Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Több
11 éve 9 hónapja #406051 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #406045 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Hova küldjem?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #406038 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Grondir írta:

Gandalf írta: Továbbra is várjuk a beszámolót a Tolkien.hu és a Lassi számára! ;)


Rajta vagyok, csak már legyek túl a szerdai német szóbelin, aztán véglegesítem! ;)


No, hogy állsz vele?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405793 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Gandalf írta: Továbbra is várjuk a beszámolót a Tolkien.hu és a Lassi számára! ;)


Rajta vagyok, csak már legyek túl a szerdai német szóbelin, aztán véglegesítem! ;)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #405783 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405505 Írta: Athramien
őő.. izé.. sry:P felőlem nyugodtan átfogalmazhatod, és úgy belerakod a beszámolódba:)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405504 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Elrenor írta: Szerintem ez a két kis iromány mehetne a Lassiba is, egy élménybeszámoló előtt/után, nem?


Én is azért kérdeztem, hogy tudjak rendesen írni a keretjátékról az irományomba majd! :D De ez jobb lett, mint amire számítottam!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405502 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Szerintem ez a két kis iromány mehetne a Lassiba is, egy élménybeszámoló előtt/után, nem?

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405501 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Tökéletes! :lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #405499 Írta: Athramien
Nos.

Fram nem gondolta volna, de a trón minden darabját megtalálták pont akkor, amikor a legnagyobb szükség volt rá, és újból összerakták. A túlélők talán bölcsen választottak maguknak vezetőt, mert az ő tiszta lelkét nem tudták bemocskolni a trón gonosz, hatalommal kecsegtető ígéretei. Így a hősnő (mert azt beszélik, hogy egy gyönyörű fiatal leány ült a trónra) nemet mondott a csábításnak, és nem kért a tébolyultak irányításából. Ehelyett a szék és - ezzel a vélhetően - a gonosz mágus elpusztítása mellett döntött.
Néhányan úgy tartják, hogy amikor a leány elfoglalta a trónt egy szörnyű, elnyújtott sikolyt lehetett hallani. Senki nem tudná megmondani, hogy honnan hallotta, talán csak az agyuk szüleménye volt. Mindenesetre a váron belül az újonnan megfertőzöttek tekintetén pillanatok lefolyása alatt lehetett látni a változást, hogy valami nincs rendjén. Nekik ennyi idő kellett, hogy belépjenek a tébolyultak birodalmába. A lány transzában nem láthatta, de körülállták, és vártak az utasítására. Ekkor a leány döntött. Ekkor a trón is döntött.
Abban a pillanatban, hogy a lány kiadta az utasítást az embereknek a varázstárgy elpusztítására, a trón kiadta utolsó parancsát mindenki elpusztítására.
Sokan haltak meg aznap. De mind a jó ügyet szolgálták, s ennek meg is lett az eredménye: az a maroknyi ember, aki elég találékony volt, az a tűzrakó helyhez menekült, és a lángok segítségével verték vissza már másodízben a tébolyultakat.
Ezután a trónt elégették, elbúcsúztak halottaiktól és a tűz mellett énekeltek hőseik tiszteletére pirkadatig.
A tébolyultak nem tértek vissza. Talán behúzódtak a fák közé, talán elsorvadtak, nem lehet tudni. Annyi bizonyos, hogy a trón pusztulása után nem volt senki, aki találkozott velük, és később mesélni is tudott volna róla...

Így jó?:D

"Sane is boring"
Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405498 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Köszönöm szépen! :)
Most már csak egy valami érdekelne: a hivatalos végkifejlet! Mert gondolom az nem az, hogy székfoglalóban Pillangóé lett a trón, de ő lemondott róla... :mrgreen:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #405497 Írta: Athramien

Grondir írta: Valaki tudna írni ide egy kis összefoglalót a kerettörténetről? Mert van pár homályosabb folt, amit nem nagyon értek. Mármint azon kívül persze, ami fent van blogon. Gwatháról, stb. Köszönöm!


Nos. Bocs, hogy ilyen soká, de elvileg jobb később, mint soha:)

Közel 1000 évvel ezelőtt Morgoth egy szolgája - Gwatha - munkálkodott a Bakacsin-erdőtől északnyugatra. Sikerült sötét praktikáival megfertőznie a gyengék elméjét és testét, akik így megálmodták a halálukat, és ha ettől fogva közel 3 órán belül nem kaptak gyógyírt a bajukra tébolyultakká váltak. Nem agyatlan gépezetek lettek, ravaszak voltak és rossz indulatúak, és csak az emberhús csillapíthatta örökös étvágyukat.
Ám Gwatha célja nem pusztán a káosz megteremtése volt - bár örömét lelte benne -, de birtokában volt egy olyan trónszék, amely olyan hatalmat adott neki, amivel irányítani tudta a tébolyultakat, s ezzel toborozta maga köré ezeket a szörnyeket, mint egy hadsereget későbbi céljai eléréséhez. Csakhogy terve kudarcba fulladt, ugyanis ott, ahol most Fram vára áll, a sárkánynak, Scathának volt a barlangja akkortájt. Ez a sárkány sokáig ült kincsein és nem foglalkozott holmi apró kellemetlenséggel, mint aminek Gwathát tekintette. De ahogy telt az idő, és gyarapodtak a tébolyultak Scatha egyre inkább fenyegetve érezte területét, így felkerekedett, hogy elpusztítsa a sötét mágust. Hosszú volt a küzdelem, mely mindkét felet igencsak legyengítette, de végül a sárkány győzedelmeskedett, s Gwathának ereje nagy részétől és trónjától megfosztva menekülnie kellett.
A tébolyult sereg felbomlott. Voltak akik a küzdelem alatt pusztultak el, s voltak, akiket a későbbi idők során vadásztak le. A trón pedig Scatha kincsei közé került.
Nem sokkal a történtek után Fram - az éothéod nép akkori vezére - szintén megküzdött a sárkánnyal, és sikerült is elpusztítania Scathát. A győzelem dicsőségére a barlang helyére építette várát. Ő akkor még nem tudta, hogy milyen szerencsés helyet választott, ugyanis a közelben eredő forrás volt az utolsó bemocskolhatatlan terültet, ami valami oknál fogva hozzáférhetetlen maradt a tébolyultak számára. A trón pedig szét lett szedve, a darabjai pedig elrejtve, hogy a történelem ne ismételhesse meg önmagát.
De sajnos eltelt azóta sok száz év, és Gwatha ereje visszatérőben volt. Újból elkezdett tevékenykedni a környező falvakban, emellett pedig a trónját kereste...
S az emberek tömeges megtébolyulásának következtében sokan úgy döntöttek, hogy az utolsó védett helyre menekülnek. Nem sejthették, hogy a halál árnyéka oda is követi őket...

Őőő ennyit sikerült így hirtelen összehozni:P A jelen eseményei benne vannak a novellákban nagyrészt, ha még valamire kíváncsi vagy, akkor inkább kérdezz:)

"Sane is boring"
Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405477 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Gandalf írta: Kedves résztvevők!

Nagyon szeretnénk, ha írnátok egy élménybeszámolót a Tolkien.hu és a következő Lassi számára! Várjuk a lelkes jelentkezőket! Kritérium: külsősök számára is legyen érthető és élvezhető, mert elsősorban számukra készülne!

Köszönjük!


:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405470 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Anglachel/Gurthang írta: Boti, azért volt kevés a kaja, hogy erősítse a világtól elzárt apokalipszis-hangulatot :P


Ez át is jött! :twisted: Komolyan elgondolkoztam rajta, hogy ilyen kevés reggelivel hogyan fogom én kibírni estig, de hát túléltem valahogy. :D

Valaki tudna írni ide egy kis összefoglalót a kerettörténetről? Mert van pár homályosabb folt, amit nem nagyon értek. Mármint azon kívül persze, ami fent van blogon. Gwatháról, stb. Köszönöm!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405445 Írta: Anglachel/Gurthang
Boti, azért volt kevés a kaja, hogy erősítse a világtól elzárt apokalipszis-hangulatot :P

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405444 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Grondir írta: Üdv!

A rosszat az elejére írom, hogy a végére ne emlékezzetek rá! :twisted:
Szóval eléggé lepukkant volt a szállás, ebben is leginkább a zuhanyzók minősége zavart... Aztán a befizetős reggeli nagyon kevés volt hétfőn! Ő így ezek, amik nagyon zavartak. Tudom, hogy nem tehet egy részéről senki, de leírtam. Ja és túl sok volt a punnyadás, egy kicsit több aktivitás jobb lett volna, vagy közös játék, mint a végén a foci. És ennyit az építő jellegű kritikáról. :D

Egyébként fantasztikusan szuperül éreztem magam, főleg előtte TLV döntővel együtt. Nagyon hiányzott ez már nekem, megint be vagyok zsongva, és nagyon lelkes vagyok, és felpörögtem. :D Nagyon élveztem a társaságot, az összes jelenlévőt, és kisebb csapatunkat is nagyon! A bográcsos kaják nekem nagyon bejöttek, szerintem nagyon-nagyon jók voltak. Jó volt a hely is. A játékot meg kiváltképp élveztem, zseniális volt; pláne nyerni! 8-) Jó volt az első tábortüzezős-éneklős este is! :lájk: A másodikra már elfáradtam. Jó volt, hogy olyanokkal is beszélhettem, meg megismerhettem őket kicsit jobban, akiket eddig alig, meg akiket már eddig is ismertem, azokat még jobban.
És most így a suli elviselhetőbb, bár már nagyon várom a tábort! :)

Köszönjük szépen minden szervezőnek, főszervezőnek, csapveznek, és mindenkinek ezt a 3 napot! Nem tudom mit mondjak még most így hirtelen, szóval abba is hagyom! Jó volt veletek nagyon!

És asszem én írok majd erről is élménybeszámolót bővebben!


Több aktivitás? :D Végigquesteltétek az egész talit. (csak viccelek.) Egyébként valóban nem lett volna rossz egy közös szervezett foci, de nem szervezett foci volt (amihez ha az ember éppen nem questel vagy nem szervez akkor lehetett volna csatlakozni :( ).
Igazából a főprofilja a találkozónak egyértelműen az lett volna, hogy gyere el, lazulj!, ismerd meg azokat az embereket akiket megszeretnél ismerni!, mellette vannak questek amiket a csapatoddal végigvihetsz (amik megint csak azért voltak, hogy ismerd meg őket.). Persze, most így utólag én is látom, hogy ott helyben szerveztem volna még pár dolgot, ami nem csak a kis csapatokat hozza össze, de e. Next time. :)

Annak örülök, hogy jól érezted magad, jól esik ilyen összességében pozitív benyomásokat olvasni. ^^

Alyr Arkhon írta: Végignéztem a képeket amiket többen felraktatok, és ez alapján kb 10-en voltatok KH-n, ráadásul többen olyanok is hiányoznak, akiket láttam elindulni TLV után. Megettétek őket?


Könnyen meg lehet, hogy a zombik áldozata lett valaki. ;D (Szomorúan közlöm a hírt, egyetlen túlélőként...)


Egyébként mivel mindenki csapatokban mászkált folyamatosan, így könnyű volt elkerülni a fotósoknak a másik csapatot/lehetőség volt a saját csapat fotózására. Nagyon sok ember lemaradt a képekről, ha 10 embert számoltál össze a képeken, akkor körülbelül 40 emberről beszélünk. :mrgreen:

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405442 Írta: Alyr Arkhon
Végignéztem a képeket amiket többen felraktatok, és ez alapján kb 10-en voltatok KH-n, ráadásul többen olyanok is hiányoznak, akiket láttam elindulni TLV után. Megettétek őket?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405432 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Üdv!

A rosszat az elejére írom, hogy a végére ne emlékezzetek rá! :twisted:
Szóval eléggé lepukkant volt a szállás, ebben is leginkább a zuhanyzók minősége zavart... Aztán a befizetős reggeli nagyon kevés volt hétfőn! Ő így ezek, amik nagyon zavartak. Tudom, hogy nem tehet egy részéről senki, de leírtam. Ja és túl sok volt a punnyadás, egy kicsit több aktivitás jobb lett volna, vagy közös játék, mint a végén a foci. És ennyit az építő jellegű kritikáról. :D

Egyébként fantasztikusan szuperül éreztem magam, főleg előtte TLV döntővel együtt. Nagyon hiányzott ez már nekem, megint be vagyok zsongva, és nagyon lelkes vagyok, és felpörögtem. :D Nagyon élveztem a társaságot, az összes jelenlévőt, és kisebb csapatunkat is nagyon! A bográcsos kaják nekem nagyon bejöttek, szerintem nagyon-nagyon jók voltak. Jó volt a hely is. A játékot meg kiváltképp élveztem, zseniális volt; pláne nyerni! 8-) Jó volt az első tábortüzezős-éneklős este is! :lájk: A másodikra már elfáradtam. Jó volt, hogy olyanokkal is beszélhettem, meg megismerhettem őket kicsit jobban, akiket eddig alig, meg akiket már eddig is ismertem, azokat még jobban.
És most így a suli elviselhetőbb, bár már nagyon várom a tábort! :)

Köszönjük szépen minden szervezőnek, főszervezőnek, csapveznek, és mindenkinek ezt a 3 napot! Nem tudom mit mondjak még most így hirtelen, szóval abba is hagyom! Jó volt veletek nagyon!

És asszem én írok majd erről is élménybeszámolót bővebben!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405431 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Kedves résztvevők!

Nagyon szeretnénk, ha írnátok egy élménybeszámolót a Tolkien.hu és a következő Lassi számára! Várjuk a lelkes jelentkezőket! Kritérium: külsősök számára is legyen érthető és élvezhető, mert elsősorban számukra készülne!

Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #405423 Írta: Athramien
Nos néhány gondolat:)

Összességében nagyon jól éreztem magam a hétvégén, és ugyan jól le is fárasztott, de így pár nap valódi zombi-lét után végre életvidámnak érzem magam, és újult erővel vetem bele magamat a mindennapok gyötrelmeibe:P

Azt sajnálom, hogy a vasárnapi egyéb elfoglaltságaim miatt nem tudtam beosztódni csapatba, ellenben így mindegyikbe bele tudtam pofátlankodni kicsit:) A nagy lelkizések most elmaradtak, de nagyon sok emberrel volt szerencsém beszélgetni valamennyit - olyanokkal is, akikkel az életben korábban semennyit -, és ez volt a cél:)


Az élmények pedig, amiket külön kiemelnék, és köszönöm azoknak, akik nélkül nem működhetett volna:

-a virágszedés, és ló etetés - aminek következtében jól leégtem:P - és Bari tudom, hogy lógok még egy koszorúval, majd legközelebb behajthatod!!:)
-az "elrabolt gyerekekkel" történő nájtvisozás, aztán Tesco-zás, végül kalandos leutazás:) (külön köszönet a kocsiért!!)
-a karaoke, amivel megvártatok, hogy aztán hamisan áriázhassunk musicaleket:P
-az első napi tábortüzes éneklés, különösen a Snow-white két szólamban:)
-az igazi és nem igazi csillagvizsgálás
-a tábori kártyajáték próbaverziója
-a próbálkozás a piros virággal
-az egész jelenet, amikor tevévé változtam x) (amiért utólag és sokadszor is bocsánat:D)
-a szerenád, amivel Merald sötét kis lelkébe némi napfényt csempésztetek:)
-a Rumaday:)
-amikor két méter magasan meg lettem pörgetve és nagyon féltem közben:)
-amikor Paddyt énekeltünk éjszaka
-amikor nem küldtetek el a tábortűztől második nap, pedig fennhangon voltam nagyon hamis:P
-a Cider-sörnyitó-alku:)
-a mandulás-mézes-fahéjas ízesítésű C2H5OH, ami finom volt
-az a sok türelem részetekről, amikor elkezdtem áradozni musicalekről, meg bizonyos színészekről:)
-a szervezői csapatnak, hogy csak sikerült valamit összehozni, és bármi gáz volt, valaki mindig egyből segített megoldani:)

Asszem ennyi. Ennél összeszedettebb megfogalmazásra most nem futja:P

Ezen kívül itten fellelhetőek a képeim (és facebookon is, kinek mi a jobb): plus.google.com/u/0/photos/1067 ... 9839692929

Itten pedig a videó felvételek összevagdosva:


Nagyon imádlak Titeket!!:)
Csókok

"Sane is boring"
Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405325 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Juj. :) Ez egyre izgalmasabb.

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405322 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Írok egy kiegészítéset, hogy kik jönnek mééég :)

Nevern (Gyüre Noémi)
Zsozsó (Sneider Zsófia)
Newra (Bihari Anikó)
Arapona (Zrinyifalvi Eszter)
Alaver (Jánoki Imre)
Encsi (Pintér Enikő)
Matyi (Markovics Mátyás)
Panda (Fazekas Anna)
Yzak (Mihály Zsigmond)
Zsodoo (Szász T. Zsombor)
Attila (Besse Attila)
Leguánember (Becze Ádám)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405321 Írta: Leguanember
Én is megyek!

(egész nosztalgia-fíling ide beírni ezt most, hiába, sic transit gloria forum)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 perce #405259 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Itten van egy aktuális lista arról, hogy kik jönnek el mindenidők legjobb 2012-es Középfölde Hétvégére :)

Lyona (Upor Ágnes Alma)
Bonácz Ágnes
Ankalimon (Füzessy Tamás)
BigFoot (Horváth János)
mogy (Csuzdi Gerda)
Bari (Zsidek Barbara)
Alew (Sági Kiss Dániel)
Laurelen (Szalay Zsófia)
GP (Varga Zsolt)
Banshee (Szilágyi Melinda)
Celebrom (Doncsecz Zoltán)
Sziszi/Athramien (Virók Szilvia)
Renus (Süle Renáta)
Elrenor (Békési-Szvitacs Eszter)
Anglachel (Békési Marcell)
Pillangó (Deák Adrienn)
Kádár Veronika
Gumipók (Királyházi Csaba)
Estel (Dániel Lőki)
Rákos-Zichy Olivér
Adanedhel (Papp Miklós Levente)
Gamba (Rácz Bálint)
Idhren (Kutassy Zsófia)
Bukovinszki Virág
Rayan (Kántor Anita)
Cellofán (Karskó Kende)
Sirgon (Pataky Péter)
Szőr Sebestyén
Darthpt (Kovács Zsolt)
Petr Novák
Olosta (Zsámboki Mónika)
Faun (Grátz Márk)
Grondir (Hidász Botond)
Gregori Adamic
Kiss Dorka
Markovics Ádám

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 38 perce #405256 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Gandalf írta:

Grondir írta: Hmm, erre is az érvényes, mint táborra, hogy a pártolótagságért járó kedvezmény a kezdőnapig való belépés esetén érvényes?


Az alapszabályunk nem tesz különbséget rendezvény és rendezvény között a kedvezmények tekintetében. ;)


A belépés pedig persze a nyilatkozat kitöltésével ÉS az első évi regisztrációs tagdíj (1000 Ft) befizetésével jár. De a tábori kedvezménnyel együtt tuti megéri belépni ;) (megamúgyis)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 órája #405251 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Köszönöm!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 órája #405250 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)

Grondir írta: Hmm, erre is az érvényes, mint táborra, hogy a pártolótagságért járó kedvezmény a kezdőnapig való belépés esetén érvényes?


Az alapszabályunk nem tesz különbséget rendezvény és rendezvény között a kedvezmények tekintetében. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 órája #405248 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Középfölde Hétvége (Tavaszi Találkozó 2012)
Hmm, erre is az érvényes, mint táborra, hogy a pártolótagságért járó kedvezmény a kezdőnapig való belépés esetén érvényes?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 órája #405242 Írta: Anglachel/Gurthang
Szia!

Felnőtt kategóriába sajnos, mert ezt nem mi szabjuk meg. Akinek nincs diákigazolványa, az után idegenforgalmi adót kell fizetnie a szállásnak.

Üdv,
Anglachel

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 órája #405240 Írta: Schreiner János
Kedves Szervezők!
Kérdésem, hogy aki ugyan felnőtt, de önálló keresettel nem rendelkezik (mivel éppen álláskereső, sajnos :cry: )az melyik kategóriába esik a részvételi díjnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére