HNE

Több
17 éve 4 hónapja #306445 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: HNE

dorwinion írta: Hol lakik ez az ember?! :twisted:

Egy nolda nem intézheti el ezt másképp? valami "bűbájjal"? Vagy valaki nem csavarhatná el a fejét? Leitatni?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306441 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE
Boltba is került már, vagy csak előre megrendelhető? A kiadó honlapján ugyanis még nincsen a frissen megjelent könyvek között...

[size=9:1aqhfd0s](Igen, Hírlevelet javítok, tessék segíteni nekem friss infókkal! :wink: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306437 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: HNE
Bizony, vmelyik nap néztem is, hogy már megjelent. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306421 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE
Nézzétek csak, mit találtam... :D :hello:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=187593

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306420 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: HNE

Felagund írta:

Angwen írta: Na, mesélj, mit rendezzünk még át, hogy ne kelljen lemondanunk rólad? :)


Dr. Kiss János adjunktus arcberenezését, hátha a kórházi kezelés alatt nem szottyan kedve vizsgáztatni :twisted:


Hol lakik ez az ember?! :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306369 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Na, mesélj, mit rendezzünk még át, hogy ne kelljen lemondanunk rólad? :)


Dr. Kiss János adjunktus arcberenezését, hátha a kórházi kezelés alatt nem szottyan kedve vizsgáztatni :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306283 Írta: mioni
mioni válaszolt a következő témában: HNE
esetleg kérjük kölcsön Hermionétól az Időnyerőjét? :D

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306273 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE
Na, mesélj, mit rendezzünk még át, hogy ne kelljen lemondanunk rólad? :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306247 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta:
Természetesen sajnálom, de ez a dolgot még nem dönti el. Nyilván azért van két témavezetőnk, mert a második kötet ki fogja tenni két szeánsz témáját. ;) Amennyiben januárra megmondod előre, mikor vizsgázol, igyexünk alkalmazkodni--igaz? :)


Ez tényleg nagyon kedves, de a januárom kb hasonlóan gázos lesz... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306230 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta:

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Angwen írta: ...Addig is meghirdetem a következő alkalmat december 16-ra, még nem tudni, hová, 2 órától, Az Elveszett Mesék Könyve II. témakörben...


Na, ebben az esetben sajnos egyszerűen eldőlt a dolog, mert 90%, hogy nem hogy előadni, ottlenni sem tudok... (18 és 21-én vizsga... :( )


Természetesen sajnálom, de ez a dolgot még nem dönti el. Nyilván azért van két témavezetőnk, mert a második kötet ki fogja tenni két szeánsz témáját. ;) Amennyiben januárra megmondod előre, mikor vizsgázol, igyexünk alkalmazkodni--igaz? :)



Továbbra is fenntartom, hogy Gondolint meghagyom neked (bár nem annyira szívesen, de ha már ragaszkodsz hozzá), de akkor azt átugorva még beszélni fogok valamiről, hogy ne négy táma maradjon neked.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306073 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Angwen írta: ...Addig is meghirdetem a következő alkalmat december 16-ra, még nem tudni, hová, 2 órától, Az Elveszett Mesék Könyve II. témakörben...


Na, ebben az esetben sajnos egyszerűen eldőlt a dolog, mert 90%, hogy nem hogy előadni, ottlenni sem tudok... (18 és 21-én vizsga... :( )


Természetesen sajnálom, de ez a dolgot még nem dönti el. Nyilván azért van két témavezetőnk, mert a második kötet ki fogja tenni két szeánsz témáját. ;) Amennyiben januárra megmondod előre, mikor vizsgázol, igyexünk alkalmazkodni--igaz? :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305876 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE

Kincső (Thilanna) írta:

Angwen írta: ...Addig is meghirdetem a következő alkalmat december 16-ra, még nem tudni, hová, 2 órától, Az Elveszett Mesék Könyve II. témakörben...


Na, ebben az esetben sajnos egyszerűen eldőlt a dolog, mert 90%, hogy nem hogy előadni, ottlenni sem tudok... (18 és 21-én vizsga... :( )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305838 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE
Kincses: Igen.

Felagund: Ajánlatom:

Első két sztori az enyém, a második kettő a tied, a többi kettő amúgyis inkább jegyzet azon még gondolkodom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305836 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: ...Addig is meghirdetem a következő alkalmat december 16-ra, még nem tudni, hová, 2 órától, Az Elveszett Mesék Könyve II. témakörben...


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305835 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: HNE
Mikor lesz a következő?

[size=9:2kqflv7o] *veriafejétafalbahogynemvoltott*[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305709 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta: Oks. A Gondolin ostroma lehetne az enyém? Minden mást hajlandó vagyok átadni..

:léccilécci:


Emlékeim szerint az a kötet második felében van, úgyhogy minden további nélkül.

Majd még megnézem, ha végre megkapom a kötetet amit Gandalf megígért hétfőre csak elfelejtett ideadni.

A Gondolin bukása a 3. fejezet a 6-ból.

:oops: Bocsánat, cipeltem magammal egész nap hétfőn, ott volt a táskámban, de eszembe se jutott kivenni onnan és a kezedbe nyomni. Akkor még pár napig cipelem, de szólj rám, hátha megint elfelejtem, hogy nálam van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305707 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: HNE
A 3. fejezet a könyvben a The Fall of Gondolin. Ebben van az?

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305706 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE

Felagund írta: Oks. A Gondolin ostroma lehetne az enyém? Minden mást hajlandó vagyok átadni..

:léccilécci:


Emlékeim szerint az a kötet második felében van, úgyhogy minden további nélkül.

Majd még megnézem, ha végre megkapom a kötetet amit Gandalf megígért hétfőre csak elfelejtett ideadni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305662 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE
Oks. A Gondolin ostroma lehetne az enyém? Minden mást hajlandó vagyok átadni..

:léccilécci:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305607 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta: Öröm látni, hogy reményeim beigazolódtak, és van igény a rendezvényre.

Nagyon örülök, hogy ilyen sokan voltunk, meg hogy végre én is ott lehettem - ha nem is végig - és nem jött közbe az örökös mumusom, a suli :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305590 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: HNE
Üdvözletem!

Kötetenként egy elóadóval indultunk, csak kiderült, hogy nem feltétlenül fér bele egy kötet egy alkalomba. Ha javasolhatok valamit tapasztalatból, mint előadó: szerintem tényleg osztozzatok, mert az első kötet második kétharmadát én is csak úgy voltam képes leadni egy alkalom alatt, hogy nagyon kis teret hagytam a részben vagy egészében irreleváns kommunikációnak (értsd: gyakorlatilag ostorral hajtottam végig rajta a társaságot :D ).

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305588 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE

Felagund írta: Hmmm...

A Lost Tales II nem az enyém volt??? :hein:


Kötetenként kettő előadó van, tudtommal.

De felőlem viheted ha akarod, vagy meg is osztozhatunk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305480 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: HNE
Hmmm...

A Lost Tales II nem az enyém volt??? :hein:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305405 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE
Köszönöm mindenkinek a jelenlétet, ickének meg külön a felkészülést! :)

Öröm látni, hogy reményeim beigazolódtak, és van igény a rendezvényre. Viszont a Sirius tényleg kezd problémás lenni. Nem ártana kísérletet tenni más helyekkel is. Várom az ötleteket itt, a fórumon!

Addig is meghirdetem a következő alkalmat december 16-ra, még nem tudni, hová, 2 órától, Az Elveszett Mesék Könyve II. témakörben, Alyr témavezetésével.

Ja, és szintén várom a javaslatokat a "rendezvény"/klubbdélután hangzatos ámde nem elrettentő, rendkívül frappáns és kifejező nevére! :)

A koordinátor :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305389 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: HNE
Megdöbbentem belépve, biztosan látszott rajtam.
22-en voltunk legtöbben, azt hiszem.
Hihetetlen.

icke, köszönjük a felkészülést és a vezérfonalat!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305371 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: HNE
Köszönjük Ickének! (És múltkor elfelejtettem mondani, hogy Ankalimonnak is ezer hála, amiért megtartotta az elsőt!) :bounce: :hello: :dance:
Mindkettő nagyon szupi volt!

Dec. 16-án találkozunk! (Legalábbis nagyon remélem).

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305331 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE
Jó volt ez a mai délután, habár csak késve tudtam megérkezni. (továbbra is "szeretem" a MÁVot a hétvégi menetrendér)

Akinek ígértem HoME-t az jelentkezzék priviben, mailben vagy msnen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305317 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: HNE
Mi lesz a témája? Csak mert erősen gondolkodom, hogy felöltözöm és odamegyek. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305315 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: HNE

Alyr Arkhon írta: Úgy tűnik, hogy én is késni fogok (hála a menetrendnek), kb fél4re érek oda. Van még értelme akkorra odamennem, vagy maradjak itthon?


Szerintem simán. Múltkor is fél6-6ig voltunk kábé. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305314 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: HNE
Úgy tűnik, hogy én is késni fogok (hála a menetrendnek), kb fél4re érek oda. Van még értelme akkorra odamennem, vagy maradjak itthon?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.578 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére