EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
17 éve 11 hónapja #364055 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Úgy néz ki, hogy Szegedről nem megy közvetlen vonat se busz, se semmi Hatvanig, úgyhogy fel kell vonatozzak Budapestre, ami jelentős időkiesést és pénzkiesést fog okozni, és még így sem biztos, hogy elérem a 10:05-ös vonatot, mert nem biztos, hogy háromnegyed óra elég arra, hogy a Nyugatiból átkecmeregjek a Keletibe. Úgyhogy továbbra se írjatok fel a csoportos listára, lehet, hogy csak a déli vonatot érem el.
Ha így történik és rátok telefonálok, egy kácsárdi fuvar belefér a csomagjaimmal?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364049 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Az utazásról két infó ment ki csak:

A táboros postai levélben az alábbi állt:

Károlyfalva egyénileg is megközelíthető, de javasoljuk a csoportos utazást. Szervezünk közös utazást Budapesttől Sátoraljaújhelyig vonattal (átszállás nélkül), onnan pedig különbusszal utazunk a helyszínre.

Odautazás:

Vonat: 10:05 Budapest - Keleti pu. - 14:11 Sátoraljaújhely
Különbusz: a sátoraljaújhelyi vasútállomásról a vonat érkezése után indul a tábor helyszínére

Visszautazás:

Különbusz: a tábor helyszínéről indul igényünk szerint
Vonat: 13:49 Sátoraljaújhely-17:57 Budapest - Keleti pu.


Dorw pedig az alábbi e-mailt küldte szét:

Halihó!

Némi küzdelem árán kapunk 1 egész kocsit a Sátoraljaújhelyre tartó
szerelvényben.
Viszont az indulást megelőző napon kell a csoportosjegyet megvenni, ami a
jelenlegi körülményeket figyelembe véve csak úgy megy, ha a tábor
vezetősége meghitelezi nektek a Budapest Keleti pu.- Sátoraljaújhely út
retúrjegyének árát. Ezt viszont az első napon, a harmadik részlet
befizetésével együtt kérjük is megadni!

Tehát úgy készülj, hogy vonatjegyet Budapesttől Sátoraljaújhelyig és a
visszaútra nem kell venni, mert azt megvesszük neked, de a táborban ezt ki
kell fizetni!!!
A jegyárak nem változtak, pusztán annyi nyereség van rajta, hogy azok,
akik nem rendelkeznek diákigazolvánnyal, korlátozott számban "kísérők"
lesznek és így ők is megkapják az 50%-os kedvezményt.

Kérlek jelezd vissza nekem erre a mail címre(vagy a dorwinion kukac
citromail.hu-ra, esetleg a fórumon priviben, netán telefonon
(20/399-0060)), hogy részedről rendben van-e a dolog.

Köszönöm

dorw

Ui.: Elég sürgős lenne a válaszod, szóval ha a vasárnapig nem válaszolsz,
akkor nem tudjuk megvásárolni a jegyed!


Ennél több infó még nem ment ki.

A leutaztatásért mogy felel majd. A lefoglalt vonatkocsit nem elég lefoglaltatni előzetesen, hanem oda kell menni és személyesen einstandolni, a korábbi hivatalos lefoglaltatásra hivatkozva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364048 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

icke írta: Üdvözletem!

A nép nyilván a "második" táboros levelet hiányolja, amit - tegyük hozzá - én se kaptam :) = (Ebben szoktak volt érkezni a csapat-, rend- és egyéb beosztások, meg a technikai részletek.)
[size=9:3ojsi35n]1000...[/size]

icke


pont azt :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364047 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
ja, emailt nemolvasok, de táborig jöhet tolkienprivin vagy MSN-en

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja - 17 éve 11 hónapja #364045 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Üdvözletem!

A nép nyilván a "második" táboros levelet hiányolja, amit - tegyük hozzá - én se kaptam :) = (Ebben szoktak volt érkezni a csapat-, rend- és egyéb beosztások, meg a technikai részletek.)
[size=9:36m6mxu9]1000...[/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364044 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Gandalf írta:

Tünde írta: A részletekről mikor lesz levél? Mert Remzynek sem jött... indulási időpont, találka....

A 10:05-ös vonattal megyünk 12-én a Keletiből, ergo érdemes fél 10-re odaérni, hogy lefoglaljuk az amúgy lefoglalt kocsit!

(Remzy levele azért nem érkezett meg, mert határidő után jelentkezett, és Dorw majd akkor postázza, ha lesz erre is ideje. De ha megfelel neki e-mailen, akkor szóljatok, mert az úgy egyszerűbb! :wink: )


postás megjött, emilben nem jött a konkrét időpontos ilyesmis
az indulásról, meg ha van valami más
köszi

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364042 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Peredhil/Phoenix írta: Elnézést, de...

...egy ilyesmi emailt én tegnap este kaptam először.
(A tábori levelem még mindig nem kaptam meg, tehát részletes dolgokat nem is tudok, hogy hol-mikor-honnan meg úgy igazából semmit.)

Peredhil, nem tudom, mi történt a leveleiddel.
Elég, ha e-mailen küldöm át?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364035 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Tünde írta: A részletekről mikor lesz levél? Mert Remzynek sem jött... indulási időpont, találka....

A 10:05-ös vonattal megyünk 12-én a Keletiből, ergo érdemes fél 10-re odaérni, hogy lefoglaljuk az amúgy lefoglalt kocsit!

(Remzy levele azért nem érkezett meg, mert határidő után jelentkezett, és Dorw majd akkor postázza, ha lesz erre is ideje. De ha megfelel neki e-mailen, akkor szóljatok, mert az úgy egyszerűbb! :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #364029 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
A részletekről mikor lesz levél? Mert Remzynek sem jött... indulási időpont, találka....

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Peredhil/Phoenix
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 11 hónapja #364027 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Elnézést, de...

...egy ilyesmi emailt én tegnap este kaptam először.
(A tábori levelem még mindig nem kaptam meg, tehát részletes dolgokat nem is tudok, hogy hol-mikor-honnan meg úgy igazából semmit.)
És válaszolni ma estig fogok arra, hogy igénybe veszem-e a csoportos cuccot, mert konzultálnom kell néhány bérkocsissal meg hintó húzó lóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363920 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Remzy írta: és ha csak valaki nemakar csoportunkhoz tartozni vagy még nemolvastastb ? :P


Aki a jelentkezési lapján csoportos utazást jelölt be, kb 2 hete kapott mailt, hogy a csoportosan utazóknak közösen veszik meg a jegyet, és választ vártak a tábvezek, hogy jó-e ez így. Eddig ennyi ember jelezte, hogy ez így jó neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363915 Írta: Estel Adániel
Annak nem inge; kivéve, ha még annak ellenére nem olvasta, hogy érintené a dolog. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363912 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
és ha csak valaki nemakar csoportunkhoz tartozni vagy még nemolvastastb ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363898 Írta: Estel Adániel
Közben remélem, azt is észrevettétek, hogy dorw, mondhatni, "begorombult"... :roll: és joggal! :?
55 név, emberek! :eek4: Fele tábor! :embarassed: Ébresztő :!: Ennél azért többen akarunk majd jövő szombaton egy vonaton utazni, nem? :hein: Tessék bombázni kedvenc logisztikusunkat a mailekkel meg a privikkel! :deal: Nem lustulni! :nono: Irgum-burgum. :down:

Nna. :look:

[size=9:1uiyljlz]Jó, tudom én, hogy tábszervbrigád egy nappal előbb megy, meg hogy vannak akik később jönnek - de azért ők még messze nem teszik ki a tábor másik felét. :| [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363892 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
lehet, hogy Newrát kölcsönvesszük idén is? :mrgreen: persze csak szabadidejében.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363885 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Tünde írta:

Ben írta:

Tünde írta: Azért azt az örökérvényű poént se feledjétek, amikor találtam egy telefont tavaly és megszólalt, én meg örömömben felvettem, mert Ankalimon nevét írta ki. És beleszólt Gillz, hogy ez ugyan Celebrom telefonja de rabynt keresi rajta és miért én vettem fel? :lol: :lol: :lol:

Mindez helyesen:

Csörgött egy mobil, amit Tünde vett fel. Az volt kiírva, hogy Ankalimon telefonál. Tünde beleszól: Szia Ankalimon! Erre a telefonáló: Én Rabyn vagyok, Ankalimon telefonjáról. Tünde: Ez ki telefonja amúgy? Rabyn: Celebrom telefonja, de én Gillz-t keresem.

Legalábbis valamelyik krónikás így rögzítette; ld. Valaróma 6. p. :D


ok, így könnyű, én fejből írtam :)
Amúgy Newra a krónikás aki mindent feljegyez :)


És mint a példa is mutatja, nagyon helyesen teszi :)
Rúlz :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363859 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Ben írta:

Tünde írta: Azért azt az örökérvényű poént se feledjétek, amikor találtam egy telefont tavaly és megszólalt, én meg örömömben felvettem, mert Ankalimon nevét írta ki. És beleszólt Gillz, hogy ez ugyan Celebrom telefonja de rabynt keresi rajta és miért én vettem fel? :lol: :lol: :lol:

Mindez helyesen:

Csörgött egy mobil, amit Tünde vett fel. Az volt kiírva, hogy Ankalimon telefonál. Tünde beleszól: Szia Ankalimon! Erre a telefonáló: Én Rabyn vagyok, Ankalimon telefonjáról. Tünde: Ez ki telefonja amúgy? Rabyn: Celebrom telefonja, de én Gillz-t keresem.

Legalábbis valamelyik krónikás így rögzítette; ld. Valaróma 6. p. :D


ok, így könnyű, én fejből írtam :)
Amúgy Newra a krónikás aki mindent feljegyez :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363854 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Tünde írta: Azért azt az örökérvényű poént se feledjétek, amikor találtam egy telefont tavaly és megszólalt, én meg örömömben felvettem, mert Ankalimon nevét írta ki. És beleszólt Gillz, hogy ez ugyan Celebrom telefonja de rabynt keresi rajta és miért én vettem fel? :lol: :lol: :lol:

Mindez helyesen:

Csörgött egy mobil, amit Tünde vett fel. Az volt kiírva, hogy Ankalimon telefonál. Tünde beleszól: Szia Ankalimon! Erre a telefonáló: Én Rabyn vagyok, Ankalimon telefonjáról. Tünde: Ez ki telefonja amúgy? Rabyn: Celebrom telefonja, de én Gillz-t keresem.

Legalábbis valamelyik krónikás így rögzítette; ld. Valaróma 6. p. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363841 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Azért azt az örökérvényű poént se feledjétek, amikor találtam egy telefont tavaly és megszólalt, én meg örömömben felvettem, mert Ankalimon nevét írta ki. És beleszólt Gillz, hogy ez ugyan Celebrom telefonja de rabynt keresi rajta és miért én vettem fel? :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363839 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
A listám szerint az alábbi hölgyek és urak utaznak Sátoraljaújhelyre és vissza a csoportosjeggyel.

Alyr Arkhon
Ági
Aromo
Artemisz (Erenya)
Artner Akos
Caladril
Cdking
Cellofán
Eglarcarien
Elder
Estel Adániel
Feanor Faelivrin
Felagund
Furi
Galambos Júlia
gillz
icke
Ille / Lórien
Ingwea
Kislúthien
Lamy
Lyona
Maglor
Metaflora
Milendoria
Minerva
Mirk Katinka
Mírrand / Verinen Enkeli
Missy
Mogy
Náda
Narbeleth
Nibeniel
Nilla
Nimdorc
Nóli i linantea
Orowan/ Gery
Orsi_
Rákos Olivér András
Rohin
Ryana
Serrana/Taurin
Sötét Úr
Suhifarok
Summer
Szofi
xain
Tirion Equniel
Ulmo
Viki
Virág
Zsodoo
Drizzt
Rayan
Remzy

Ha valaki esetleg lemaradt a listáról, kérem jelezze ezt nekem priviben!!!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363810 Írta: Estel Adániel
Ugyan már, dorwbébe, tudhatod, hogy rajtam a kipihentség még annyira sem segít... ;) :tongue: :clown:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363809 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Estel Adániel írta: Nem feltétlenül csak az erdőjáró rendben jöhet jól, kellő kreativitással egy jó telefon bármelyik rendben alkalmas lehet az időleges munkaeszközzé válásra... :mrgreen:
[size=9:1s0oi5j3](lássunk néhány példát:
bölcsek :arrow: ébresztőfunkció
krónikások :arrow: hangi/képi dokumentáció
költők :arrow: akut ihlet esetén ötlet gyors lejegyzése
dalnokok :arrow: hangolás
kézművesek :arrow: figuratív sablonok tárolása
színjátszók :arrow: színpadi kellék
táncosok :arrow: zenelejátszás
erdőjárók :arrow: térképszoftver
harcosok :arrow: marokfegyver

...és ezek csak a legkézenfekvőbb példák. :) persze a kalapács után :lol: )[/size]


Mars az ágyba, egy-kettő! Ha már most ilyen fáradt vagy, mi lesz veled a tábor végéig?! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363795 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Estel Adániel írta: Nem feltétlenül csak az erdőjáró rendben jöhet jól, kellő kreativitással egy jó telefon bármelyik rendben alkalmas lehet az időleges munkaeszközzé válásra... :mrgreen:


ú.m. kalapács? :lol: :lol:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja - 17 éve 11 hónapja #363793 Írta: Estel Adániel
Nem feltétlenül csak az erdőjáró rendben jöhet jól, kellő kreativitással egy jó telefon bármelyik rendben alkalmas lehet az időleges munkaeszközzé válásra... :mrgreen:
[size=9:slbc82bp](lássunk néhány példát:
bölcsek :arrow: ébresztőfunkció
krónikások :arrow: hangi/képi dokumentáció
költők :arrow: akut ihlet esetén ötlet gyors lejegyzése
dalnokok :arrow: hangolás
kézművesek :arrow: figuratív sablonok tárolása
színjátszók :arrow: színpadi kellék
táncosok :arrow: zenelejátszás
erdőjárók :arrow: térképszoftver
harcosok :arrow: marokfegyver

...és ezek csak a legkézenfekvőbb példák. :) persze a kalapács után :lol: )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363790 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Estel Adániel írta: Bár nem kétlem, hogy munkaeszközként, illetve kommunikációs segédeszközként akár még rendi/csapatfoglalkozás közben is használható lesz, indokolt esetben. :)

csak nem arra gondolsz, ha netán valaki elveszne az erdőben mondjuk? :D DD Nem mindegy, ha nincs térerő?:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363777 Írta: Estel Adániel
Bár nem kétlem, hogy munkaeszközként, illetve kommunikációs segédeszközként akár még rendi/csapatfoglalkozás közben is használható lesz, indokolt esetben. :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363774 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Kincső (Thilanna) írta: Azért lehet hozni, mert mindenkit tartunk annyira intelligensnek, hogy nem azon programok alatt akarja használni, amíg a csapata/rendje számít rá :twisted: :wink: Gondolom az ilyesmit megelőzendő volt "tilos" abban a táborban, ahol Te voltál. :)

Pontosan, de inkább táborok, édesapám szervezésében...
Igen, a másik, hogy a gyerek ne nyüszögjön a szüleinek fölöslegesen, nomeg a mobil se a játszadozásra való.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363773 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Azért lehet hozni, mert mindenkit tartunk annyira intelligensnek, hogy nem azon programok alatt akarja használni, amíg a csapata/rendje számít rá :twisted: :wink: Gondolom az ilyesmit megelőzendő volt "tilos" abban a táborban, ahol Te voltál. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363771 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

mogy írta: ÓÓigen a jó öreg Szabó Antal táborok :P PP

:D :D :D :D Igen... Sajnos több nem lesz... :( OFF vége
Talán azért, hogy a tábor programjairól, meg a másokkal való együttléttől ne vonják el a figyelmünket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #363768 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Gandalf írta: Azért ezek nem egy kalap alá esnek, a mobiltelefon meg egy PlayStation. :wink:


én a buszon filmet nézni szoktam a telefonomon...de van rajta faja kis játék is :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.711 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére