HNE

Több
17 éve 5 hónapja #303075 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: HNE

Leguanember írta: Angwen, amit olvastál az életrajzból, annak az egyik része kitűnő lenne a manifesztumba. A továbbgondolásról, a fehéren maradt részek kitöltéséről szóló részlet.


Közöstudat rúlz: ugyanerre gondoltam :)
"...ami kimaradt, azt más kezek töltsék ki festékkel, ecsettel, drámával..." vagy vmi ilyesmi :) (meg még hosszabban)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #303074 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: HNE
Nagyon élveztem az eszmecserét, a felolvasásokat, a felszabadult kikapcsolódást:-) Az a feltevés erősödött meg bennem, hogy Tolkien kapcsán mindenről lehet beszélni, olyan problémákról, amelyek korántsem csak a könyvszereplőket foglalkoztatják.
Teológia, irodalomtörténet, műértelmezés kérdései, narrációk, történelem, kultúrtörténet, nyelvészet, ... miről is volt még szó?

Legyünk a szekrényben, az alján. Az esélytelen, hogy mindenki lásson mindenkit, legalább kényelmesebben legyünk!

Felagund, ickét ugyan eltanácsoltam ettől, én mégis bocsánatot kérek: Bocsánat! :oops:

Jól éreztem magam, és olvasni fogok még Meséket!

Angwen, amit olvastál az életrajzból, annak az egyik része kitűnő lenne a manifesztumba. A továbbgondolásról, a fehéren maradt részek kitöltéséről szóló részlet.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303070 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Más: mi legyen a helyszínnel? Amíg nem találunk jobbat, én maradnék a Siriusnál, bizonyos hiányosságai ellenére sok szempontból megfelelő. De azért várom a jobb ötleteket!

Nekem tetszett a Sirius, de az a tyúklétra (meg a kötelek) eléggé sokkoló volt az én tériszonyomnak. Szóval bárhol, csak ne ott fent legyünk. :csizmáskandúrszemek:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303066 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: HNE
Nagyon köszönöm az előadást, számomra rengeteg új információt adott! :itscool: :hello:
A hely szerintem jó, csak ne ott fenn legyünk. :)

Hol is volt a toll? Kinn? :lol: :D

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303062 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE
Na, hát akkor ezennel ünnepélyesen elkönyvelem sikeresnek az első HNE gyűlést. Én rendkívül élveztem a vitát, és díjazom, hogy nem dobtatok ki a rácsozott ablakon még a Duna-dános viccemért sem. :) Ha valaki esetleg szeretné itt a fórumon folytatni a megkezdett beszélgetés valamelyik szálát, tegye bátran! A következő alkalmat ugyebár nov. 18-ra hirdetjük, icke témavezetésével, továbbra is az Elveszett Mesék első részéből. Szeretettel várom a tegnapi gárdát is meg az újakat is! :)

Más: mi legyen a helyszínnel? Amíg nem találunk jobbat, én maradnék a Siriusnál, bizonyos hiányosságai ellenére sok szempontból megfelelő. De azért várom a jobb ötleteket!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303022 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE
Elvileg negyed 2-re ér be a buszom, és onnan csak pár megálló a Kálvin tér, úgyhogy a fél 2-es találkozóra simán ott vagyok. A telefonszámom a régi, én Ankalimonét ismerem (hacsak LEP óta nem változott). Viszem a könyveket mindkét nyelven. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302997 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: HNE
Üdvözletem!

Nem tudom, foglalt-e valaki asztalt, de mondja le, ha tudja; egyrészt fejenként egy kancsó teába kerül, másrészt én hamarabb ott leszek, lefoglalok egy szemre elég nagy asztalt. Ha valaki szól, hányan leszünk, akkor pontosabb leszek :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302870 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: HNE

Sil írta:

Angwen írta: Ha van rá igény (amennyiben akad olyan elvetemült, aki nem ismeri a Sirius tartózkodási helyét), meghirdetek egy fél kettes találkozót a Kálvin metróaluljáróban.

Van :oops: , és köszi. :D


Szintén jelezném az igényemet a fél kettes találkozóra.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302869 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Ha van rá igény (amennyiben akad olyan elvetemült, aki nem ismeri a Sirius tartózkodási helyét), meghirdetek egy fél kettes találkozót a Kálvin metróaluljáróban.

Van :oops: , és köszi. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302863 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE
Örömmel jelentem, hogy megvan a "beugró előadónk": Ankalimon elvállalta a témát (háromszoros hurrá! :) ). Sil kérésére a találkozót előrehoztuk 2 órára. Ha van rá igény (amennyiben akad olyan elvetemült, aki nem ismeri a Sirius tartózkodási helyét), meghirdetek egy fél kettes találkozót a Kálvin metróaluljáróban.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302754 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE
Üdv mindenkinek!

Nos, terveim szerint meg lesz tartva a 21-ei HNE-gyűlés. Amennyiben ellenvetés nincs, meghirdetek egy 3 óra Siriust. Aki tudja vagy tudni véli, hogy jönne, az jó lenne, ha jelezné nekem saccperkábé, csak hogy tudjam, nagyjából hány főre foglaljak asztalt. (Ha valaki kedvet érez az asztalfoglaláshoz, megteszi, és szól nekem, az kap egy csokit! :) )

A gond a következő: Aeglos bokros egyetemi teendői miatt sajnos kénytelen volt visszamondani a témavezetői szerepkört. Ha valaki úgy érzi, el tudná vállalni az Elveszett Mesék I-t így az utolsó pillanatban, vagy vállalt/vállalna egy másik témát, amit úgy érzi, előre tudna hozni, sürgősen jelezze nekem!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302750 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE
Csatlakozok, mi van 21-ével? Mikor lesz, hol lesz, hogy készüljek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #302749 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: HNE
Üdvözletem!

Csak két kérdés.
1. Lesz végül 21-én banzáj?
2. Ha igen, lehet már tudni valamit a "hol-mikor-mennyiért" kérdéskörről?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301837 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: HNE
Én nem szereveznék, viszont ha kellek, összehozok egy tudományos igényű valamit. Akinek kellek, írjon privit!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301803 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: HNE

Felagund írta:

Gandalf írta: Felagund:

Köszönjük a felajánlást, egész hétvégés program kell, tehát kapsz egy termet, berendezed és programokat csinálsz benne. Ezért nem egyének, hanem csapatok jelentkezését várják a szervezők.

Szedj össze pár embert és beszéljetek a sindarinról, tengwarokról, HoME-ról! :wink:
Nem igazi pályázat ez, mivel gondolom, azért a 6 teremre túljelentkezés nem lesz, inkább csak jelentkezés.

:)


Már elnézést, de aki érdemben sindarinról tud beszélni, az Amani, Ninniach (akik aligha jönnek el), Cerebrum (akiről momentán semmit nem tudok) valamint én vagyok.
Most akkor mi van???


Például: Megkeresed emilben, priviben, telefonon az általad említett embereket, felpakoltok szótárakkal, jegyzetekkel, miegymással, eljöttök Tatára, kaptok egy termet, és beszélgettek egy jót, mint ahogy topikban nem lehet. Ha vki befordul a terembe, ha kérdése van, válaszoltok rá, ha nem, hadd hallgassa az eszmecserét. Egy napra is lehet jönni. Mit szólsz?
Három emil, meg egy rövid leírás nekem, ha irtózol a pályázat szótól.

Emlékszel...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301778 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: HNE

Leguanember írta: Elsősorban 2-5 fős csoportok jelentkezését várjuk, de egyéni pályázat is beküldhető, ha a program olyan jellegű.

pályázat = ki, mit, mikor szeretne/hajlandó csinálni (és azért emilben, hogy Ádámnak ne kelljen végignézni egy hétre visszamenően az összes topikot)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301764 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

Gandalf írta: Felagund:

Köszönjük a felajánlást, egész hétvégés program kell, tehát kapsz egy termet, berendezed és programokat csinálsz benne. Ezért nem egyének, hanem csapatok jelentkezését várják a szervezők.

Szedj össze pár embert és beszéljetek a sindarinról, tengwarokról, HoME-ról! :wink:
Nem igazi pályázat ez, mivel gondolom, azért a 6 teremre túljelentkezés nem lesz, inkább csak jelentkezés.

:)


Már elnézést, de aki érdemben sindarinról tud beszélni, az Amani, Ninniach (akik aligha jönnek el), Cerebrum (akiről momentán semmit nem tudok) valamint én vagyok.
Most akkor mi van???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301763 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE
Felagund:

Köszönjük a felajánlást, egész hétvégés program kell, tehát kapsz egy termet, berendezed és programokat csinálsz benne. Ezért nem egyének, hanem csapatok jelentkezését várják a szervezők.

Szedj össze pár embert és beszéljetek a sindarinról, tengwarokról, HoME-ról! :wink:
Nem igazi pályázat ez, mivel gondolom, azért a 6 teremre túljelentkezés nem lesz, inkább csak jelentkezés.

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301760 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

Rayan írta: "Pályázat??? Így elkapott a bürokrácia gépszíja???"

Nem, mostantól minden munka pályáztatva lesz (a LEP-et kivéve), hogy eddig a háttérben dolgozók is megpróbálkozhassanak az aktív szerepvállalással. De ha ott lettél volna szombaton, most nem kérdezel ilyen hülyeséget :tongue:


Már ne haragudj, de ez nem hülyeség...
Határozott meggyőződésem, hogy a bürokrácia megöli a normális emberi kapcsolatokat és ezt erőltetni az MTT-n belül, nagyfokú hülyeségre (használjuk ezt a szép szót, ha már elkezdted) vall...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301757 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: HNE
"Pályázat??? Így elkapott a bürokrácia gépszíja???"

Nem, mostantól minden munka pályáztatva lesz (a LEP-et kivéve), hogy eddig a háttérben dolgozók is megpróbálkozhassanak az aktív szerepvállalással. De ha ott lettél volna szombaton, most nem kérdezel ilyen hülyeséget :tongue:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301755 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE
Vaszary? Bakker, mennyit versenyeztem ott még anno... :D

Ádám, az ég áldjon meg! Pályázat??? Így elkapott a bürokrácia gépszíja???
Talán adnánk le, hogy mit tudunk nyújtani, nemde?

Én a magam részéről vállalok sindarin nyelv, valamint univerzális tengwar oktatást.

Nem lenne jó ötlet a HoME-s cuccot átcsúsztaatni oda?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301682 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: HNE
Pályázat a Középfölde Fesztivál egyedi programjainak szervezésére
Tata, 2006. október 27—29.
Itt a várva várt alkalom a tolkieni ismeretterjesztés újraélesztésére, valamint a Professzor mitológiájában kevésbé járatos, de Középfölde-lelkületű jelmezesek álmainak valóra váltására egy szórakoztató és emlékezetes hétvége keretében a tatai Öreg-tó partján.

A szervezők pályázatot hirdetnek a J. R. R. Tolkien műveit és világát szeretők rajongói találkozójának programjaira.
A rendezvényen a különböző termekben egymástól független programok várják a résztvevőket.

Pályázni előadásokkal vagy előadássorozatokkal ismeretterjesztő, elemző, nyelvészeti, esetleg irodalomtudományi témákban; kreatív és kézműves foglalkozásokkal; művészeti (vers, próza, ének, hangszeres zene, tánc, dráma) oktatással, illetve bemutatókkal; harcművészeti-harctechnikai kurzusokkal; csapat-, szerep- és társasjátékokkal, valamint a célközönség érdeklődésére számot tartó, Középföldéhez köthető programokkal (tünde teaház, hobbit-fürdő, ork kocsma stb.) lehet a hat tanterem bármelyikére.
A nyertes pályázók adott idősáv(ok)ban önállóan szervezik a terem programját, anyag- és eszközigényüket a rendezvény költségvetéséből biztosítjuk.

Elsősorban 2-5 fős csoportok jelentkezését várjuk, de egyéni pályázat is beküldhető, ha a program olyan jellegű.

A pályázatokat a leguanember@tolkien.hu drótpostacímre várjuk 2006. szeptember 29-én éjfélig.
A pályázat tartalmazza:
- a pályázó(k) nevét
- a program típusát (ismeretterjesztő, kreatív, stb.) és szabatos leírását
- a lebonyolításhoz szükséges szervezői létszámot
- a program eszköz- és anyagigényét
- a program időtartamát és az alkalmak számát (pl. nyelvészeti előadás 3X45 perc naponta)

Várjuk továbbá dalnokok, zenészek és táncosok, mesemondók és versszavalók, csepűrágók, nádihegedűsök jelentkezését is a tornateremben rendezendő művészeti kavalkádra.
Ezenkívül jelezzenek azok, akik önzetlen munkájukkal részt vennének az ispotály és az őrszolgálat működtetésében.

A szervezők

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #301647 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: HNE
Középfölde Fesztivál - Mereth Ennorath

A Magyar Tolkien Társaság ( www.tolkien.hu ) hétvégi nagy találkozót szervez a J. R. R. Tolkien műveit és világát szeretők számára. Itt a várva várt alkalom a tolkieni ismeretterjesztés újraélesztésére, valamint a Professzor mitológiájában kevésbé járatos, de Középfölde-lelkületű jelmezesek álmainak valóra váltására egy szórakoztató és emlékezetes hétvége keretében az Öreg-tó partján.

A kétnapos találkozó 2006. október 27—29-én (péntek estétől vasárnap délutánig) Tatán, a Vaszary János Általános Iskolában (cím: 2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) kerül megrendezésre. A teljes rendezvény, így az éjszakai pihenés (szivacson hálózsákkal) és egyúttal minden program az iskola tantermeiben zajlik majd.

Az egyes termekben párhuzamosan, folyamatosan különböző programok lesznek, melyek szervezésére pályázat kerül kiírásra.

A rendezvény szervezői:
Leguanember, Morgana, Remzymama és Brandir

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301530 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: HNE
Elkezdtem végignézni a köteteket. Szerintem egy ember egy alkalomra nem tud rendesen felkészülni egy teljes HoME kötetből, vagy ha mégis, a rendelkezésre álló idő alatt nem tud rendesen beszámolni. Kisebb adagokat kellene kijelölni - szerintem...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300677 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: A Lost Road személyes kedvencem. Ha valaha nekiesünk kisebb írások fordításának (valami olyan formában gondoltam, ahogy Felagund tette az Athrabeth-szel), remélem, kiemelt helyen fog szerepelni.


Meg még az enyém is, bár inkább a The Etymologies rész miatt :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300658 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: HNE
A Lost Road-ot én is szeretem...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #300652 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Ankalimon írta: A 3. kapcsán egyébként valami fordítási próbakontesztet is lehetne tartani - idétlen angolszász versformák rulz...


Erre én is gondoltam. Annak idején, még boldogult ifjúkoromban, egyszer nekiveselkedtem a Lay of Leithiannak, és ha jól emléxem, el is jutottam az első ének végéig. Az alliteratívval még nem próbálkoztam, igazából a magyartól eléggé idegen versforma, és eddig egyedül Mautól láttam, hogy sikeresen megbirkózott volna vele. Van rá érdeklődés? Ha igen, nem árt már most nekilátni csiszolni a rímeket és a ritmust a párbajra! :)

(Csak hogy az is értse, aki eddig köszönőviszonyba sem került a HoME kötetekkel: a 3. kötet, a Lays of Beleriand Tolkien elbeszéléseinek verses változatait foglalja magában.)

Ankalimon: ha ennyire rugalmas vagy, akkor, amennyiben nincs ellenedre, a későbbi felajánlásoktól tenném függővé, hogy melyiket csináld te. (Vagyis rádsóznám a maradékot! :twisted: ) Annyi kikötéssel, hogy bárkinek is jusson az V. kötet (amennyiben az nem én vagyok; de ha addig nem érkezik más jelentkező, szívesen megcsinálom a Layst is), az becsülje meg magát. A Lost Road személyes kedvencem. Ha valaha nekiesünk kisebb írások fordításának (valami olyan formában gondoltam, ahogy Felagund tette az Athrabeth-szel), remélem, kiemelt helyen fog szerepelni.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300625 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: HNE
A 3. és a 6-9-es kötet kivételével bármelyik másik HoME cucc interpretációját vállalom (ezek is jók, csak nekem nem fekszenek olyan nagyon). Angwen, döntsd el melyiket csináljam.

A 3. kapcsán egyébként valami fordítási próbakontesztet is lehetne tartani - idétlen angolszász versformák rulz...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300617 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Brisa írta: Nem-e lehetne írásos vetülete az egyes alkalmaknak a TolkienHU számára? Sokan szeretnének ismeretterjesztő írásokat olvasni, és azok is jól járnának, akik esetleg hiányoznának egy-egy alkalomról.


Én jó ötletnek tartom: egy ilyen tevékenység jól beleillene a csoport feladatai közé. Ha minden a terveim szerint alakul, akadni fog, aki elvállalja. :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #300599 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: HNE

Felagund írta:

Angwen írta:
Felagund: Azért nem fog két napig tartani! :D Az LT/1-emet ünnepélyesen felajánlom a szent cél érdekében, valamikor zsákmányold el tőlem.


Awww... Az igazán jó dolgok pedig a 2-ben vannak :(


Elvállaltam az elsőt, így Felagund mesélheti nekünk nagy kedvencét: Gondolin ostromát... :mrgreen:

Brisa: lesz! de inkább gyertek el személyesen minél többen... :wink:

[size=9:ag6bn0hn]huh ez az utolsó háromszámjegyű hozzászólásom[/size] :o h:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.547 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére