Tolkien Levelező Verseny

Több
17 éve 5 hónapja #303664 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szerintem megfontolandó Ecthel lentebbi ötlete, miszerint Tolkien életével kapcsolatos kérdések is lehetnének a feladatok között. természetesen nem külön kategóriában (ahhoz azért sztem kevés), de mint plusz kérdésként, nem olyan nehéz utánanézniük. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303639 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Azon gondolkodom, hogy nem baj, ha itt beszéljük meg a feladatokat? Mármint, hogy csak az nem fogja látni, aki nem akarja, hogy miket tervezünk... Én lassan azért már bedobnám a közösbe az ötleteimet, - csak hogy haladjunk - mert nyakunkon a december!!! :bounce: :bounce: :bounce:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303602 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Én dolgozom a feladatokon, de még nincs használható végeredmény. A fordulók legyenek inkább függetlenek egymástól egymástól, mert nagyon nehéz lenne megoldani, hogy a három korcsoportnál mind a 6-6 feladat kapcsolódjon, és ami a legfőbb ellenérv: időhiány!!! Jó lenne, ha mindenki megpróbálna olyan feladatokat/ feladat -típusokat kitalálni, amiket még nem említettünk és ezt minnél hamarabb kellenne!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303600 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Megint nagyon csöndben vagyunk...

a feladatokkal kapcsolatban a fordulók egymástól függetlenek legyenek, vagy legyen kapcsolat a feladatok között? (csak azért kérdezem, mert töröm a fejem, hogy hogy lehetne megoldani)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303324 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Tudtommal ez a verzió egyelőre csak Tatára készült, mint "belépő". :) Ha jól tudom, úgy beszéltük meg, hogy lesz részletes hirdetés is, amit elküldünk suliknak, és azt lehet terjeszteni. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303322 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Olorin: Perpillanat egy szórólapot raktunk össze kapkodva, hogy Tatán már tudjuk reklámozni, hogy lesz ilyen verseny (majd valamikor :) ), azonban ez még nem tartalmaz konkrét részleteket. Mindenesetre, ha kéred, akkor megcsinálom neked Kincső szövegével és átküldöm msn-en ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303321 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Terjeszteni, reklámozni piciny városomban jó lenne egy végleges példány...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303308 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Köszi emberek, mindenben igazatok van, de 10 perc alatt nem tudom megváltani a világot... :roll: :? (Ennyi időm van átszerkeszteni és nyomtatni.)

Szerk.:
A képet megpiszkálni nem volt időm, a végleges szöveg:
"Tolkien Levelező Verseny
általános és középiskolás csapatoknak
A Magyar Tolkien Társaság szervezésében
Kedves barátaink!
A közelgő téllel hamarosan kezdetét veszi egy sokszínű, játékos vetélkedő,
melynek Ti is részesei lehettek!
Jól ismered Tolkien műveit és szeretnéd összevetni a tudásodat másokéval?
Vagy láttad A Gyűrűk Ura filmeket, de szeretnél többet megtudni a Gyűrű történetéről? Netán már olvastál könyveket Középfölde történelméről,
de szeretnél még jobban elmerülni ebben a varázslatos világban?
Ha van Benned és társaidban egy kicsi a tündék bölcsességéből, a kószák kalandvágyából, a törpék kincsre éhségéből és a hobbitok kíváncsiságából,
akkor Nektek szól ez a verseny!
Kísérd figyelemmel a www.tolkien.hu webcímet, vagy érdeklődj a kincso@tolkien.hu címen, ahol tájékozódhatsz a hamarosan megjelenő részletes versenykiírásról!"

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303296 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Kincső: beraktam a saját verziómat is (az alsó kiegészítgetett szöveg, de ha kell, letisztázom még egyszer.

Én is a de kötőszavak kicserélését és a határozott névelők (a törpök, a kószák) kitételét javasoltam többek között. :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303294 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
van a szöveg közepén egy "a" betű ami nagy de kicsinek kéne lennie

alatta sor: nem "de" hanem és

sztem a kószák, a törpök...

sztem, bocsi hogy beleszóltam

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303293 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Kincső (Thilanna) írta: klikk
Ilyenből kettő lesz egy oldalon, és félbevágjuk a lapot.
Ezer hála és köszönet Panninak a kiindulóanyagért, Bennek a szerkesztésért, Annisnak a szövegezésért [size=9:31dknlmd](és Ádámnak a tanácsokért :) )[/size]. Némileg belekontárkodtam a verziótokba, reggelig lehet kritizálni, najó, esetleg 13:45-ig, akkor nyomtatom! Aki kritizál, az tegye fel vhova és linkelje be a módosított változatát, ellenkező esetben sajna nem tudok vele mit kezdeni... [size=9:31dknlmd](kivéve ha két szó átírásáról van szó vagy ilyesmi)[/size]


Már elnézést, de azt a kamu tengwart a háttérből retusálja ki valaki, mert borzasztó gáz, ha valamelyik jelentkező netán ért hozzá... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303288 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Meg lehet nyitni, nem azzal van a baj, de lassúak a gépek, annyira, hogy nem tudom két óra között megvárni :? , csak otthon tudom megnézni, illetve szerkeszteni, de mire hazaérek, addigra meg már késő... :|

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303283 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Halihó!
Olvashatóság: kinyomtattam és olvasható, Anyuval is teszteltettem. Ez most 65/35%-os fakítás (és szürkeskála), fakíthatom még kicsit.
Komolyan nagyon szívesen itthonmaradnék szerkesztgetni, dehát suli van, és már eleve éjfél után feküdtem le... Annis, a második fele kritikáira: tedd bele a Te verziódat, csak nyöszörgöm valaki szerkessze már meg... lemented, megnyitod wordben és átírod a szöveget... ha az a baj h. nem tudjátok hová feltenni, dobjátok át a kincso@t-online.hu -ra.
Köszi.
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303282 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sajnos túl lassú a gép a sulinkban és nem tudom megnyitni a szórólapot :(
Viszont amit a hsz-ekből kivettem: módosítani az enyémen nyugodtan lehet! Alapvetően elég nyersen és bonyolultan fogalmazok, ezt próbáltam egy kicsit szinesíteni, és én is látom, hogy nem tökéletes, de időhiány miatt nem tudtam vele jobban foglalkozni.

Ami a szórólap hátterét illeti, próbáljátok meg vízjelessé tenni (ha még nem tettétek) akkor hátha jobban olvasható a szöveg. (én spec kerestem ezt a pontot a szerkesztőben, de más fajta wordünk van, mint régen és nem volt időm nagyon keresgélni...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303281 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv!

Szép lett, csak kellene a szöveg mögé árnyék, hogy látsszon!
Ha a szövegben van a Gyűrű, minek elé nagybetűs névelő?

Ne vonjatok össze sok mellékmondatot! De Panni/Annis jól mondja, a sok de helyett és kell, vagy más kötőszó.

Hiányoznak a névelők a kószák és a törpök elől!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303278 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Üdv!

Csak néhány észrevétel a Levelező Versennyel és ezzel a szórólappal kapcsolatban.

- Szerintem lehetne a Professzor életét feldolgozó feladatsor is a versenyben, hogy ne csak Tolkien művét ismermetessük meg, hanem egy kicsit az író személyét is közelebb hozzuk. Ez persze csak egy javaslat.

- A szórólap: Biztos jókor szólok, és biztos nem lehet már rajta módosítani, de szerintem ez a fekete-fehér háttér előtt fekete betűvel írt szöveg eléggé olvashatatlan. (Monitoron, és akkor milyen lesz nyomtatásban.) A grafika maga nagyon szép, és igényes, csak szerintem az olvashatóság rovására megy, ami ugye egy felhívásnál inkább lényeg, mint a cicoma. Továbbá szerintem semmi baj nincs a komolyabb, irodalmiasabb megfogalmazással. Ha már egyszer irodalmi versenyről van szó, akkor igazán lehetne adni az igényes megfogalmazásra, mégha ezzel csorba is esik a közvetlen hangnemem. Szerintem. Emellett ötletként felmerült bennem, hogy esetleg a megszólítás lehetne valamelyik tünde nyelven, ezzel is kicsit jobban felkeltve az érdeklődést. (Természetesen fordítással együtt, hogy értse is a laikus, hogy miről van szó :) ).

Asszem hírtelen ennyi jutott eszembe. Elnézést a szájtépésért. :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303277 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Még pár észrevétel és elhallgattam:

Jól ismered Tolkien műveit és szeretnéd kipróbálni magad? Vagy láttad A Gyűrűk Ura filmeket, de szeretnél többet megtudni A Gyűrű történetéről? Netán olvastál könyveket Középfölde történelméről, de szeretnél jobban elmerülni ebben a varázslatos világban?
Itt a helyed!
A feladatok megoldásához egyaránt szükséged lesz a tündék bölcs elméjére, kószák elszántságára, törpök kincsestérképeire, a hobbitok kíváncsiságára
– no és persze gyors észjárásra!


Ha kérdezek valamit akkor utána nekem fura az álíltó mondat. Inkább ha előtag és utána egy állítás. A de kötőszavakat kicserélném "és"-re, és kitenném a határozott névelőket, tehát:

Ha jól ismered T. műveit és szeretnéd kipróbálni magad, vagy látatd a filmeket és többet szeretnél megtudni a Gyűrű történetéről, netán olvastad a könyveket és szeretnél még jobban elmerülni (vagy inkább elmélyülni) ebben a varázslatos (bár sztem a mesés valamivel helytállóbb) világban, akkor itt a helyed!
A feladatok megoldásához egyaránt szükséged lesz (mondjuk ez sztem erős megfogalmazás én inkább arra apelláltam hogy ő érzi-e magában) a tündék bölcs elméjére (bár sztem a bölcsesség jobban hangzik), a kószák elszántságára, a törpök kincsestérképeire (nem inkább kincskereső kedvére? a térkép nekem nem világos), a hobbitok kíváncsiságára– no és persze gyors észjárásra! (mondjuk ezt nem értem mert gyors akkor kéne ha élő verseny lenne, levelezőnél pont hogy van idő kidolgozni és átgondolni)


Ezek csak javaslatok, nem kritizálás...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303276 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
módosított verzió

további átmeneti verziókat kérek megszerkesztve, és akkor OK
pölö Panniii-Annis, a második fele jobban tetszik a Tiédnek, mint a mostani, de már télleg nincs energiám összeszerkesztgetni a szöveget egységesebbé...

sorry, tudom h. nem jól jön ki h. én nem tudtam érdemben dolgozni vele és most kritizálok, de egész délután-este(mostanáig) MTTs ügyeket intéztem (+ tanultam + csomagoltam)

megyek aludni, sorry...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303273 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szerintem pont az irodalmiságtól nem lesz száraz.
Az a cél hogy felkeltsük a figyelmüket, nem az hogy minél több jelzőt belezsúfoljunk...

Egy egyszerű, klasszikus (nem nyers) megfogalmazás néha jobban kiemeli a lényeget...

A másik az, hogy valamennyire kell is a komoly megfogalmazás ha azt akarjuk hogy komolyan is vegyék...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303272 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Panniii / Annis írta: Pusztán a megfoglmazáson finomítottam. Nálam a "kívülről fújod" kicsit szlengesnek tűnik és inkább próbáltam iroalmibban fogalmazni, de én általában jobban preferálom az irodalmibb, finomabb megfogalmazást

Ezen kívül a megszólításra vannak még új variációk benne.


Irodalmibb: jogos, de így meg megint kicsit túl száraz lett. áááá nemtom, kéne egy átmenet. ha vki berak egy jobb verziót holnapig, az lesz. sorry de már nemt'ok gondolkodni...

megszólítás sztem maradhat

hmm Dorwinion szerint is vmi kéne a "kívülről fújod" helyébe - mondjuk... simán "jól ismered"? javaslatokat várok

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303271 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Szintén csak észrevétel, de sztem a szöveg nem dominál kellőképpen a háttér előtt. Lehet valahogy halványítani a képen?

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303270 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Pusztán a megfoglmazáson finomítottam. Nálam a "kívülről fújod" kicsit szlengesnek tűnik és inkább próbáltam iroalmibban fogalmazni, de én általában jobban preferálom az irodalmibb, finomabb megfogalmazást

Ezen kívül a megszólításra vannak még új variációk benne.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Annis: sztem ebben nincs érdemi eltérés a mostani szövegtől, ha szted igen, jelezd h. mi az, pls. ellenkező esetben idő hiányában marad ez...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303268 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Itt egy újabb variáció:

Kedves Barátunk / Érdeklődő / Tolkienbarát!

Téged is vár a Tolkien Levelező Verseny, amennyiben olvastad Tolkien műveit, láttad a filmet, szeretnél minél többet megtudni erről a világról vagy csak szívesen kipróbálnád magad egy országos megmérettetésen.

Ha van benned egy kicsi a tündék bölcsességéből, a kószák kalandvágyából, a törpék kincsre éhségéből és a hobbitok kíváncsiságából és szeretnél elmélyülni Tolkien világában akkor neked szól ez a verseny.

További részletekért böngészd a www.tolkien.hu oldalt vagy írj a kincso@tolkien.hu címre.


Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303267 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
klikk
Ilyenből kettő lesz egy oldalon, és félbevágjuk a lapot.
Ezer hála és köszönet Panninak a kiindulóanyagért, Bennek a szerkesztésért, Annisnak a szövegezésért [size=9:3pqjgvvw](és Ádámnak a tanácsokért :) )[/size]. Némileg belekontárkodtam a verziótokba, reggelig lehet kritizálni, najó, esetleg 13:45-ig, akkor nyomtatom! Aki kritizál, az tegye fel vhova és linkelje be a módosított változatát, ellenkező esetben sajna nem tudok vele mit kezdeni... [size=9:3pqjgvvw](kivéve ha két szó átírásáról van szó vagy ilyesmi)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303259 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Ádám, szerintem abszolút hasznos a véleményed, kérdés, mennyire tudjuk kiaknázni így sebtiben. :)

A "bulváros" megfogalmazást (így utólag asszem pontatlan megfogalmazás... :roll: ) inkább arra értettem, hogy a kérdések nekem picit úgy hangzottak, mintha "ráerőszakolnák" szerencsétlen érdeklődőre a dolgot. Persze, elismerem, a figyelemfelkeltés kell, és nem is boncolom tovább, csak hogy valamennyire kimossam már magam, ha úgy leszóltam szegény Pannit. :P :roll: (Az tény, hogy az enyém száraz lett. :D )

tudom, nem valami értelmes post lett.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #303258 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
Sziasztok!

Hozzátenném a véleményemet a hirdetéshez.
Pannié briliáns! Még át kéne olvasni néhányszor, pontosítani kötőszavakat, finomítani. A "Köztünk a helyed" nekem sok, és nem is pontos, hiszen a szervezők írják ki a felhívást, nem önképző kör lesz a dologból(vagy igen?).
Ben a Tiéd pontos, de csupasz, száraz. Zárójelbe pedig csak adatok pontosítását tegyétek egy reklámban! Különben lényegtelenít, nem egyértelmű a beszélő-író szándéka, mintha nem tudná eldönteni, az most fontos-e vagy nem.

Ha úgy érzed...(Panninál), ha érdekel...(Bennél) ilyet se írjatok, mert ez is elkeni a jelentkezni vágyást. Tessék direktben szólni, pl. Ha mindez megvan Benned, akkor... (Panninál) és Érdekel a középföldei mitológia? Jelentkezz! (Bennél)

Javaslom még, hogy írjatok egy igazán bulvár verziót! Hogy legyen mihez viszonyítani, szerintem Pannié nem bulváros.

Remélem hasznotokra válok!

Ádám/Leguán

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303247 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Panni írta: gatheringofthefellowship.org/GOTF2003/images/goldenhall.jpg
Mit szóltok ehhez, mint háttér kép, vagy mint "embléma", vagy keressek fekete fehéret? (nyomtatás miatt kérdezem)


Fekete-fehéret, légyszi.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303246 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny
gatheringofthefellowship.org/GOTF2003/images/goldenhall.jpg
Mit szóltok ehhez, mint háttér kép, vagy mint "embléma", vagy keressek fekete fehéret? (nyomtatás miatt kérdezem)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303242 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Levelező Verseny

Panni írta: KF plakátot nem láttam :oops: még... de már csak idő kérdése. Este színházba megyek, most összekapom magam, akkor megpróbálom megcsinálni, csak szintén időhiánnyal küszködök...


Ott van a főoldalon ahol a KF-infók. :wink:
Köszi a próbálkozást :)
[size=9:dfya1o4p]És jó színházat :) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.686 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére