Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás

Több
10 éve 5 hónapja #410940 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Várjuk az alkotásokat a 2014-es Tolkien Nap alkalmából kiírt művészeti pályázatra az alábbi kategóriákban:

- irodalmi
- képzőművészeti
- iparművészeti
- meseíró
- mozgóképes

Részletek itt: klikk!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
10 éve 11 hónapja #408809 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás

Gandalf írta: Szerintem ezt Márk nem olvassa, így nem fogsz választ kapni. Egyébként az afterpartyn levetített változat nem azonos a farsangon levetített változattal.

Igen, feltűnt, hogy fejlődött a kettő között.
Nem feltételeztem, hogy Márk olvassa, csak gondoltam, esetleg a rendezvény szervezőit is érdekli, hogy ez nyilvánosságra kerüljön, és hátha van ráhatásuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408808 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás

Metaflora írta: A szervezői afterpartyn és farsangon levetített videó-összeállítás felkerült vagy fel fog kerülni valami nyilvános helyre, ahonnan jól lehet mutogatni? :)

Szerintem ezt Márk nem olvassa, így nem fogsz választ kapni. Egyébként az afterpartyn levetített változat nem azonos a farsangon levetített változattal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #408807 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
A szervezői afterpartyn és farsangon levetített videó-összeállítás felkerült vagy fel fog kerülni valami nyilvános helyre, ahonnan jól lehet mutogatni? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #408597 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Eredetileg Szabolcs Péter, ha már credits kell, ő küldte el nekem, én a magam jószántából nem olvasok Magyar Narancsot ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #408595 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Bár nem közvetlenül a Tolkien Naphoz kötődő, de feltétlen a visszhangjának köszönhető sajtómegjelenés:

A Magyar Narancs interjúja Füzessy Tamással (Ankalimon) és Dr. Becze Ádámmal (Leguánember), a Magyar Tolkien Társaság két társelnökével. Ma jelent meg nyomtatásban, a megosztást köszönjük Czégé Dávidnak (Felagund):

[attachment=0:pknzh3qo]<!-- ia0 -->MTT-MaNcs2013.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:pknzh3qo]
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408220 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Szia!

A díjat a KIMTE adta ki, de a honlapjukon megtaláltam az infót: fantasy.kimte.hu/fantasy_dij_eredmenyhirdetes ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408216 Írta: Casspe
Casspe válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Üdv. ...vagy karatésan szólva: ossz :)
Lehet tudni ki és mi (szerző, mű címe) kapta a magyar fantasy irodalmi díjat amit a rádiófelvételen említenek?
Lehet, hogy szívesen megismerkednék vele, (mármint a művel) ha már egyszer díj nyertes.
Előre is köszi a válaszért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408088 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Azért lehetne mellékelni egy-egy mondat leírást a linkekhez, hogy miről van szó, ez nem a facebook, ahol automatikusan megjelenik legalább a cím meg a kis kép :P (bár néha furcsa, hogy nem lehet fórumbejegyzéseket lájkolni :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
11 éve 2 hónapja #408048 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Megjegyzem, aki szervező és közreműködő volt, és nincs facebookon, az mind kapott e-mailt már rég... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408043 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás


Afterparty szervezőknek és közreműködőknek!


"Kedves Mind, akik részt vettetek abban, hogy a január 5-i Tolkien Nap, illetve a decemberi rendezvénysorozat megszülethessen!

Egy közös ünneplésre, anekdotázásra, iddogálásra szeretnénk hívni titeket. Legyél akár infópultos, jelmezes, társasvezető, fellépő, dekoráló, raktárpakoló, árus, teremfelügyelő, szervező, főszervező vagy bármi más, amivel hozzátettél a rendezvényekhez: itt a helyed!
(Viszont kérjük azokat, akik csak látogatóként voltak jelen, azok ne most akarjanak bulizni velünk. :) )

A program teljesen kötetlen lesz - a cél a magunk ünneplése, vicces sztorik, anekdoták felidézése :)
"

Időpont: 2013. január 19. szombat, 18:30-hajnalig
Helyszín: Krimó Pub, cím: 1075 Budapest, Kazinczy u. 8.

Facebook-esemény (a helyfoglalás érdekében igazold vissza, hogy jössz):
www.facebook.com/events/108475059329420/

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408028 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás

Felagund írta: Archívum, kép, beszkennelt izé, tiszteletpéldány, bármi?

A legelső kivételével (ami úgyis az MTI-anyag átdolgozott változata) elraktam őket magamnak. Lehet jelentkezni szkennelésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408027 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Archívum, kép, beszkennelt izé, tiszteletpéldány, bármi?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408026 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Megjelenések a nyomtatott sajtóban:

Magyar Nemzet (nem azonosak az mno.hu-s anyagokkal!):

2013. január 04. - Tolkien-napot tartanak a Corvinban (Szathmáry István Pál)
:arrow: Ez a rendezvény előzetes beharangozása
2013. január 07. - Tolkienről tudományos igénnyel (Szathmáry István Pál )
:arrow: Beszámoló a Tolkien Napról
2013. január 11. - Tolkien örökségéről tudományosan (Szathmáry István Pál )
:arrow: A tanulmánykötet ismertetője
2013. január 13. KÉPESLAP - Kocsis Zoltán képriportja: Középfölde Budapesten (fotók: Kocsis Zoltán, szöveg: Szathmáry István Pál)
:arrow: Fotó-összeállítás a Tolkien Napról, rövid szöveggel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408013 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
"Tolkien: a keresztény író, aki nélkül nincs fantasy
Mérföldkőnek számító magyar tanulmánykötet született az angol író műveiről"
mno.hu/grund/tolkien-a-kereszten ... sy-1129838

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #408012 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Végrevégrevégre el tudtam küldeni a képeimet Barinak úgy, hogy talán most nem lesz gond a leszedésével. Nagyon sajnálom, hogy az enyémek még nem kerülhettek fel sehova, csapnivalóan lassú vagyok, tudom.

A LEP nagyon jó volt, nagyon jól éreztem magam, bár izomlázam másnap nekem is volt a sok fura pózban való fényképezéstől. Remek volt az esti előadás, a kórus könnyeket csalt a szemembe.
Sajnálom, hogy nem jutottam be egyetlen előadásra sem, ami érdekelt volna, de a fotózást is legalább ennyire élveztem, pedig a vaku nem iparkodott a kedvemben járni. :D

Nagyon jó volt megint köztetek lenni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407999 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407974 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Gyűrű Lovagjai - FestőSuli beszámoló: inkvizitor.hu/index.php/hir/muta ... beszamolo/
Népszabadság Online: nol.hu/megmondok/20130107-szovje ... elandi_sor
Kossuth Rádió riport (jan. 7. 16:43): hangtar.radio.hu/kossuth# !#2013-01-07

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407967 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Nos leírom ide is, hogy nekem milyen volt a LEP.

Már, amikor kimentem Genovába tudtam, hogy erre a napra mindenképp itthon szeretnék lenni. Akkor is ha esetleg emiatt ugrana a kintlétem, de erre a napra itthon KELL lennem. Az egész igazából a hobbit hétvégékkel kezdődött a "kis lepekkel".

Aztán szombaton reggel felkeltem és nagyon nem akartam elkésni. Oda is értem időben és láttam, hogy a szokásos MTT-s fejetlenség van, de bíztam benne, hogy ez elmúlik, hiszen eddig mindig elmúlt. Ádámnak volt egy nagyon jó kiabálása a kóruspróba közben, amikor csúnyán beszéltek ott emberek egymással, hogy na ezt azonnal mindenki befejezi, mert odakint ezt nem tehetjük meg. Igaza volt.
Aztán talpig tündévé is varázsoltak az ügyes kezű lányok, és onnantól én megszűntem Rabyn lenni. Legalábbis az a Rabyn, aki a mindennapokban vagyok. Onnantól én tünde voltam, tetőtől talpig, aki azért van ott, hogy az emberek megcsodálják, mert tünde. Onnantól nekem csak mosolyok, ölelések, pózolás, ölelések, nevetés, mosolyok, tánc, nevetés volt. Észre sem vettem, hogy egész nap két cserpes rudit ettem, két jegeskávét ittam meg egy bodzaszörpöt. Nem hiányzott, mert valami más táplált.
Aztán eljött az este, amikor be akartunk ülni a szinkronszínészes cuccra, és ezért bementünk a rajongói filmek végére, és akkor elfáradtam. Akkor azt éreztem, hogy elfáradtam, hogy itt a varázslat, itt a csoda, de én fáradt vagyok és semmi mást nem szeretnék, csak valaki vállán aludni egy kicsit, de aztán megláttam a színészeket és megint jókedvem lett és örültem, és ott volt Pók is, akit megölelgethettem és Dodieval rettentő sokat nevettünk. Aztán szaladtam átöltözni, és szaladtam vissza is, és aztán odapattantam a színészekhez, hogy fotót szeretnék velük (köszönöm Thereonnak, hogy megcsinálta) és kaptam fotót, és az is jó volt. Aztán jött a kórus, de én igazából az utolsó dalra készültem, mert éreztem, hogy annak profinak kell lenni, amennyire csak lehet, és én úgy érzem, hogy az is volt. Láttam az emberek szemében az örömöt és ez megint adott egy kicsi erőt, hogy kibírjam a nap végéig.
A Turambart már székből ülve néztem, és meg kell mondjam Hanna, Ratz és Esel zseniális volt. Tényleg elhittem nekik, hogy szeretnek, hogy féltenek, hogy ők Niniel, Turin és Brandir. De azért a vége felé már nagyon vártam, hogy Ratz a kardjába dőljön.

A koccintásnál pedig valami nem is tudom mi szállt meg, de büszkén üvöltöttem a többiekkel, hogy a Professzora!

Jó érzés közétek tartozni, jó érzés volt veletek dolgozni, még soha nem voltunk ennyire profik azt hiszem, mert ha voltak is döccenők, de nem látszottak kifelé. Köszönöm, hogy tünde lehettem három szombaton át. Köszönöm a mosolyokat, az öleléseket, a nevetést, a táncokat, a varázslatot, a kedves őszinte szavakat, a játékot, a csillogást, a fényt, hogy ugyanazt érezhettem, mint tíz éve...

Hát hazatértem...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407961 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Bár nem lehettem veletek, érdeklődtem, hogy sikerült.

GRATULÁLOK!!! És én is köszönöm mindenkinek, annak is, aki szervezte és annak is, aki részt vett vendégként!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
  • Arieh
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 2 hónapja #407948 Írta: Arieh
Arieh válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Szervusztok!

Én vagyok az a hang, aki megbújik a könyvek olyan mondataiban, ami az "és sokan vesztek el aznap" leírásokba értendő :D De most akkor is szólnom kell.

Fantasztikusan pozitív csalódás volt a 13-as Tolkien-nap, bár be kell valljam, számomra ez volt az első is. Sajnos a külsőségek megtekintésére és a kísérő programokra kevesebb időt tudtam szánni, mint így a képeket nézegetve kellett volna, azonban a előadások színvonala kivétel nélkül pompás volt.
Tóth Gergő nagyon ügyesen oldotta meg a technikai problémákat és minden kezdeti félelmünket felülírta a tudásával. Ugyanakkor, mivel a Szilmarilokat úgy 10-11 éve olvastam, kimondottan jól esett egy ilyen összeszedett, kellemes humorú és finoman élces előadásban összegezni a dolgokat. Köszönjük.
Rácsai Róbert nyelvészeti előadása azért is tetszett, mert rendes tananyagként volt felépítve, sokkal komolyabb alapokra helyezte a tünde nyelve létjogosultságának megértését, mint pusztán a középföldi kultúra bennünk élő szeretete. Köszönjük.
A hallomásokból Kaszab Zsuzsa előadása is rendkívül élvezhető volt, sok izgalmas és érdekes történelmi információt nyújtott, ami sokkal közelebb hozta a Hobbit világát és annak megértését. Párhuzamosan Czégé Dávid nem könnyű feladatát viszont remek humorral oldotta meg, és ahol kellett "fel", és még úgy is tudott újat mondani, hogy meglehetősen cifra feladatot kaphatott a téma feldolgozására. Köszönjük.
És számomra a nap előadásainak csúcsa Deák Adrienn nevéhez fűződik. Ízes lezárása volt a napnak, mert utána már sajnos indulnom kellett haza, vidékre. A címhez kapcsolódó, jól felépített, finoman súlyozott előadást tartott. Hálásan köszönjük.

És ugyanígy nagy köszönet mindenkinek, aki részt vett a nap szervezésében, lebonyolításában. Rugalmas volt, pontos, szakmai és összességében mesés :)

Még egyszer köszi és pacsi mindenkinek! Szép volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407944 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Előzetes hirdetések - Válogatás a Tolkien Nap sajtójából:
port.hu/pls/fe/festival.festival_page?i_festival_id=11501
cultura.hu/aktualis/filmekkel-unnepelhetjuk-tolkient/
www.gondola.hu/cikkek/83889-Tolkien-nap_a_Corvin_moziban.html
mozinezo.hu/hirek/tolkien-nap-2013.mozi
moly.hu/esemenyek/tolkien-nap-a-szerzo-szuletesnapja-alkalmabol
galaktika.hu/tolkien-nap-a-corvin-moziban/
ekultura.hu/latnivalo/hirek/cikk/2012-12...hir-tolkien-nap-2013
magyarnarancs.hu/snoblesse/tolkien-nap-83074
est.hu/cikk/102212
www.tollal.hu/mu/tolkien-nap-2013.---2013.-januar-5.
www.mozinet.hu/index.nof&nyelvid=1&k1=56&k2=111&hirid=631
www.csaladhalo.hu/cikk/szinek/tolkien-nap-corvin-moziban
www.irodalmijelen.hu/node/15438
kulter.hu/events/tolkien-nap/
www.napvilag.net/film/20130104/tolkien_n...uletesnapi_unnepsege
www.szepmagyarorszag.hu/magyar/oldalak/t...ruk_ura_corvin_mozi/
www.filmtekercs.hu/hirek/tolkien-nap-201...uletesnapi-unnepsege
filmdroid.hu/2013/01/tolkien-nap/
www.radio1.hu/ajanlo-programajanlo/kultu...olkien-nap-corvinban
infovilag.hu/hir-25940-tolkien_nap_corvin_filmpalotaban.html
www.filmtett.ro/hir/3510/tolkien-121-szu...-unneplik-budapesten

Interjúk:
Füzessy Tamás, az MTT Társelnöke a HírTv Paletta c. műsorában január 3-án
mno.hu/hirtv/tolkien-nap-az-urania-films...utortok-1630-1128177
Élő interjú a Kossuth Rádióban - Besse Attila és Kiss Kincső (16:05-től) január 5. du.
hangtar.radio.hu/kossuth#!#2013-01-05
Index videó, január 6-án publikálva:
index.hu/video/2013/01/06/magas_vagyok_s...vagyok_tunde_vagyok/

Azt SFMag Tolkien-cikksorozata, köztük mi is: sfmag.hu/tag/j-r-r-tolkien/
sfmag.hu/2012/12/28/a-magyar-tolkien-tar...alapos-bemutatkozas/
sfmag.hu/2012/12/31/a-magyar-tolkien-tar...kozelgo-tolkien-nap/
sfmag.hu/2013/01/02/j-r-r-tolkien-mesei/
sfmag.hu/2013/01/04/torpok-germanok-es-egy-kosza-hobbit/

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407940 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Pótolva a mulasztás, és ígérem, kezdeni fogunk valamit az áldatlan állapottal, hogy hagytuk sorvadozni a fórumot. Szóval ahogy jól ráéreztetek, jöhetnek ide a személyesebb, az MTT közösségének szóló élmények, köszönetnyilvánítások.

De hogy vice versa is legyen, mert ez sem megkerülhető:
Tolkien Nap 2013 - Az esemény oldala: www.facebook.com/events/535039999840851/
Egy Rég Várt Utazás - képes beszámolók: www.facebook.com/egyregvartutazas
(ezek is lesznek, illetve egy részük mér fent van a galériában)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407939 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás

Sil írta: Videó:
Végre megint sokan voltak (és amikor épp vége lett egy-egy előadásnak, akkor még többen), alig volt időnk inni napközben, nemhogy leülni. Kicsit a 2004-es LEP-et idézte. :) De azért az durva volt, amikor este az előadás előtt pár perccel épp bezártunk volna és lezártuk a kasszát, és hirtelen megrohant a tömeg, hogy még vásárolni akarnak...


hát az szerintem is :) ))) de hősök vagyunk és megoldottuk :) ))

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #407938 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Nap 2013 - Egy Rég Várt Utazás
Szeretném megköszönni minden főszervezőnek, hogy mertek nagyot álmodni :) ))

Minden főszervezőnek, szervezőnek, közreműködőnek, hogy megvalósították.
Minden fellépőnek, jelmezesnek, az esti művészeti est összes résztvevőjének, a sminkeseknek, a varrócsapatnak, hogy ennyire középföldére varázsoltak minket. A logisztikusoknak, hogy összetartották....

A kórusnak, hogy a végén folyt a könnyem...

Pultos kis csapatomnak, hogy fél/egész nap helytálltak és bírták a rohamot, hogy ki nem léptek enni sem a pult mögül, hogy tovább maradtak, hogy elviseltek, hogy szuperek voltak.
Csak egy embert emelnék ki név szerint: Zsófia Kutassy köszönöm! Köszönöm hogy bevállaltad velem az őrületet, nélküled elvesztem volna!!! :)

Köszönöm Adim, hogy elviselt, ha néha lekiabáltam a fejét, hogy támogatott, hogy van..

A Professzornak, hogy nélküle soha nem jöhetett volna létre mindaz, ami ma az életünk nagy részét jelenti, aki összetart, szárnyakat ad, aki miatt mi vagyunk...

Szeretlek titeket, mindenkit, nélkületek üres lenne az életem ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

A Professzorra!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére