Lassi Laurië szerkesztőség
- InfoCsoport
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
e-mail: mtt.infocsoport@gmail.com
Hírblog: mtthirek.blogol.hu/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Nimrocco mirimafea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ha igen,akkor mekkora papírra és mit?
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gumipók
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 347
- Köszönetek: 0
KEDD 17.00 CD-FŰ
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Inczy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 754
- Köszönetek: 0
Drizzt írta:
Inczy írta: Pók, boldogan segítenék, de úgy néz ki, ebből a Lassiból ki kell maradnom... Nem lesz rá se időm, se energiám, ne haragudj.
Viszont a későbbiekben biztos benne lesz a kezem párban, szal...
Uhh, bocs, nem akartam fenyegetőzni...
Öhhh...benne lesz a kezed párban ? Hátha Pók beteszi...D
Amúgy én sajna kedden Ajkán leszek...
Feel the sunshine
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Drizzt
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1063
- Köszönetek: 0
Inczy írta: Pók, boldogan segítenék, de úgy néz ki, ebből a Lassiból ki kell maradnom... Nem lesz rá se időm, se energiám, ne haragudj.
Viszont a későbbiekben biztos benne lesz a kezem párban, szal...
Uhh, bocs, nem akartam fenyegetőzni...
Öhhh...benne lesz a kezed párban ? Hátha Pók beteszi...
Amúgy én sajna kedden Ajkán leszek...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gumipók
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 347
- Köszönetek: 0
Úgyhogy 1 hét haladékot kapott mindenki. De így viszont tényleg arra kérlek titeket, hogy halmozzatok el anyagokkal addigra. Az eredeti beírásban is javítottam a dátumot. Mindenki úgy kalkuláljon.
Köszönet érte
Pók
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Inczy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 754
- Köszönetek: 0
Viszont a későbbiekben biztos benne lesz a kezem párban, szal...
Uhh, bocs, nem akartam fenyegetőzni...
Feel the sunshine
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gumipók
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 347
- Köszönetek: 0
Kedden, Április 26-án Lassi szerkesztői ülés leszen a CD-fűben 17.00-tól. Addigra mindenki készüljön sok anyaggal. Aki nem tud eljönni az küldjön anyagot valaki olyanon keresztül aki tud. Mindenkit elvárok aki segíteni tud és szeretne. A LAssinak május közepéig kell elkészülnie, így még lesz idő arra is, hogy az érdeklődők egy kis tördelést tanuljanak és besegítsenek a technikai munkába is. Aki ügyes lesz az arra számíthat, hogy velem együtt éjszakákat tölthet a Lassi szerkesztésével minden szám megjelenése előtt :::
Üdv,
Pók
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Adelard
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Estel Adániel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2982
- Köszönetek: 2
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... 396#188396
(forrás: cache.ucr.edu/~heraty/yanega.html )
Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Artemisz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3934
- Köszönetek: 0
lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén
Az Erdő legyen Veletek!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gumipók
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 347
- Köszönetek: 0
Mindenképp lesz egy szerkesztői ülés. Örülnék ha arra már úgy tudnátok eljönni, hogy hozzátok magatokkal amit az újságba szántok. Ne féljetek kidolgozni előre a dolgot. Kárba nem fog veszni ezt megigérem:::
Üdv,
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gilg (Gwindorn)
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1060
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- gilloth
- Látogató
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Namarie
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 4775
- Köszönetek: 0
Gumipók írta: Szijasztok Pajtik!
Jelentem tisztelettel, hogy a tegnapi vezetőségin megegyeztünk, hogy jut pénz a Lassi kiadására. Köszönöm a felajánlásokat, a pénzszerző ötleteket és a türelmet. :::
Persze gondolom nem kell mondanom, ohgy a januárra összeállított és nem kiadott Lassi már kissé elavult. Ezért felhívom minden szerkesztőségi tag figyelmét, hogy még egyszer utoljára adjon egy esélyt a Lassinak (hátha most téééényleg) és kezdjen gyüjteni cikkeket, illusztrációkat, verseket novellákat és minden egyebet amit érdemesnek talál a megjelenítésre.
Előreláthatóan 1 hónap múlva szerkesztőségi ülés lesz. A pontos időről majd értesítem az érintetteket.
üdv - és HURRRÁÁÁÁ!
Gumipók
Gumipók, ez örvendetes hír!!
Egy kérdésem mégis volna: a Humor Csoportnak mi dolgot adsz?
"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Szerintem az a beszámoló igenis jól jönne még!Malendil írta: Attól tartok a közgyűlési beszámolót már nem érdemes berakni, viszont addig lesz másik közgyűlés, ha minden igaz.
+ még gondolkodom egy hónapig...
/Életjel vége
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Malendil
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
- Hozzászólások: 24
- Köszönetek: 0
/Életjel vége
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Inczy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 754
- Köszönetek: 0
Feel the sunshine
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Rabyn
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
a Lassit nem lehet újságosnál kapni. (még
"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Noredhel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Toujours pur
kiejtés: "liedesz"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Vénia
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
- Hozzászólások: 75
- Köszönetek: 0
Rajta leszünk a dolgon, én pl szivesen írok farsangi élménybeszámolót, és ha többen írnánk, akkor abból egy jó kis cikk kerekedhetne
*hálás főhajtás a vezetőség tagjai előtt*
"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gumipók
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 347
- Köszönetek: 0
Jelentem tisztelettel, hogy a tegnapi vezetőségin megegyeztünk, hogy jut pénz a Lassi kiadására. Köszönöm a felajánlásokat, a pénzszerző ötleteket és a türelmet. :::
Persze gondolom nem kell mondanom, ohgy a januárra összeállított és nem kiadott Lassi már kissé elavult. Ezért felhívom minden szerkesztőségi tag figyelmét, hogy még egyszer utoljára adjon egy esélyt a Lassinak (hátha most téééényleg) és kezdjen gyüjteni cikkeket, illusztrációkat, verseket novellákat és minden egyebet amit érdemesnek talál a megjelenítésre.
Előreláthatóan 1 hónap múlva szerkesztőségi ülés lesz. A pontos időről majd értesítem az érintetteket.
üdv - és HURRRÁÁÁÁ!
Gumipók
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Panni
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1071
- Köszönetek: 0
Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!
AláíromGyerekek, két hét alatt, durván négy-öt-hat MTT-s talin mintegy hatezer forintot szedtünk össze. Szerintem egy-két hónap alatt be lehetne szedni a hiányzó összegeket, csak több embernek kell jelentkeznie, és minden nagyobb MTT-s banzájon ott kell lennie egyiküknek a persellyel. És nem ám kiszórni az egy-két-öt forintosokat, hanem gyűjteni, összeszedni, beváltani. Megdöbbentő mennyiségű pénzek tudnak így befolyni...
Na, jön valaki?
icke
Ha fél év után történne valami csoda és végre feljuthatnék egy talira
"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Aláírom
Na, jön valaki?
icke
ignis sum quae contra frigus ardet
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Inczy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 754
- Köszönetek: 0
Szóval sztem érdemes volna megfontolni.
Feel the sunshine
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
Jelenleg is a pénzügyi dolgokkal kapcsolatos költségeket, a közgyűlés terembérleti díját kell kifizetni, a tudományos konferenciát jó lenne támogatni, és persze a lista végén megint csak ott kullog a Lassi kiadatása.
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- icke
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Vagy esetleg fizessetek tagdíjat
De tényleg, az valóban hasznos lenne, ha kint lenne egy költség-pénzmag arány. Csak hogy tudjuk
icke
ignis sum quae contra frigus ardet
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






