Vezetőképzés

×

Szavazás: Melyik típusú képzést tartod az MTT számára a legfontosabbnak és a legsürgősebbnek? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Önismereti tréning
15 12.7%
Közösségvezetés, közösségépítés, csapatkoordinálás
21 17.8%
Szervezeti vezetés, egyesületi ismeretek, menedzselés
22 18.6%
Logisztika, pénzügyek, pályázatírás
19 16.1%
Programszervezés, rendezvényszervezés
25 21.2%
Kommunikáció, reklám és PR
16 13.6%
Szavazók száma: 3 ( Dulcam, Lyona, Blendor )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
9 éve 3 hónapja #412434 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Vezetőképzés

Gandalf írta: Az MTT szeretne régóta egy olyasfajta vezetőképzést elindítani, melynek a célja, hogy kineveljen tagjaiból egy új szervezői generációt, új főszervezőket és középvezetői szinten dolgozó szervezőket egyaránt. Ehhez a tapasztalt "öreg rókák" előadásai, foglalkozásai kellenek.

Sok fülrágás után most itt az idő, hogy végre ténylegesen is induljon valami!
Az elnökség 3 fő témakörben képzeli el a képzést:
- általános vezetői, szervezési tudnivalók
- közösségépítési, csoportvezetési tudnivalók
- logisztikai és pénzügyi ismeretek

Ennek a megszervezéséhez kérünk ötleteket, javaslatokat, felajánlásokat ebben a topicban!

Hogy ez még ma is ilyen aktuális?! Nahát!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #399348 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Akit érdekelne esetleg egy olyan Rózsa által tartott "tanfolyam", ami a nonprofit szervezetek működéséről és működtetéséről, pénzügyről és barátairól szól, akkor július 2-án várjuk szeretettel egy később meghirdetett helyen és órában. Ha kérdésed van, írj e-mailt, vagy akár privit.

Jelige: "Két lábbal a földön!" (...hogy később repülni tudjunk ;) )

Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #398969 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Kedves Tagtársak és Szimpatizánsok!

Egy újabb elfekvő topikot szeretnénk rehabilitálni itten.

Érdemes böngészni a régi hozzászólásokat, illetve a mellettük szereplő dátumokat, régóta kerülgetjük ezt a fazék kását is. Remélem, ebben a ciklusban végre nekilátunk az evésnek is.

A Gomuncsban írtam, és invitáltam a népeket egy hasznosnak tűnő konferenciára - holnap megyünk rá négyen: Esgal, Rózsa, Zsolt(gp) és én. Majd beszámolunk, de ha délelőtt vagytok netnél, talán a mi fejünket is meg lehet majd tekinteni élőben a Zinternetben, ld. alább a linket.

Ez meg még egy adalék hozzája, egy ingyenesen hozzáférhető tanulmány:
eKultúra tanulmány

A holnapi konfiról pedig:

ERIKANET.HU írta: "Ötödik alkalommal rendezi meg a Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus az e-Kultúra Konferenciát. Az idei, június 8-ára meghirdetett esemény központi témája a közösségi média. A kérdéskört marketing, PR, jogi, pszichológiai, alkotói és felhasználói szempontból járja körül a tanácskozás.

A konferencia élő közvetítését a www.livepoint.hu/ekultura oldalon követhetik az érdeklődők. Az előző évek előadásait ugyanezen a címen tekinthetik meg."


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373208 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Nos én valami ilyesmire gondoltam:
- minden rendben legyen tolmács, ne egy , hanem több, hogy felváltva dolgozhassanak
- ha táborhelyet keresel, ezek és ezek a honlapok vannak
- X város Y volánszervezőjének telefonszáma ez és ez
- ha táborfőszervezőt választasz mindenképp energikus és ráérős ember legyen
- ha 100 emberre főzöl, legyen legalább xy segítséged
- büfénél ennyit és ennyit kell vásárolni ebből és ebből 100 emberre
- kisrendezvényekhez címek:......
- vonatkupét egy hónappal hamarabb érdemes lefoglalni, telefonszám....
- ha suliba szervezel nézd meg a mosdók számát

...............

Pont ezt írtuk Gandalffal, hogy nem személyeskedni akarunk, hanem összeszedni, mire kell odafigyelni.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373152 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
/belepof:

Idén volt szerencsém egy olyan egész nyáron átívelő, 6 turnusos táborhoz, ahol minden részlegnek (fotós, evezős, zene, etc...) volt egy csinos kis füzete, ahová a turnus adott csapatában lévők be tudták írni az üzeneteket a köv. turnus tagjainak, (lévén azok táboronként cserélődtek) pl.:
-Szerezzetek egy törcsit a fotólaborba, ha vegyszerrel dolgoztok, mert felitatni és kezet törölni is praktikus.
-Inkább a zöld tölthető elemeket használjátok, mert a kékek régiek és vackok.

/belepof vége.

Esetleg érdemes elgondolkodni rajta.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373138 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Leghatározottabban tiltakozom, hogy hibalistát csináljunk.

Mit hogy csináljunk jól? című listát csináljunk.
És tanulságos történeteket, amiből kiviláglik, hogy miért fontos, hogy úgy csináljuk. Igen, ez lenne a mit b_sztunk el, csak annak hibaszinten semmi értelme nincsen. Ezer dolgot le lehet írni, amit nem szabad csinálni, de attól még senki sem fogja tudni, hogy akkor mégis mit és hogyan is kell csinálni.

A rendezvényszervezői tapasztalatok átadására ismét az egyetemem instruktoregyesületét hoznám fel példaként. Ott kötelező minden vezető pozíciót betöltönek konzultálnia a tavalyi azon a poszton szervezővel. Aki meg írásban is rögzítette a tanulságokat egy évvel korábban.
Így biztos, hogy fel van használva az infó, nem azon múlik, hogy elolvassa-e vagy nem, de még az is kevés lenne, hiszen a sztorikat, meg a pontos, szavak mögött lévő eseményeket nem lehet rekonstruálni élő ember nélkül. Szerintem így hasznosabb lenne, mint egy kiskáté.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373042 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
szerintem mindent bele kell tenni, a "hol keress szálláshelyet"től a "mit ne csinálj hajnalban"ig

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373041 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Vezetőképzés

Gandalf írta: Igen, név nélküli hibalista kéne, rendezvényszervezésekre koncentrálva (hisz a legtöbb szavazatot itt amúgy is az ilyen jellegű képzés kapta). Illetve nem csak hibalista kéne, hanem általános rendezvényszervezői kiskáté is.


a fenti lista nagy részéről szintúgy lehetne... miért ne tehetnénk be ugyanebbe a listába pl. a logisztikai hibákat is?

és egyetértek: ezen kívül a mérleg másik oldaláról sem ártana csinálni vmilyen listát.(tudom, h sokkal nehezebb, mert kevésbé feltűnő dolgokról van szó) szvsz az is segít, ha tudom, h az a probléma, amit napok óta megközelíteni se tudok, már két éve is lazán két telefonhívással megoldható volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373033 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Igen, név nélküli hibalista kéne, rendezvényszervezésekre koncentrálva (hisz a legtöbb szavazatot itt amúgy is az ilyen jellegű képzés kapta). Illetve nem csak hibalista kéne, hanem általános rendezvényszervezői kiskáté is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373031 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vezetőképzés

Gandalf írta: Én táborkritikát is írtam,d e emellett felvetettem egy mit hogyan ne csináljunk-jegyzet összeállítását. Akúgy meg ez is a Vezetőképzéshez tartozik, költözzetek át abba a topicba a kérdéssel, úgysincs ott élet (hiába pattogtam a többi elnökségi tagnak e-mailben ez ügyben is...)


Akkor a gondolatok topik folyományaként kérünk szépen megoldást arra, hogy összeszedjük a szervezői hibákat, amikbe eddig beleestünk, hogy a jövőben egy "biblia" szerűséget összeállíthassunk belőlük az okulásunkra.
Szerintem egy személytelen, csak felsorolásokból álló útmutató kellene, nem olyan stílusban, hogy 2054 nyarán Kiss Pista elfelejtette előre megrendelni a bubis vizet és ezért meleget ittunk...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #358383 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Csatlakozom Csincihez.

Nincs tökéletes munka. A profizmus abban (is) mutatkozik meg, h hogy tudod azt csomagolni, és eladni.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #357675 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Az MTT lathato tevekenysegenek legnagyobb resze a rendezvenyszervezes valamilyen formajahoz kotodik. Szinte az osszes tobbi kategoriarol elmondhato, hogy a mindenkori vezetoseg onmagaban kepes ellatni, kiveve ezt.
Ezert gondolom a rendezvenyszervezest a legfontosabbnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #357660 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vezetőképzés

Rayan írta: "Rég ciki, ha egy egyesületen belül csak a pénzügyi vezető ért a pénzügyekhez meg a logisztikához. Ebből lesznek a szörnyű költségvetések, kibogozhatatlan exceltáblák, elszámítások, stb..."

én ugyanebből a megfontolásból jelöltem a kommunikáció, reklám és pr-t :)


Kár, hogy vannak intelligens emberek, akik látják, hogy mi van a kommunikáció mögött. ;)

Inkább próbáljuk elkerülni a kudarcokat, mint szépen csomagolni őket ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #357654 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
"Rég ciki, ha egy egyesületen belül csak a pénzügyi vezető ért a pénzügyekhez meg a logisztikához. Ebből lesznek a szörnyű költségvetések, kibogozhatatlan exceltáblák, elszámítások, stb..."

én ugyanebből a megfontolásból jelöltem a kommunikáció, reklám és pr-t :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #357608 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Én a "Logisztika, pénzügyek, pályázatírás"-t jelöltem be.
Azért, mert ha valami program szervezéséről van szó, a nagytáboron kívül alig akarnak az emberek főszervezőnek jelentkezni, és ez szerintem főleg a fenti ismeretek hiánya miatt van.
Rég ciki, ha egy egyesületen belül csak a pénzügyi vezető ért a pénzügyekhez meg a logisztikához. Ebből lesznek a szörnyű költségvetések, kibogozhatatlan exceltáblák, elszámítások, stb...
És jó lenne, ha a pályázatot sem mindig ugyanaz a 3-4 ember írná.

Egyébként nagyon vaciláltam eközött és a Tünde által megjelölt lehetőség között.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #357593 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Én mindenképpen ezt (Szervezeti vezetés, egyesületi ismeretek, menedzselés) a kategoriát tartanám fontosnak, hisz a pénzügyeket úgyis szakembernek kell elvégezni, a pályázatokhoz lehet külső segítséget is kérni, de nagyjából így is boldogulunk, míg ezek azok a dolgok, amik akár az elnökségben, akár az FBben, akár csapatvezetői és közösségvezetői szinten is hasznosak lehetnek.
A közösség azt hiszem most elég jól működik de a kommunikációt én még ebbe a kategóriába feltétlenül belepréselném.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #357590 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Mivel nem sikerült megállapítanunk ezidáig a prioritásokat, úgy gondoltam, indítok egy szavazást arról, hogy kapjunk egy képet a fontossági sorrendről: Ti hogy látjátok, melyikre van az MTT-nek (ÉS NEM SZEMÉLY SZERINT NEKTEK!!!) a legnagyobb szüksége, melyik típusú vezetőképzést lenne érdemes legelsőnek megszervezni?

Amikor szavaztok, tényleg az MTT hoszútávú igényeit nézzétek és ne pedig azt, Ti mit szeretnétek!

Ezek önkényes kategóriák, természetesen a gyakorlatban egymásra épülnek, összefonódnak, nem szétválaszthatóak, és mi mindegyikre szeretnénk majd idővel időt fordítani, de egyszerre csak egy aspektusra lesz erőnk/időnk/energiánk, így meg kell állapítani, mit szeretnénk első képzésnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #353576 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Az animator megfogalmazasa nagyjabol pontos. A lenyeg, hogy onkentes alapon szorakoztato programokat vezeto szemely.

Az instruktor egy komplex vezetesi rendszerben egy-egy reszfeladat szakertoje, aki egy kisebb csoportot kepez es iranyit, a vezeto segitsegekent. Sportban nem az edzohoz, hanem inkabb a segededzohoz lehet hasonlitani. Munka teren az a szemely, aki segit egy-egy problema vagy reszfeladat megoldasaban, de nem a megoldast adja meg, hanem a megfelelo utmutatot adja a megoldas onallo kitalalasahoz.

Ha kitalaltatok mikor ulujunk ossze a reszletes tematikat kidolgozni, telefonon vagy emilben szoljatok.
tkrieger@infinitumx.hu , 30/3369094
Helyet tudok adni nyolc-tiz embernek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352528 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Én is gondolkodtam már valamilyen, kissebb, nagyon kicsi rendezvény szervezésében. Lennének ötleteim, de azért még el kél a segítség... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352426 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vezetőképzés

Celebrom írta: Én szeretném ha működne a vezetőképzés , már csak a tábor miatt is amin csapvez szeretnék lenni.

A csapvezeknek külön tréning lesz, ettől függetlenül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352425 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Én szeretném ha működne a vezetőképzés , már csak a tábor miatt is amin csapvez szeretnék lenni.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352424 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Én a magamat érintő rész kapcsán kitágítanám azt a KÖMF-ös tapasztalatokkal.

Ami nekem kéne:
- Hogyan lehet helyesen felmérni az igényeket előzetesen
- A megfelelő szervezői csapat összeállítása: hogyan keressünk emberkéket, pozícióhoz rendeljünk embereket, vagy feladatokra, együttdolgozni képesség mennyire írhatja ezt felül stb.
- A főszervezőt érintő logisztikai feladatok és felelősség, ha egyébként van külön logisztikus a szervezői csapatban.
- Mekkora önállóságot kell hagyni a "beosztottaknak", az állandó ellenőrzés oké, de szájbarágás milyen szinten, mennyire lehetnek saját megvalósítási módozataik, ötleteik
- Hogyan tartassuk be a határidőket egymással
- Hogyan olduk meg a barátság VS munkatárs kérdést: az MTT egyszerre baráti társaság és munkaközösség, egyik a másik a rovására mehet (most barátként, most főnökként beszélek hozzád)
- Hogyan lehet kedvetlen embereket munkára motiválni?
- Hogyan lehet egy munkacsoportot igazi közösségéggé tenni
- Hogyan értékeljük ki utólag a munkánkat

Elsőre ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352422 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Vezetőképzés

Celebrom írta: Ez érdekes kérdés, ezt szerintem nektek kellene megmondani, főleg úgy, hogy az adott szervezőknek a hiányait kellene megállapítani.


Akkor ne a hiányokat nézzük, hanem fordítsuk pozitívba. Mit lenne még jó tudni? Saját tapasztalatok alapján már lehet válaszolni szerintem erre a kérdésre.

Nem szeretném, ha megint az lenne, hogy a végén, ha lesz képzés, azt a résztvevők nem tartják majd elég hasznosnak.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352420 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Ez érdekes kérdés, ezt szerintem nektek kellene megmondani, főleg úgy, hogy az adott szervezőknek a hiányait kellene megállapítani.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352418 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Nekem is lenne egy kérdésem. A LEP kapcsán a sok felmerülő gondolat közül arra lennék itt kiváncsi, hogy akik idén szervezők voltak, mit gondolnak, nekik személy szerint milyen "képezhető" dolgokra lett volna szükségük ahhoz, hogy jobban "teljesítsenek".

Ötletelés nagyon megy a LEP-es topicban, meg a lelkesedésnek, kreativitásnak is csak teret kell engedni, és nem lesz gond :) Viszont a jó szervezéshez, "profi" helyszíni lebonyolításhoz ennél több kell, és ez az ami képezhető.

Szóval Nektek milyen képzettség, tudás, kompetenciák, készségek hiányoztak a LEP-en?

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352365 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Gandalf, ez egy nehéz kérdés, de azért bátorkodom válaszolni, mert animátor vagyok vagy mifene.

Az animátor nyers "fordításban" pozitív mozgásra késztető személy, értsd: főleg különböző játékokban való részvételre buzdító jópfa, kedves figura, aki ezáltal megpróbálja szórakoztatni a nagyérdeműt, kedvcsináló mondhatni, de nem kötelez a feladatok elvégzésére, csak megpróbál meggyőzni róla, hogy az mégis jó móka, próbáld ki.

Az instruktor, mondhatni vezető személy, komolyabb, felelőségteljesebb pozíció, a rábízott személyeket feladattal bízza meg és ellenőrzi is azok elvégzését. Sportban az edzőhöz tudnám hasonlítani.

Ha jól tudom, de aki okosabb nyugodtan javítson ki :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #352357 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348468 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Engem is érdekelne a képzés.

Gondolom a mostani időpontegyeztetés még csak azoknak szól, akik az egész koncepciót kidolgozzák. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348467 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
Én is inkább a hétvégét támogatnám. Csütörtökön a Tolkien-kurzus után eléggé le leszünk fáradva agyilag. :P

Természetesen ez még csak előzetes egyeztetés, megbeszélés lenne, nem maga az első óra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348461 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Vezetőképzés
engem is érdekelne, de a jövő csütörtök nagyon nem jó :( sőt, általában a csütörtökök nem jók és ez eléggé későn van, tehát ha ilyenkor lesz akkor én nem fogok tudni menni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére