Lassi Laurië szerkesztőség

Több
20 éve 10 hónapja #126786 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Írd, Kedves!

Írj arról, kik ők és hogyan kötődnek Tolkienhoz!
8)

Június vége a határidő.

Igazából, ha lenne, ki csinálja, lehetne egy zenei rovatunk, ahol végig lehetne venni, hogy mikor, hol, kire, hogyan hatott a Mester.
Ki vállalja? Jó utánajárós, de megéri.
8)

Kezeket a magasba!
:wink:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126784 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sil írta: Khmm... Esetleg jöhet egy cikk a Blind Guardian-ról? :roll: Van még előtte egy-két dolgom, de már az előző Lassi óta dédelgetem ezt az ötletet... :roll:


:dance: Tamogatom! Blind Guardian rulz! :bounce:
Esetleg melle egy kis cikkecske a Nightwishrol? ß) vagy majd a kovetkezo szamban? ß)

:deal:

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126721 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Khmm... Esetleg jöhet egy cikk a Blind Guardian-ról? :roll: Van még előtte egy-két dolgom, de már az előző Lassi óta dédelgetem ezt az ötletet... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126719 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Drágáim!

Június vége Lassi lapzárta!!!

Akinek ötlete, javaslata, talán kész cikke is van, írjon bátran!!!

Legyen még jobb az újság!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126021 Írta: Inegilian
Inegilian válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Szevasz Mindenkinek!

Nemrég lett internetem, ezért olyan embereket keresek, akik tudnának nekem segíteni az internetes közösséggel kapcsolatban. Egyébként viszonylag réginek számítok Tolkien műveire vonatkozólag, kb. 5 évvel ezelőtt kattantam rá a dologra. Végigolvastam a fórumokat, de úgy vettem észre, hogy nem igazán találtam a helyemet. Milyen lehetőségek vannak netes téren?
Előre is kösz a segítséget

csak akkor szórakozz velem ha nincs más választásod. Egyébként viszonylag normális vagyok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124055 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gandalf írta: Első kérdésem Lamorakhoz: mire gondoltál, amikor XY. szöveget írtad (hogy az elemzésekor ne csak a szöveget vegyem alapul)? :twisted:


Attól függ, milyen szövegre gondolsz... ha a dalszövegeimre, akkor arra, h de fogom utálni rocksztár koromban, mikor megkérdezik, h mire gondoltam, mikor irtam, meg hogy 'miről szól'... Ha a tavaly megjelent Elvises novellára (amit nem is én irtam, hanem ketten irtunk, de Elvist irok néha egyedül is, és akkor arra gondolok), h ez mekkora marhaság lesz és milyen jót lehet majd rajta röhögni.
A tudományos szövegek irása közben meg arra gondoltam, h be kellene már fejezni, mert napokkal ezelőtt el kellett volna küldeni.
Ezeken kivül csak arra gondoltam, ami ott van. Meg időnként arra is (és ez pl. nincs benne), h el kéne szivni egy cigit.
A magam részéről ennyit a szerzői üzenetekről... de én bevallottan cinikus vagyok. Az Elvises cuccokkal kapcsolatban is azt tervezzük a szerzőtársammal, h ha összeáll egy elég nagy és elég koherens adag irás, csinálunk belőle egy könyvet, és minden TV-interjúban azt fogjuk kiiratni magunk elé, h 'zugiró'. :mrfrodo:

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124030 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Első kérdésem Lamorakhoz: mire gondoltál, amikor XY. szöveget írtad (hogy az elemzésekor ne csak a szöveget vegyem alapul)? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123990 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Dínchamion írta: Félreértettél. Én arra gondoltam, hogy a teljes anyagot a Lassiba tenni, persze szerkesztve, de nem megvágva. Szerekszteni azért kell, hogy meglegyen a kérdés-válasz struktúra, és ne legyen benne ugyanaz nyolcszor. :wink:


Hááát... Szerintem egy riportalany sokkal jobban megnyílik, ha egy/két személlyel 'valóságosan' beszélget, mintha egy egész fóromra írja ki az életét, amit tényleg bárki megnézhet (a Lassi egy kicsit szűkebb körű).
De ezt a kérdést döntsék el a Lassi szerkesztői szvsz.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123983 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Brisa írta: Gálvölgyi Judit, illetve a szinkron színészek hajlandóak lennének egy olyan kis lapnak nyilatkozni (azaz időt szánni rá), mint amilyen a Lassi?


Már amelyik, Gálvölgyi Judit pl. egészen biztosan, és engem elsősorban ő érdekel.

Brisa írta: Az MTT tagjainak bemutatása is szupi ötlet. Sőt! Azonban én is azt javaslom, hogy ne Lammal kezdjétek. Már csak azért sem, hogy majd beszélhessen valami olyanról, amiről most még nem beszélhet. :D Szerintem nyilvánvaló, hogy kinek kell először szerepelnie ebben a rovatban. A (nick)neve B-vel kezdődik, és atti-val végződik. :D A MTT elnökére is mindenki kiváncsi ám...


IGY VAN, ezt én is akartam mondani már tegnap is!!

Rólam meg maradjunk annyiban, h a chaten lehet kérdezgetni, ha valakinek elnyomhatatlan információvágya van. A magánéletem jóval kevésbé érdekes a külső szemlélőnek, mint akár Tolkiené, és sajnos még rocksztár sem lettem, tehát nem verek szét szállodai szobákat meg ilyenek.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123896 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Telcontar_Leli írta:

Dínchamion írta: Arra is gondoltam, hogy lehetne nyitni egy topicot, ahol fel lehet tenni a kérdéseket, és akkor nem egy ember, hanem mindenki megtudhatja azt, ami érdekli. És ebből lehet szerkeszteni egy interjút a Lassiba.


Ennek az is lehet a vége, "Ez a kédés miért nem volt benne az interjúban?" meg szvsz fölösleges. Ha egy riporter interjút akar készíteni, akkor tudnia kell jókat kérdezni (szóval, ha te akarsz lenni a riporter, akkor ezzel foglalkoznod is kell. Ne próbáld a munka legnehezebb részét másokra osztani).


Félreértettél. Én arra gondoltam, hogy a teljes anyagot a Lassiba tenni, persze szerkesztve, de nem megvágva. Szerekszteni azért kell, hogy meglegyen a kérdés-válasz struktúra, és ne legyen benne ugyanaz nyolcszor. :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123892 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Dínchamion írta: Arra is gondoltam, hogy lehetne nyitni egy topicot, ahol fel lehet tenni a kérdéseket, és akkor nem egy ember, hanem mindenki megtudhatja azt, ami érdekli. És ebből lehet szerkeszteni egy interjút a Lassiba.


Ennek az is lehet a vége, "Ez a kédés miért nem volt benne az interjúban?" meg szvsz fölösleges. Ha egy riporter interjút akar készíteni, akkor tudnia kell jókat kérdezni (szóval, ha te akarsz lenni a riporter, akkor ezzel foglalkoznod is kell. Ne próbáld a munka legnehezebb részét másokra osztani). [size=9:1x6m99bm]Ugyanakkor szívesen segítek neked ebben. Egyes emberek már tapasztalták, hogy kérdezni, azt nagyon tudok :D [/size]

Ja, egyébként támogatom az ötletet. Ezzel tényleg megismerkedhetne a tagság a mi Drága, Imádott Vezetőségünkkkel :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123876 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Brisa írta: OFF: Dín, a végén még pletykalapot csinálnál a Lassiból. Valld be, hogy nem is Lam munkásságára, hanem a magánéletére vagy kíváncsi. :mrgreen:


Áááá, dehoooogy! :lol:

Egyébként mindenkit ez érdekel... :mrgreen:

Arra is gondoltam, hogy lehetne nyitni egy topicot, ahol fel lehet tenni a kérdéseket, és akkor nem egy ember, hanem mindenki megtudhatja azt, ami érdekli. És ebből lehet szerkeszteni egy interjút a Lassiba.

*még hogy pletykalap. Hah!*

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123864 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
OFF: Dín, a végén még pletykalapot csinálnál a Lassiból. Valld be, hogy nem is Lam munkásságára, hanem a magánéletére vagy kíváncsi. :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123857 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Lehetek a Lassi riportere? Na, lécciléccilécci!! :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123854 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Brisa írta: Az MTT tagjainak bemutatása is szupi ötlet. Sőt! Azonban én is azt javaslom, hogy ne Lammal kezdjétek. Már csak azért sem, hogy majd beszélhessen valami olyanról, amiről most még nem beszélhet. :D Szerintem nyilvánvaló, hogy kinek kell először szerepelnie ebben a rovatban. A (nick)neve B-vel kezdődik, és atti-val végződik. :D A MTT elnökére is mindenki kiváncsi ám...


Erre én is gondoltam. Akkor kezdjük Battival.

[size=9:2x097g13](Csak nehogy az legyen belőle, hogy amíg Battit hajkurásszuk, Lamorak elsusmusolja a sajátját... :nono: Ő lesz a második! :twisted: )[/size]

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123849 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Jó az ötlet, Dín! És jó az ötlet, Lam! Szerintem akár mindkettőt meg lehetne valósítani.

Gálvölgyi Judit, illetve a szinkron színészek hajlandóak lennének egy olyan kis lapnak nyilatkozni (azaz időt szánni rá), mint amilyen a Lassi? (És ha már a fordítókkal ilyen módon felvesszük a kpcsolatot, fel lehetne vetni nekik a fordítói konferenciát is...)

Az MTT tagjainak bemutatása is szupi ötlet. Sőt! Azonban én is azt javaslom, hogy ne Lammal kezdjétek. Már csak azért sem, hogy majd beszélhessen valami olyanról, amiről most még nem beszélhet. :D Szerintem nyilvánvaló, hogy kinek kell először szerepelnie ebben a rovatban. A (nick)neve B-vel kezdődik, és atti-val végződik. :D A MTT elnökére is mindenki kiváncsi ám...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123843 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Lamorak írta: Nos, azt gondolom, hogy egy csomó nálam érdekesebb emberrel is lehetne kezdeni ezt a sorozatot.


Kezdi már, kezdi... :evil: :nono: :down:

Lamorak írta: Legegyértelműbb választások mondjuk a forditók: én pl. Gálvölgyi Judittal sokkal szivesebben olvasnék interjút, mint magammal. Vagy érdekes lehetne még szinkronszinészeket megkeresni; vagy esetleg Pataricza Esztert, szintén a szinkron okán.


Nem, éppenhogy nem. :!: Ilyen embereket megkeresni szép meg jó, de éppen az adná az ötlet lényegét, hogy a saját berkeinken belül dolgozó embereket lehessen bemutatni. És különben is folyton panaszkodtok, hogy a tagság nem ismeri az elnökséget...

Lamorak írta: Nekem nincs semmi olyan apropóm, mint Mike Droutnak. És különben is, két egymást követő számban az interjúk legyenek különbözőek.


Ez hülyeség. Lássuk csak: alakuló ülés, februári konferencia, Tolkien-kutatások... Soroljam még? :P

Emberek! Ne hagyjuk, hogy Lamorak szerénysége álljon útjába a dolognak! :mrgreen: De komolyan: ezek nem tartható érvek. :nono: Pont.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123792 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nos, azt gondolom, hogy egy csomó nálam érdekesebb emberrel is lehetne kezdeni ezt a sorozatot. Legegyértelműbb választások mondjuk a forditók: én pl. Gálvölgyi Judittal sokkal szivesebben olvasnék interjút, mint magammal. Vagy érdekes lehetne még szinkronszinészeket megkeresni; vagy esetleg Pataricza Esztert, szintén a szinkron okán.

Nekem nincs semmi olyan apropóm, mint Mike Droutnak. És különben is, két egymást követő számban az interjúk legyenek különbözőek.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123790 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Arra gondoltam, hogy a Lassiban megjelenhetnének interjúk illusztris személyiségekkel... Kezdhetnénk pl. Lamorakkal. :wink:

Morgana és a többiek: kellene csinálni egy közvélemény-kutatást, mert Lamorak csak úgy hajlandó hozzájárulni -- győzzük meg! :) Szerintem jó ötlet, meg lehetne ismerni azokat, akik sokat tettek ezért-azért, meg egyébként is az én ötletem, ergo csak jó lehet :mrgreen:

Vélemény?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123652 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nemrég tettem fel pár rajzot (linket) a Kreatív szekció / Képzőművészet topicba. Ha tetszik, felhasználhatjátok.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123642 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nekem ( cvleo@mail.datanet.hu ) vagy közvetlenül Gumipóknak ( gumipok@razorpoint.hu ) Küldjél minél többet! :D :wink: ...és mindenki!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123606 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Brisa azt mondta hogy ide lehet rajzocskákat küldeni.
Lehet?
(és kinek?)
(mivel nincs fent a neten)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123161 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gumipók, nem lehetne a lapzárta inkább júl. 10.-én, hogy a kis HungaroCon beszámolóm még beleférjen a következő számba?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #123066 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Lamorak, köszönjük a munkádat. Nekem nagyon tetszik az ötlet, várom a megvalósulását.

Kincső, természetesen írhatsz a Sci-Fi Napról. Napközben kerestem is magamban a megfelelő embert, de mivel csak a rendezvény végére estem be, elég tanácstalan voltam.

_Neo, tessék csak rajzolgatni serényen... :twisted:

MINDENKI!

A következő Lassi Lapzártája június végére esik. Minden ötletet, jelentkezőt szívesen látunk! Írjatok!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #122946 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Sziasztok!
Egy költőinek tűnő kérdés következik: ugye írhatok a Sci-fi napról egy beszámolót a Lassiba? :idea: Inkább azt akarom ezzel mondani, hogy én szeretnék írni, és ne más írjon... :roll: :) Na ez most értelmes lett. :roll: Mindegy. :)

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #121395 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
No, Kalamazoo után a fejlemények a következők. Shippey nem volt idén, ezért vele nem tudtam beszélni, majd irok emailt, de Verlyn Flieger, Richard West és Marjorie Burns fognak irni, Doug Anderson gondolkodik, h mit irjon (ösztönzésül elküldöm neki a Aragorn-képregényt :) ) Jane Chance-nek rengeteg a dolga, egyelőre nem nagyon fog irni, de majd visszatérünk rá mondjuk fél év múlva, jó lesz akkor is.

Várom a jelentkezőket, akik akarnak összefoglalókat-recenziókat irni, vagy akik bőviteni akarják a listát és konkrét javaslatuk van.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #120330 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Aiya!

akarommondani ajjaj ß)
eleg szoros a hatarido...megigertem Morgananak, hogy illusztralom a Beltaine napi kirandulast... Igyekeznem kell ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #120323 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

_Neo írta: Aiya!

Kovetkezo Lassi lapzartaja mikor leend?


A kérdés roppant jó.
Mivel a következő Lassit a vezetőség a Nyári tábor kezdetére szeretné, ezért az anyagok beszerzésének június utolsó hetéig be kell fejeződnie. Ezügyben a szerkesztőségnek nemsokára javasolni fogok egy időpontot egy szerkesztői ülésre is, úgyhogy legyen mindenki "Stand By" ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #120305 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Aiya!

Kovetkezo Lassi lapzartaja mikor leend?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #120010 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Zárásnak majd a sorozat végén iratunk vmit Christopherrel, ha még él...


8O 8O 8O :quasi: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez kedves volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.599 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére