A HOBBIT

Több
13 éve 2 hónapja #393078 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Azért én kíváncsi leszek, Frodót (Elijah Wood) és az öreg Bilbót (Sir Ian Holm) hogyan keverik a sztoriba. Felolvassák Völgyzugolyban a Piros Könyv első részét?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393059 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Múltkor elég jól bevált, gondolom, szívesen vállalja el ismét... =)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393058 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A Metropol tegnap (vagy tegnapelőtt) úgy hozta le a hírt, hogy "Ian McKellen marad Gandalf". Az MTT nevében jelzem, hogy nálunk meg B. Bálint marad Gandalf! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393055 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Naggyon jó hírek :!: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393026 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
...És még mindig nincsen vége a napnak!

Sir Christopher Lee hivatalos honlapján jelent meg a hír, hogy az idős mágus is csatlakozik a szereplőgárdához:
christopherleeweb.com/story/sir- ... rns-hobbit

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393015 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393012 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
És végre!

Sir Ian McKellen is aláírta a szerződést, visszatér Gandalfként!

"I am happy to say I start filming in Wellington on February 21 2011."
www.mckellen.com/cinema/hobbit-movie/index.htm

És még néhány pletyka:
- Állítólag már Andy Serkissel (Gollam) is közel a megegyezés!
- Lehet, hogy Sir Christopher Lee (Saruman) és Sir Ian Ian Holm (Öreg Bilbó) is visszatérhetnek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393007 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: A HOBBIT

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392888 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Olorin.papa írta: Szerintem simán beférne, hiszen Thranduil fia, és így a barlangban és az Öt Sereg Csatájában is szerepeltetni lehetne. Igaz, csak mellék szereplőként.

Szerintem Legolas mellékszereplő lesz maximum, nem hinném, hogy túl sokat szerepeltetnék.

A két filmben összesen 75 "szöveges" (beszélő) szerep lesz, ebből 35-öt új-zélandiak, 40-et "tengeren túliak" (külföldiek) kapnak, utóbbira külön engedélyt kellett kérni a szigetország illetékes hatóságától (innen az infó).

Sajnos az ünnepek alatt nem történt semmilyen újabb bejelentés. A Weta viszont az alábbi képpel kívánt Boldog Karácsonyt a rajongóknak:
www-images.theonering.org/torwp/ ... m-Weta.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392886 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Szerintem simán beférne, hiszen Thranduil fia, és így a barlangban és az Öt Sereg Csatájában is szerepeltetni lehetne. Igaz, csak mellék szereplőként.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392884 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Alábecsülöd őt, Namarie. Miért csak egy lóra? :) Amúgy lehetne ápdételt változat: Lego Bilbó után szompolyog Smaug barlangjába, ahol – amíg Smaug Bilbó bemutatkozását próbálja megfejteni – arany mobil szamovárnak álcázza magát (azaz a haját előre fésülve megközelíti a sárkányt), és Bard számára egy jókora céltáblát fest Smaug mellyehúsára, és a sárkány páncéljának gyenge pontját a Google Maps helyjelölővel is megjelöli, hogy a tó-városiaknak minél egyszerűbb dolguk legyen... Végül Roacot és a rigót kiképzi a sárkányok elleni légiharcra, biztos ami biztos alapon, melynek során megtudhatjuk, hogy a tüncök simán lerepülik a madarakat is. (Ezt a tulajdonságukat a balrogoktól nyerték el Gondolin ostroma után, pókeren, azért nem tudnak azóta a balrogok repülni.)

Van még kérdés? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392883 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Thorongil Hunadán írta:

Gandalf írta: Gimli Az erebori kutatásban (A Hobbit szövegkritikai változatában vagy A Gyűrű keresésében olvasható) elmondja, hogy ő ment volna Thorinékkal, de túl fiatal volt még, a hatvanas évei elején járt, így nem engedték el a kalandra.


Ennyire nem vagyok művelt Gimli fiatalkorát illetően; én úgy gondoltam, hogy lakhatott volna Dainnál, és a vasdombi törpökkel együtt részt vehetett volna az Öt Sereg Csatájában. ;)
De Legolast én mindenképp beleraknám a filmbe. :)



Off. a jövetkező feltételekkel:

csakis és kizárólag minimum triplaszaltóval ugrik fel egy lóra:))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392856 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392824 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Gimli Az erebori kutatásban (A Hobbit szövegkritikai változatában vagy A Gyűrű keresésében olvasható) elmondja, hogy ő ment volna Thorinékkal, de túl fiatal volt még, a hatvanas évei elején járt, így nem engedték el a kalandra.


Ennyire nem vagyok művelt Gimli fiatalkorát illetően; én úgy gondoltam, hogy lakhatott volna Dainnál, és a vasdombi törpökkel együtt részt vehetett volna az Öt Sereg Csatájában. ;)
De Legolast én mindenképp beleraknám a filmbe. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392821 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Thorongil Hunadán írta: Szerintem Legolas mellett még akár Gimlit is belerakhatnák a filmbe, szerintem az sem lenne túl nehéz. ;)

Gimli Az erebori kutatásban (A Hobbit szövegkritikai változatában vagy A Gyűrű keresésében olvasható) elmondja, hogy ő ment volna Thorinékkal, de túl fiatal volt még, a hatvanas évei elején járt, így nem engedték el a kalandra.

Thorongil Hunadán írta: Thranduilról és Bardról még nincs semmi hír?

Még nincs, még kiszivárgott infó se.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392820 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Szerintem Legolas mellett még akár Gimlit is belerakhatnák a filmbe, szerintem az sem lenne túl nehéz. ;)

Thranduilról és Bardról még nincs semmi hír?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392819 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A Deadline (meg nem erősített) értesülései szerint McKellennel, Serkissel és Weavinggel még folynak a tárgyalások (tehát szeretnék, hogy bekerüljenek a filmbe), de szerintük esélyesebb, hogy előbb fogják bejelenteni Orlando Bloom visszatérését Legolasként, mint őket:

www.deadline.com/2010/12/orlando ... he-hobbit/

(Legolast nem lenne túl nehéz beleilleszteni a sztoriba, nem csak a Bakacsinerdőben lehetne jelen népével, hanem akár az Öt Sereg Csatájában is...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392816 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: Engem jobban aggaszt, hogy se Gandalf, se Elrond nincs még bejelentve...


McKellen (és Andy Serkis) bejelentése csak idő kérdése szerintem, nyilván még a pénzről egyezkednek. Hugo Weaving kapcsán sem aggódnék: nincsen semmi egyéb film betervezve neki jövőre, tehát rá fog érni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392815 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Engem jobban aggaszt, hogy se Gandalf, se Elrond nincs még bejelentve...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392814 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Galadriel - Cate Blanchett
Balin - Ken Stott
Radagast - Sylvester McCoy
Beorn - Mikael Persbrandt
Drogó - Ryan Gage
Nori - Jed Brophy
Bifur - William Kircher


Nos, Galadriel és Radagast személye egyértelművé tette, hogy A Hobbitban benne lesz a Fehér Tanács. Ennek örülök.

Zsákos Drogó szerepeltetése viszont több mint érdekes. Vajon a második film végén lesz egy "kitekintés" Frodó születésére? Vagy Drogó egyéb szerephez jut a Megyében játszódó jelenetek során? Az, hogy külön bejelentették ezt a szerepet is, figyelemre méltó.

Egyesek már egy Bilbó-Primula-Drogó szerelmi háromszögről pletykálnak, de ennek még semmilyen megalapozottsága nincsen.

Szerintetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392812 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
HUHÚÚÚÚ! ÚJABB HIVATALOS BEJELENTÉS!

Galadriel - Cate Blanchett
Balin - Ken Stott
Radagast - Sylvester McCoy
Beorn - Mikael Persbrandt
Drogó - Ryan Gage
Nori - Jed Brophy
Bifur - William Kircher

www.theonering.net/torwp/2010/12 ... %E2%80%9D/

Majd csinálok a főoldalra is anyagot ebből. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392777 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: HD?

IMAX?

Ugyan, lejárt lemezek...

Itt jön az új generáció: a RED-kamera

Egyetlen hátránya, hogy piros monokróm? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392768 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
HD?

IMAX?

Ugyan, lejárt lemezek...

Itt jön az új generáció: a RED-kamera, amely még nem is készült el, de A Hobbitot már ezzel forgatják!

Soha nem látott méretek, soha nem látott felbontás!

Cikk:
www.herr-der-ringe-film.de/v3/de ... lm+News%29

Képek:

www.herr-der-ringe-film.de/v3/me ... camera.jpg

www.herr-der-ringe-film.de/v3/me ... ic_res.jpg

www.herr-der-ringe-film.de/v3/me ... /epic1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392712 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hosszú sorok kígyóznak a castingon, mindegyik hobbit szeretne lenni:

... r_embedded


fotók és tudósítás:

www.stuff.co.nz/waikato-times/ne ... -in-droves

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392573 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Fura az egész, mert a februári startot előbb bejelentették hivatalosan (a zöld jelzéskor), mint Freeman-t mint Bilbót. Mindegy, a lényeg, hogy a derék hobbitunk nem egy Tolkien-tudor, de már elolvasta A Hobbitot. :lol: Azt hiszem, éppen olyan tudatlanul csöppen majd így bele a világba, mint Bilbó.

Remélem, a parókája olyasmi lesz, mint amit Holm viselt a GySz prológusában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392571 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Hm, ha minden igaz, ez az interjú kicsit régi, szerintem most már a februári kezdés a reális (és a hivatalosan bejelentett), nem a januári.

Lehet, de tényleg csak tegnap jelent meg egy spanyol újságban:
www.elpais.com/articulo/cultura/ ... icul_2/Tes
És az Animals c. filmnek köszönhetően tudták elkapni egy interjúra, azt meg kevesebb mint egy hónapja kezdték el forgatni Barcelonában, és Martin kb 6 napot töltött ott, szóval két-három hétnél tuti nem régebbi (bár az kb épp elég lenne ahhoz, hogy még a bejelentés előtti legyen - de előtte miért kérdezték volna a szerepről, amikor még úgy volt, hogy nem vállalja el?). Hmm...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392570 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hm, ha minden igaz, ez az interjú kicsit régi, szerintem most már a februári kezdés a reális (és a hivatalosan bejelentett), nem a januári.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392569 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egy jótét lélek a TORn fórumán lefordított egy vadiúj, eredetileg spanyol nyelvű Martin Freeman-interjút angolra:
newboards.theonering.net/forum/g ... 337#298337
Ezekszerint januárban kezdi a forgatást, nyáron lesz egy szünete a Sherlock miatt (Gatissék múlt héten azt mondták, hogy ők május körül kezdik a Sherlock második évadának forgatását) , és szeptemberben tér vissza Új-Zélandra. És már felpróbálta a hobbitlábakat meg egyéb alkatrészeket... *vizualizálja*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392464 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Van még két szereplőnk:
www.theonering.net/torwp/2010/11 ... wn-is-ori/
James Nesbitt mint Bofur és Adam Brown mint Ori.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392457 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Interjú Stephen Hunterral (Bombur):
www.theonering.net/torwp/2010/10 ... terbombur/
Hmm, azért az eddig bejelentett 8 törpből 4 új-zélandi, ez annyira nem tűnt fel az eredeti felsorolásban...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.579 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére