HNE

Több
16 éve 11 hónapja #322636 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE
Mit szólnátok egy szabadtéri HNE-hez? Az az igazság, hogy semmi kevem 4 fal között penészedni, ha ilyen szép idő lesz. Javaslom, menjünk ki a Margitszigetre, eső esetén legfeljebb behúzódunk valahova vagy gyorsan felrohanunk a "Gandalf-rezidenciára"!

A 16 órás kezdés szerintem rendben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #322617 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: HNE
Üdvözletem!

Szóval, helyszín-időpontjavaslatok? Talán célszerű figyelembe venni, hogy másnap reggel páran Várgesztesre utaznak, szóval annyira nem kéne később kezdődnie. (Leginkább az előadón múlik, de én legkésőbb négyre szavazok.)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #322008 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: HNE
Én továbbra is tartom az ajánlatomat a helyszínre, csak szóljatok elöre egy pakolásnyi idövel...
1-es villamossal 103-as busszal és kék metróval jól megközelíthetö: Bp 1089 Villám u. 17. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321999 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE
Aham, 28-án kicsit később a megszokottnál, én adok elő Earliest Annals of Valinor and Beleriand - témában. :wink:

Helyszín, pontosabb időponty?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321987 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: HNE

Oisin írta: Sziasztok,

Egy fontos kérdés, ami fölött valahogy elsiklottunk: KI FOG ELŐADNI ÉS MIT?

Üdv, Oisin

Ha jól tudom, Gandalf és azt a részt, amit bevállalt a Shaping of Middle-Earthből, asszem. De lehet, hogy elavultak az információim, nem voltam ott legutóbb.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #321985 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: HNE
Sziasztok,

Egy fontos kérdés, ami fölött valahogy elsiklottunk: KI FOG ELŐADNI ÉS MIT?

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320586 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: HNE

Gandalf írta: Szóval szavazok: HNE 28-án du. kicsit később.


Én is, nagyszerű időpont! :P

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320580 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE
Gandalf: támogatom, én is így számoltam. És akkor legalább ott is tudok lenni. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320570 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE
Na jó, az a bizonyos, sokunkat érintő program ápr. 28-án 11-től lesz, du.-ra talán még befér egy HNE, ha később, mondjuk 3-kor kezdjük. És akkor legyebn ápr. 14-15-i hétvégén tábori vezetőképzés, 21. munkanap, 29-től Tavaszi Tali, és hónap elején még van egy Húsvét is. Ki tud követni? :P (Mindegyik hétvégém be lett táblázva jó előre, hurrá.)

Szóval szavazok: HNE 28-án du. kicsit később.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320529 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE

Gandalf írta: 28-án egyéb programja lesz sokunknak ( :P ), utána meg Tavaszi Tali. Nem tudom, ápr. 21 munkanapsága hány embert érint (engem speciel nem :wink: ). De egye fene, ha másképpen nem megy, megpróbálok már ápr. 14-re rendesen felkészülni...


Melián, Dorw nevében nem nyilatkozom, de énnekem nem jó. De ha csak miattam, akkor nyugodtan, ha sokaknak jó :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320524 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: HNE
28-án egyéb programja lesz sokunknak ( :P ), utána meg Tavaszi Tali. Nem tudom, ápr. 21 munkanapsága hány embert érint (engem speciel nem :wink: ). De egye fene, ha másképpen nem megy, megpróbálok már ápr. 14-re rendesen felkészülni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320505 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: HNE
Newra: 21-e munkanap, mint már elhangzott... :roll:

Bár felmerül a kérdés, hogy ez jelent-e gondot bárkinek? :D Bár úgy látom, Tünde, Dorw és Melian vmi mást terveznek aznapra :P (vagy rosszul következtetek a lentiekből?)

Egyébként ha szép idő lesz, esetleg felmerül a szabadtér is...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320498 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: HNE
Azért tettem fel a kérdést, hogy mikorra várjalak benneteket. :)
Most beszéltem a bátyámmal és valószínűleg a 28-a nem jó neki. Bár ez nem 100%, változhat még. Meg amúgy is másnap Tavaszi Találkozó, gondolom arra többen mentek, nem? A 21-e viszont eddig még szabad. Vagy akár tarthatjuk május első hetében is, ha az többeknek jó.

Nekem mind1, a lényeg, hogy időben szóljatok! :P

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #320410 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: HNE
Én teremészetesen felajánlom a lakásom nagyszobáját erre a célokra. Csak tudjak előre a diszes kopániáról, és ne ti keltsetek---- :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #320350 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #320323 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: HNE
Üdvözletem!

Meg esetleg Newra bátyját is meg kéne kérdezni, hogy ugyan, mehetünk-e oda egyáltalán, vagy nézzünk más helyszínt... :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320322 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE

Angwen írta:

icke írta: Kooordináátoooooor! :)

Tudod, türelem, tornaterem! ;) Előbb megvárom, mik a vélemények, hogy aztán legyen mit összegezni! :)

Meg aztán Gandalfot is meg kéne várni, hogy egyáltalán mikor ér rá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320320 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: HNE

icke írta: Kooordináátoooooor! :)

Tudod, türelem, tornaterem! ;) Előbb megvárom, mik a vélemények, hogy aztán legyen mit összegezni! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320262 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE
Sőt, ha mázlim van, 28-án már tudok vinni mutatóba Children of Húrint is, elvileg azon a héten érkezik meg...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320261 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: HNE

Remzymama/Tünde írta:

Melyanna írta: Nekem ugyanazok miatt nem jó, amik miatt Silnek, ámbár a 21. nálam szabad (így járnak a munkanélküli bölcsészek 8O)

tenálad nem szabad a 21e :twisted:


Bezony!!! :twisted: :twisted: :wink:

És nagyon pompásan hangzik az a 28. Részemről támogatva!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320260 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: HNE
Üdvözletem!

Kincső/Thilanna írta: De az a 28-a délután nem hangzik olyan rosszul...

Tényleg nem.
Kooordináátoooooor! :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320244 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: HNE

Newra írta:

Sil írta: A következő alkalom mikor lesz?


Én is kíváncsi lennék rá! Gondolom húsvét kilőve. Mit szólnátok április 14-éhez? Vagy már eldöntöttétek?


Te előbb nézzél hobbit-topicot :P (Amúgy nem, egyáltalán nem beszéltünk a következő időpontról most.)
De az a 28-a délután nem hangzik olyan rosszul...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320241 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: HNE

Melyanna írta: Nekem ugyanazok miatt nem jó, amik miatt Silnek, ámbár a 21. nálam szabad (így járnak a munkanélküli bölcsészek 8O)

tenálad nem szabad a 21e :twisted:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #320225 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: HNE
Nekem ugyanazok miatt nem jó, amik miatt Silnek, ámbár a 21. nálam szabad (így járnak a munkanélküli bölcsészek 8O)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #320217 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE

Newra írta: Én is kíváncsi lennék rá! Gondolom húsvét kilőve. Mit szólnátok április 14-éhez? Vagy már eldöntöttétek?

A 14-e nekem sajnos nem jó, mert 13-án páran megyünk Bécsbe, Gy.U. szimfóniát nézni. Bár ha belegondolok, nekem csak 28-a lenne jó, mert akkor úgyis fent vagyok Pesten (délelőtt ugye lesz egy MTT-s vonatkozású esküvő, bár fogalmam sincs, meddig tart egy ilyen), és ezzel ki is merítem a havi max. 2db pesti utazásomat...
Április 7 húsvét miatt amúgy is kilőve, 21-e meg pl munkanap.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #320197 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: HNE

Sil írta: A következő alkalom mikor lesz?


Én is kíváncsi lennék rá! Gondolom húsvét kilőve. Mit szólnátok április 14-éhez? Vagy már eldöntöttétek?

Sajnálom, hogy ezt most ki kellett hagynom, pedig látom megint elemetekben voltatok! :D :lol:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #320164 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: HNE
A következő alkalom mikor lesz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #320159 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: HNE
Jéééé erről most naon lemaradtam!!!!Azt hittem hónap végén lesz :lol: !!!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #320117 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: HNE

Thereon írta: Kérdés: A lefordított szöveget és képeket meg lehet valahogyan szerezni gépen?


Igen, írjál emailt, és én válaszban elküldöm, csak előtte szeretném még 1x átnézni.

Üdv,
Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #319883 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: HNE
Igen, köszi a bögre-megőrzést :)

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.519 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére