Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján

Több
10 éve 9 hónapja #409493 Írta: Lagassy
Icke ugye másokat is fogunk tanulni harcművészetből az mint előző táborban :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409492 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján

Brego írta: Helló! icke ez nagyon jól hangzik, de ugye nem csak fiuk jöhetnek?

Elnézést, hogy ezt külön nem emeltem ki, de eszembe se jutott, hogy valakiben felmerül, hogy lányok ne jöhetnének :D= Megerősítem, természetesen mindkét nem lelkes képviselőit szeretettel várja a harcos rend, örülnénk, ha tudnál jönni :)=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409489 Írta: Brego
Brego válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Hát nyúzom anyáékat :) Remélem hogy megengedik :) Isteni lenne :) )

Harcos lány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409477 Írta: Idhren

Brego írta: Jaj ez csodás! De jó! Köszönöm a választ!


És jelentkeztél már? :) Várunk szeretettel.

tolkien.clusterone.hu/tabor2013/

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409473 Írta: Brego
Brego válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Jaj ez csodás! De jó! Köszönöm a választ!

Harcos lány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409459 Írta: Grondir
Persze, hogy nem csak fiúk mehetnek!!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409457 Írta: Brego
Brego válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Helló! icke ez nagyon jól hangzik, de ugye nem csak fiuk jöhetnek?

Harcos lány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409451 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Mire számíthatsz a harcos rendtől?
Verítékre biztosan, ha a vért és a könnyeket ezúttal mellőzzük is. A foglalkozások központjában természetesen a testmozgás áll - a víváson túl erősítés és edzés is, elvégre a kard forgatásához acélos testre, és nem csak két erős kézre van szükség. Megtanuljuk az alapvető technikákat és eljárásokat, avagy mit tudsz megtenni a karddal és mit nem; miután pedig kitikkadtunk a napon, a kard és a vívás elméletéről is szó lesz, ekkor már az árnyékban ücsörögve. Ha pedig elegen leszünk hozzá, akkor azt is kipróbáljuk, milyen lehetett csoportosan, alakzatban harcolni.
Senki ne riadjon vissza, semmiféle előképzettség vagy tapasztalat nem szükséges a rendben való részvételhez, kizárólag kíváncsiság és egy kis elszántság :)=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409422 Írta: Kincső
Egy kis infó a "Loremester" rendről, avagy a Tudás Köréről is:

Ha szereted A szilmarilokat, és szívesen beszélgetsz Tolkien történeteiről, vagy éled bele magadat a szereplők helyzetébe, akkor Téged vár a "Tudás Köre"! A szép nyári napokon azonban nem könyveket fogunk bújni elsősorban, hanem mindenféle gyakorlatias módon igyekszünk feldolgozni, illetve a Tábor keretjátékán belül, a csapatok számára is hasznossá tenni az - elsősorban a Nirnaeth előtti időszakról való - ismereteinket. (De persze igény szerint lehet szó későbbi korokról, akár a GYU-ról is.) Előfordulhat, hogy kódolt üzenetet olvasunk vagy írunk, szervezett vitában járunk körbe egy különösen izgalmas témát, tengwart olvasunk, vagy éppen egy olyan előkészített történeten, "akadálypályán" kell végigmennetek, ahol logikára, tolkieni tudásra, együttműködésre egyaránt szükség lesz. De nem lőttem le minden poént... :)
A rendi bemutatókra pedig kis csoportokban egy-egy projekttel készülünk, amelynek során a kedvenc témátokat dolgozhatjátok fel! Ennek részletei maradjanak meglepetés ;) Fontos tudni, hogy a feladatok kereteit már megterveztem, de a választott témákat közösen fogjuk kiválasztani, a ti érdeklődésetek alapján! (Pl. Feanor motivációit járjuk körül? Vagy Berenre és Lúthienre tegyük a hangsúlyt? A különböző szövegváltozatokat nézzük meg egy történetről, vagy a mitológia belső logikáját keressük?)
Szóval gyertek, mert remek közösség és izgalmas program vár rátok a "loremesterek" között! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409411 Írta: Patiszon
Ha már szóba kerültem, leírom, mit is fogunk csinálni a kirándulós csapatban:
Bármily meglepő, de kirándulni fogunk, bele a gyönyörű Bakonyba. A környék rendkívül változatos, völgy, rét, szántó, mező mind van a közelünkben. A tábor vége az erdőben van, tehát nem kell sokat menni, hogy benne legyünk a sűrűjében. A kirándulás fizikai része mellett idén egy kis ízelítőt is adok természetismeretből, azaz megismerkedünk egy-két fával (entül sajnos nem tudok, de lehet próbálkozni), vadvirágokat és madarakat határozunk meg. Ezen kívül a turistatérkép jelöléseiről és a térképpel való tájékozódásról is hallhattok majd, ha a kiránduló csapatba jöttök.
Gyere velünk, az erdő vár!
(és a ráadás: a nyári melegben a legjobb hely az erdő hűse :) )

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #409391 Írta: zs.gothpunk
Szia Sil!

Sil írta: A csapatokról és a csapvezekről mikor lesznek infók?
Csapatbeosztás ill. csapattopicok kb mikor várhatók?

Csapatbeosztás jövő pénteken, várhatóan július 2-án (a jelentkezési határidő lejártával) mennek majd ki a tájékoztató levelek, akkor nyílnak a topikok is.

A csapatvezetők / rendvezetők / csapathősök listája egyébként a következő:
Doncsecz Zoltán (Celebrom), Kiss Kincső, Deák Adrienn (Pillangó)
Kiss Gery (Gery), Fehér Viktória (Elbereth), Ürmössy Zsuzsa (Angwen)
Füzessy Tamás (Ankalimon), Zsidek Barbara (Bari), Várszegi Éva (Ring)
Hradszki Dóra (Miri), Reinicke Tamás (Icke), Abonyi Barbara (Esgal)
Lakatos Dóri (Dodie), Szarvas Tünde (Fio), Takács Gergő (Rodarth)
Kádár Anna (Rabyn), Hödl Patrícia (Patiszon), Czégé Dávid (Felagund)

A jelentkezők listájáról a logisztikusok tudnak információt adni. :)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409382 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
A csapatokról és a csapvezekről mikor lesznek infók?
Csapatbeosztás ill. csapattopicok kb mikor várhatók?

Esetleg kaphatnánk egy frissebb listát a jelentkezőkről?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409381 Írta: Eruntale/Hanna
Kedves Mindenki,

Akit eddig a szabadidő hiánya vagy az anyagiak tartottak volna vissza, azok számára most lehetőség van 7 napra lejönni a táborba, aug. 4-11-ig
a részletekért ld. a főoldali cikket itt: tolkien.hu/index.php?option=com_thcm&cat...ntId=2885&Itemid=205

illetve aki csak látogatóba jönne, az az aug. 3-4-i hétvégén megteheti, ez esetben nem kell jelentkezési lap, csak egy emailt írnia nekünk a logisztika-nanthurin2013 kukac googlegroups pont comra, további tudnivalókért. a látogató hétvége ára 3500 Ft, ez az egy éjszakás szállás és az étkezések díja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409238 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján
Kedves Mind!

Mától lehet jelentkezni Szabad Rendi Órát tartani,ne habozzatok! :)

Vezess Te is Szabad Rendi Órát!

Van egy jó ötleted, amiből nem lett idén hivatalos rend? Értesz valamihez, amit megtanítanál másoknak? Hiányolsz valamit a rendi kínálatból? Kipróbálnád magad foglalkozásvezetőként? Szeretnéd színesíteni a Tábor kreatív vagy közösségi programját?

Akkor Rád van szükségünk!

Amit várunk:
- A jelentkező vállalja, hogy a 2013-as Tábor során a programbeosztás szerinti időben, várhatóan a 9. napon egy vagy két 90 perces Szabad Rendi Óra foglalkozást tart.
- A Szabad Rendi Óra témája lehet kreatív, tárgyi vagy eszmei alkotás, a tolkieni életművel és világgal kapcsolatos ismeretterjesztés, a tolkieni életműhöz kapcsolódó közösségi tevékenység, hagyományőrző tevékenység, természetjáró- és megismerő tevékenység, tánc, ének, zene, harci bemutató vagy harci oktatás stb.
- A jelentkező vállalja, hogy Szabad Rendi Órájának tervezett programjáról, esetleges létszámkeretéről, hely- és eszközigényéről a projekt vezetőit időben, a tábor előtt tájékoztatja, a Szabad Rendi Óra plakátját legkésőbb a tábor 1. napjáig elkészíti.
- A Szabad Rendi Óra témája lehetőleg a rendek tevékenységétől eltérő ismereteket ad át.

Amit kínálunk:
- kedves és rugalmas projektvezetők
- jó csapat
- hagyományos MTT-Tábor hangulat, aminek így még aktívabb részese leszel
- önmegvalósítás ;)


A kérdéseket és jelentkezéseket az alábbi e-mail címeken várjuk:

Kincső: kincso89@gmail.com
Ági: silentsporulation@gmail.com
Nati: sardi.kriszta@gmail.com

Bármilyen, akár csak halvány ötleted van, jelentkezz, és megbeszéljük, mit tudunk belőle kihozni! :)

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409189 Írta: Milendoria
Figyelem figyelem!

Közeledik a második részlet befizetésének határideje! Ehét péntekig kéretik a megfelelő 15.000 Ft-ot a megfelelő számlára eljuttatni!

Bővebb információ, képek, stb ITT: tolkien.hu/index.php?option=com_thcm&cat...ntId=2885&Itemid=205

Közlemény vége.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408939 Írta: Ille Lórien
Köszönöm! Sikerült eljutnom OTP-be, és ha már ott voltam, be is fizettem egyúttal első két részletet. :)

500! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408928 Írta: Milendoria
Még ma utoljára késedelmi díj felszámolása nélkül fogadjuk az utalásokat. Holnaptól +4000 Ft-al kell számolni!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408927 Írta: Gandalf

Ille / Lórien írta: Ma (vagyis most már tegnap) akartam befizetni az első részletet, de nem úgy alakult a napom, ahogy terveztem. Ha 24-én gyorsan befizetem, azt még el tudjátok fogadni "normál áron"? Ígérem, a következő két részletet időben befizetem. Vagy akár be is fizetem az első kettőt együtt.

A táborszervezők extra jó fejek, és még ma is elfogadják. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408926 Írta: Ille Lórien
Ma (vagyis most már tegnap) akartam befizetni az első részletet, de nem úgy alakult a napom, ahogy terveztem. Ha 24-én gyorsan befizetem, azt még el tudjátok fogadni "normál áron"? Ígérem, a következő két részletet időben befizetem. Vagy akár be is fizetem az első kettőt együtt.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408919 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408914 Írta: Felagund
Igen, ennek én is örülnék... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408912 Írta: Nieninque Meneldea
Kapunk majd valami visszaigazolást a befizetésről? Vagy izguljak csak, hátha elrontottam az utalást? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408909 Írta: Lagassy
Helló mindenki nagyonjólessz sztem a tábor mint mindig :D am remélem minnél többen elmentek mert minnél többen vagyunk annál jobb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 15 órája #408905 Írta: Gandalf

Sil írta:

Eruntale/Hanna írta: Az első részlet befizetési határidejét meghosszabbítottuk, ápr. 23-ig, jövő keddig tudtok utalni!

Ez a kedvezményes áras határidő is, ugye? Mi van akkor, ha még nem dőlt el, hogy kapok-e addigra szabit? Várjak, vagy jelentkezzek és fizessek és utána még lemondhatom, ha mégsem?


Igen, április 23-ig vannak csak a kedvezményes árak, aki utána jelentkezik és/vagy utána fizeti ki az első részletet, már drágaszággal találkozik.

Ha július 1. előtt visszamondod a tábort, még a teljes addig befizetett összeget visszakaphatod, utána már csak a 80%-át. Szóval szerintem nem érdemes várni a jelentkezéssel (és az első részlet befizetésével sem). ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 napja #408903 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2013 - Nan Thurin - A könnyek útján

Eruntale/Hanna írta: Az első részlet befizetési határidejét meghosszabbítottuk, ápr. 23-ig, jövő keddig tudtok utalni!

Ez a kedvezményes áras határidő is, ugye? Mi van akkor, ha még nem dőlt el, hogy kapok-e addigra szabit? Várjak, vagy jelentkezzek és fizessek és utána még lemondhatom, ha mégsem?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #408902 Írta: Eruntale/Hanna
Kedves eddig jelentkezettek és jelentkezni vágyók!

Az első részlet befizetési határidejét meghosszabbítottuk, ápr. 23-ig, jövő keddig tudtok utalni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #408886 Írta: Milendoria
Visszaigazolások kezelése folyamatban, addig is itt egy lista arról, jelenleg kik jelentkeztek (összesen 47 fő):

Abonyi Barbara (Esgal)
Barna Bálint (Gandalf)
Bonácz Ágnes (tehdreamer)
Czégé Dávid (Felagund)
Császár Péter (Lexilver)
Deák Adrienn (Pillangó)
Egán Tamás (Enoloyin)
Fábián Ágnes (gillz)
Fraknói Tibor (Tibkin)
Furtenbacher Antal (Antathor)
Füzessy Tamás (Ankalimon)
Galambos Júlia (Juli93)
Gárdonyi Zsuzsa (Léli)
Hantos Lili (Liliána)
Hidász Botond (Grondir)
Hödl Patrícia (Patiszon)
Hradszki Dóra (Elemmíriel Gilluin)
Józsa Sára (Rhien)
Kádár Anna (Rabyn)
Kirschner Viktória (Artemisz (Erenya))
Kiss Kincső (Kincső (Thilanna))
Kiss Lili (Vérfarkas)
Kiss Renáta (Milendoria)
Kiss Tibor (koenigsegg)
Koren Péter (Thereon)
Kovács Erik (xiog00)
Kovács Zsolt (darthpit)
Kutassy Zsófia (Idhren)
Lakatos Dorottya (Dodie)
Lőki Dániel (Estel Adániel)
Rákos-Zichy Olivér András (Rákos Olivér)
Romász Viktor (Viktor)
Sági Kiss Dániel (Alew)
Sárdi Krisztina (Natalee)
Schreiner János (Schreiner János)
Sebestyén Csaba (sebcsaba)
Simon Csaba Péter (fqqdk)
Sőreg Réka (Arikon)
Szarvas Szilvia (Dae/siss)
Szarvas Tünde (Fio)
Szász T. Zsombor (Zsodoo)
Szilágyi Melinda (Banshee)
Szvitacs Eszter (Elrenor)
Tóth Gergely (Alyr Arkhon)
Ürmössy Zsuzsanna (Angwen)
Várfalvi Tamás Milán (Félix)
Zsidek Barbara (Bari)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #408883 Írta: Gandalf
Kedves Érdeklődők!

Az idei évben kétféle nyári tábort is szervez a Magyar Tolkien Társaság. Az egyik kifejezetten az általános iskolásoknak szóló Gyerektábor lesz, a másik a 14 éven felülieknek szóló hagyományos Tolkien Tábor.

A 7-14 éves korosztályt ide várjuk szeretettel (tábornév: "Kalandozások Középföldén"):
tolkien.hu/index.php?option=com_thcm&cat...ntId=2888&Itemid=205

A 14 éven felülieket pedig az Első Korba invitáljuk (ennek a neve: "Nan Thurin - A könnyek útján"):
tolkien.hu/index.php?option=com_thcm&cat...ntId=2885&Itemid=205

Szeretettel várunk Titeket!
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #408846 Írta: Grondir
A jelentkezésről, meg utalásról várható valamikor visszaigazolás? :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hete #408826 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére