Film <-> Könyv különbségek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25286 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én a wc-n fogok ülni, amikor nézem a filmet...felvételről, persze:)<br> (majd pont bilit viszek a moziba... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25285 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
nem is oteletrol van itt szo. Csak annyi hogy felek :) (de bizakodom)<br> enilno

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25284 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nos en egyenlore csak annyit mondanek, elozetes alapjan itelni meg egy filmet nagy balgasag :) <br> Lattam en mar rossz,lapos,unalmas filmrol olyan elozetest ami alapjan a Csillagok Haborujanak messze oda kellett volna vernie :) <br> Jo vagas, jo zene, jol kiragadott jelenetek sok mindenre kepesek .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25283 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Igen ezzel egyetertek ,hogy tamogatok szempontjabol jo, meg azert nemsemmi ezt a tortenetet viszontlatni a filmvasznakrol . Bar szerintem igazan annak nyujt majd nagy katarzist aki mar ismeri es szerelmes kozepfoldebe.De szerintem azzal is egyet lehet hogy ez valamilyen szinten higulast fog jelenteni. Pl: senki nem latna szivesen ilyen hozzaszolasokat : ||TOK KIRALY EZ A FILM CSAK KEVES BENNE A VER! || enilno

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25282 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Azért nem olyan rossz a helyzet.Az apróbb hibáktól eltekintve,szerintem jó lesz a film.Ha az egész olyan lesz,mint amilyet a trailerek mutatnak,nem kell panaszkodnunk.Annak pedig,hogy így beharangozzák a filmet,rengeteg előnye van.Pl. talán ez az oldal se létezne,ha nem lenne ennyi támogató...biztos vagyok benne hogy a most még szkeptikusok is belátják majd;jó lesz a film.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25281 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
En szemely szerint felek a filmtol... persze kivancsi vagyok ra. Szerintem aki olvassa a konyvet az magaenak tekinti azt a vilagot . A film konnyen megeroszakolhatja ezt a kepet. Ez lehet hogy hulyeseg , de en egyenesen undorodam a Divat- Tolkien fanoktol . nagyon remelem hamarosan lecsillapodik ez a laz. enilno

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25280 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Örüljünk, hogy legalább csak ennyit csesztek el! Képzeljétek el, ha az a zsidó Spielberg v. Lucas kaparintja meg a forgatási jogot! Még a végén az egész könyv Hollywoodban játszódna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25279 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Szerintem is inkább az összhang a fontos, lehetett volna ezerszer rosszabb szereposztás is. De például Viggo Mortensen télleg nagyon elüt a képzeletemben szereplő Aragorntól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25278 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Viggo nekem se teccik, meg sok mindenki más sem...<br> De szerintem ha sikerül eltalálni a könyv lényegét és hangulatát a hibák kevésbé számítanak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25277 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Nos,nekem a kedvenc szereplőm Aragorn.Nagyon tetszik a jelleme és az egész lénye is.Pont ezért tartom baromi rossz ötletnek,hogy Viggo M. játsza el.Ez a pasi egyenesen az ellentéte annak a karakternek akit el kell játszania.Viggo egy goromba fráter (és ráadásul a könyvet is csak azután olvasta ki hogy a szerepet megkapta))<br> Gandalfról annyit,hogy szívesebben látnám a helyében a Szarumánt alakító színészt...(de a kalapja az profi)<br> Az orkokról inkább nem mondok semmit,egyáltalán nem így képzeltem őket.(ha valaki gyűjtené véletlenül, a Tudás fája c. magazinban van egy fejezet Tolkienről és ott van egy kép mellékelve az orkokról,ami szerintem nagyon is jó minta lett volna.)<br> Laryna:nem fogok veled vitatkozni,ezt majd levélben megbeszéljük...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25276 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Sziasztok! <br> Gandalfról nem nagyon beszéltek. Róla mi a véleményetek, jó szinészt találtak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25275 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Alyr Arkhon: Igen, az a férfias szőr nem hiányozhat az orkokról, a nyálkás túl buzis:)<br> Svindler: Tényleg kíváncsi lennék Ugli és Grisni felől. Ők is csúszómászók lesznek, vagy szőrösek, mint az a Csubakka a Sztár Vórszból, vagy mint a jedi...jaj, yetit akartam írni, hopsz:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25274 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Van a fimmel még néhány bajom: 1. a fegyverek... a trailer kettőben Aragorn olyan fegyverekkel rohangászik, mint egy szamurájkard, csak a nyele hosszabb és a pengéje néhány apróságban eltér... (valamelyik official képtárban megcsodálható egy katona hasonlóval a kezében...)<br> Tudtommal ilyen fegyver nincs... Tolkien nem ír le olyan fegyvert ami a földön ne létezne... (az orkok szablyáiról inkább ne is beszéljünk) <br> A másik: ezek az orkok nyálkásak mint egy csiga. A filmkészítők még nem vették észre, hogy akkor élethű valami, ha kívülről nem nyálkás? A Jurasic Park is ezért futott be. Ha az orkokat kívülről szőr borítaná (amint a könyvben le is van írva) sokkal élethűbbek lenének...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25273 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Liv Tylert azert vettek bele, mert apjaek csinaljak a film zenejet...<br> <br> Na jo,ez kacsa, csak vicc volt ;) )))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25272 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Mielőtt valaki kétségbe meri vonni: én 3x olvastam a regémyt (eddig) most kezdem negyedszer... <br> Gimli tényleg kicsit vén, a könyvben ifjú törpnek van leírva, Aragorn szerintem nem rossz, bár találhatott volna Jackson mást is... Boromir és legolas viszont király...<br> Amikor az RTL Klubon GyU hetet tartottak (nem, nem írták ki, meg semmi, de hétfőn Elijah Wood filmet adtak, pénteken meg Viggo Mortensent, megnéztem mindkettőt... <br> Wood az jó, a könyv szerint amúgy sem öregszik a 33. szülinapja után, Mortensen viszont nem az a valaki akibe Éowyn beleszeret első látásra... (nem is beszélve arról, hogy Arwen meg hozzá megy...)<br> Tylert én kihagynám, jobb lett volna erre is egy frissen végzett hallgató...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25271 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus: Az tény hogy Gimlinek kicsit sok a ránca viszont a sisakja az jogos, mivel a törpök szívósak és mindig teljes páncélzatban vannak.<br> Alynnan: még csak egyszer olvastad el a könyvet egészben és most olvasod masodjára (ha jól emlékszem akkor a 2. kötet elején tartasz!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25270 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Asmodeus: Teljes mértékben egyet értek veled! Én még Glóint se képzeltem ilyen öregnek! (és lehet hogy nem voltam elég figyelmes, de én nem emlékszem hogy minden törpnek vörösnek kellene lennie)<br> Laryna:Ahoz képest hogy ismerjük egymást,jó hogy nem is tudod hogy nem egyszer olvastam a regényt!!!!!<br> Mind1.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25269 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Laryna: a törpök már csak ilyenek???? Mindegyik törp öreg szarnak születik? Én Gimliről leszedném azt az idétlen sisakot meg azt a milliónyi ráncot a pofájáról...ilyen dög öreg Glóin fia? Akkor meg Glóinnak már lerohadt az arca? <br> Apropó, Grisnák és Uglúk benne lesz a filmben? Kíváncsi vagyok, hogy cseszik el őket...<br> És remélem, az a kutyagumiszerűség, ami lehet, hogy Szilszakáll, nem az. Hiszen nincs is szakálla...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25268 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Alynnan: Nem értem miért volt nagy csalódás Gimli. A törpök már csak ilyenek. Ez a kegyetlen valóság.<br> :-) ))Mivel én személyesen is ismerlek nem értem azt a megjegyzésedet hogy egyszer direkt úgy olvastad a könyvet hogy csak Legolas tulajdonságait figyelted. Te egyszer olvastad eddigi életed folyamán a könyvet!!!!!!!!!:-))) És mellesleg csak Neked volt meglepetés az hogy Legolas szőke...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25267 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én annyi hibát vélek felfedezni a filmben,hogy türelmem sincs mindet felsorolni.De ami a színészeket illet:Alicia,neked Viggo Mortensen szépfiú???? Persze kinek milyen az ideál...<br> Boromir helyére jobbat képzelnék...<br> Szerintem azt leszámítva,hogy fiatal,Wood igazán illik Frodó szerepére!<br> Számomra Gimli volt nagy csalódás.<br> De a legérdekesebb:1x direkt úgy olvastam ki a könyvet,hogy a Legolasról szóló legapróbb részleteket is észrevegyem,de nincs leírva,hogy hogy néz ki :( Én úgy képzeltem el,hogy fekete hajú és szemű :) )))Mikor megláttam Orlandot,köpni nyelni nem tudtam a csodálkozástól!Most már aznban ha a regényt olvasom, folyton a kis szöszi van előttem.A lehető legjobb választás volt!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25266 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én meg Arwen-nel nem vagyok kibékülve. Valahogy nem illik bele a Taylor leány a filmbe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25265 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Én azért örülök hogy Wood kapta meg a szerepet mert szerintem elég jó színész, és Frodó szerepét nem lehet csak úgy eljátszani minden tapasztalat nélkül.<br> Ha engem kérdeznek akkor Boromir télleg jó választás volt...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25264 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Es meg valami. Frodo szerepere tenyleg igencsak fiatalka Wood, de amugy kinezetre elegge hajadza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25263 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Aragorn a GYU idejen 87 eves, es nem 50. Amugy 210 evig elt. Szerintem kozelrol sem kellene oreg embernek lennie, de teny, nekem se fekszik Mortensen mint Aragorn. De eleg sok embernek igen.<br> Egy kulfoldi siteon lattam egy kozvelemeny kutatast (cirka 2000 szavazat volt) arrol melyik szinesz passzol legjobban a karakterehez, a lista ugy kezdodott hogy:Frodo, Gandalf, Aragorn, Boromir. A vegen olyanok voltak azt hiszem, hogy: Sam, Pippin, Gimli.<br> Szemely szerint Boromirra szavaztam :) Szerintem Sean Bean igencsak jo valasztas volt erre a szerepre. Az meg hogy nem fekete a haja... hat istenem. Most biztos a barna a divat :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25262 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Ja és tényleg nagyon sok külömbség van a könyv és a film között... <br> A végén még az lesz hogy a Gyűrűt is kiveszik belőle... mint Bombadil Tomát : (

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25261 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Jó kérdés...<br> <br> Én nem várok túl sokat a filmtől, mert most van egy elképzelésem mindenről, és ha megnézem lehet hogy teljesen más lesz a szemem előtt: amit a filmen láttam.<br> <br> A legrosszabban kiválasztott szereplők szerintem: Aragorn (amerikai szépfiú, és nehogymá' asszongya valaki hogy 50 évesnek méz ki!!!!!)<br> aztán a másik borzalom Boromir (barna hajú könyörgöm!!!!! Benne van a könyvben!!)<br> Gimli (fiatal görbe Mikulás)<br> és Frodó, bár ő nem annyira. Vele csak az a bajom hogy túl fiatal, és a hobbitok a filmben le vannak kicsinyítve, pedig ha vki alacsony akkor nem arányosan csökkennek a méretei. Ez most érthető volt?...<br> Szerintetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25260 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Most viccen kívül.<br> Engem az idegesít legjobban hogy Halbaradot csak úgy kihagyják. Ez övön aluli ütés volt.Ráadásul Arwen vezeti a dúnadánokat? Hogy a francba kerül az oda???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25259 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
Aha. Nekimegyünk mindannyian egyszerre más oldalról s nyomjuk, amíg bírja, s Arnold Schwarzebeggerből egy igazi Gollam lesz:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25258 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
És majd őt is zsugorítjuk mint a hobbitokat a filmben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 10 hónapja #25257 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Film <-> Könyv különbségek
És Gollam nem computeres lesz, hanem egy híres színész fogja alakítani:<br> Arnold Schwarzenegger:)<br> Na jó, elég lesz Rowan Atkinson:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.765 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére