Egyetemi Tolkien-kurzus

Több
16 éve 4 hónapja #349685 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Üdv!
Csak arra válaszolok, amiben biztos vagyok. :wink:

anyuszi írta: 2.) 12-es betűtípus?
3.) Szeretnék Tolkien és C. S. Lewis kapcsolatáról írni, illetve a műveiket összehasonlítani (ezt esetleg vegyíteni HP és SW elemekkel hogy kapcsolódjon is az EA-hoz), ezt lehet???
4.) Első órán elhangzott, hogyha a téma EA-a előtt adjuk le a dolgozatot, akkor nem gond, ha esetleg azonos ötleteink vannak az előadóval. Ez még áll? (magyarul: származik annyi előnyöm ebből az elbírálásnál, hogy megérje 48 órát fent lenni, és dolgozni?) Vagy ráér később is leadni (főleg ha Lewisra koncentrálok)
(...)
ui.: A handoutoknak télleg ideje lenne....


Nézzük sorban:

2.) Igen, 12-es betűtípus.
Terjedelem és szóköz-témban nem merek biztosat mondani.

3.) Lehetséges, ez azt jelenti, hogy két előadáshoz is kapcsolódsz: Lewis miatt a keresztény párhuzamok már elhangzott előadásához, SW és HP kapcsán a most csütörtöki előadáshoz. Nekem tetszik a téma! :wink:

4.) Természetesen még áll. :) A témád kapcsán: HP, SW esetén írhatsz olyanokat, amik esetleg elhangoznak majd csütörtökön (ha még csütörtök estig leadod a dolgozatodat, természetesen), a keresztény vonatkozásoknál viszont nem. Lewis nem volt része a kurzusnak, róla szerintem bármit írhatsz. :idea: Ez alapján eldöntheted a dolgot.

Handout: Én a magamét (most csütörtöki: archetípusok, SW, HP párhuzamok) majd pénteken fogom kitenni netre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #349681 Írta: anyuszi
anyuszi válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Sziasztok!

Én hallgatótok vagyok, "hivatalosan" is, és lenne pár kérdésem.
Most hogy elolvastam a fórumot, már értem miért nem válaszolt senki arra amit az ETR-ben kérdeztem (azért így megnyugtatóbb a dolog)

Én ma éjszaka állnék neki gőzerőkkel a beadandó dolgozat elkészítésének.
1.) 4-5 oldal szimpla sorközzel, vagy 8-10 oldal 1,5-es sorközzel, vagy egyéb?

2.) 12-es betűtípus?
3.) Szeretnék Tolkien és C. S. Lewis kapcsolatáról írni, illetve a műveiket összehasonlítani (ezt esetleg vegyíteni HP és SW elemekkel hogy kapcsolódjon is az EA-hoz), ezt lehet???
4.) Első órán elhangzott, hogyha a téma EA-a előtt adjuk le a dolgozatot, akkor nem gond, ha esetleg azonos ötleteink vannak az előadóval. Ez még áll? (magyarul: származik annyi előnyöm ebből az elbírálásnál, hogy megérje 48 órát fent lenni, és dolgozni?) Vagy ráér később is leadni (főleg ha Lewisra koncentrálok)

Hát most hirtelen ennyi kérdésem lenne, amire sürgős választ várnék!

Köszönöm!

Á. Majer Anna

ui.: A handoutoknak télleg ideje lenne....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348967 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Elküldtem. A többiektől is várom...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348960 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Sziasztok!

Ankalimon ígért nekem egy minta handoutot, hogy tudjam, milyen formátumban szeretnétek, de még nem kaptam meg. Az enyém ezért nem készült még el.

Üdv,
Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #348945 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Üdvözletem!

Két lényegi dolog.
1. Most már nagyon kellenének a netre azok a handoutok.
2. Küldeni kéne egy kurzusmailt a házidolgozatok leadási határidejével, illetve a feltételekkel, mert a mai tapasztalatok szerint utóbbiak pár ember számára nem világosak. (Valamint fel kéne készülni a kellemetlen helyzetre, ha hirtelen 130 embert kell kollokviáltatni.)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345695 Írta: Neruo
Neruo válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Gandalf írta: Lesz következő félévben is, egyébként most csütörtökönként 18:00-tól van.


Naccerű, köszönöm! :!: :!:

"...in this place will I abide, and my heirs..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345694 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Lesz következő félévben is, egyébként most csütörtökönként 18:00-tól van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #345693 Írta: Neruo
Neruo válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Előfordulhat, hogy a jövő félévben is meghirdetitek ezt a kurzust? Elmennék, de sajnos ebben az időpontban nem érek rá. (Nem vagyok ELTÉs, úgyhogy csak úgy...)

Most akkor csütörtök vagy szerda?:?: A dátumok alapján csütörtök... :idea: [size=9:2mvuxi7o]Csütörtök...[/size]

Esszé hiányában szóbeli vizsga... És ha valaki a fórumos nevével mutatkozik be? :D

"...in this place will I abide, and my heirs..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345508 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Hát igen, nekem is van két haverom minimum akik eljönnének, asszem jó kis kurzus lenne, ha nem is a TIK Kongresszusi termet, de egy kisebb termet megtölthetnénk az tuti. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345350 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Olosta írta: Millió bocsánat az OFF-ért:

No, hirtelen de megszaporodtunk, mi szegedi egyetemisták!
Nem gondoljátok, hogy kéne valami életjelet adni magunkról élőben is? (Mondom én, aki most februárig nem megy az egyetem közelébe :P ).


És egy félig ON:

Ha már így áll a helyzet, mmint vagyunk páran Szegedről, akik itt csápolunk: nem lehetne, hogy megkörnyékeztek valakit itt az Alföldön is, hogy ezt a kurzust erre is megtartsátok?
Esküszöm, ha kell, még valahogy szállást is biztosítaná(n)k az előadóknak!
(És az ismeretségi körömben még mindig vannak legalább 10-en, akik nem járnak ide a fórumra, de érdekelné őket a dolog. Ha ezzel a többi Szegedről fórumozó egyetemista is hasonlóan van, akkor már lassan a TIK kongresszusi termét is megtöltő sokaság igényelné itt is a kurzust. :wink: )


lamorakkal is beszélhetnétek ez ügyben. Szerintem Szegeden ő maga is elvállaná.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345306 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Millió bocsánat az OFF-ért:

No, hirtelen de megszaporodtunk, mi szegedi egyetemisták!
Nem gondoljátok, hogy kéne valami életjelet adni magunkról élőben is? (Mondom én, aki most februárig nem megy az egyetem közelébe :P ).


És egy félig ON:

Ha már így áll a helyzet, mmint vagyunk páran Szegedről, akik itt csápolunk: nem lehetne, hogy megkörnyékeztek valakit itt az Alföldön is, hogy ezt a kurzust erre is megtartsátok?
Esküszöm, ha kell, még valahogy szállást is biztosítaná(n)k az előadóknak!
(És az ismeretségi körömben még mindig vannak legalább 10-en, akik nem járnak ide a fórumra, de érdekelné őket a dolog. Ha ezzel a többi Szegedről fórumozó egyetemista is hasonlóan van, akkor már lassan a TIK kongresszusi termét is megtöltő sokaság igényelné itt is a kurzust. :wink: )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #345289 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Én is SZTE-n vagyok és egy ilyen kurzus nagyon jó lenne itt is, választható kurzusból nincs szinte semmi értelmes (Kazah nyelvtanulás? :) ) szóval azt a 10 kreditet, amit teljesítenem kell azt jó lenne ehhez hasonló kurzusokból összehozni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345107 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Aeglos írta: Egyéni vélemény, de szerintem kínos, hogy az előadók nem jönnek el meghallgatni az összes előadást, csak bejönnek megtartani a sajátjukat. Honnan fogják tudni, hogy előttük mi hangzott el? Hogyan fognak tudni hivatkozni? Természetesen ha valaki dolgozik/órája van stb, az időpontban és tényleg csak egy alkalommal tud "elkéredzkedni" amikor előad az nem jó, de nincs mit tenni, de amikor valaki azért nem jön el mert nem érdekli, vagy nincs kedve (előadó) az azért ciki... :?
Ennyire betett ez a csütörtöki áthelyezés?

Nagyon sajnálom, de eddig kétszer nem tudtam elmenni (önhibámon kívül) és ma sem tudok :cry:
Remélem, a jövő héttől már sikerül a dolog...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344658 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Ha jól számolom, heten vagyunk diákok Szegeden a TolkienHU-ról, ha gondolod, megoldható :D Páran még lejönnek, aztán buláj.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344653 Írta: Balázs-babó
Balázs-babó válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Juj, ez milyen jó már! Nem szeretnétek ilyet az SZTE-n is majd a közeljövőben? Úgyis sok a kötődés Szegeddel, nemde? Vagy legalább vmi újabb Tolkien-hétvége Szegeden a TIK-ben nincs kilátásban? :)

Ha Tolkien-t olvasok, olyan mintha elkerülnék ebből a bajos világból egy vágyott, jobb világba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344485 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Ja és még hozzátenném, mert szerintem sokakban nem tudatosult:

Ez egy nyílt előadás.
Akárki bejöhet, nem kell sem ELTÉ-snek, sem TTK-snak, sem egyáltalán egyetemistának lenni hozzá, nincs korhatár, egyszóval GYERTEK!
Átkerültünk egy nagyobb terembe (0.81), amiben nem szorongunk annyira, szal még hely is van bőven!

Ha van kedve valakinek, nyugodtan nézze ki az előadások közül azt ami érdekli, és jöjjön be.

Aki jön, láthatja előadni Gandalfot, Meliant, Ankalimont, Hannát, Ivánt, Ickét, Felagundot, és Oisint. Kihagyhatatlan lehetőség! 8O :D

Odatalálás:
[size=9:lu5nc9s5]-4-6 villamosról leszállsz a Petőfi híd budai hídfőjénél, átmész az aluljárón (ha a Dunának háttal vagy, akkor balra, szóval NEM a BME felé!) ha feljössz az aluljáróból (a lépcsős részén) akkor egy sétányon találod magad.
-Ott egyenesen kell menni egészen addig, amíg egy nagy épület elé nem érsz (vajszínű-sötétkék színű, alul üvegajtókkal és egészfalas ablakokkal) ez az ELTE TTK Északi tömbje. Itt felmész az épülett előtti kis lépcsőkön, bemész.
-A porta (ami szemben van) melletti kis folyósón (nem balra, hanem kvázi tovább egyenesen, és nem is az üvegablakos folyósón) mész tovább, amíg ki nem lyukadsz egy kis előtérbe, ami már kőlapos és sokkal modernebb, itt is továbbhaladsz előre, elhagyod a csokiautomatákat és még mindig mész előre. Na itt a folyósó jobb oldalán nyílik a 0.81-es számú előadóterem.[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344483 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Arról nem is beszélve, hogy adott esetben még újat is hallhat netalántán ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #344482 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Tényleg hasznos lenne időpontokat rendelni az előadások mellé. Vannak akik nem hallgatói a kurzusnak, csak benéznének 1-2 előadásra mert a téma érdekli őket. Nekik hasznos, ha látják, mikor van megtartva melyik, ezért a kurzus weboldalára is rakjátok fel (ha az alant vázoltakat elfogadjátok).

Egyéni vélemény, de szerintem kínos, hogy az előadók nem jönnek el meghallgatni az összes előadást, csak bejönnek megtartani a sajátjukat. Honnan fogják tudni, hogy előttük mi hangzott el? Hogyan fognak tudni hivatkozni? Természetesen ha valaki dolgozik/órája van stb, az időpontban és tényleg csak egy alkalommal tud "elkéredzkedni" amikor előad az nem jó, de nincs mit tenni, de amikor valaki azért nem jön el mert nem érdekli, vagy nincs kedve (előadó) az azért ciki... :?
Ennyire betett ez a csütörtöki áthelyezés?

Ahogy én számolom, így következnek egymás után az előadások:
(Felagund, Oisint nemtom miért tetted okt. 25.-re... Tudtommal az egyetlen szünet ősszel az ELTE-n az egy hét Őszi szünet október 29-től, november 4-ig.)

:arrow: 1. Tolkien élete és művei / IX.12.
Előadó: Füzessy Tamás
:arrow: 2. A mitológia átfogó rendszere / IX. 20.
Előadó: Uhrmann Iván
:arrow: 3. Teológiai és mitológiai alapkoncepciók, természetfeletti elemek / IX. 27
Előadó: Füzessy Tamás
:arrow: 4. Középfölde és a közel-keleti valamint a klasszikus mitológia / X. 04.
Előadó: Uhrmann Iván
:arrow: 5. Középfölde és az angolszász valamint az északi mitológia / X. 11.
Előadó: Reinicke Tamás
:arrow: 6. Középfölde és a kelta mitológia / X. 18.
Előadó: Sághi Csaba
:arrow: 7. Középfölde és a bibliai hagyomány / X. 25.
Előadó: Rákos-Zichy Johanna
:arrow: 8. Tolkien mesterséges nyelvei / XI. 08.
Előadó: Czégé Dávid
:arrow: 9. A nyelvalkotás forrásai: kelta, finn, óangol, gót, latin, görög és közel keleti nyelvek / XI. 15.
Előadó: Kaszab Zsuzsanna
:arrow: 10. Egy mesterséges világ: mitikus természet- és társadalomrajz / XI. 22.
Előadó: Czégé Dávid
:arrow: 11. Összehasonlítások: Csillagok háborúja és Harry Potter (mítosz-minták, archetípusok) / XI. 29.
Előadó: Barna Bálint
:arrow: 12. A tolkieni mitológia hatása a XX. században / XII. 06.
Előadó: Füzessy Tamás
:arrow: 13. Itt már nem lesz előadás, legfeljebb valami összefoglaló + házidolgozatokhoz valami útmutató. (?) / XII. 13.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344458 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Oisin: a tied (ha jól számolom) október 25-én lesz

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344457 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Sziasztok!

Valaki fel tudná tenni ide a fórumra az egyes órákhoz tartozó pontos dátumokat is? Nem lenne hátrányos, ha tudnám, mikor kell előadást tartanom... ;) Előre is köszi!

Üdv,
Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 6 hónapja #344250 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Flamme írta: Sziasztok!

Most találtam meg ezt a topicot. Hurrá.
Kérdés: Van esély még arra, hogy felkerül az első előadás anyaga meg a tematika... akárhová?


Minden fel fog kerülni, csak csúszászok megfigyelhetőek... :roll:
Türelem csigát terem... :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344248 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Sziasztok!

Most találtam meg ezt a topicot. Hurrá.
Kérdés: Van esély még arra, hogy felkerül az első előadás anyaga meg a tematika... akárhová?

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344226 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Szolgálati közlemény

A topic gazdája a mai naptól Hanna. Jó munkát kívánunk neki!

Szolgálati közlemény

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344049 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Leguanember írta:
Mi lenne, ha az érintetteket zaklatnád ezzel,


Az "érintettek" kissé nehezen elérhetők... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #344010 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Felagund írta: Mogy: bocsi... :oops:

Amúgy itt jegyezném meg, hogy mivel (ilyen-olyan okokból... :roll: ) lejelentkeztem a kurzusról, az "oktatói karból" nincs SENKI, aki látná a kurzusfórumot, netán mailt tudna írni, vagy ilyesmi...

Szerintem ez gáz...

Szerintem


Mi lenne, ha az érintetteket zaklatnád ezzel, és nem egy nyilvános fórumra biggyesztenéd ki?

Egyébként pedig hozzáférnek az oktatók a kurzusfórumhoz, mert ügyesek ők.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343982 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Mogy: bocsi... :oops:

Amúgy itt jegyezném meg, hogy mivel (ilyen-olyan okokból... :roll: ) lejelentkeztem a kurzusról, az "oktatói karból" nincs SENKI, aki látná a kurzusfórumot, netán mailt tudna írni, vagy ilyesmi...

Szerintem ez gáz...

Szerintem

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343928 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
nem akarom mondani, hogy az 1/aban volt :roll: ...mi meg eltévedtünk

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343190 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Eruntale/Hanna írta: óóóóóódejóóóó, nekem akkor van egy szemináiumom...

Mogyi: www.elte.hu/file/terkep_lagymanyos.jpg


Ezen belül az 1/C

Amúgy Anczy azt mondta, hogy csak az első előadás lesz szerdán, a többi már csütörtökön...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #343046 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
óóóóóódejóóóó, nekem akkor van egy szemináiumom...

Mogyi: www.elte.hu/file/terkep_lagymanyos.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.240 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére