Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Több
12 éve 4 hónapja #404216 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Már csak öt nap van hátra a Lassi lapzártáig, vészesen közeleg a határidő!

Számíthatunk-e KÖMT-ös élménybeszámolóra valakitől?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #404019 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves mindenki!

Lent olvashatjátok a musical rend Csillagdalának szövegét, itt pedig az eredeti dal, lehet rá énekelni! : )))


Verse1:
Ne is kérdezd, milyen volt eddig várni
Hangunk száll, a zene él, jöhet bármi
Gyere még, a dal, az nem elég
A tánc, a ritmus úgy húz

Én tudtam azt, hogy lehet bennem hinni
És az élőshow-ba lehet engem vinni
Nekem mindegy az, hogy tizenkilenc
Vagy csak egy híján húsz

Bridge:
És mint a hűs szél rohanunk az álmok hegyein át
Bennünk egy érzés kavarog, egy csillag vetíti rád

Refr.:
Dalszövegünk nem a walesi bárdok
Itt vannak a valák meg a nagy vagányok
Gyere és lásd milyen az igazi szív

Szól a dal a hét valáról
Melkor meg mit képzel magáról
Középfölde nemes ereje hív
Gyere most velünk vándor

Verse2:
Ahogy álltam a felizzó fényben
Illúvatar sem igazán volt képben
Hogy mégis hogyan lehet ez a műsor ennyire cool

Ezért mindegy, hogyha reggelig horkolsz
Vagy hogy éppenséggel még mire gondolsz
Mikor a sok fura figura a gyógyszerért egyszerre nyúl

Bridge:
Mert mint a hűs szél rohanunk az álmok hegyein át
Bennünk egy érzés kavarog, egy csillag vetíti rád

Refr.:
Dalszövegünk nem a walesi bárdok
Itt vannak a valák meg a nagy vagányok
Gyere és lásd milyen az igazi szív

Szól a dal a hét valáról
Melkor meg mit képzel magáról
Középfölde nemes ereje hív
Gyere most velünk vándor

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #404003 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Bár jó lenne olyan jó hosszú köszönőlistát írni, mint amilyeneket elkövettem anno - marhára nem aludtam ki magam még mindig, de ha meg napokig húzom a dolgot, csak elsikkad.
Szóval mindenki keresse ki a magára vehető szavakat, de érezze, hogy mindenkire igyekszem gondolni!
Köszönöm, hogy:
- megszerveztétek, és nagyon is jó munkát végeztetek! :lájk:
- megetettetek (tradícióimat követve most sem részletezhetem a reggelit, de helyette igyekeztem jókat aludni - a vacsorák viszont isteniek voltak) és külön köszönöm a sütőtök-levest!!! :lájk:
- kidekoráltátok, csinosítgattátok, otthonossá tettétek :idea:
- kitakarítottátok, és valaki pókot is deportáltatott a kedvemért :twisted:
- megkorreografáltátok, eltáncoltátok, megzenésítettétek, előadtátok, bemutattátok, elénekeltétek - vagy ellufiztátok :mrgreen:
- néha azért hagytatok aludni (bocsi a nyűgös rendreutasításokért - általában hajnali 3 után már semmi nem marad a diplomáciai érzékemből, és marad a célratörés) :cry:
- csocsóztatok, kortyolgattatok, réteseztetek, füstöltetek és szendvicseztetek velem 8-)
- régi arcok és új emberek is mind édesek voltatok - az újaknak köszönöm, hogy itt vannak, és gyarapítanak minket, illetve hogy befogadtak, mint visszatérőt; a régieknek hogy anno befogadtak, szeretnek, és hogy még mindig emlékeznek rám, és hogy van miken nosztalgiázni! :D
- még1x a jó nosztalgi-partykat, a szóvicceket, a közösségi élményt :lájk:
- Terry Blacket, Vödör Nagyurat, Oz(zy)-t, és a többi celebet :ugeek:
- a jumpin' discot, a karaoke-t, az ending party-t - továbbá az alkotók lelkesedését :lájk: :geek:
- az elnéző karaoke közönségemet :oops:
- az új Bátyót és a többi tesót!!! :!:
- a hidegnek és az izomláznak a zabigyerekét - az izomgörcsöt :?
- az útitársaknak a társaságot :shock: :D :shock:
- az autósoknak, hogy cuccoltak, segítettek - és hogy olyan röhejesen megpakoltan indultak haza, hogy sírtunk a röhögéstől - mint akik megdurrantották a Mikulás raktárkészletét :lol:
- a kevés jól célba ért szóviccemnek az áldozatait - főleg azt, ami "már mindennek a teteje" 8-)
- a vicces tököket Zebegény-szerte :o
- a megértő és toleráns szervezőknek, vezetőknek, előadóknak - hogy nem henyéltek
- a többi átlag halandónak, hogy henyéltek velem
- azoknak a tagoknak a kipipálását, akit rajta voltak a "vele sem beszélgettem még 10 percnél többet privátban" listámon
- a külföldieknek, hogy tudnak nemzetközileg is érthető szóvicceket :lol:
- a vendéglátóipari egységeknek, hogy le***rták az ünnepi nyitvatartást, és fényesre művelték a meresztendő felünket
- neked, hogy idáig elolvastad a köszönőlistámat :lájk:
- a feltöltött képeket
- az ékszereim megvásárlóinak, hogy vettek tőlem csecseségeket :!: :!: :!:
- az iskolát
- a termet
- a halakat
- a büfét és kávét!!!
- a sors fintorát - hogy mégis hosszú lett a listám ^_^
- a megértést, ha valakit lehagytam
- TÉÉÉNYLEG!!!

Köszönöm, és még1x! Nagyon rég voltam már így MTT-zni (2oo9es KÖMT), és már nagggyon hiányoztatok!!! Imádlak benneteket :!: ! :!: ! :!: ! :!: <3

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403997 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Hát ha meg kéne mindent köszönni, nagy bajban lennék, úgyhogy, igyekszek lényegre törő lenni,

Köszönöm:
- a szervezői csoportnak, főleg: Elrenornak, hogy naponta x órát magyarázott, végigvezetett a szervezés rögös útján, és a szállításért; Anglachelnek, hogy megtisztelt bizalmával; Cuccnak a sok támogatásért, és kedves szóért,
- konyhásoknak, főleg Starának, Newrának és Niphnek, határtalan kitartásukért,
- azoknak, akik maradtak takarítani, és Sirgonnak az édességért,
- a komplett táncos rendnek, mert táncolni is van olyan jó, mint csépelni a másikat
- Klaunak, Virágnak, Orsinak, Szaszának, Annának, Áginak, Tonyónak és Olivérnek akik elkísértek a beszerzések alatt, nélkülük sokkal nehezebb és főleg unalmasabb lett volna,
- Ankalimon teamjének az isteni lakomáért
- Celebromnak a büféért és a házi csípős szószáért
- és mindenki másnak mert ott volt és nélkülük a KÖMT nem lett volna ugyanaz

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403994 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Na, ez nem lesz könnyű…
Szóval rengeteg köszönömöt ki tudnék osztani, személyre szabottan mind a 100 x résztvevőnek, akárcsak egy mosolyért is :)
Mivel ez lehetetlen, ezért egyben mindenkinek: voro hantale!!!
És külön azért:
Anglachelnek, amiért gondolt rám, és felhívott másfél hónapja, hogy vállalom-e Fingolfin szerepét… a sok segítségért és a parókáért is!
Eszternek, aki a KÖMT előtt bármikor segített, amikor kérdésem volt.
Régen látott barátaimnak, ismerőseimnek, húgaimnak, akik biz’ könnyet csaltak a szemembe, amikor megláttam és megölelhettem őket… (nem öregszem, de el tudok érzékenyülni).
Két újdonsült hugimnak.
Mindenkinek, akivel beszélgethettem pár percet, avagy órákat – de itt kiemelném, hogy volt köztük olyan is, akit ott ismerhettem meg! Főhajtás nekik :D
Itt jegyzem meg, picit elbátortalanodtam, amikor a Nyugatiban megláttam az MTT-seket, és alig volt közöttük ismerős… de aztán Icke oldotta a hangulatot, amikor meglátott minket _Neoval és Estellel: „hööööö, mi lesz itt, MTT öregfiúk találkozó?” :mrgreen:
Köszönet a konyhásoknak a kajáért és a KV-ért!!!
Annak is, aki elviselte zokszó nélkül az éjszakai „hewazzeg, hogy indítsuk be az ótvar stihlfűrészt, yeaaaaaah!” c. blackmetál magánszámom, illetve a hajnali alvajárásom. :shock:
A hamburgeresnek – bár ő ezt nem olvassa szerintem.
A Mókus tulajának a remek forralt borért – bár ő is csak a pozitív energiáknak örülhet.
Név szerint:
_Neonak, amiért már pénteken beindítottuk a rekeszizomra való gyúrást, mert a fogadott öcsém, és mert olyan, amilyen.
Ákosnak, kisfiamnak, amiért olyan vagány volt, hogy még a fater is lehidalt :lol: . Na meg a szóvicceiért…
Orsienak, FQ-nak, Mincnek, Julcsinak és Silcuccnak, mert a drága rokonaim és mert tudtam velük beszélgetni!
Mírrandnak a kitűzőért, no meg hogy Fioval együtt új hugijaim vannak.
Olostának a fülbevalóért (Andikám imádja).
Newranak a macskás beszélgetésért.
Gergőnek a végtelen sok marhulásért és a citromos sörciciért.
Morgananak mert ott volt, és nem köpte ki a sodrott cigim.
Launak a tükörért, ami kellett a borotválkozáshoz.
Peredhil „METÁÁÁÁÁÁÁL!-nak, mert egy őrült, és az „ALCARVÉDŐ” jelmezért.
Póknak az 50 fontos csigás íjért és a karaokeért.
Metáéknak, akik eljöttek az uncsi, Quenya nyelvtani előadásomra, és még kérdéseket is tettek fel!
Márknak a dumcsiért.
Gilzznek a hihetetlen harisnyáiért.
Petrnek, hogy hatalmas arc, illetve az angolul tartott nyelvészeti csevelyünkért.
Fingolfin minden rokonának :)
Áfinak a Nightwish Nemoért.
Sirgonnak a bor mellett folytatott diskurzusért, és mert idősebb, mint én, :lol:
Ankalimonnak, aki lefoglalta az előadása során a kisfiamat.
Felagundnak, aki a nagy SindarinACE.
Csinczinek, mert csin(cz)i volt rövid hajjal is.



És mindenkinek, úgy en bloc.
Nem teljes a lista, természetesen, sok nevet nem tudtam megjegyezni, és biztos sokat kihagytam most is - véletlen. De egyet megtanultam most: ha csak dolgozol, látástól mikulásig, és nem szakítasz időt a régi barátaidra, nem keresel újakat, akkor hihetetlen sok mindent veszítesz.

Nagyon szépen köszönöm, hogy nem felejtettetek el!

És persze a képek:
photobucket.com/guestlogin?album ... /komt2011/
Jelszó: mttkomt

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403990 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
csatlakozom a sorhoz:

Egyrészt nekem ez volt az első olyan eseményem, hogy a szervezői oldalról volt rálátásom a dolgokra, és kissé kimerültem a végére, de akár két hét szünet után mehetne megint a dolog:) Másrészt hatalmas köszönet érte, hogy ez működhetett és ilyen hatást gyakorolt rám! Részletezem:P

-a szervezői csapatnak - külön Anglachelnek a hatalmas telefonszámlákért:P és Eszternek a Sonatáért és wc papírért:P, de egyébként mindenkinek a bármikori elérhetőségért, raktározásért, kajáltatásért, bulikért, együttműködésért
-a rendvezetőknek, hogy elvállalták, készültek rá, és mert a visszajelzések alapján marha jó élményt nyújtottak az embereknek:)
-a szabad rendi vezetőknek hasonló okokból!!
-a helyszíni segítőknek és az npc-knek a folyamatos segítségért!! - itt külön kiemelném a konyhás és takarítós teamet, rengeteg terhet levettek a vállunkról!!
-a buli-felelősöknek
-a fotósoknak
-az összes kömtözőnek, hogy emelték a rendezvény színvonalát, lehetett velük beszélgetni, karaoke!!-zni, bármikor beugrottak segíteni, ha kellett, OTT VOLTAK, és olyan visszajelzéseket kaptunk tőlük, amikből látjuk, hogy érdemes volt ennyit dolgozni:)

(elnézést, ha helyenként összeszedetlenül fogalmazok, 14 óra alvás még nem volt teljesen elég:P)

ilyet még:)!!!

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403988 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Egy napra lelátogatni is megérte, mert jó volt látni Titeket!
A KÖMT kevéske benyomásaink alapján is élő és elevenen lüktető volt. :) Köszönjük!

RZP fotói:
www.facebook.com/media/set/?set=a.256289...4.2147205.1437154320

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403983 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

perhilien írta: Nagyon jól éreztem magam köszönöm a szervezőknek:D
S itt lennének a képeim: picasaweb.google.com/105457728670257526321/Komt


Azt írja a picasa, hogy az oldal nem található...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403982 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves Mindenki!

Köszönet illet mindenkit, aki úgy érzi, hogy köszönet illeti ß)
Kicsit kifejtve, de még így is a teljesség igénye nélkül hantalë:
-A szervezőknek a szervezésért
-A szakácsoknak a kajákért
-Minden kedves (régi) ismerősömnek, amiért kedvesek (régiek) és ismerősök, s hogy akkor és most is volt rám pár feláldozható percük, gondolatuk ß)
-Minden kedves hálószobatársamnak, amiért nem léptek rám ß)
-A büfés crewnak a kávékért és a szendvicsekért
-A harcos rend tagjainak a kitartásukért, elszántságukért és fegyelmükért. Sokat tanultam általa. > "Inkább egy vödör veríték edzésen, mint egy csepp vér a harcmezőn."
-A dalos-tánczos mulatságok zenészeinek és a Jumping Jack Fan Clubnak az izomlázat ß)
-Mindenkinek, aki vette a fáradságot és nevetett a viccesnek szánt nyelvi (és egyéb) leleményeimen.

Jó volt pár napra pár évvel hobbitabbnak lenni! 8-)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403980 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Remekül sikerült az egész, külön kiemelném az étkezéseket! A reggeli müzli álmaim netovábbja volt ;) A büfében nagyon finom tésztasalátát és melegszendvicset kaptam.
No meg az első kósza-kirándulás örök élmény marad :)
Képeim:
www.facebook.com/media/set/?set=a.101503...471.540294309&type=3

Örültem nektek :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403979 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Nagyon boldog vagyok, hogy jól éreztétek magatokat, de tényleg! És Julcsi, ez nagyon nagy dícséret, köszi :)

Az a legjobb a szervezésben, hogy megismersz és tök közel kerülsz olyan emberekhez, akiket addig nem ismertél, pedig állati jófejek :)

Rettegjetek, jön a köszönő-listám :D

Szóval elsősorban köszönöm Nektek, hogy eljöttetek, és hogy jól éreztétek magatokat, köszönöm, hogy jelenlétetekkel, kreativitásotokkal, személyiségetekkel hozzájárultatok a találkozó hangulatához, nélkületek nem lett volna KÖMT :)
Köszönöm az Elnökségnek, hogy megtiszteltek bizalmukkal, és szervezhettünk KÖMTöt, remélem nem bántátok meg :)
Oszt' köszönöm az össszes szervezőnek, hogy velük szervezhettem, egy élmény volt, megismerhettetelek titeket ((még)jobban), és ennek örülök baromiranagyon :)
Kiemelt köszönet a szervezőkön belül Totónak, aki nélkül meghaltam volna az előszervezés közben, és aki annyit dolgozott, hogy azért már fizetés járna :D
Köszönöm Zotyának, hogy ilyen hangulatos büfét.. akarom mondani fogadót létesített, és hogy kaptam mindig hitelre kávét :) Valamint minden büfésnek köszönöm a munkáját!
Köszönöm a rendvezetőknek, hogy elvállalták a rendek vezetését, és hogy ilyen szépeket s jókat alkottattak a néppppel :)
Köszönöm az NPC-nek, hogy NPC-k voltak, köszi a dia-fotózást Eldernek, meg azt a napot mindenkinek aki volt :P
Meg Eldernek egyébként is köszönet a videózásért és fotózásért :)
Külön köszönöm Petr-nek, hogy képviselte a külföldi Tolkien Társaságokat :D és hogy vállalt állomást, szerintem nagyon jó volt :)
Köszönet Niphnek és Newrának, meg persze Starának (itt is említve :P ) a sok-sok konyhai segítségért, még most is mosogatnánk nélkülük.
Köszönöm a lakomát Ankalimonnak és Koppánynak, meg mindenkinek a segített az elkészítésénél! Nagyon finom lett minden :)
Köszönöm a bulikat Cuccnak, Póknak és Áfinak, nekem tetszett mind!
Köszönet a hugicámnak, aki amúgy ezt valószínűleg az életben nem fogja elolvasni, hogy vigyázott a csajszikra.
Köszi mindenkinek, aki kicsit is segített kitakarítani az iskolát, nagy meló volt!
És persze köszönet Gambának a... TEPSIÉRT! :D

És köszönöm, hogy van MTT, és hogy ismerhetlek titeket, remélem ez jó sokáig így marad még <3 :)

Ja és gyertek Tolkien Klubba! :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403978 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Nagyon jól éreztem magam köszönöm a szervezőknek:D
S itt lennének a képeim: picasaweb.google.com/105457728670257526321/Komt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403977 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
köszönöm a szervezőknek, jól éreztem magam :)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403976 Írta: Metaflora

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403975 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Encsi írta: Olyan volt, hogy sokan voltunk, és mégis mintha kevesen lettünk volna. Meg jó is volt.

Viszont ottfelejtettem szürke kapucnis pulóveremet az ebédlőben lévő fogasokra akasztva. Esetleg el lett téve valahová, ahol később megtalálhatom?


mindent amit találtunk összegyűjtve zacskókban, az mtt-s raktárba raktuk, és igen volt köztük egy pulcsi is, valószínűleg az lesz az

ezúton is köszönjük azoknak a lelkes kömtözőknek a segítségét, akik maradtak még takarítani, továbbá Sirgonnak a roppant ízletes felajánlását a takarítóknak :)

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403974 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Ide is csak ennyit tudok írni:

Nagyon köszönöm az élményt a Szervezőknek, remek munkát végeztetek! Életem egyik legjobb MTT-s rendezvénye volt, és ez bizony azon is múlt, hogy a szervezés bonyodalommentesen (és kreatívan!) zajlott. Ennyi látszott a színfalak elől. :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403972 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Olyan volt, hogy sokan voltunk, és mégis mintha kevesen lettünk volna. Meg jó is volt.

Viszont ottfelejtettem szürke kapucnis pulóveremet az ebédlőben lévő fogasokra akasztva. Esetleg el lett téve valahová, ahol később megtalálhatom?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403960 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Csatlakozom Felagundhoz, korábbi jelzésem ellenére ma nem tudok veletek lenni, mert közbe jöttek családi kötelezettségek:P de holnapra lemegyek:)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403951 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Felagund írta:

Athramien írta: ide csak hölgyeket várnak


ALJAS RASSZIZMUS! KIREKESZTÉS! FEMINSOVINIZMUS! SZEXIZMUS!

NEKÜNK IS JOGUNK VAN GYEREKET SZÜLNI!!!


:P :mrgreen:


Off: BOLDOGAN átadom ezt a jogot. Kipróbáljátok, visítozva fogjátok visszatestálni..)))))))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403946 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Athramien írta: ide csak hölgyeket várnak


ALJAS RASSZIZMUS! KIREKESZTÉS! FEMINSOVINIZMUS! SZEXIZMUS!

NEKÜNK IS JOGUNK VAN GYEREKET SZÜLNI!!!


:P :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403945 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Közhírré tétetik:

Aki már most tervezgeti, hogy milyen szabad rendi órába fog jelentkezni (korábban kiírtam, hogy milyen szró-k lesznek), annak itt van némi infó néhány rend igényeiről:

társas: akinek van érdekes party játéka (pl.: Munchkin, Condottiere, Carcassone), az lehetőleg hozza!!
gót hastánc: egyrészt ide csak hölgyeket várnak, másrészt javasolt viselet egy kényelmes top és szoknya/nadrág (NEM fűző, és nem túl bő póló)
musical tánc: lányoknak: valami random piros ruhadarab és aránylag kislányos összeállítás; fiúknak: fekete ruha; gyakorláshoz: valami kényelmes

és általában a táncos elfoglaltságokhoz hozzatok kényelmes ruhát!

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403943 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Athramien írta: aki már most gondolkozik, hogy legyen-e kedve majd takarítani, az olvasson picit bele a tavalyi kömt fórum közepébe ;) [/size])

A maradó takarítóknak hozok egy kevés jutalom falatot. A helyszínen majd átadom a szervezőknek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403940 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Nem lesz meg a tábori DVD, mindenkitől elnézéseket kér a Polip...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403935 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
KEDVES MINDENKI AKI RENDELT MATRICÁT! Az a nagy gáz, hogy nem lesz mégsem matrica, mivel akitől rendeltük volna, az elmúlt egy hétben döntött áremelés mellett, valamint amellett, hogy mégsem tudnak olyan fajta matricát csinálni, ami nekünk kellett volna :( De! Lesznek (illetve már vannak) sablonok, meg festék, szóval pólót változatlanul hozzatok! :)

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403927 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Athramien írta: aki már most gondolkozik, hogy legyen-e kedve majd takarítani, az olvasson picit bele a tavalyi kömt fórum közepébe ;)

egyébként tud valaki valamit tábori dvd-kről? (egyáltalán lehetett igényelni?(és én igényeltem?:P) )


Nincs még kész. :P

A hsz első részéhez meg: bizony! :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403924 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
aki már most gondolkozik, hogy legyen-e kedve majd takarítani, az olvasson picit bele a tavalyi kömt fórum közepébe ;)

egyébként tud valaki valamit tábori dvd-kről? (egyáltalán lehetett igényelni?(és én igényeltem?:P) )

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403923 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011

Patiszon írta: Megírnátok, hogy melyik nap mi lesz a program? Utolsó nap meddig van program (ha van egyáltalán)?


Szombaton lesz csapatvetélkedő és közösségi est,
Vasánap SzRÓ-k és rendi órák, valmint a lovagi torna,
Hétfőn SzRÓ-k, rendi órák és Halloween buli,
Kedden TAKARÍTÁS! :D

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403922 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves MTT tagok!

Átnéztem a tagdíjnyilvántartást, és az Alapszabály vonatkozó pontja szerint azok jogosultak kedvezményt igénybe venni, akiknek a tagdíja 2011. június végéig rendezett - ez összesen 29 (!!) embert jelent.

A többiek a helyszínen rendezhetik a tartozásukat, ha igénybe akarják venni a Társaság kedvezményeit.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403921 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Megírnátok, hogy melyik nap mi lesz a program? Utolsó nap meddig van program (ha van egyáltalán)?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #403920 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2011
Kedves KÖMTözők!

Aki még nem utalt, az vagy tegye meg ma, vagy már ne utaljon, hanem fizessen készpénzben, vagy ha mégis utal, hozzon róla valamiféle igazolást, bizonylatot, mert arról mi már nem fogunk tudni KÖMT végéig meggyőződni!

Köszönjük!

Valamint ami még FONTOS:
Remélem mindenki tudja, hogy ebédet NEM adunk, tehát hozzatok elegendő pénzt magatokkal! A közeli hamburgeres készül ránk, olcsó, és nagyon finom, nagy adagokat ad!
Ne felejtsetek el hálózsákot és polifoamot/matracot se hozni!
Aki rendelt, a tábori kártyapakliját is itt veheti majd át, erre is hozzatok pénzt! (1500 Ft/pakli)

Indulás a Nyugatiból a 10:07-es vonattal, szombaton! Gyülekezés a jegypénztáraknál fél 10-től! Alewet keressétek, meg fogadjatok szépen szót neki, ha ilyesmiket mondd, hogy "NA emberek menjünk mert lekéssük a vonatot" :)

Üdv:
Elrenor

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."
Utolsó szerkesztés: 12 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére