Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.

Több
12 éve 3 hete #404916 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Annyira nem fura, mert tényleg korlátozott a láthatósága, és valószínűleg nem véletlenül. Viszont már most is majdnem száz ember számára látható, szóval gondolom ha van Google felhasználótok, bizonyára ti is bekerülhettek ebbe az elit klubba :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #404915 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.

Eglarcarien írta: SÚ, nekem se működik a link sajnos, semmilyen böngészőből. :C Utánanéznél, hogy biztos, jó-e?


Ez fura, nekem működik :shock:

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hete #404911 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
SÚ, nekem se működik a link sajnos, semmilyen böngészőből. :C Utánanéznél, hogy biztos, jó-e?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404827 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.

Sötét Úr írta: Vannak erről képek a neten is, amiket én csináltam, meg azok, akik lencsevégre kerültek. Ők képeket vágtak, én meg megvágtam a képeket – itt-ott.


Nekem azt írja ki, hogy "Sajnos az oldal nem található". Megváltozott azóta a cím? Elképzelhető az is, hogy privátra vagy korlátozottra állítottad a megosztást?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404816 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Én még most sem hiszem el, hogy én váltottam Ratzkhát... :D

Nagyon szépen köszönöm a gondozóimnak, hogy nem vágtak vissza rögtön az elején a gumiszobába, mert nagyon jól érzékeltem magam a 3D világban. Vannak erről képek a neten is, amiket én csináltam, meg azok, akik lencsevégre kerültek. Ők képeket vágtak, én meg megvágtam a képeket – itt-ott.

Ja, és a kiváló választási beszédemet őfelsége XIV. Napóleon örökbecsű soraival kezdtem volt, amit a TeCsőn is meg lehet nézni, hallgatni, sőt, el is lehet olvasni, mert van neki szövege. Egy. De az hosszú. Arról meg, hogy akkor hányadik a Napóleon, szavazást nyitok, ha-haaa! Van valami idegbeteg halas változata is a Neuroticfish feldolgozásában de az nem eléggé dilis. Vagy legalábbis hallgathatóbb.

És köszönöm szépen Elrenornak a tortát, ami nagyon fini volt, és azt is, hogy legyakta (ld. képek), hogy Ti is meg tudjátok kóstolni; meg Rabynnak, hogy szinte egész éjszaka ispotálta a büfét, és nem kapott idegbajt, pedig igazán minden oka megvolt rá, amikor nyitás után tíz perccel elfogyott a ... tej? Mindegy, ő biztos tudja.

És gratulálok Daninak a Csavardí(j) átadási ceremónián bevezetett új protokollhoz, de arra azért kiváncsi leszek, amikor BigFooTnak is így gratulál. :)

Ja, és gratulálok a Csavardí(j)asoknak és SilCuccnak is a Mathomhoz, és Elrenornak is, mert én tudom, hogy hajszállal maradt csak le a szavazáson, és bizony, hogy ha fordított sorrend alakul ki, az sem lett volna igazságtalan. Ha-Haa!

Meg a Rákos-Zichy családnak is, hogy tudnak ferdén állni, és hogy eljöttek, és vannak, és remélem, hogy sokáig lesznek is még velünk, és hogy ahogy elnézem, erőteljesen MTT-s anyagból gyarapodik a létszám náluk :)

Meg Drúnak is köszi, hogy nem fotogén, meg Miss Holmesnak és Miss Wattsonnak, meg mindneki másnak, hogy az, és előbb-utóbb azért csak megtanulok vakuval normálisan fényképezni.

Meg... bocsi, abba kell hagynom, észrevettek az ápolók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404800 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Köszönjük szépen a farsang megálmodóinak, szervezőinek, megvalósítóinak, a helyszíni segítőknek, a résztvevőknek és mindenkinek, aki kimaradt volna a felsorolásból! Gratulálunk a díjazottaknak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404799 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Jaigen, nálunk van egy kék-fekete kockás kabát, valamint egy piros válltáska (amiben van 2 sör).
Plusz még találva lett egy műanyag, kerek ételesdoboz is, az meg a raktárba ment.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404796 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Helyhó!

Végre sikerült nekem is éber állapotba kerülnöm.
Ami jó volt: A sok sok mosolygó ember, a segítség a büfében (köszönöm Félixnek, Dodienak, és Eszternek, illetve Tominak, Araponának, Sirithnek és a barátnőjének, meg mindenkinek, aki csak annyit is segített, hogy odább rakott egy tálat), a táncolás, nézni, ahogy az emberek táncolnak, a miniolaszozás Olivérrel, még több mosoly, sőt, ahogy telt az idő egyre több mosoly, a hajnali pakolóbrigád, és az azon való elmélkedés, hogy vajon ki ment haza kabát, táska és nadrág nélkül?
Az, hogy icke vitt minket a metrón (ő vezette), az ötletes öltözékek.

Ami nem volt jó: Hogy beteg vagyok, hogy az emberek egy része még mindig nem találja meg a szemetest, az üres poharával/tányérjával/sörös dobozával, hogy a csapot sem találják meg elmosni a tányérokat, poharakat maguk után, pedig ezek igazán nem nagy dolgot, viszont nagyban megkönnyítik a szervezők életét.

Ami a tanulság: Jövőre előzetesen fel kell mérni mit ahajtatok inni, és akkor nem fogy el a cider 10 perc alatt!:))

Egyébként nagyon jól éreztem magam, sokat nevettem, beszélgettem, ugráltam a büfében-tánc néven-.


Még egyszer köszönöm!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404794 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Kedvesek, nálam van egy talált, női sapka, pirosas-fehéres kétszínű fonalból kötve, tetején pompommal. Keress és visszakapod. :)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404790 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Annyira jó, hogy soha nem tudok eljönni úgy MTT-s rendezvényről, hogy utána ne azt érezzem, hogy SZERETLEK TITEKET! :)

Köszi a szervezőknek, nagyon jól éreztük magunkat! :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404789 Írta: Meztelencsiga
Nagyon jó volt és színvonalas a farsang, csak így tovább! Köszi a szervezőknek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
12 éve 1 hónapja #404733 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Az ellátmány is várja a lelkes jelentkezőket, hogy ne csak jómagamnak kelljen italt osztani a bálon megszomjazó tömegnek!

Nálam lehet jelentkezni!

Minél többen vagyunk, annál kevesebbet kell egy-egy embernek dolgozni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404691 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Kedvesek!

Mély tisztelettel és hódolattal HELYSZÍNI SEGÍTŐKET keresek a farsangra, akik az est folyamán segítenek a székeket pakolni a műsor előtt és után. (Illetve, akinek marad lelki ereje, akkor a farsang végén elpakolni.)

Jelentkezni nálam lehet priviben.

Köszönöm!

ui.: Megindult a jegyelővétel a neten! Részletek alább.
ui2.: Szavazzatok Gandalf-díjra!! mert az egy nagyon szép gesztus!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404685 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
A jegy elővétel elindult!


A Gőzparancsnokság kancelláriája a jegy-elővásárlás új és merész módját kínálja. Drótpostán jelezze felénk, hány fő nevében foglal jegyet, és ha bankunkon keresztül az ennek megfelelő mennyiségű tallér elérkezik hozzánk, már kapja is az egyedi, senki máshoz nem tartozó jelsort, melynek birtokában helyben a jegyét és táncrendjét átveheti. Postanap: kedd és péntek.

Vagyis: idén egyszerűsítettük a jegyelővételt. Bevezetésre kerül az e-ticket rendszer, személyes vásárlásra csak a helyszínen, helyszíni árakért lesz lehetőség.
Ha jegyet szeretnél rendelni, írj egy emailt a hercegi.bal.jegyrendeles@gmail.com címre, hogy hány jegyet és milyen típusút (például MTT-tag kedvezményes, teljes árú, stb.) szeretnél, és egyidejűleg utald át a jegyeidnek megfelelő összeget a 11709002 - 29900837 (OTP) számlaszámra.

Emlékeztetőül, az összegek:

Elővételi jegy (MTT rendes, támogató tag): 1250 Ft
Elővételi jegy (nem tag): 1500 Ft


Ha beérkezett az összeg, és a kedvezményeid is érvényesek, akkor kiküldünk egy nevedre szóló kódszámot, melynek birtokában helyben átveheted a jegyet és a táncrendet.
A banki ügyintézés jellege miatt a jegyre jogosító kódokat minden héten kedden és pénteken fogunk tudni kiküldeni, miután ellenőriztük, beérkezett-e az utalás. Természetesen a rendeléskor kaptok visszaigazoló levelet, de az még nem a kód!
Elméletileg a pénz bármely bankból legkésőbb három nap alatt itt van, ezt vegyétek figyelembe a rendelésnél. Például, ha hétfő délután utaltál, azt még lehet, hogy nem látjuk kedden, ezért alighanem pénteken kapod kézhez a kódot. Természetesen mi is követjük a dolgokat, így ha gyanúsan hosszú ideig nem érkezett hozzánk semmi, akkor szólni fogunk, hogy utánanézhess.

Fontos:

1. MTT-tagoknak csak akkor tudunk kedvezményt biztosítani, ha október 15-ig nincs tagdíjhátralékuk! Ezt úgyis ellenőrizzük, mielőtt a jegyet kiküldjük, ez esetben válaszban értesítünk róla, ha van még rendezni valód.
2. A kódot, amit kaptál, érdemes kinyomtatva magaddal hozni, így biztos nem felejted el, és a mi dolgunkat is megkönnyíted.
3. A jegyhamisítás - bár tudjuk, senkinek nem fordul meg a fejében - szankcióval jár: ha felmerül a gyanú, hogy olyan kóddal jössz, amit nem mi adtunk ki, vagy ketten jöttök ugyanazzal a kóddal, akkor helyben ki kell fizetni a teljes árú belépti díjat - mindkettőtöknek! Ott nem lesz lehetőségünk utánanézni, hogy voltak a dolgok valójában, félinformációk birtokában meg nem akarunk igazságot tenni - remélem, megértitek.

4. Pénzt visszautalni nem áll módunkban. Ezért, ha az utolsó pillanatban kiderül, hogy mégsem tudsz jönni, inkább add át a jegyedet valakinek. Ha ez történik, kérünk, írj erről nekünk is egy emailt, hogy a másiknak még véletlenül se legyen gondja a beléptetésnél.
5. Mint az elején is említettük, most is kihangsúlyozzuk: személyes elővételi jegyvásárlásra idén nincs lehetőség, szóval ha nem akarsz utalni, akkor csak a helyszínen tudsz majd jegyet venni, ami némileg drágább.

Bízunk benne, hogy a fenti megoldással egyszerűbbé válik a jegyvétel nem csak az elfoglaltaknak, vagy a messzebb lakóknak, de mindenki másnak is. Jegyvétellel kapcsolatos kérdés-óhaj-sóhaj esetén ugyanúgy a fenti email érvényes.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404675 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Már most is, a jegyelővétel dolgai elvileg bele lettek frissítve a főoldali cikkbe. Csekkold! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404666 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Várhatóan mikortól lehet jegyet elő-venni?

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404646 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
!GANDALF - DÍJ 2012!
A Hercegi Bálon idén is kiosztásra kerül a Gandalf-díj, melyet az az elnökségi tag kap, aki az elnökségi munkán kívül is a legtöbbet tette a társaságért. Figyelem, díj csak akkor jár, ha a szavazóképes tagok legalább 20%-a leadja a voksát valakire. Keressétek a tolkien.hu-fórumokban az új Díjszabályzatot, ott vannak a részletek.
Ha szavazóképes tag vagy, és van jelölted, úgy kérlek, menj a linkre, válassz a jelöltek közül, és indokold a döntésed.
Itt szavazz: kerdoivem.hu/kerdoiv/518038109/1/

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404607 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
A farsang előestéjén megelevednek az árnyak, London utcáit még gázlámpák fénye világítja meg éjszakánként. A British Museum előtt konflis zörög, a kikötőben és a vasútállomáson egyaránt gőz sziszeg, kürt süvölt. Egy színes társaság tagjai a délutáni tea mellett gyűlnek össze, hogy megtegyék, amit a történet kíván. Készek bőrüket, de ép elméjüket is a vásárra vinni, hogy megoldják a rejtélyt, melynek forrása ember számára talán fel sem fogható.

Call of Cthulhu a viktoriánus Angliában az 1890-es években! Előnyt élveznek azok, akiknek még nem meséltem és aki ráér péntek délutántól késő éjjelig. Írj, ha volna kedved részt venni a 4-5 fős úri társaságban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404595 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Üdv!

Kérem a tisztelt kollektívát és a leendő bálozókat, úgy is mint az MTT tagjait és szimpatizánsait, hogy jelöljenek díjakra arra méltónak talált embereket, különben nem kap senki semmit. ;)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404593 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Tánc

Halihó, népek!

Kiíratik hát a TÁNC…

Első próba ideje: január 18. szerda 18:00
Helye: ELTE TTK lágymányosi campus, Északi épület, a bejáratnál gyülekező 17:30tól, hogy hatkor tudjunk kezdeni.
Hozz: olyan ruhát, amiben – most figyelj – kényelmesen tudsz mozogni, de nem hátrány, ha hasonlít ahhoz, amit viselni fogsz, hogy szokd. Ha például lány vagy, és tudod, hogy magassarkúban fogod tolni, viselj olyat. De ha egyikőtök sem fog viselni mondjuk acélbetétes bakancsot, akkor azt hanyagolhatjuk is. Értitek, na :)
További próbák: szerdán megbeszéljük, de nekünk Narbékkal az volna a legjobb. Attól függően, hogy hogy sikerül haladni, lehet több, más napokon.

Arra kérlek titeket, hogy jelezzetek, HA:
1. egyáltalán nem jó nektek semmilyen szerda, vagy sok a heti egy próba, és nem jönnétek mégse,
2. nem látjátok magatokat a listán, pedig jönnétek.

Ahogy látszik, vannak páratlan emberek is. Reméljük, összejön belőlük a többi pár, a koncepcióba belefér akár lány-lány páros is.

Ők vannak eddig:

Csinci
Sen
Vewy & Ádám
Xeo & Koppány
Morgana & Gamba
Lyona
Minc
Viki & Felagund
Estel
Pillangó
Elrenor & Yzak

Köszönöm a figyelmet, szerdán találkozunk!

Esgal & Narb & Vewy
Ceremóniaügyi mérnökbrigád

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404588 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Az idei farsang szervezői:


Gőzhaderőnemi főparancsnok (főszervező: )
Tóth Gergely (Alyr)

Szervezők és felelősségi területük:

Abonyi Barbara (Esgal): Ceremóniaügyi mérnök és karbantartási vezető (Nyitótánc,
dekor)

Kádár Anna (Rabyn): Ellátmányügyi és ételsajtolási főtiszt, valamint logisztikai
bázisparancsnok (Logisztika, büfé)

Kiss Renáta (Milendoria): Kalkulációs vezérműkezelő (Pénzügy, költségvetés)

Sándor Anna (Morgana): Ceremóniaügyi főparancsnok, logisztikai bázisparancsnok
(Program, logisztika)

Szabó Viktória (Dru): Agitációs és hirdetésfelügyeleti főtiszt (Plakátok és reklámanyagok)

Szalay Zsófia Diana (Szozsi): Karbantartási és fényezési parancsnok (Dekoráció)

Schuster Viktória (Narbeleth): Ceremóniaügyi mérnök, karbantartó és ellátmánysegéd
(Nyitótánc betanítás, dekor, kaja közreműködő)

Szöllősy Lívia (Áfonya): Ceremóniaügyi mérnök és gépkezelő parancsnok
(Program és esti buli)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404580 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Hercegi bál Asteropolisban - MTT Farsang 2012.
Az ellátmány közleménye:

Akinek van kedve, az készítsen süteményeket, amiket majd jól elfogyasztatunk!
A felajánlásokat aznap nekem, vagyis Rabynnak kell odaadni, amikor megérkeztek!

Ellátmányügyi és ételsajtolási főtiszt,logisztikai bázisparancsnok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404577 Írta: Gandalf


A Nagy Léghajócsata évfordulóját, mint mindig, most is bállal ünnepli meg Asteropolis hercege. A bálra szokás szerint meghívatik mindenki, aki számít, hogy együtt koccintsunk XIII. Napóleon rémuralmának bukására, és köszöntsük az ébredező tavaszt.
A bálra az ellenállás egykori központjának számító Gőzgyár fogadóépületében kerül sor.

Azaz:
Az idei farsang a steampunk jegyében kerül megrendezésre, de minden igyekezetünkkel azon vagyunk, hogy mindemellett valódi bál legyen, híven az MTT elmúlt években kialakult hagyományaihoz.
Lesz keringő, műsoros program, büfé, jelmezverseny.

Megjelenés lehetőleg alkalomhoz illő öltözetben.

Időpont:
2012. február 11., 17:00 - 2012. február 12., 4:00

Helyszín:
Cserepesház Zuglói Művelődési Ház - Vezér utca 28/b, Zugló, Hungary, 1144

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.203 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére