Lassi Laurië szerkesztőség

Több
21 éve 1 hónapja #101054 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Peredhil írta: A legutóbbi számban irtatok egy tévedést.
Ha igaz az hogy Khamul a nazgulok egyikének tényleg ez a neve, akkor már két nevet ismerünk nem egyet?

Üdvözlettel:
Peredhil


Hm. És szerinted akkor mi a másik ismert név?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100787 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A legutóbbi számban irtatok egy tévedést.
Ha igaz az hogy Khamul a nazgulok egyikének tényleg ez a neve, akkor már két nevet ismerünk nem egyet?

Üdvözlettel:
Peredhil

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99232 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Elöször is elnézést kérek, de sajnos a hosszu ö és ü betük helyett kénytelen vagyok rövideket irni, mert valamiért a rendszer átalakitja a nevezett betüket html-kodokká, aztán meg nem jeleniti meg csak igy: ő (ez egy hosszú ö akar lenni).

Beleg Cúthalion írta: A versek topicban megjeleno verseket automatice berakjatok a lapba, vagy az ironak kell kernie?


Hmm, bár szerkesztöségi tag volnék, ebben a kérdésben nem igazán én vagyok az illetékes elvtárs - viszont olyan rég itt áll megválaszolatlanul, hogy inkább belekotyogok.

Legjobb tudomásom szerint a versek nem (sem) automatikusan vándorolnak át a Lassiba. Ha megjelentetésre felajánlod, küldd el Morganának, Yavannának, Evenstarnak vagy Gumipóknak (pontos listát e topik második vagy harmadik bejegyzésében megtalálod) emailben, vagy a MTT-székház ( :wink: ) címére csigapostával (= M.kir. szárazföldi <emeltdíjas> postaszolgálat). Minden beküldött anyagot (tehát nem csak verseket) kitörö örömmel fogadunk, és ha csak nem ütközik valamilyen technikai vagy etikai akadályba, akkor (elöbb-utóbb) le is közlünk! (A Szerkesztöség a szerkesztés jogát fenntartja.) :wink:

Area: Ld. lejjebb = van, illetve lesz, ha az elsö szám utánnyomása megvalósul.

Lamorak írta: ...dőlttel kellene szedni a könyvcímeket, akkor egyetértek; a file-ban, amit a szerkesztőknek küldtem, dőlttel vannak, de mivel a magyar gyakorlat tökéletesen kaotikus ebben a tekintetben, nem teszem szóvá. Az viszont, hogy a blokkidézeteimet (amik kisebb betűvel vannak, behúzással, ilyenek) beemelték a szövegbe, és még csak egy idézőjelet sem tettek köré, kicsit tényleg ciki. De ez már nem az én dolgom.


Ismételten csak arra hivatkozhatok, hogy a t-faktor (idöhiány) a legföbb oka a dolognak. Én magam voltam, aki elkezdte az importálás során elveszett formázást bepótolni, és ekkor derült ki, hogy a kétharmadában kész tördelést teljesen hiába csináltuk, mert a QXP nem hajlandó a nyomdába szükséges fájlformátumot írni. Innentöl rohamban készült minden (külön dicséret Cicafülnek, aki a nagy sietségben még a CorelDROW-kezelést is megtanulta), és egyszerüen -2 óránk maradt a hejesirtás (sic!) és a tördelési finomságok átnézésére. Na már most: ígérjük, hogy a következö számban nem kísérletezünk, azt használjuk, ami müködik, és vadonatúj hibákkal állunk elö, nem ezekkel az avíttosakkal, amik már egyszer voltak! ;o)

(Higgyétek el: eszméletlen sokat dolgoztunk azon, hogy csak ennyi hiba maradjon, és ha hússzal többen lettek volna ott, akkor
1.) megfulladunk a viszonylag szük helyen
2.) nem tudunk figyelni a zajtól
3.) tíz ember nem látja a monitorokat.
Nem az volt a gond, hogy nem volt, aki ellenörizze és javítsa az anyagot. Az a gond, hogy nem volt idö
Viszont azt hiszem, hogy a szerkesztöség nevében megígérhetem, hogy ha szükségünk van segítségre a korrektúrázáshoz, nem feledkezünk meg azokról, akik itt és most ajánlkoztak, és meg fogjuk kérni öket, hogy segítsenek. Mi is a hibátlan dolgokat szeretjük kiadni a kezünkböl. :o )

Brisa írta: * A két toronynak több verzióját láttam már. Árpi bácsi a II. kötet bevezetöjében így írja: A Két Torony, a III. kötet elözményeinél már így: A két torony. Szerintem ez utóbbi a helyes, ...


Ez utóbbival teljesen igazad van.
Ha már itt tartunk, akkor egy kis nyelvtani háttér a címek helyesírásához:
Azokat a szavakat kell a címekben is nagy kezdöbetüvel írni, amelyek tulajdonfönevek: A Szilmarilok, A Gyürü Szövetsége (ez a szövetség neve!), A Gyürük Ura (megintcsak a gyürü neveként!).
Ellenkezö esetben, ha köznevek az adott fönevek, akkor azokat (ha csak nem a cím elsö szavaként állnak) kis kezdöbetüvel kell írni: A hobbit, A két torony, A Király visszatér (értelmezés szerint "A király visszatér" is helyes lehet). A címek címsorban való használatakor kiemelt szerepét jelezhetjük úgy is, hogy a nagy kezdöbetükkel írjuk a szavait, ám ez kerülendö, és a magyar nyelvtöl idegen. Angolban vagy minden szót nagy kezdöbetüvel írunk, vagy (és tördelés szempontjából ez a követendö) a névszókat írjuk nagy kezdöbetükkel.
Harmadik dolog, hogy a címhez tartozó névelöt el lehet hagyni akkor, ha az elött is névelö kellene álljon, tehát nem "az A Gyürük Ura", hanem "a Gyürük Ura".
Franctudjahanyadik, hogy az újságcikkekben szereplö (fontosabb) nevek elsö elöfordulását, müvek címeit, idézeteket (tipográfiai tervhez alkalmazkodva) kurzívan (bocs, dölt betükkel) kell megkülönböztetni. Ennek elmaradása, mint ahozzászólásom elözö részében írtam, az én hibám (is).

Kedves Brisa, az elözöekben felhozott érveid ellenére kérlek, hogy fogadd ezt el tölem, mint hajdani nyomdásztól, aki tördeléssel és szedönyelvtannal is foglalkozott (bár mint gépmesternek, nem lett volna muszáj). Sajnos még a könyvek sem igazán adnak támpontot, mert amint a példád is mutatja, azokban is elöfordul, hogy hibásan jelenik meg a cím. Ami azért is gáz, mert azt jelzi, hogy akik írták, szedték, korrigálták, stb., meg sem próbálták értelmezni, amit csináltak. Ezek után miért csodálkozunk azon, hogy az egyszerü halandónak sokszor göze sincs, hogy hogyan is kellene helyesen írnia ezeket a címeket?
Egyébként engem az még inkább zavar, hogy a legtöbb ember teljesen hibásan központoz - nincs tudatában annak, hogy a mondanivalójának egyes részei hogyan viszonyulnak egymáshoz. Segítesz tenni ez ellen (is)?

:sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96118 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Van raktáron a régebbi el nem adott példányokból? Mert én szívesen veszek.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95998 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Egy kerdesem lenne (egyelore).
A versek topicban megjeleno verseket automatice berakjatok a lapba, vagy az ironak kell kernie.
Csak mert irtam egyet ami szerintem tok jo lett es ha meguti a szinvonalat szeretnem berakatni a lapba.

Ja, picit atdolgoztam, ugyhogy a vegleges verzio nincs a Versek topicba, hanem elkuldenem annak aki ezzel foglalkozik a szerkesztosegben.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95855 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én kis szerény véleményem szerint az már az 4dik szám lehetne...
Közte van még nekünk egy frankó kis tavaszunk, mikor megjelenik a 3dik - mondjuk egy közgyulés... De én nem tudok semmit. :roll:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95829 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Yavanna írta: Tippek? Tervek? Elképzelések? Mármint a következö szám kiadásához! Kb mikor? Kötjük-e valamilyen alkalomhoz? :roll:


Ööö, ha az belefér az id&#337;keretbe, akkor esetleg lehetne az MTT megalakulásának els&#337; évfordulója...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95808 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
esetleg postai megrendelés?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95803 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gumipók írta: az a fránya köpeny takarja a fontosabb részleteket, lehet, hogy egy Uruk-Hai szürkéskék köntöst öltött magára és Aragorn köpenyének leple alatt beállt a társaságba kémnek?


Föszerkesztök Gyöngye! Ez nagyon fájt! :deal: :hello: :itscool: 8O :lol:

A LEP óta most járok itt elöször, úgyhogy kicsit megkésve bár, de szeretnék mindenkinek gratulálni! Az újság csúcs, nagyon Aragornok vagyunk! :itscool: Hibák ide vagy oda már így is sokat fejlödtünk, még néhány szám és tökéletes lesz! 8)

Brisa, Lamorak: Látom idén is hozzátok a formátokat! :D :D :D Egyébként ez tényleg egy érdekes kérdés; mindkettötök álláspontja érthetö szerintem. :roll:

Észi: Még régebben érdeklödtél a 'Legolas-nap'-os cikkedröl. Én vagyok a bünös a kérdésben. Elöször is 1000 köszönet érte mert, nagyon jó kis Tma volt és nagy könnyebbséget jelentett nekem, hogy kidolgozottan küldted el, nem csak mint nyersanyagot! Ha vannak még szuper ötleteid szívesen veszem, de nem garantálom, hogy nem változtatok. Szeretném megtartani a Hírmondó egységes arculatát, stílusát és ehhez csiszolom a cikkeket. Minden szerkesztö a saját háza táján... De hisz tudod! :wink:

Tippek? Tervek? Elképzelések? Mármint a következö szám kiadásához! Kb mikor? Kötjük-e valamilyen alkalomhoz? :roll:

Valahogyan tényleg meg kellene oldani, hogy a vidékiek is hozzájuthassanak a laphoz!!! Javaslatok?

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95792 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Area írta: Bocs, hogy ilyen rideg vagyok, de egy újságért nem fogok felutazni. Nincs postázási lehet&#337;ség????? :(


Egyetértek. Én is vidéki vaok... és mostanában se járok arrafelé... csak nagyritkán ha felmehetek... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95612 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Rabyn írta: És mikor lesz 3.szám???


Az újság évszakos kiadvány... számold ki ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95587 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
És mikor lesz 3.szám???
Amugy arra gondoltatokmár, hogy nagyopbb körben is lehetne terjeszteni a lapot??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95219 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső írta: Szendi, Mike és a többi leend&#337; Lassi-vásárló :wink: :

Gumipók írta: Bárki aki szeretne még példányt a Lassi-ból, az jöjjön el az MTT székhelyére (Budapest, 1073 Városligeti fasor 3. I/3)
Tárt karokkal fogadom.

Az MTT székházban általában 10-17-ig tartózkodik valaki, de a biztonság kedvéért aki jönne bármiért, el&#337;tte telefonáljon a 321-0130 számon ami közvetlenül ott csörög ki.




Bocs, hogy ilyen rideg vagyok, de egy újságért nem fogok felutazni. Nincs postázási lehet&#337;ség????? :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93278 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Örülök, hogy tetszett a kis irodánk, engem pedig nem zavart, hogy sokáig maradtál mert nem voltam ott::::))) A Tamást pedig nemhiszem hogy nagyon zavartad::::)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93181 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ja, és Gumipók. Nagyon vendégszeret&#337; a kis barlangod.
Bocs ha kicsit sokáig ott ragadtam. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93180 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Hohó!!!
Kitartó utána járással megszereztem, végre az újságot.
Haveroknak is nagyon teccet. A hátsó képregényben a hobbit lábak az ászok!!! :D
Gimli naplója közönség díjas!!! :D
Nagyon várjuk a folytatást.
Én személy szerint az els&#337; részre is várok. (F&#337;leg a nyelvlecke miatt.)

Örömmel tapasztalom, hogy lesz 1. rész ismét!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93094 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szendi, Mike és a többi leend&#337; Lassi-vásárló :wink: :

Gumipók írta: Bárki aki szeretne még példányt a Lassi-ból, az jöjjön el az MTT székhelyére (Budapest, 1073 Városligeti fasor 3. I/3)
Tárt karokkal fogadom.

Az MTT székházban általában 10-17-ig tartózkodik valaki, de a biztonság kedvéért aki jönne bármiért, el&#337;tte telefonáljon a 321-0130 számon ami közvetlenül ott csörög ki.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93083 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én is eziránt érdekl&#337;dnék, hogy hol lehet a mostani számot megvenni, mert a január 3.-os topicban írtátok, hogy maradt még, de azt nem hogy hol lehet megvenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93068 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gumipók írta:
Hogy még egy jóhírt mondjak, a Lassi els&#337; kiadásának újranyomásával kapcsolatban a legközelebbi vezet&#337;ségin be fogom jelenteni, hogy támogatom az ötletet és üzleti szempontból is kivitelezhet&#337;nek tartom, így ha az elnökség többi tagja is mellettem áll akkor nemsokára a kezetekbe vehetitek a Lassi els&#337; kiadásának javított és min&#337;ségileg feljavított(szines) példányát.

Hát ez szuper! abból is kellene kb 6 pld, és a mostaniból is.
Gumipók! Nálad be lehet szerezni a mostani számot?

Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92999 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Fio: Lesz majd utánnyomás. Mégpedig javított! :wink: (Asszem abból én is kérni fogok.)

Gumipók írta: Hogy még egy jóhírt mondjak, a Lassi els&#337; kiadásának újranyomásával kapcsolatban a legközelebbi vezet&#337;ségin be fogom jelenteni, hogy támogatom az ötletet és üzleti szempontból is kivitelezhet&#337;nek tartom, így ha az elnökség többi tagja is mellettem áll akkor nemsokára a kezetekbe vehetitek a Lassi els&#337; kiadásának javított és min&#337;ségileg feljavított(szines) példányát.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92971 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Hallják feleim fültükkel????????? Meg lehet-e még szerezni az els&#337; kiadást a Lassi-&#337;l???? Köszi

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92527 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Örülök, hogy a LordoftdörinX olvasása közben is ilyen jó megfigyel&#337;k vagytok. Nem szándékozom megmagyarázni Gandalf jelenlétét Mória után, inkább mindenki fantáziájára bízom hogyan bírkozik meg ezzel a kis érdekességgel. Annyit mindenesetre elárulok, hogy a LordofdörinX apró történeteit nem mindíg lehet majd beilleszteni az eredeti történet id&#337;vonalába, és fognak találkozni érdekes vendégszerepl&#337;kkel is ami egy valkamirevaló paródiában teljesen elfogadható húzás. Azért a történethez ragaszkodók kedvéért:....(az a fránya köpeny takarja a fontosabb részleteket, lehet, hogy egy Uruk-Hai szürkéskék köntöst öltött magára és Aragorn köpenyének leple alatt beállt a társaságba kémnek?) :lol: :lol: 8) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92491 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Alyr Arkhon írta: a végén a méltán népszer&#369; Lordofdörinx képregénynél, amikor Aragorn köpenye alatt kuksolnak, Gimli Balint siratja, és Móriai emlékeit emlegeti, mindennek ellenére ott van Gandalf... (legalábbis én úgy láttam)
Ez hogy lehet?


Igen, ezt én is kiszúrtam: kilencen vannak, ami Mória után nem lehet semmiképpen, Gimli szövege mégis arra enged következtetni, hogy utána van. :roll: :) :look: Vagy téren és id&#337;n kívülre helyeztétek a dolgot? :) A szerepl&#337;k is ismerik a történetet? :)

Kincs&#337;

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92383 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szeretném megkérdezni, hogy van-e még a Lassi els&#337; kiadásából? És ha van akkor félre raknátok nekem egyet????
Nagyon köcííííke

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92184 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Egyetértek Brisával, ott a könyv. Nem a tolkien.hu fogja meghatározni, mi a helyes és mi a helytelen írásmód, hanem a könyvek és az írási gyakorlat. (Ebből is látszik, hogy tartom magam ahhoz, hogy felesleges a névelők minden körülmények közti kiírásával és nagybetűvel írásával zavarni az olvasót; és ez nem tetszés vagy nem tetszés kérdése, ez így van a nemzetközi gyakorlatban is: ha már olyan nagyon szigorúak akarunk lenni, akkor rövidítsük a Gyűrűk Urát 'AGyU'-nak, pl. Mégsem teszi senki; az angolok vagy amerikaiak is símán elhagyják a névelőket, ha a mondat úgy kívánja-- a rövidítés is LotR vagy LR, nem TLotR).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92178 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
birefi: sajnálom, hogy fagyosmkodnod kellett::::(
Alig kerülhettük el egymást, mert mi is 5 elött egy kicsivel indultunk el az irodából.
Én ma nem leszek bent, de egy srác lesz bent és t&#337;le is megveheted, de hívd fel és kérdezd meg, hogy meddig van bent tutira::::)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92177 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én elég közelr&#337;l ismerem Svint, tudom, hogy zavarná. Nem nyitna ilyen topikot. És &#337;szintén szólva én sem látom értelmét. Mondom, ott a könyv...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92175 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Brisa
Miért sztem nem zavarná. Ez igenis fontos. Egyszerre m&#369;velhetnénk a magyar nyelvünket, és Tolkien m&#369;veltségünk.
Azért az tényleg ciki, hogy még a magyar Tolkien m&#369;veltség letéteményesei se lehetnek biztosak abba, hogy melyik a helyes. Legalább itt lehetne egy tuti hely.

Gumipók Hm. Tegnap ott csilingeltem/fagyoskodtam 10 percen keresztül 5-ig. Azt még értem, hogy nem vagy ott, de akkor minek ígérted meg telefonba??? :roll:
Na mindegy ma korábban megyek. Ha most se jön össze, kénytelen leszek letenni, err&#337;l a Lassie újságról, mert ez már lassan rossz ómen. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92151 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

birefi írta: Brisa Viccen kívül kellene nyitnod egy ilyen topikot, (vagy témát, melyik helyes?) ahol elmondhatnád ezeket a hogy írjuk, illetve melyik szó helyes dolgokat. Jó lenne az ilyeneket ott tisztázni. Nagyon érdekel!!! :!:
&#336;szintén egy ilyen unblock jó lenne, mert már nagyon szégyellem néha én is magam. Kazinczy biztos forog a sírjában. :?


Aha, Svin nagyon örülne annak, hogy egy ilyenért új topikot akarnánk. :roll:

Egyszer&#369;en csak ki kéne nyitni a könyveket...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91841 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gumipók Baj van! Felcsatoltam Fullánkom, és úgy jártam, mint Samu. Hiába kerestelek már nem találtalak barlangodban! :(
Bizots halaszthatatlan megbeszélésed volt Frodóval. :P
Vagy csak a Kapuszellem lépett meg jöttöm láttán. Esetleg Gollam járatja velem a bolondját. :)
De legalább odataláltam! :)
Ezt a bravúrt ma is megismétlem! Nem mondok le könnyedén az újságról! :)

Brisa Viccen kívül kellene nyitnod egy ilyen topikot, (vagy témát, melyik helyes?) ahol elmondhatnád ezeket a hogy írjuk, illetve melyik szó helyes dolgokat. Jó lenne az ilyeneket ott tisztázni. Nagyon érdekel!!! :!:
&#336;szintén egy ilyen unblock jó lenne, mert már nagyon szégyellem néha én is magam. Kazinczy biztos forog a sírjában. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.579 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére