Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Több
11 éve 11 hónapja #405231 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Fontos tudnivalók a Középfölde Hétvégéről

A leutazásról:

Az utazás árát a részvételi díj nem tartalmazza, de ettől függetlenül szervezünk csoportos leutazást. Budapest-Tatabánya vonalon vonattal megyünk, Tatabányától Várgesztesig busz visz.
A vonat 10:38-kor indul a Keletiből. Ez 11:30-kor van (elvileg) a Tatabányai vasútállomáson. Innen pár perc sétával át lehet érni az autóbuszállomásra, ahonnan a busz Várgesztesre 12:14-kor indul. Ezzel a végállomásig megyünk, ahol menetrend szerint 12:45-kor ér be a busz. Innen gyalogosan folytatjuk utunkat a várig (tehát lehetőleg senki ne hozzon harminckilós gurulósbőröndöt).

Találkozó: április 29., vasárnap, 10:15 -kor a Keleti jegypénztárainál!

A teljesárú vonatjegy 1300 Ft, a 26 éven aluli nem diákoknak 870 Ft, diákoknak 650 Ft.
A buszjegy felnőtteknek 370 Ft, diákoknak 185 Ft.

Lehet csatlakozni BigFooték túrájához is, erről bővebb infó itt található: <!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=290#p405162">viewtopic.php?f=12&t=290#p405162

Aki nem tud csatlakozni a csoportos utazáshoz, annak segítségére lehet a lejutásban az alábbi két menetrend, és a térkép:
Vonat: elvira.mav-start.hu/elvira.dll/xslvzs/uf
Busz: ujmenetrend.cdata.hu/uj_menetren ... alatok.php

Térkép a vonattól a buszig: picasaweb.google.com/lh/photo/8 ... directlink

Aki csak késő este tud lejönni, az csatlakozhat a Nightwish koncertről jövőkhöz. További infók Sziszitől: breki13@gmail.com


Amit feltétlenül hozz magaddal:

Mindenki hozzon magával ágyneműt vagy hálózsákot, mert a szálló nem biztosítja ezeket. Ha valaki mégis elfelejti, akkor sem kell pánikba esni, lehet kérni ottanit, csak külön díjat számítanak fel érte.
A mostani előrejelzés szerint nem lesz túl szép időnk, esni ugyan nem fog, de azért mindenki hozzon magával esőkabátot, gumicsizmát, melegruhát.

Étkezés:

Aki kért kaját, mindenképp hozzon magával tányért, evőeszközt! Ne feledjétek, az étkezésben a reggeli és a vacsora van benne, az ebédről magatoknak kell gondoskodni!

Van étterem a várban, bolt a faluban, és lesz TESCO-túra.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405208 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Köszönjük a kérdéseket, megpróbálok mindegyikre kielégítően választ adni :)

- Az utazások nincsenek megszervezve, szóval mindenki menjen, ahogy tud, és a "javasolt időpontok" még nincsenek kihirdetve?
-Tömegközlekedés meddig visz felfelé? Mennyit kell utána gyalogolni?


Nincsen még pontosan meghatározott járat, de azt szeretnénk ha együtt jönnétek, vagy legalábbis egy-két csoportban, de hamarosan lesz kiírva vonat meg csatlakozás hozzá. A busztól még kell gyalogolni kell valamennyit, aki már volt ott busszal, az bővebben ki tudná ezt fejteni, én nem vagyok sajnos ilyen személy. Azt tudom, hogy van egy rövid, de nagyon meredek út, meg egy hosszabb, de kevésbé meredek is.

- Az árban (ha a kajás verziót kérem), abban 2 reggeli meg 2 vacsi van benne, ha jól értem. Ezek mindegyike hideg kaja?


Nem, a reggeli melegszendvics lesz, a vacsora pedig helyben készült bográcsos étel.

- A szálláson rendesen van takaró+párna+huzatok, vagy ezek közül vinni kell valamit?


Nagyon jó krédés, köszi! Szerintem ezt elfelejtettük kiírni, pótlásra kerül nemsokára!
Igen, ágyneműt hozni kell, vagy hálózsákot.

- Milyen idő van ottan a várban? Hidegre kell számítani?


Nem fogunk megfagyni, de tekintve, hogy ez azért egy középkori vár, megsülni sem. Meg az időjárás jelentést elnézve egyébként sem fog ártani a meleg- és esőruha.

- Visszautazás ugyanúgy, mint oda?


Igen.

Az ilyesmi jellegű információkról már egyébként van egy félkész plakát, nemsokára az is közszemlére kerül.

Egyébként lesznek vendégeink is! Petr már biztosan jön, és a szlovénok közül is jelezték páran, hogy jönnének! :arrow:

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405201 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Tekintve, hogy nyakunkon van ez az egész, nomeg a kedvezményes határidő, van pár kérdésem, amikre nem találtam meg a választ:
- Az utazások nincsenek megszervezve, szóval mindenki menjen, ahogy tud, és a "javasolt időpontok" még nincsenek kihirdetve?
-Tömegközlekedés meddig visz felfelé? Mennyit kell utána gyalogolni?
- Az árban (ha a kajás verziót kérem), abban 2 reggeli meg 2 vacsi van benne, ha jól értem. Ezek mindegyike hideg kaja?
- A szálláson rendesen van takaró+párna+huzatok, vagy ezek közül vinni kell valamit?
- Milyen idő van ottan a várban? Hidegre kell számítani?
- Visszautazás ugyanúgy, mint oda?

Köszönöm!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405109 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Nagyon fontos!

Szerettük volna tovább csökkenteni az árakat, hogy minél többen részt tudjanak venni ezen a két napon. Ezért úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a választásra: a mostani árban benne van, hogy játékos keretek között alkoholos (persze 18 éven aluliaknak alkoholmentes) italokat adunk az éjjeli bulikon (amikért nem kell külön fizetni). Viszont most dönthettek úgy, hogy ehelyett inkább ételt szeretnétek kapni (2 reggeli, 2 vacsora). Továbbá, ha egyiket sem kéritek, az ár kb. 1000 Ft-al csökken, vagy ha mindkettőt kéritek, ugyanennyivel nő.
Lesz majd TESCO-túra, és a várban van egy étterem, ahol szintén lesz lehetőségetek enni.
Részletes táblázat alább található.
kozepfoldehetvege.files.wordpre ... kalap1.pdf

(Akik már jelentkeztek, kapni fognak ezzel kapcsolatban egy e-mailt.)


Nem sokára felkerül a tolkien.hu-ra is az újabb információ (Addig a blogon, valamint itt elérhető).

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405103 Írta: Anglachel/Gurthang

Grondir írta:

Elrenor írta:

Grondir írta: Az árakban ugye nincs benne az étkezés. Azt nekünk kell megoldani külön-külön, vagy esetleg van vmi közös étkezési lehetőség áron felül?


Lesz, de erről majd jön bővebb infó kicsit később.


Nem sürgetésnek szánom, de még huszadika előtt, ugye? :) Csak hogy tudjam, tudok-e menni. :D


Boti, írtam neked egy emailt. Bocsi mindenkitől a késlekedésért, csak szeretnénk mindenütt faragni az árakból, hogy beleférjen a kaja, de még nem biztos, hogy bele fog...

Amennyiben viszont nem fér bele az árba lesz esti közös bográcskaja ócsón és plussz teszkótúra.

20-ig kiderül, főleg a jelentkezők számától függ, mert ettől függ az "extra" bevétel.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405101 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Elrenor írta:

Grondir írta: Az árakban ugye nincs benne az étkezés. Azt nekünk kell megoldani külön-külön, vagy esetleg van vmi közös étkezési lehetőség áron felül?


Lesz, de erről majd jön bővebb infó kicsit később.


Nem sürgetésnek szánom, de még huszadika előtt, ugye? :) Csak hogy tudjam, tudok-e menni. :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405073 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Lumi írta: Jelentkezésnél ha jól tudom az volt, hogy meg kell várni amíg Ti visszaigazoltok vagy vissza jeleztek. Jobb esetben 6-7-8nap kell a pénzátfutásához. Tehát ez mikorra várható? Lehet én ovlastam félre amikor jelentkeztem.



Vettük a jelentkezésedet, nyugodtan utalhatsz, majd megy e-mail is, elnézést a késlekedésért.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #405072 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Elrenor írta:

Léli írta: Csak én nem találom meg itt a Fórumban, hogy MIKOR és HOL lesz a tali, vagy tényleg nem szerepel? A worpresszes izében sem találtam sehol, bár ott meg egy csomót kell lefelé görgetni. És jól láttam, hogy ezek az itteni árak április 20-ig történő jelentkezés esetén vannak? Mert ezt is csak épenhogy észrevettem a blogon, de nem hasonlítottam össze a két táblázatot.


Érdemes a főoldalra kiírt cikket végignézni, abban benne vannak ezek az infók.
Várgesztesen leszünk, április 29-től május 1-ig. A kedvezményes ár pedig nem csak a 20.-ig történő jelentkezésre igaz, hanem a befizetésre is (mivel ezzel véglegesül a jelentkezés). Ezt majd a cikkbe is kiírjuk, meg a számlaszámot is, amire utalni kell, ami:
Magyar Tolkien Társaság, 11709002-29900181
A közleménybe mindenképpen írjátok bele a Középfölde Hétvégét és a neveteket, máskülönben nem tudjuk réaszvételi díjként kezelni, hanem az MTT számára küldött támogatásknak vesszük. Szóval erre tessék figyelni!



Jelentkezésnél ha jól tudom az volt, hogy meg kell várni amíg Ti visszaigazoltok vagy vissza jeleztek. Jobb esetben 6-7-8nap kell a pénzátfutásához. Tehát ez mikorra várható? Lehet én ovlastam félre amikor jelentkeztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #405071 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Léli írta: Csak én nem találom meg itt a Fórumban, hogy MIKOR és HOL lesz a tali, vagy tényleg nem szerepel? A worpresszes izében sem találtam sehol, bár ott meg egy csomót kell lefelé görgetni. És jól láttam, hogy ezek az itteni árak április 20-ig történő jelentkezés esetén vannak? Mert ezt is csak épenhogy észrevettem a blogon, de nem hasonlítottam össze a két táblázatot.


Érdemes a főoldalra kiírt cikket végignézni, abban benne vannak ezek az infók.
Várgesztesen leszünk, április 29-től május 1-ig. A kedvezményes ár pedig nem csak a 20.-ig történő jelentkezésre igaz, hanem a befizetésre is (mivel ezzel véglegesül a jelentkezés). Ezt majd a cikkbe is kiírjuk, meg a számlaszámot is, amire utalni kell; ami egyébként:
Magyar Tolkien Társaság, 11709002-29900181
A közleménybe mindenképpen írjátok bele a Középfölde Hétvégét és a neveteket, máskülönben nem tudjuk részvételi díjként kezelni, hanem az MTT számára küldött támogatásknak vesszük. Szóval erre tessék figyelni!

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405064 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Léli írta: Csak én nem találom meg itt a Fórumban, hogy MIKOR és HOL lesz a tali, vagy tényleg nem szerepel? A worpresszes izében sem találtam sehol, bár ott meg egy csomót kell lefelé görgetni. És jól láttam, hogy ezek az itteni árak április 20-ig történő jelentkezés esetén vannak? Mert ezt is csak épenhogy észrevettem a blogon, de nem hasonlítottam össze a két táblázatot.


Ami a blogon van, az most már fent van tolkien.hu főoldalon is, csak a szereplő leírások nem.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405058 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Csak én nem találom meg itt a Fórumban, hogy MIKOR és HOL lesz a tali, vagy tényleg nem szerepel? A worpresszes izében sem találtam sehol, bár ott meg egy csomót kell lefelé görgetni. És jól láttam, hogy ezek az itteni árak április 20-ig történő jelentkezés esetén vannak? Mert ezt is csak épenhogy észrevettem a blogon, de nem hasonlítottam össze a két táblázatot.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405057 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Grondir írta: Az árakban ugye nincs benne az étkezés. Azt nekünk kell megoldani külön-külön, vagy esetleg van vmi közös étkezési lehetőség áron felül?


Lesz, de erről majd jön bővebb infó kicsit később.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405056 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Az árakban ugye nincs benne az étkezés. Azt nekünk kell megoldani külön-külön, vagy esetleg van vmi közös étkezési lehetőség áron felül?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 napja #405043 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
A Középfölde Hétvége - Részvételi díjai
https://kozepfoldehetvege.files.wordpress.com/2012/03/untitled-1.jpg?w=490

Különböző (háttér)információkról leggyorsabban a blogból lehet értesülni: kozepfoldehetvege.wordpress.com :)

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405004 Írta: Athramien
lájk x) (tudom, építő jellegű hozzászólás:P amúgy nem.. :) )

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405002 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.193 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére