MTT Raktár és Helyiség

Több
10 éve 6 hónapja #410731 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nagy selejtezés az MTT raktárban!
2013. szeptember 1. Vasárnap 9:00-18:00h
Bp, Török Flóris u. 19.

Vállalkozókat keresünk, akik lomtalanításra átválogatnák a raktárt, hogy megszabadulhassunk a tönkrement, már nem kellő, véletlenül oda került stb… dolgoktól.
Műszaki izékhez én is értek, de kellene, aki a rongyok, anyagok és kreatív dolgokról el tudja dönteni, hogy használható-e még. Az MTT „történelmi” cuccokat is osztályozni kéne. Egy részüket használatra, vagy relikviaként elrakni, a többit fájó szívvel kidobni. (Hány vadonföldi hírmondó maradjon, fura kinézetű álarc, pályázatra készült régóta kallódó alkotás…)

Facebook esemény: www.facebook.com/events/225059860982312/
Jelölés, hogy délelőtt, délután jönnél-e: doodle.com/kxv7seyra6w4xf62

Ha jönnél jelezd az FB-n vagy itt, és írd be magad a doodle-be.

Sirgon az FB-n írta: Én reggel 8:30-40 között leszek a Határ úton a metró kijáratánál az aluljáróban. Ha valaki odajön, felveszem, és viszem Kincsőékhez. Így aki délelőtt jön és nem tudja hova kell menni, válassza ezt.
Úgy tervezem, hogy délután is leszek, hacsak nincs elég ember délutánra is nélkülem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404860 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alew írta: Folyó hét szombatján, február 25-én az MTT raktára költözik Csepelről a XX. kerületbe. Ehhez kérjük a segítségeteket - gyertek el, segítsetek fel- és lepakolni a teherautót, rendezni a holmit. Bár elsősorban fizikailag kellően felkészült emberekre van szükségünk (gy.k. erős emberekre), mindenkinek tudunk feladatot adni, akkor is, ha nem díjbirkózó.

Információt Hannától vagy tőlem kaphattok e-mailben, telefonon vagy privát üzenetben.

Alew

További infók:

Honnan hová?
Csepeli Self Store Budapest :arrow: Török Flóris u. 19.

A Self Store-nál 9:00-kor gyülekeznénk, akinek ez az időpont szombaton bűnösen korai, az kb. 11-től csatlakozhat a Török Flóris utcában.

www.facebook.com/events/352237514798775/

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404857 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Folyó hét szombatján, február 25-én az MTT raktára költözik Csepelről a XX. kerületbe. Ehhez kérjük a segítségeteket - gyertek el, segítsetek fel- és lepakolni a teherautót, rendezni a holmit. Bár elsősorban fizikailag kellően felkészült emberekre van szükségünk (gy.k. erős emberekre), mindenkinek tudunk feladatot adni, akkor is, ha nem díjbirkózó.

Információt Hannától vagy tőlem kaphattok e-mailben, telefonon vagy privát üzenetben.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #404075 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nem tud valaki valamit az MTT jobb kávéfőzőjéről?
Nem találjuk, pedig Anglachel KÖMT előtt még látta, de mikor vitték a KÖMThöz a cuccokat, már nem...

Lehet csak elkeveredett, de akkor is gáz.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #403870 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Találtam a pincében egy 1000 wattos reflektort. Átviszem Rabynhoz majd, mehet a táborokba - már ha kell, de gondolom igen :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388274 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is nagyon-nagyon köszönöm a lelkes és kitartó segítőknek a nem hétköznapi káosz felszámolásában nyújtott segítséget! Névszerint:

Alyr
Estel
icke
Metaflora
Missy
Rabyn
Sirgon
Vivi (Raziel)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388268 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszönöm mindenkinek, aki volt ma raktárat pakolni, hogy jött.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388264 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Összeszedem magam és jövök. Többit élőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388262 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Két okból közöltem, hogy jó:

1. Mer' jó.

2. Hogy jöjjenek az emberek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388245 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: sok kéz kupit győz! :)


Lelkes babarúúúúúg.. ;) ..dosás vezénylete alatt. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388241 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Az jó! (Köszi az FB-t!) Viszont aki du. 2-3 után tudna jönni, az inkább ne jöjjön, mert addigra végzünk. No, meg tovább én sem tudok maradni.
(Alyr szerintem a februári kííííválóóóójjjan sikerült pakolászásokra gondolt, amik rendre kakaó partikba fulladtak, még mielőtt pakolni tudtunk volna. :D )

Meta, icke: semmi gond, ha nem vagytok markosak(pláne legények), sok kéz kupit győz! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388239 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Rabyn meg én is felnyomtuk FB üzifalra is, úgyhogy tolmácsolok onnét, mert úgy tűnik e-mailt nem írtak (még):
ott Esgal írta, hogy délután tud menni, és hogy ő "lány, de 65 kilós shaolin" :) És Dru is ígérte, hogy megy a lánykával, bár "csak együtt haladják meg az 50 kilót". :D
Alyr meg többször közölte, h. raktárat pakolni jó, nem tudom, hogy ez azt jelenti, h. jön, vagy szakdogát ír és csak lelkesíteni próbált. :)

(Én a holnapot még biztos a gyógyulásra szánom, sorry :-/ meg van elég itthon végzendő emtétés dolgom, azokkal igyekszem haladni közben)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388238 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Üdvözletem!

Ha addigra meggyógyulok, talán én tudok menni "markos" (höhö) férfiembernek... Jelenleg a táskámat is nehezen emelem meg, de ezen ma éjszaka megpróbálok alvással változtatni :]= (Ugyanakkor ez eddig nem működött, szóval sajna kétesélyes a dolog :/= )

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388237 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én továbbra is tervezek menni, de nem tudom, meddig tudok maradni, számoljatok félnek :) meg hát én se vagyok markos legény kategória :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388235 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszi fiúk, értékelem a szándékot is!
Azért még kellene nekem legalább egy markos legény és egy leány. Eddig jön: Rabyn, Náda, Missy, Estel.
Szóval szeretném, ha még minimum 2 ember jelentkezne!
Nos? Ki lesz az a becsületes? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388231 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is csak azt tudom mondani, amit már lentebb említettem, hogy nagyon szívesen mentem volna, de ezen a hétvégén FMDN (Fejér megyei Diáknapok) lesz Dunaújvárosban, és verseny és...nem megy. :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388230 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szombaton egyetem van, pedig szándékomban állt menni :(

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja - 13 éve 11 hónapja #388223 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Drágáim! Ennyire nem kellene nyüzsögni!

Eddig raktárpakolásra jön 3 leány (50-55 kg/ fő), meg én nagy pocakkal. Ne keljen már egyesével végig hívni mind a cirka 50-100 embert, aki szokta használni a raktárban lévő holmikat!!! :x

Tudom, hogy tavasz van, de tessék már magatokat aktivizálni ne csak akkor, mikor buli van, hanem most is!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 13 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388215 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ott leszek! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388201 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tudtam hogy van valami tizedikén:))
Jövök!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388198 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kedves Szorgos Népek!

Április 10-én tartjuk meg a Hatalmas Raktárpakolást! (Gyülekező 9:45-től a Főnix előtt.) Aki tud jönni, az jelentkezzen gyorsan, erősen! Minimum két férfiemberre továbbra is szükség van, de ez esetben a több az jobb! :)

Köszi!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387933 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Hogy ne zavarjam meg az egri kirándulást, döntsétek el, melyik nap a jobb nektek pakolásra: április 10. vagy április 17?
5-7 fő elég lenne a pakoláshoz - több lehet :) -, és örülnék neki, ha legalább 2 markos férfi is tudna jönni.

(Gyorsgyors válaszokat kérnék, hogy tudjam, kikre lehet számítani!)

Köszi!


Én még nem tudom mi lesz ezeken a napokon, de ha tudok ott leszek.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387871 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
nem ígérek semmit, de lehet hogy bekukk :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387859 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Metaflora írta: Továbbra sem tervezek ilyen messzire előre, de ha nem lesz más dolgom (egyelőre nincs, de pl. az esetleges egri tali az ez a kategória), akkor jövök :)



Csatlakozom, még picit messze van, de ha tudok( most úgy néz ki igen), akkor mindenképp jövök.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387858 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Továbbra sem tervezek ilyen messzire előre, de ha nem lesz más dolgom (egyelőre nincs, de pl. az esetleges egri tali az ez a kategória), akkor jövök :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387853 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nekem mindegy melyik nap. Csápolok pakolásra :mrgreen:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387848 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorw, én továbbra is maradnék a 17-e mellett, mivel a találkozásokban már írtam, hogy a 10-e nem jó. Az előbbi nap esetében megyek. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387843 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hogy ne zavarjam meg az egri kirándulást, döntsétek el, melyik nap a jobb nektek pakolásra: április 10. vagy április 17?
5-7 fő elég lenne a pakoláshoz - több lehet :) -, és örülnék neki, ha legalább 2 markos férfi is tudna jönni.

(Gyorsgyors válaszokat kérnék, hogy tudjam, kikre lehet számítani!)

Köszi!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387837 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
én jövök

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387834 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jó hír: a Főnix újra tárt kapukkal vár bennünket! Aki menni szeretne, elér itt priviben, vagy:
dorwinion kukac citromail pont hu
dorwinion74 kukac gmail pont com
20399 nullanulla hatvan

A másik szuper jó hír: április 10-én raktárt kellene pakolni. :mrgreen: Terv szerint nyitástól végzésig kell kipakolni, selejtezni, visszapakolni.

Kik lesznek a bátor jelentkezők?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.580 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére