MTT InfoCsoport

Több
19 éve 2 hete #250071 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Bocs a hülye kérdésért,de tulajdonképpen mit jelent MTT tagnak lenni? :oops:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #249957 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akik nem voltak megbeszélésen, írjanak beszámolót az ímélcímre arról, hogy az elvállalt dolgaikkal hogyan állnak, hogy sikerült elvégezni őket, mivel adósak még, stb. :!:
Beszámoló készülőben, majd elküldöm valamikor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #249411 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem sem jó. Nincs MSN.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #249312 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha a gépem nem fagy le (mint ahogy azt szokta volt tenni az elmúlt napokban), úgy számíthattok rám.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #249311 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Véglegesítve: holnap (szerda, 30-a) 18:00-kor MSN-es megbeszélés! Mindenkire számítok! :!: :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #249152 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A 8 túl késő, korábban kéne kezdeni! Legyen mondjuk 18 óra, oks?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #249131 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Akkor én rögtön jelezném is.... :oops: ha másnap suli van, akkor max 8-ig maradhatok netközelben, tovább nem....

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #249119 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Javaslom csoportmegbeszélésre a szerda (márc. 30.) este 8 órát.
Akinek nem jó, jelezze valahogy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #248580 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szintén.
Ja, és icke jövőhét szerdától ér rá, elvileg bármikor. Ha nem, majd kijavítasz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #248535 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Általában netközelben vagyok, így elvileg mindegyik időpont jónak tűnik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #248534 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tagtársak, jó lenne minél hamarabb egy csoportmegbeszélést tartani! Aki még nem jelezte, mikor lesz netközelben, tegye meg! Megint MSN-en tartjuk, úgy egyszerűbb és gyorsabb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #247502 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #247463 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elméletileg minden hétköznap 5 és 8 között fent vagyok, ha suli van... Egyébként meg a tesómon múlik, meg azon, hogy a tudtom nélkül ki mikor szervez nekem keresztbe... :evil: :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #247462 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem ártana beszélgetni egy kicsit a már elvállalt dolgokról, a még nem eldöntöttekről és új ötletekről.
Nos, mit szólnátok egy msn- es csoporttalihoz?
Kinek mikor jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243489 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

starry írta: Ne haragudjatok, ha rossz helyen kérdezem, de mi lenne, ha most mekezdenénk a jövő év Tolkien születésnapi Parti szervezését? Úgy értem, ha valamilyen sztárt is meg akarunk hívni, előre kell terveznünk, hogy el tudjon jönni. Elküldtem a regisztrációmat levélben az MTT-nek, mikor hívhatom meg John Howe-t? :mrgreen:

Kissé rossz helyen tetted fel, az ilyet az Aldeon - Magyar Tolkien Társaság topicba kellene, de válaszolok!
A sztárok meghívása nem azon múlik, most kezdjük-e meg a szervezést vagy sem. Pénz kérdése. S az most nincsen. Szervezni meg felesleges még, egyenlőre csak terveket várunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243484 Írta: starry
starry válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ne haragudjatok, ha rossz helyen kérdezem, de mi lenne, ha most mekezdenénk a jövő év Tolkien születésnapi Parti szervezését? Úgy értem, ha valamilyen sztárt is meg akarunk hívni, előre kell terveznünk, hogy el tudjon jönni. Elküldtem a regisztrációmat levélben az MTT-nek, mikor hívhatom meg John Howe-t? :mrgreen:

::it is but a shadow and a thought that you love::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243125 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Oks, naptárt kiegészítettem, a farsangot ide is, meg a főoldal MTT-s hírei közé is beraktam (a blogra is, de az még nem nyilvános, készülőben van).
Mindjárt Völgyzugolyon is frissítek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243107 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: tudom így külsősként ne dumáljak bele, de szvsz ha be tudnátok indítani rendesen a kalendáriumot is, az szuper lenne :idea:

Deee, dumálj csak bele. Ez egy jó ötlet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243103 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Brisa írta: Azt javaslom, használjátok a TolkienHU főoldalát is.

Terveztük! Ezért is kérdeztem rá korábban, hogy oda ki írhat híreket. Csak azoknak egy előzetes szűrésen is át kell menniük. De terveink szerint minél több helyre kirakjuk a híreket, fórumos topicokba, főoldalra, más honlapokra, s lesz egy saját hírblogunk is, ha minden igaz. Minél több helyen megtalálható az összes információ, annál könnyebben jut el a tagokhoz.


tudom így külsősként ne dumáljak bele, de szvsz ha be tudnátok indítani rendesen a kalendáriumot is, az szuper lenne :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243100 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Azt javaslom, használjátok a TolkienHU főoldalát is.

Terveztük! Ezért is kérdeztem rá korábban, hogy oda ki írhat híreket. Csak azoknak egy előzetes szűrésen is át kell menniük. De terveink szerint minél több helyre kirakjuk a híreket, fórumos topicokba, főoldalra, más honlapokra, s lesz egy saját hírblogunk is, ha minden igaz. Minél több helyen megtalálható az összes információ, annál könnyebben jut el a tagokhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243099 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Azt javaslom, használjátok a TolkienHU főoldalát is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243095 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Aham, mindenki az általa elvállalt területről csinál egy összefoglaló hírblokkot, s azt az InfoCsoportos nicken írja be az adott topicba + a Tolkien.hu fórumok hírek topicjába is!
Nem tudom, mikor lesz megint megbeszélés, még bizonytalan.
Ery: Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243034 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gondolom igen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #243033 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Feladat elvállalva. Az új nick mindenki által használható?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242797 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük az összefoglalót!A feladatot elvállaltam,Gandalfnak már megírtam priviben.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242736 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük, Gandalf!
Milyen gyakran fogunk talizni? Olyan időpontot kéne találni, ami mindenkinek jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242725 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Küldtem mindenkinek körímélt (egyesek fórumos privit is kaptak felkéréssel) a megbeszélés jegyzőkönyvével együtt, meg egy rövid beszámolót is írtam bele az elmúlt napok eredményeiről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242671 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Van már saját Nickünk is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242610 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elkészítettem a tájékoztatót a Farsang 2005-topicba a farsangról, szóljatok, ha nem lesz jó így! Majd kirakom több helyre is, ha jóváhagyták...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242536 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A mostanit is, hátha nem mindenki tudja még hogy csúszik a dolog. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.529 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére