsére Trufáét kapta :lol: nem is tudnám elképzelni kaja és pipa nélkül, na meg persze Pippin nélkül :wink:


én se én se én se!! :D jól tették h ő lett Trufa!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324540 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Főleg, hogy ő beszélte rá Viggo-t a szereplésre, merthogy rajongó. És benne lehetett persze a filmben is. De ez itt nagyon OFF...

egy kicsit igen, de azért a szereplőválogatás sem volt semmi... mert pl. Dom Frodo szerepére jelentkezett, de szerencsére Trufáét kapta :lol: nem is tudnám elképzelni kaja és pipa nélkül, na meg persze Pippin nélkül :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323867 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta:

Sil írta: 19, két éve volt 17. 1988-as születésű.

Nem volt rossz kiskamaszkora... ottlenni az apja mellett a Gyűrűk Ura forgatásán! Mekkora élmény lehetett neki... :itscool:

Főleg, hogy ő beszélte rá Viggo-t a szereplésre, merthogy rajongó. És benne lehetett persze a filmben is. De ez itt nagyon OFF...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323859 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: 19, két éve volt 17. 1988-as születésű.

Nem volt rossz kiskamaszkora... ottlenni az apja mellett a Gyűrűk Ura forgatásán! Mekkora élmény lehetett neki... :itscool:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323448 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
akkor én sokról lemaradtam.. szegény pasas... aztán ki tudja mi az oka... [size=9:2hp9kxpg]*igazából nem vagyok a válás híve... de néha elengedhetetlen..*[/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323403 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nóli i linantea írta:

Thereon írta: Viggonak fia van, feleségétől elvált rég, de azóta is pereli őt. Az életrajzi lapok legalábbis ezt írják.

A fia kábé 17 éves lehet...

19, két éve volt 17. 1988-as születésű.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323392 Írta: Nóli i linantea

Thereon írta: Viggonak fia van, feleségétől elvált rég, de azóta is pereli őt. Az életrajzi lapok legalábbis ezt írják.

A fia kábé 17 éves lehet...
Óóóó merre perelik egymást, én erről nem is tudok...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323385 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Viggonak fia van, feleségétől elvált rég, de azóta is pereli őt. Az életrajzi lapok legalábbis ezt írják.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323377 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta:

Kisvakond írta: Óh, akkor már nincs esélyem náluk! :wink: :cry:

Biza, mind a négyen foglaltak :cry:
Gandalfnál esélyünk sincs - nő lévén...
Legolas is foglalt, vagy szakított, vagy összejött... na ő egy kicsit kevert-kavart :wink:
Aragornról és Eomerről azonban nem tudom, róluk nem írnak a pletyilapok :lol:


Aragornnak családja van, nem?.. én tudnám rosszul? *elgondolkodik..*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 órája #323353 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Kisvakond írta: Óh, akkor már nincs esélyem náluk! :wink: :cry:

Biza, mind a négyen foglaltak :cry:
Gandalfnál esélyünk sincs - nő lévén...
Legolas is foglalt, vagy szakított, vagy összejött... na ő egy kicsit kevert-kavart :wink:
Aragornról és Eomerről azonban nem tudom, róluk nem írnak a pletyilapok :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 20 órája #323294 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: azt hallottam, hogy fő-Elijah-hobbit-Wood megnősül! mikor és hogyan és kit??? azt sem tudtam, hogy van barátnője?
amúgy Dom és Lily házatáján nem szólnak még az esküvői harangok? vagy most mivan?


Óh, akkor már nincs esélyem náluk! :wink: :cry:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.782 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére