Egy Rég Várt Utazás 2014.

Több
4 éve 5 hónapja #415618 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014
eze na rendezvényen én fotóztam, így jó eséllyel tudok erre válaszolni, de melyik képre gondolsz?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411273 Írta: scyry
scyry válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Érdeklődnék, hogy a Gondor Hősei színpadi művet felvette-e valaki, és hogyan tudnám megszerezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 2 hónapja #411250 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Magyar Narancs, Ted Nasmith-interjú: magyarnarancs.hu/konyv/tolkien-olyan-min...n-illusztrator-88253 ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411249 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Magyar Nemzet Képeslap, 2014. január 12.-i szám, képriport.
(Viszek haza belőle.)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kincső

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411241 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Magyar Nemzet, mai nyomtatott szám (2014. január 10. péntek), Kultúra rovat, 9. oldal: fél oldalas beszámoló, nagy képpel. :)
Online változata:
mno.hu/grund/torpok-es-tundek-a-belvarosban-1204658
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Gandalf által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411240 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
A Magyar Narancsban is benne voltunk ám: magyarnarancs.hu/snoblesse/tolkien-tolkien-tolkien-88039 :)

Hamarosan várható egy színes-szagos cikk a Tolkien Napról szintén a Magyar Narancsban!
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Zsodoo által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 2 hónapja #411238 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Ha tetszett a Tolkien Nap, kérlek töltsétek ki ezt a Résztvevői Regisztrációs Lapot! :)
www.tolkien.hu/index.php/mtt/rendezvenye...14/regisztracios-lap

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 2 hónapja #411237 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Magyar Nemzet Online: mno.hu/grund/eletre-kelt-tundek-es-hobbi...az-uraniaban-1203622
Ekultúra (egyelőre 11 videó a rendezvényről): www.youtube.com/user/ekultura
Kossuth rádió (vasárnap délután című műsor, élő beszélgetés): hangtar.radio.hu/kossuth#!#2014-01-05

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411232 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Tudom, hogy már elmúltak az az idők, amikor a találkozókról hazaérve azonnal rávetettük magunkat a fórumra, de én most feleleveníteném ezt a hagyományt egy kicsit :P
Annak ellenére, hogy nagyon sokat rohangáltam közreműködőként, olykor székekkel a kezemben fel az emeletre, aztán le az emeletről, nagyon jól éreztem magam, fotósként mindenhol voltam egy kicsit, ezért számomra nagyon pozitív volt a mai nap. Nagyon gördülékenynek tűnt minden, bár sejtem, hogy nem mindig minden volt az.

Kicsit (nagyon) kellemetlen volt, hogy amíg az interjú zajlott Teddel, addig elzárva voltunk az összes cuccunktól, ráadásul az egyik mosdó is éppen beleesett ebbe a térbe, de megoldottuk.

Nagyon klassz volt a Gondor hősei színdarab, a kórus, a vip szoba koffeinkészlete, a szervezői póló, az, hogy a jelmezesek türelmesen megvárták, amíg késlekedve ugyan, de ötödjére is belevakuzok a szemükbe, a Fili-Kili újraszinkron szövege, a koccintás, az egész nap.

Köszönöm Rabynnak a kedves szavait, Efkúnak a gyűrött Lassit :), SÚ-nak a tanácsokat és mentorálást, Gondor hőseinek, hogy sírtam és nevettem, valamint Alusnak, Attilának, Kriszanának, Erdának, Bennek, Metának és Dodienak, hogy édes pofák és hogy beszélgettünk. :)

Örülnék, ha 2015-ben is részese lehetnék az eseménynek.

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Snuffles által. Indoklás: kieg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411231 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
NOL a Tolkien Napról, 2014.01.05. www.noltv.hu/video/5239.html (filmről kérdezgetés főleg + Ted)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Kincső által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
10 éve 2 hónapja #411228 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.

Ankalimon írta: Info Rádió
inforadio.hu/hir/kultura/hir-605031

A kritikusokat először fizikusoknak hallottam. Elgondolkodtam, ki lehetett fizikus az inklingek közül, aztán gyanút fogtam, hogy a kritikusnak több értelme lenne, és meghallgattam újra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411226 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.

Sil írta: Hűha, népek, tudna valaki segíteni kicsit? Vettem jegyeket online, de annyira el voltam most havazva a cégnél ebben a két napban, hogy totál kiment a fejemből, és csak most jutott eszembe, hogy nem nyomtattam ki őket... :oops: Átküldhetném valakinek emailben, aki ki tudná nekem nyomtatni? :oops:

Sil, írj mailt, ha még aktuális a probléma! (macsfecs gmail)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411225 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411223 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Hűha, népek, tudna valaki segíteni kicsit? Vettem jegyeket online, de annyira el voltam most havazva a cégnél ebben a két napban, hogy totál kiment a fejemből, és csak most jutott eszembe, hogy nem nyomtattam ki őket... :oops: Átküldhetném valakinek emailben, aki ki tudná nekem nyomtatni? :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
10 éve 2 hónapja #411221 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Erre a kérdésre majd akkor visszatérünk, ha ez a probléma felmerül. :) Inkább vedd meg gyorsan a jegyed, és akkor nem lesz gondod. De mint mondtam, tűzvédelmi szempontok is vannak, amiket a mozi tud megmondani.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411220 Írta: scyry
scyry válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Mármint úgy értettem, hogy lehet-e több embernek bemenni mint amennyi hely van?
Árulhatnak-e több jegyet, ha igény van rá?
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja scyry által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411219 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Scyry: Természetesen egy fizetős programra csak azokat engedjük be, akik megvásárolták a jegyüket. :) Mivel csak 500 Ft, remélem ez nem rettent el senkit. De azt hiszem, az Urániában a lépcsőn ülni nem lehet tűzvédelmi okokból. Reméljük, a 420 hely megtelik és elég lesz.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411218 Írta: scyry
scyry válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Sziasztok!
Amikor 10 évvel ezelőtt voltam a Tolkien napon, feltünt, hogy a szinkronszínészekkel meghirdetett programon olyan sokan voltunk, hogy a földön és a lépcsőkön is ültek. Az őrök nem is nagyon akartak több embert beengedni.
A kérdés az, hogy a mostani találkozón is lehet hasonlóra számítani, vagy csak annyi embert engednek be, ahányan jegyet vettek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411217 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Nyomtatott Magyar Nemzet, mai lapszám, 10. oldal, Kultúra-rovat: "Középfölde az Urániában".

Valamint:
www.est.hu/cikk/108475/tolkien_nap
olvassbele.com/2013/12/29/hobbitok-smaug...en-nap-az-uraniaban/
Metropol, csütörtöki nyomtatott szám
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Gandalf által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #411209 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
UPDATED:

Melléklet:

Fájlnév: TN_program_3.2.pdf
Fájlméret:353 KB


Nyomtatható programtábla.

Melléklet:

Fájlnév: TN_program_3.1.pdf
Fájlméret:353 KB

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Kincső által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411202 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Scyry: az Uránia Nemzeti Filmszínházban lehet jegyeket váltani, őket kell erről megkérdezned. Köszönjük a megértést.

Allegra: utánanézünk a dolognak.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #411201 Írta: Allegra
Allegra válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Sziasztok!

Új vagyok még itt és lenne egy kérdésem a kvízzel kapcsolatban (amivel a bővített vetítésre lehet jegyet nyerni).
Kitöltöttem a kvízt és nyertem is egy belépőt, de nem tudtam kinyomtatni az igazolást. Időközben pedig véletlenül át is kattintottam az oldalon és ha visszalépek, már nem jelenik meg.
Valahogy hozzáférhetnék még az igazoláshoz, vagy ez elúszott és újra kell próbálkoznom holnap?
Előre is köszönöm a választ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411197 Írta: scyry
scyry válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a rendezvényen a jegyvásárláskor elfogadtok-e Széchenyi Pihenő kártyát is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411182 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
2013.12.21. filmtekercs.hu filmtekercs.hu/hirek/tolkien-nap-az-uraniaban-januarban (TN, sajtóanyag)
2013.12.22. propeller.hu/kultúrkalandor.hu: propeller.hu/itthon/2844467-tolkien-nap-uraniaban (TN)
2013.12.22. ma.hu: www.ma.hu/kulturport.hu/196591/Tolkienna...artanak_az_Uraniaban (TN)
2013.12.23. Inforádió: inforadio.hu/hir/kultura/hir-605031 (TN)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411175 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411147 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
2013. december JAF magazin: jafmagazin.eu/ (cosplay klubos TN reklám)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411142 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #411098 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Egy Rég Várt Utazás 2014.
Persze, minden :)

2013.12.10. Népszava nepszava.hu/cikk/1005281-hobbit-premier-...ien-nap-az-uraniaban (premier, TN)
2013.12.10. Hirado.hu www.hirado.hu/Hirek/2013/12/10/19/Hobbit...ap_az_Uraniaban.aspx (ua) --> sok átirányítás ide
2013.12.10. gazdasagiradio.hu gazdasagiradio.hu/cikk/99477/ (ua) --> pár átriányítás ide
2013.12.10. propeller.hu / kulturkalandor.hu propeller.hu/itthon/2837593-hobbit-premi...olkien-nap-uraniaban (ua)
2013.12.10. filmpont.hu www.filmpont.hu/index.php?option=com_con...=1:aktualis&Itemid=2 (ua)
2013.12.10. delmagyar.hu www.delmagyar.hu/belfold_hirek/hobbit-pr.../?utm_source=rssfeed (ua)
2013.12.10. hir3.hu hir3.hu/magazin/11/116005/hobbit_premier...n_nap_az_uraniaban.f (ua)
2013.12.10 xmagazin.hu xmagazin.hu/ShowCikk.php?CikkID=ed086221...6eb830db47dc09faf39d (ua)
2013.12.11. mozinet.hu www.mozinet.hu/kezdolap/ma_ejjel_a_hobbi...r_elott_az_uraniaban (ua, és nem amerikai benne ;))

[é.n.] eventzz.net eventzz.net/Tolkien-Nap--Budapest/243541809145176 (TN fb-esemény)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.206 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére