Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #403904 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves Kömtre Jelentkezettek,

Ma megkaptam a Mtt számlájának a kimutatását augusztus végétől a mai napig és mivel a gmail már nem enged minket levelet küldeni a sok "spam" :) miatt, ezért álljon itt azoknak a listája akik elutaláták már a pénzt:
  • Adanedhel
  • Alustriel
  • Anglachel
  • Arapona
  • Arya
  • Athramien
  • Banshee
  • bari
  • Celebrom
  • Daendil
  • darthpit
  • Dodie
  • Egan Tomi
  • Elrenor
  • fqqdk
  • Gilith
  • Hirannor
  • Idhren
  • Ilinkó
  • Juli93
  • Lego
  • lotti
  • Luinthán
  • Metaflora
  • Millendoria
  • Newra
  • Nezumi
  • Niph
  • Olosta
  • Orsie
  • Patiszon
  • Pillangó
  • renus
  • Rik
  • Silcucc
  • Sirgon Esgalnor
  • Stara
  • Szvitacs Ágnes
  • Tirion
  • Trancsinátor
  • Trithyn
  • Xeophitia

Aki nem látja itt a nevét, az vagy nem utalt és utaljon, kivéve ha beszélt már velem erről, vagy ma vagy tegnap utalt és az még nem látszik.

Totó

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 5 hónapja által. Indoklás: sorrend, olvashatóvá tétel, formázás, meg ami egy kulturált adatközléshez minimum...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403896 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Hamarosan több infó, de már most elkezdhettek szemezgetni a várható szabad rendi órákból:)

    társasozás
    íjászat
    impro-színház
    arcfestés
    bollywoody tánc
    gót hastánc
    quenya írás (előadás)
    éber álmok (előadás)
    Iluvatar ajándéka: a Halál (Rejtett vallási és filozófiai tartalom a tolkieni mitológiában) (előadás)
    szellemek, kísértetek, zombik (mágia és nekromancia Középföldén) (előadás)
    manga rajzolás
    kontakt/impro tánc
    tangó (csak pároknak)
    póló festés
    musical tánc

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403890 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Bizony, aki mostantól (illetve tegnap éjfél után) jelentkezik, annak a részvételi díj

500 FORINTTAL TÖBBE KERÜL

de természetesen jöhet :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #403886 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Persze, hogy elfogadható, jelentkezz, csak sajnos 500 Ft-tal többet kell már fizetned, mert mindjárt itt a Kömt és a jelentkezési határidő betartása fontos, hogy az utolsó pár napban már tudjunk foglalkozni a beszerzésekkel.

Trancsinátor

u.i. ja és 104en vagyunk már Kömtre :lájk:

- Charm is a learned art.
- So is murder.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403884 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Ehmm... mint azt páran tudjátok, a pontosság csak nagy ritkán sorolható erényeim közé - szóval nálam a 23-a pont 3 órával tartott tovább. Ezért remélem, hogy késői jelentkezésem még elfogadható *_*
Pliz pliz PLIIIZ!!! Akar-akar-akaroook menni!!!¤_¤

(de durva, kb. a 2 évvel ezelőtti KÖMT óta nem voltam fórumon aktív, azóta ez az első postom... *libabőrös* )

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403859 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves Minden Kömtöző!

Aki szeretné, hogy küldjek neki visszajelzést utalásáról, írjon nekem és ellenőrzöm amint tudom, és válaszolok neki! Az utalásokat lehetőleg keddig intézzétek el, mert még idő amíg onnan átutalják nekem és tudjuk hasznosítani a beszerzések során. És VASÁRNAPIG mindenki aki még nem jelentkezett, és szeretne jönni jelentkezzen!

Mindenkinek szép napot, és 1 hét még és találkozunk!

Trancsinátor

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403857 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
A plakátok! :)

[attachment=0:2yt35i8z]<!-- ia0 -->Lovagi torna 1400.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:2yt35i8z]
[attachment=1:2yt35i8z]<!-- ia1 -->Halloween plakát 1400.jpg<!-- ia1 -->[/attachment:2yt35i8z]
[attachment=2:2yt35i8z]<!-- ia2 -->Frakciók plakát 1400.jpg<!-- ia2 -->[/attachment:2yt35i8z]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403839 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Athramien írta: Majd még lesz jobban hangsúlyozva, de már most jelzem, hogy mivel a Halloween buli egybe van vonva az idei KÖMT-tel, ezért tessék a hegyes füleken kívül a megszokott rémisztő jelmezekkel is készülni!!! Főleg, hogy lesz jelmezverseny!! (és ha senki nem készül, én fogok nyerni x))


Az biztos, olyan élethű zombi leszel addigra, hogy csak na :P

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403837 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Majd még lesz jobban hangsúlyozva, de már most jelzem, hogy mivel a Halloween buli egybe van vonva az idei KÖMT-tel, ezért tessék a hegyes füleken kívül a megszokott rémisztő jelmezekkel is készülni!!! Főleg, hogy lesz jelmezverseny!! (és ha senki nem készül, én fogok nyerni x))

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403831 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Minden ellentétes híreszteléssel szemben csak 31-én jövök látogatni... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403830 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Najó, utaltam, mostmár tuti hogy megyek, reszkessetek!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403829 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Jelezném, az én nevem még mindig nagyon zárójeles sajnos! :(

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403828 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Legyen :) Akkor az eddig jelentkezettek listája (összesen 71 fő):

Lista

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403827 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Lehetne egy listát kérni azokról, akik már jelentkeztek? Szeretném tudni, kinek a fülét kell még rágni, hogy jelentkezzen :)
Köszi!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403823 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Elrenor írta: Igen, ez csak akkor kerül megrendezésre, ha legalább 4-5 külföldit érdekel a dolog. Egyenlőre az egész KÖMT-re nem jelentkezett ennyi külföldi, szóval úgy tűnik, ilyen nem lesz.


Köszönöm szépen!

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403775 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Newra írta: Nekiálltam kitölteni a jelentkezési lapot. Van benne egy jelölési lehetőség miszerint szeretnék-e részt venni a külföldieknek szervezett kiránduláson. Lehet, hogy nem néztem eléggé alaposan, de én nem találtam erről semmiféle infót sehol. Mit lehet erről tudni :?:


Igen, ez csak akkor kerül megrendezésre, ha legalább 4-5 külföldit érdekel a dolog. Egyenlőre az egész KÖMT-re nem jelentkezett ennyi külföldi, szóval úgy tűnik, ilyen nem lesz.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403766 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Nekiálltam kitölteni a jelentkezési lapot. Van benne egy jelölési lehetőség miszerint szeretnék-e részt venni a külföldieknek szervezett kiránduláson. Lehet, hogy nem néztem eléggé alaposan, de én nem találtam erről semmiféle infót sehol. Mit lehet erről tudni :?:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403719 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Sziasztok!

Hamarosan a cikkbe is kikerül az összes rend lerása, addig pedig itt egy összesített leírás, hogy egy helyen legyen.

Ha ezek alapján változtatni szeretnétek a (rendbe)jlentkezéseteken, írjatok bártan Totónak! (bhtoto-kukac-gémél-pont-kom)

Gyógyító rend:

Kedves Tündék!
Ebben a rendben azt tanulhatjátok meg, hogy mit tegyetek akkor, ha egy ork megtámad, és megsebesít, vagy ha egy troll letépi a karotokat, esetleg túl sok miruvort ittatok, és felborultok a szekérrel.
Amit ígérünk: sok vér és izgalom!

Szeretettel vár: Szasza és Olivér



Harcos rend:

A Harcos Rend érdeklődő tagjainak idén lehetősége nyílik testközelből megismerni a japán kard művészetének alapjait, filozófiáját és történelmét, illetve a hatását más harci művészetekre. A második foglalkozás tulajdonképpen a már korábban tanult pusztakezes technikákra épít. Egy kis ízelítőt igyekszem nyújtani a tradicionális pusztakezes stílusok gyakorlati -elsősorban rendészeti- alkalmazásáról, illetve megismertetni a gyakorlót a test valódi stressz alatti működésével. Nyalánkság gyanánt néhány finom rendészeti technika és intézkedéstaktikai elem szolgál majd ß) Szadisták/mazochisták bilincselhetnek szakszerűen ß)

_Neo


Táncos rend:

Sziasztok! Egy kis buzdító szöveg, hogy gyertek a táncos rendbe, mert sok újdonságot és izgalmas dolgokat tanulhattok majd!!! :)

A tánc a pillanatnyi érzések kifejezése. Légy bátor, mutasd meg Magad, és mi igyekszünk kihozni belőled a maximumot! :) :)

Szeretettel vár titeket Julcsi és Viki


Kézműves rend:

A kézműves rend is várja az alkotni vágyókat. A hely és az alapanyagok biztosítva lesznek, a kreativitást nektek kell hozni. Alkossunk együtt, teremtsünk szemgyönyörködtető tárgyakat. :)

Minden ügyes kezű tündét szeretettel lát: Olosta


Szakács rend:

Noldák, Sindák és Nandák!

A hercegeknek és királyoknak lakoma jár, látványos fogások és ínyencségek - mi azonban csak egy jó vacsorát ígérhetünk, tartalmasat, izgalmasat és leginkább játékosat. Félre a receptekkel, félre a megszokott ízekkel. Legyen ez alkalommal a főzés kísérletezés és alkotás. Csatlakozzatok hozzám és hozzátok ki a legtöbbet magatokból és az alapanyagokból!

Alew


Musical rend:

Minden színpadra való egyént várunk, akit érdekel eme zenés-színházi műfaj, bátor a reflektorfényben és úgy érzi táncban és énekben is van mit megmutatnia a Nagyérdeműnek.

Milendoria & Peredhil

Rajz rend:

Sziasztok! A rajzosokat én fogom terelgetni a grafika rögös útján :)

Ebben a rendbe azokat várom, akik szeretnek rajzolni, és szívesen alkotnának portrét, tájképet, esetleg egyéb dolgot vetnének papírra ceruza segítségével.

Nefrédiel


Kósza/fotós rend:

Kedves kósza kedvű tündék!
Az Ivrin tavainál kies és szép a táj. Az Ered Wethrin, az Árnyékhegység lankáira beköszöntött az ezerszínű ősz. Fedezd fel, hogy Újraegyesülésünk Ünnepéhez milyen varázslatos helyet talált Fingolfin királyunk. Pillants le velünk az öreg őrtoronyról a fiatal Narog völgyére! És ha időnk engedi, talpalj el velünk az erdőn és tisztásokon bújócskázó patakot követve Ivrin egyik apró tengerszeméhez! Ha szeretnéd mindezt megörökíteni, hozz magaddal tündefény-dobozt is! Ha segítségre lenne szükséged, bár csak mester inas vagyok ebben, de szívesen beszélgetek veled a képkészítés rejtelmeiről, átadva vagy megmutatva, amit tudok.
Köszöntelek és Várlak titeket: Sirgon Esgalnor


"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403716 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Akkor én meg beteszem a szakács rendét:

Alew (e-mailben) írta: Noldák, Sindák és Nandák!

A hercegeknek és királyoknak lakoma jár, látványos fogások és ínyencségek - mi azonban csak egy jó vacsorát ígérhetünk, tartalmasat, izgalmasat és leginkább játékosat. Félre a receptekkel, félre a megszokott ízekkel. Legyen ez alkalommal a főzés kísérletezés és alkotás. Csatlakozzatok hozzám és hozzátok ki a legtöbbet magatokból és az alapanyagokból!

Alew


"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403715 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
S íme a musical rend bemutatkozása:

Minden színpadra való egyént várunk, akit érdekel eme zenés-színházi műfaj, bátor a reflektorfényben és úgy érzi táncban és énekben is van mit megmutatnia a Nagyérdeműnek.

Milendoria & Peredhil

(menjetek, mert jó lesz nagyon:D)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403711 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Sziasztok!

Akinek bárminemű kérdése van Kömt-el kapcsolatban hozzám lehet fordulni, főleg pénzügyes kérdésekben vagyok otthon de nyugodtan lehet zaklatni, ja igen és jelentkezzetek :) ) e-mail: bhtoto@gmail.com , tel (5 után lehetőleg): 06302788683

Totó/Trancsinátor

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403710 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Sziasztok! A rajzosokat én fogom terelgetni a grafika rögös útján :)

Ebben a rendbe azokat várom, akik szeretnek rajzolni, és szívesen alkotnának portrét, tájképet, esetleg egyéb dolgot vetnének papírra ceruza segítségével.

Nefrédiel

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403700 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
A KÉZMŰVES rend is várja az alkotni vágyókat. A hely és az alapanyagok biztosítva lesznek, a kreativitást nektek kell hozni. Alkossunk együtt, teremtsünk szemgyönyörködtető tárgyakat. :)

Minden ügyes kezű tündét szeretettel lát: Olosta

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403699 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves kósza kedvű tündék!
Az Ivrin tavainál kies és szép a táj. Az Ered Wethrin, az Árnyékhegység lankáira beköszöntött az ezerszínű ősz. Fedezd fel, hogy Újraegyesülésünk Ünnepéhez milyen varázslatos helyet talált Fingolfin királyunk. Pillants le velünk az öreg őrtoronyról a fiatal Narog völgyére! Ha időnk engedi, talpalj el velünk az erdőn és tisztásokon bújócskázó patakot követve Ivrin egyik apró tengerszeméhez! Ha szeretnéd mindezt megörökíteni, hozz magaddal tündefény-dobozt is! Ha segítségre lenne szükséged, bár csak mester inas vagyok ebben, de szívesen beszélgetek veled a képkészítés rejtelmeiről, átadva vagy megmutatva, amit tudok.
Köszöntelek és Várlak titeket: Sirgon Esgalnor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403696 Írta: Szasza
Szasza válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Sziasztok , pár szó a GYÓGYÍTÓ rendről :)



Kedves Tündék!
Ebben a rendben azt tanulhatjátok meg, hogy mit tegyetek akkor, ha egy ork megtámad, és megsebesít, vagy ha egy troll letépi a karotokat, esetleg túl sok miruvort ittatok, és felborultok a szekérrel.
Amit ígérünk: sok vér és izgalom!
Szeretettel vár: Szasza és Olivér :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • renus
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #403654 Írta: renus
renus válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kösz Eszter! Látod nekem eddig terjed a figyelmem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403638 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

renus írta: Jelentem jelentkeztem! :) Csak egy kérdés: a rendi dolgokról mikor lesz részletesebb leírás, és hogy a részletesebb leírások után tudok-e változtatni az általam bejelölt rendi cuccok sorrendjén?

Elrenor írta: Lesz majd bővebb leírás, rendvezzel együtt, vagy a cikkben, vagy itt a fórumon.

Hogy mikor, az a rendvezektől függ :D
Tudsz változtatni később, igen :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • renus
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 6 hónapja #403633 Írta: renus
renus válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Jelentem jelentkeztem! :) Csak egy kérdés: a rendi dolgokról mikor lesz részletesebb leírás, és hogy a részletesebb leírások után tudok-e változtatni az általam bejelölt rendi cuccok sorrendjén?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403630 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Gandalf írta: Jellap:
tolkien.clusterone.hu/komt2011/


Köszi Gandalf :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.198 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére