Éowyn

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hete #50633 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, nem tudom.Ez a dolog kicsit össze van csapva.Vagy lehet, hogy Tolkien egyszerűen úgy gondolta, hogy ez nem is olyan lényeges dolog ahhoz képest, hogy a világ megmenekült a gonosztól.
Szegény Éowyn meg élete végéig álmodozhat Aragornról... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50628 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
hmmm-hmmm-hmmm-hmmm...

Igen, amikor olvastam a végén a könyvnek, h É+F és Aragorn így ki esett a képből, és is meglepődtem 8O valszeg az az eset áll fenn, hogy ha nincs ló, szamár is jó :) de ez nem bizt. lehet, h Éowyn (mint ahogy az előbb is írtam) csak most talált rá az IGAZ szerelmére, talán ... :?:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hete #50627 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Éowyn
Egyetértek veled, Fin!
Szerintem Éowyn igenis Aragornt szerette.Ez a nagy összeborulás Faramirral a végén, hát, nem tudom.Valahogy így van a könyvben, hogy Éowyn hirtelen rájön arra, hogy megváltoztak az érzései.
Hát, Tolkien nagyon sok dologhoz nagyon jól értett, de a női lélek labirintusában nem nagyon igazodott ki...Szerintem.De lehet érvelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50623 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Éowyn
Én még nem nagyon láttam a filmbeli Éowynt, de látom, h nagyon eltérnek róla a véleményke :wink:

mindenesetre a könyvbeli az egyik kedvencem volt, olyan volt, mint..mint talán Boromir szoknyában (nekem vizuális a fantáziám, és éppen elképzeltem Sean Beant szoknyában 8O :lol: ) mindig kiáll azért, amit akar, és reménytelenül szerelmes, a könyv végén pedig megtalálja az igaz szerelmét akivel boldogan él, míg...s a többi :)
nekem mindenképpen az egyik kedvenc karakterem, ő a legjobb női-Tolkien-figura szerintem :)

namarie:

n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50612 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is azokhoz csatlakozok, akiknek tetszik Miranda. Először én is túl öregnek találtam, de a trailerbeli képeken nagyon szép, tüzes, ugyanakkor törékeny és kecses is. :)

Cicafül kérdése elgondolkodtató. Az a baj, hogy már nem emlékszem annyira ezekre a részekre. Viszont nekem volt egy olyan érzésem, hogy Faramir szabályosan bebeszélte neki, hogy ő nem szerelmes Aragornba. Persze igaza volt, de akkor is kicsit szerintem feladta saját magát Éowyn ebben a kapcsolatban.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50586 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
Tar-Ancalime: végre vki, aki egyetért velem... mondjuk azt a csajt a Majmok bolygójában, nem tudom erre a szerepre elképzelni, és nem is tetszene, ha ő alakítaná, de Mirandát abszolút nem tartom erre méltónak.. egyetértek azzal, hogy nem acélliliom kisugárzása van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50564 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem tetszik a filmbeli Éowyn.Ilyennek képzeltem.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50547 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem nem tetszik Miranda mint Éowyn,mint azt már említettem a régi fórumon.Helyette egy ismeretlen szép arcot raktam volna be.Pl nem tudom ki ismeri,de Estella Warrent(Majmok bolygója) sokkal inkább el tudtam volna képzelni ebben a szerepben.Persze ő sem lett volna tökéletes,na de Miranda aztán végképp nem az!!!Acélliliom?még mit nem!

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50316 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
pipike: ezen az oldalon megnézheted a trailer összes képét:

www.much-ado.net/towers.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50315 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Cicafül,nem tudnád beilleszteni a képeket?Mert én nem otthonról netezek és nem tudom letölteni a trailert.... :( :( :(

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50193 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
igen, láttam azt a részt. ha yora gondolok, akkor ez az, mikor összesapják a kardjaikat (?). engem pont ez a jelenet győzött meg, hogy nem alkalmas:) hát ennyire látszik mennyire mások vagyunk, ami téged megnyer, engem abszolút nem:) :) Éowyn szentem nemesebb, és méltóságteljesebb. legalábbis én ezt nem éreztem Mirandán, max egy dacos harcoslány kisugárzását... na de még nem láttuk a filmet, és lehet, hogy azután máshogy fogunk vélekedni.. mert hát egy trailerből túl sok következtetést nem lehet levonni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50192 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem meg pont ez ami bizonyítja, hogy Miranda alkalmas a szerepre...
Nem tudom láttad-e a traillerből azokat a képeket, mikor Aragornnal szemben áll?! Sugárzik a szeméből az elszántság és a tűz! Ám mégis nő, egy törékeny virágszál, akit könnyen meg lehetne törni, ill mondjuk bántani - akár egyetlen rosszul kiejtett szóval. És mégse... Mert ezt kifelé sose mutatná. Ezért lett Faramir mellett méginkább nő - ki tudta mutatni érzéseit. Persze egy időnek el kellett telnie, míg bizalmába fogadja a gondori férfit. De utána megnyílt neki, s mint az eddig téli álmát alvó virág a tavasz jöttével kinyílt.
És én ugyanezt vhogy érzem Mirandában is és számomra ezért Éowyn ő már most. :)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50190 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
itt van az egyik kedvenc idézetem Éowynról:

"Olyan ellenséggel mérte össze erejét, akivel se teste, se lelke nem bírt. S aki ilyen ellenfélre emel fegyvert, annak keményebbnek kell lennie, mint az acél, hogy el ne pusztítsa a megrázkódtatás. Rossz sorsa sodorta erre az útra. Mert hiszen gyönyörű, királyok házából való lenyok gyöngye. És mégsem tudom mit mondjak róla. Csak ránéztem és tudtam, hogy boldogtalan; úgy éreztem büszke és karcsú virágszálat látok, szépet, mint a fehér liliom, s mégis tudtam, hogy kemény acélból verték, tünde-kovácsok. Miféle vagy volt, ami nedvét jéggé dermesztette, amint ott állt keserű-bájosan, szemre gyönyörűen, de mint a dércsípett virág, amely hamarosan lekonyul, és meghal?"

ez a részlet szentem bizonyítja, hogy Miranda nem alkalmas Éowyn megformálására...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50189 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Olyan rossz, hogy most itt az új fórumon mindenki csak kerülgeti a témát, de nem merünk semmibe belevágni :?
Tehát hogy ez egy kicsit oldjuk:

A régi fórumon valahol Éowyn és Faramir kapcsolatánál hagytuk abba. De én kíváncsi lennék Ti mit gondoltok Éowyn, e mindig izgó-mozgó, nyugodni nem tudó lány (számomra) Théoden előtti (kislány koráról) és melletti vmint Faramir melletti életéről :?:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50120 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem Miranda nagyon jó lesz mint Éowyn,láttam egy képet,ahol lovagol....Hát én tisztára olyannak képzeltem el őt.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50111 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Pontosan, Cicafülnek igaza van. Nem kellenek olyanok Éowy szerepére mint Liv :oops: (itt bocs a Liv imádóknak, nem Arwennel van bajom, félreértés ne essék). Jó szinészek az ismertebb csajok (már aki), de mégis van nekik egy sajátosságuk, és az most nem kell. Jó tudom, ezt egy kicsit sötéten mondtam el, de mind1...
Miranda nagyon jó lesz erre a szerepre, szép, mint amennyire természetesen egy ember lehet (nem tipikus bombázó és ez jó,... csak szép). Van egy kép és az teljesen meggyőzött róla, bár szerintem ti is láttátok. Az amikor viszonylag közelről mutatják és mosolyog. Szép....

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50110 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
hát úgy néz ki, lassan egyedül maradok, akinek naon nem tetszik Miranda.. :) nem kétlem, hogy egy hollywoody vki szörnyű lett volna Éowyn szerepére (én is naon szerettem a könyvben) de Miranda sem az igazi, és szentem abszolút nem "acélliliom":)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50108 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem értem mi bajotok Mirandával? :?: Nekem kifejezetten szimpatikus - már képek alapján is - de a trailler megtekintése után még inkább. Nekem az egyik kedvenc szereplőm volt a könyvben, és szerintem a filmen se fogok benne csalódni. :wink:
Szerintem egyáltalán nem lett volna jó, ha egy éppen felkapott divatos szőke színésznőcske játsza el. (neveket nem mondok)
Nuinladien: különben akkor felmerült Gwyneth Paltrow és Nicole Kidman neve. Szerintem egyik se Éowyn szerepére termett. Gwynethet nem részletezem. :twisted: Nos, Nicole a Moulin Rougeban tényleg kitűnő volt, de nem tudnám elképzelni az "acélliliom" szerepében! :?
De asszem ez ellen már nem tehetünk semmit... (megjegyzem; én nem is akarok)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50033 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Éowyn
Én eddig egyáltalán nem voltam kibékülve ezzel a csajjal, mert öregnek látszott, és nekem egy fiatal, szőke, vékonyarcú lány ugrik be. De láttam egy képet róla és az majdnem teljesen megváltoztatta a véleményemet, szerintem nagyon jól nézett ki rajta.
Szerintem jól fog kinézni Faramir mellett. Azt nem tudom kihagyni, erről az oldalról, hogy véletlenül ne lássa meg mindenki FARAMIR nagyon jó pasi, pont Éowyn-nek való... szerintem.
Nem????

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49970 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem minden a színészi játékán múlik.
Lehet hogy hülyén hangzik,de nekem a trailerben kifejezetten tetszett,a fényképeken viszont nem igazán.(?)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49960 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem tudom, de remélem M.O. jól fogja eljátszani, és nekem a trailerben is tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49959 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
hát nemtom igazán...
szentem nem egy hollywoody sztrárnak kellett volna, de Miranda nem nyert meg... vhogy nincs meg az a kisugárzása, mint Éwynak, bár ezt pontosan úgysem lehetett volna a vászonra vinni, vagy oan kisugárzású szereplőt találni... az én mércém e tekintetben naon magasra van rakva, mert elég kritikus szemmel nézem a film jelenetit, és a szereplők játékát egyaránt. minden esetre vmi fiatalabb lányt kellett volna.. és Éowynnál szentem azért igenis számít a szépség..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49957 Írta: gesztenyi
gesztenyi válaszolt a következő témában: Éowyn
Én színésznő nevet nem tudnék mondani, de valahogy északibb típusú néninek képzeltem el, kevésbé szlávos típusnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49953 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Éowyn
Hmm..meglehet, bár a tündéknek inkább kell szépnek és kKÜLÖNLEGESNEK lenniük, mint a mi mértékünkkel szépnek..szerintem.
De azért nem csúnya, azt meg kell hagyni...
Már korábban feltettem a kérdést, de-restellem-nem emlékszem, hogy írtatok-e valamit, ezért szégyenkezve bár, de még egyszer megkérdezném:
szerintetek kinek kellett volna játszania Eowynt?

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49951 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Éowyn
hát a trailerszerű dologból ítélve ne lesz vmi nagy szám.. sőt, nekem kifejezeetten nem tetszik.. ez a nő szentem öreg Éowynhoz képst, és nem oan szép..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49950 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Éowyn
Jaja!
Már nagyon izgatottan várom, miylen lesz M.Otto mint Eowyn:-)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49862 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Éowyn
Mi vaan,kitörölték a tartalmát???A többinél nem így volt.......Na dobjuk fel ujra ezt a topicot.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #62 Írta: svindler
Éowyn téma létrehozva svindler által
Éowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.624 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére