Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
13 éve 1 hónapja #393449 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egy kicsit nehezen realizálható, de valamit taláán segít : ha x számú embert ismerek, akkor estleg meg lehet őket kérni, hogy adott időpontban legyenek lehetőleg egy helyen. És akkor le vannak fényképezve. aki meg utál fényképezkedni, azt meg nem szabad erőltetni. Én pl. hisztizni szoktam, ha anélkül fényképez valaki, hogy szólt volna. LEP- en is csapot- papot - pultot odahagyva menekültem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393437 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
szerintem egy picit egymás mellé beszéltek... természetesen ez egy nehéz feladat, de tényleg akár belépődíj elhagyásával lehetne honorálni... persze csak annak, aki minden tudatában elvállalja. ofkorsz nem lehet elvárni, hogy öt órán keresztül le se tegye a gépet, de alapvetően pl. ha van két erre felkért ember, ők nagyjából le tudják fedni a közösséget. ha elvállalják.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393432 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jóvanna, Gandalf, ennyire zavar, hogy próbállak utolérni hozzászólás-számban? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393428 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Whatever.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393421 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ugye, az elnökségi jelölős-topicokban is legalább ennyire aktívak leszünk? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393418 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn: gratula a négyhetes hozzászólásodhoz! (Ez volt a 7777.)

Rayan: Te is szoktál fényképezni, vállald el. Adott a feladat: vegyél észre mindenkit, csalogasd megfelelő helyre, készíts róla jó fotót. Mind a hatvan emberről, és főleg azokról, akik azzal tűnnek ki, hogy nem akarnak kitűnni. Merthogy erről kell észrevenned őket. Reális helyzetnek tartod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393417 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A közösség érdeke szerintem továbbra is összeegyeztethető az egyén érdekeivel. Az emberek többsége pedig továbbra sem szereti előtérbe helyezni magát, ellenben örül, ha észreveszik.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393413 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem régebben is úgy ment, hogy odamentünk a T. fotóshoz, hogy LÉégysziiiii!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393409 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
SÚ mondandóját kiegészítve: ha "csak" 60 ember van egy ilyen rendezvényen, akkor mindegyiküket külön-külön végigfotózni (megkeresni, megbeszélni, helyszínt találni, beállítani, megcsinálni a képeket), az rengeteg idő. Ha 5 percet foglalkozik egy emberrel, akkor az már 5 óra, márpedig valszeg több idő kell személyenként. És akkor a fotós nem csinál semmit, nem beszélget/bulizik/miegyéb, hanem egész végig fényképez (a hivatásosak csinálnak ilyeneket, komoly pénzekért). Én is általában próbálok mindenkiről csinálni képet, de ez azért elég nehéz feladat.
Itt is csak azt tudom megismételni, amit Facebook-on mondtam, hogy oda kell menni a fotós(ok)hoz, és szólni, hogy "lécci, csinálj rólam egy jó képet", mert az a legbiztosabb módszer. Mi is emberek vagyunk, és nem feltétlenül vagyunk mindig mindenhol ott.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393407 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sosem volt olyan, hogy ha valaki odajött hozzám, hogy "csinálj má' rólam egy képet", azt elhajtottam volna, hogy "rólad nem!" (Más kérdés, ha rosszkor jött oda, de akkor később megkerestem - erre több példa is volt a mostani farsangkor is.) Ha a farsangon úgy kell részt vennem, hogy "márpedig te most fotózni fogsz!", valószínűleg nem vállalom el, bármennyire is szeretek fotózni - a farsangra ugyanis bulizni megy az ember (vagy szervezni - de az ilyen fotózás nem szervezői tevékenység, szerintem). Amúgy általában törekszem arra, hogy lehetőleg mindenkiről készítsek képet - más kérdés, hogy most elég sok nem sikerült jól. Viszont senkinek nem fogok csak azért a nyakára járni, hogy lefényképezzem, ha nem kelti fel valamivel a figyelmem. (Például azzal, hogy kér egy képet.)

Más az, ha a programban (kiváltképp az ilyen jelmezes happeningek esetében) van egy olyan időszak, ami egyébként pihenőidő (üresjárat), és akkor van jelmezes fotózás. Ehhez azonban megfelelő körülmények kellenek, ami a Cserepesházban most nem igazán volt meg, de máskor éppenséggel kialakítható.

Tudom, hogy nem nekem szólt az ötlet, de mint rendszeresen fényképező ember, és leendő tábori fényképészrend-vezető, tisztességesebbnek éreztem, ha ezt elmondom. [jegyzet="Harag és elfogultság nélkül":31dskevc]Sine ira et studio[/jegyzet:31dskevc] - a többi, objektíven keresztül látó társunk érdekében is. És ez sok más rendezvényre is igaz, nem csak a farsangra. LEP-en, ahol volt ilyen fotózás, meglehetősen kevesen merészkedtek oda az MTT-sek közül, voltak olyan üresjáratok, hogy csak a falakat néztük, és vártuk, hogy ugyan jöjjön már arra valaki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #393398 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Bár nem vagyok tag, de szeretnék egy fontos dolgot kérni tőletek.

Nagyon hiányzik, hogy egy-egy rendvezvényen legyen fotós ember, aki mindenkiről csinál közeli, vállalható képet. Nagyon jó lenne, ha
-ezentúl a színvonal érdekében elvárás lenne, hogy a szervezői csapat gondoskodjon fotósról
-a pályázatokat is így hirdetnétek meg.


Nincs annyira marha sok rendezvény egy évben, meg olyan sok lekötött óra, hogy ezt ne lehetne kivitelezni, attól az illető még simán bulizhat.

Mert nagyon jó nézegetni mások képeit tényleg, csak marha rossz élmény, hogy egy rendezvényen ott van 100 ember, akikből különböző okok miatt csak 50-et fotóznak, de azokról minimum 25 képet/fő, változó minőségben. Gondolom, ti is érzitek, hogy így olyan, mintha a résztvevők fele ott sem lett volna. Egészen biztos vagyok benne pl., hogy farsangon mindenkinek jólesett volna az egész alakos fotó a jelmez kapcsán.

Ana régen tök jól csinálta, nyilván az adott embernek/embereknek lehetne ilyenkor ingyenes/kedvezményes belépő stb. Mindenki meg szeretné őrizni az emlékeit, és szerintem ez az MTT felelőssége is. Kérlek, fontoljátok meg!

Köszönöm:
Csinci

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393366 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megnyíltak a tisztújító KGY topikjai az MTT tagoknak elérhető zárt fórumrészlegen (oldal alja, ha be vagy lépve). Amennyiben tag vagy és mégsem látod, írj nekem mailt (kincso kukacc tolkien pötty hu)!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393202 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2011. évi Tavaszi Találkozó fő szervezőinek kiválasztására. A találkozó szervezésére vonatkozó koncepciót, a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást az info-kukc-tolkien.hu címre várjuk 2011. február 20. éjfélig!


A RENDEZVÉNY ÁLTALÁNOS KERETEI:

A találkozót 2010. április 15-16-17 körülre kell tervezni, kb. 30-60 fő részére. A találkozót az MTT eddigi rendezvényeihez hasonlóan 100%-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni, úgy, hogy az MTT tagok és a szervezők számára biztosítani kell az Alapszabályban meghatározott mértékű kedvezményeket.

A kijelölt főszervezőnek és a szervezői csoportnak kell majd:
- előkészíteni a rendezvény logisztikai alapfeltételeit,
- kidolgoznia és az MTT elnökség elé terjeszteni a költségvetését,
- megszervezni a jelentkezéseket, a befizetéseket, utaztatást,
- rendezni a pénzügyeket,
- gondoskodni a programok lebonyolításához szükséges feltételekről, előkészítő tevékenységekről,
- gondoskodni a kreatív, alkotói tevékenységek előkészítéséről, lebonyolításáról, és ezek levezetőiről,
- közösségépítő tevékenységek, programok és levezetőik biztosítása,


Általános keretek:

Az idén is szeretnénk egy teljesen kötetlen tavaszi találkozót, ahol az újak is jól tudják magukat érezni, nincsenek kötelező elemek, nincsen keretjáték, nincsenek csapatok, csapatelőadás, tehát NE egy minitábor, ne LIVE legyen, hanem egy olyan találkozó ahol mindenki leülhet beszélgetni Mindenkinek szóljon és mindenki számára élvezhető legyen.


A jelentkező szervezői csapatra vonatkozóan a következő kikötéseknek kell megfelelni:

- A találkozó egyszemélyi főszervezője csak olyan személy lehet, aki már korábban bármilyen MTT rendezvény szervezői csapatában aktívan (nem csak névleg) részt vett, valamint egészen biztosan lesz rá ideje, energiája és kedve, hogy végigcsinálja a főszervezői feladatokat!
- A szervezői csapat tagjai között a profi kivitelezés érdekében kell lenni legalább egy olyan személynek, aki korábban hasonló nagyságrendű és jellegű MTT rendezvényen a szervezői csapat tagja volt.
- Az új emberek aktivizálása érdekében a szervezői csapat tagjai között kell lenni minél több, de legalább egy olyan személynek, aki korábbi MTT-s rendezvényeken még sohasem volt semmilyen szervezői posztban.
- A szervezői csapat tagjai a pályázatuk esetleges elfogadása után már semmiképpen nem léphetnek vissza, nem mondhatják le vállalt feladataikat semmilyen indokkal!!!


PÁLYÁZATNAK TARTALMAZNIA KELL:

PÁLYÁZÓK:
A főszervező és a többi szervező felsorolását, valamint MTT-s vagy egyéb programok szervezésében szerzet tapasztalataikat. A pályázatban a szervezői csapat minden egyes tagjáról le kell írni, hogy milyen feladatkört fog ellátni a szervezőmunka során.

KONCEPCIÓ ISMERTETÉSE:
A meghatározott általános kereteken belül hogyan képzelik el a rendezvényt, mik a saját elképzelések, ötletek, víziók.

PROGRAMOK:
Vázlatos ismertetése a rendezvény összes programjának. (Amelyek közül egyik sem lehet kötelező jellegű!)

HELYSZÍN:
Ajánlott helyszín Visegrád. (Infókra róla Rabyntól kell kérni.)

LOGISZTIKA:
Leutazás, étkezés módja (pl. büfé lesz-e), pontos időtartam stb.

KÖLTSÉGEK:
A tervezett részvételi díj, a tervezett költségek főbb összetevőinek arányai. (Nem részletes költségvetési tervet kérünk!)

ÜTEMTERV:
A találkozó előkészületeinek és lebonyolításának határidőkkel megszabott ütemterve.


Segítséget, tanácsot lehet kérni bárkitől, aki korábban szervezett hasonló rendezvényt, illetve az elnökségi tagoktól (pl.:tőlem is mert én vagyok a tavaszi tali felelős elnökségi tagja, ez nem azt jelenti, hogy megszervezem, viszont a tavalyit én szerveztem, úgyhogy segíteni szívesen segítek idén is.)
A leadási határidő tehát 2011 FEBRUÁR 20. ÉJFÉL!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393187 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Végre elkészült a kérdőív, ami a szakdolgozatomhoz kell.
Töltsétek ki légyszíves minél többen!:)

spreadsheets.google.com/viewfor ... Y2lHMlE6MQ

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392990 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megnyílt a 2011-es Farsang topic-ja ( klikk )! :twisted:

Ezúton is szeretnénk kérni mindenkit, hogy szavazzon a Mathom- és a Csavardí(j)-akra!

Klikk , hogy miről és hogyan! Köszönjük!

A Gandalf-díjat illető szavazásról is hamarosan szolgálunk információkkal!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392938 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az elnökség döntése értelmében az idei farsang főszervezői: Julcsi, Ryana, Nyüfi, Milendoria és Lau.
Az időpont 2011. február 5., helyszín ismét a Zuglói Cserepesház.
Topik hamarosan. Jó szervezkedést kívánunk! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392805 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Halihó!

A következő elnökségi ülés december 14-én kedden 18:30-tól lesz (helyszín: Idhrenéknél).
Ezért szeretnénk kérni, hogy a tábor- és farsangpályázatok lehetőleg tényleg érkezzenek be eddig, de inkább dec.13. hétfő estig, hogy még el is tudjuk olvasni. (A tábor így is volt kiírva, a farsang eredetileg 2 nappal későbbre - bocsánat a változásért, de a dec.20-i hétre már nem akarunk elnökségit tenni, itt meg a kedd volt a legjobb.)
Egyszersmind a pályázókat szívesen látjuk az ülésen is, hogy személyesen is beszélgethessünk a pályázatokról.

Ha nincs teljesen kész a pályázat, akkor is inkább küldjétek el! Sőt, ha a pályázó csapat tagjainak (kb.) felsorolását megírnátok nekünk hamarabb (=minél előbb), csak hogy tudjuk, lesz-e egyáltalán több pályázat (ami vsz. hosszítja a döntést), az még szuperségesebb lenne. (info kukacc tolkien hu)

Köszi & jó munkát! :)
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392703 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Programnaptár a következő időszakra:
- MTT karácsony: december 20. (hétfő) - SZERVEZŐT KERESÜNK! (helyszín lesz)
- LEP (Tolkien Születésnap): január 8.
- Farsang: javasolt február 26.
- Tolkien Lájv: javasolt márc. 12-13.
- Tavaszi Tali: javasolt ápr. 15-17.
- TLV döntő: április 30.
- KGY (tisztújítás!): május 21.
- MTT szülinap: június 18.
- Tábor: kb. július 14-24.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392677 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Magyar Tolkien Társaság pályázatot hirdet a 2011. évi MTT Farsang főszervezőinek kiválasztására. A rendezvény szervezésére vonatkozó koncepciót és a szervezői csapat tagjainak bemutatását tartalmazó leírást az info'kukac’tolkien.hu címre várjuk 2010. december 15. éjfélig. (Indokolt esetben haladék kérhető.)

RENDEZVÉNY ÁLTALÁNOS KERETEI:
A rendezvényt javasoljuk 2011. február folyamán, a böjti időszak ELŐTT lebonyolítani,( a legjobb a 26.-a lenne) de ettől a szervezők indokolt esetben, az elnökség jóváhagyásával eltérhetnek. A rendezvényt az MTT eddigi farsangi rendezvényeihez hasonlóan 100%-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni, úgy, hogy – a pénzügyi szabályzatnak megfelelően – a rendezvény bevételéből az MTT általános működési költségeire is kell biztosítani legalább 10%-ot. Az MTT tagok és a szervezők számára biztosítani kell az Alapszabályban meghatározott mértékű kedvezményeket.

Javasoljuk, hogy a farsangi bál koncepciója kövesse az eddigi hagyományokat (legyen a bált keretbe foglaló történet, bálkirály- és királynőválasztás, maximum másfél órás műsor, stb.), jellege elegáns, bálszerű legyen, éjfél után azonban sokszínű zenei stílusról kell gondoskodniuk a szervezőknek.

A Mathom-díj, Gandalf-díj és Csavardí(j)ak átadására ezúttal is teret és időpontot igényel az MTT vezetősége.

A kijelölt főszervezőnek és a szervezői csoportnak kell:
- előkészíteni a rendezvény logisztikai alapfeltételeit (helyszín, szállítás, beszerzés),
- kidolgoznia és az MTT elnökség elé terjeszteni a rendezvény költségvetését,
- rendezni a rendezvény pénzügyeit, konzultálva a gazdasági vezetővel (a belépőjegyek árusításának mikéntjéről, az elszámolás módjáról), és a rendezvényt követő 1 héten belül elszámolva
- előkészíteni és lebonyolítani a programokat
- megszervezni az étel- és italfogyasztást
- biztosítani a rendezvény zavartalanságának további feltételeit.

A jelentkező szervezői csapat összetételére vonatkozóan a következő kikötéseknek kell megfelelni:
- A szervezői csapat minimálisan 3 főből állhat.
- A rendezvényvezetői csapat tagjai között a profi kivitelezés érdekében kell lenni minél több, de legalább egy olyan személynek, aki korábbi farsangi rendezvény főszervezői között volt.
A pályázatban a szervezői csapat minden egyes tagjáról le kell írni, hogy milyen feladatkört fog ellátni a szervezőmunka során.

PÁLYÁZAT ELBÍRÁLÁSA:
A pályázó szervezői csapatokból az MTT elnöksége választja ki azt, amelyik a legjobb koncepcióval, a legjobb szervezőgárdával tervezi a megvalósítást.
A pályázat elbírálásának szempontjai:
- Milyen szinten kidolgozott és megalapozott koncepciót nyújtottak be a pályázók.
- Az egyszemélyi főszervező mennyire képes a teljes előkészítő és lebonyolító tevékenység összefogására, koordinálására, a szükséges döntések meghozatalára
- Megfelelő, kidolgozott munkamegosztás van a szervezői csapat tagjai között (Minden fontos tevékenység keretei pontosan meg vannak határozva, és van kijelölt felelőse a rendezvényvezetőségben.)

PÁLYÁZATNAK TARTALMAZNIA KELL:

PÁLYÁZÓK:
A főszervező és a többi rendezvényvezető felsorolását, valamint rendezvény vagy egyéb programok szervezésében szerzet tapasztalataikat. Annak meghatározása, hogy melyik szervező pontosan milyen feladatköröket fog betölteni. Az egyes feladatkörökhöz kapcsolódó tevékenységeket kérjük részletesen kifejteni


ÁLTALÁNOS KONCEPCIÓ:
A koncepciónak tartalmaznia kell a következők olyan részletezettségű leírását, amelyből a bírálók megítélhetik a koncepció megfelelőségét, és amely alapján a tényleges szervezők megszervezhetik a tevékenységeket:
- A rendezvény főbb jellemzőinek, célkitűzéseinek leírása. Az eddigi farsangi rendezvényekhez képest az eltérések, újítások, vagy valamelyik korábbi rendezvényen már előfordult motívum feldolgozásának összegyűjtése.
- A tervezett program átfogó leírása
- A rendezvény célközönségének meghatározása, a különböző érdeklődési köröknek szóló programok összehangolásának terve.

ISMERTETŐ:
Helyszín:
A rendezvény tervezett helyszíne (esetleg több lehetőség), és kiválasztásának főbb szempontjai.
Költségek:
A rendezvény tervezett részvételi díja, a tervezett költségek főbb összetevőinek arányai.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392661 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

zs.gothpunk írta:

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: Azért nem válaszoltunk, mert minden nap vártuk hogy végre megcsinálja, amit a legutóbbi elnökségin megígért ezzel kapcsolatban :P (topiknyitás+pályázat)

Tegnapi infóm alapján még egy szabad órára szüksége lenne az illetőnek, hogy tökéletesre csiszolja a közös brainstorming-topik nyitóbejegyzését, amely egyszer már elkészült, de elszállt, és újra kellett írnia. :P

Kíváncsian várjuk, Tamásnak megint hosszú napja lehetett. ;) :)


á, hosszú hete :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392660 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: Azért nem válaszoltunk, mert minden nap vártuk hogy végre megcsinálja, amit a legutóbbi elnökségin megígért ezzel kapcsolatban :P (topiknyitás+pályázat)

Tegnapi infóm alapján még egy szabad órára szüksége lenne az illetőnek, hogy tökéletesre csiszolja a közös brainstorming-topik nyitóbejegyzését, amely egyszer már elkészült, de elszállt, és újra kellett írnia. :P

Kíváncsian várjuk, Tamásnak megint hosszú napja lehetett. ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392646 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ulmo írta: Tisztelettel érdeklődnék a T. vezetőségtől, hogy mikor lesz (ha egyáltalán lesz) idén őszi közgyűlés?


Nem lesz. Mivel nincs se lemondás, se alapszabály-módosítási javaslat. A költségvetést pedig elnökségi hatáskörben meg tudjuk szavazni (gyak. a tavalyit hosszabbítjuk meg).
A tavaszi tisztújításra viszont majd nagy készülődés lesz - tekintve, hogy nincs olyan elnökjelölt egyelőre, aki el is fogadná a jelölést...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392645 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelettel érdeklődnék a T. vezetőségtől, hogy mikor lesz (ha egyáltalán lesz) idén őszi közgyűlés?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392616 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: Azért nem válaszoltunk, mert minden nap vártuk hogy végre megcsinálja, amit a legutóbbi elnökségin megígért ezzel kapcsolatban :P (topiknyitás+pályázat)

Tegnapi infóm alapján még egy szabad órára szüksége lenne az illetőnek, hogy tökéletesre csiszolja a közös brainstorming-topik nyitóbejegyzését, amely egyszer már elkészült, de elszállt, és újra kellett írnia. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392615 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Azért nem válaszoltunk, mert minden nap vártuk hogy végre megcsinálja, amit a legutóbbi elnökségin megígért ezzel kapcsolatban :P (topiknyitás+pályázat)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392614 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gillz írta: igazán válaszolhatott volna bárki, aki tudja, hogy mi a helyzet a táborral ;)


Beszéltem Ankalimonnal,Ő mondta,hogy igyekszik intézkedni ez ügyben. :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392612 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
igazán válaszolhatott volna bárki, aki tudja, hogy mi a helyzet a táborral ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392482 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
táboros pályázat lesz? vagy már volt? :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392434 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mil, van ezek között "hobbitos" jelmez vagy kellék is, amely KÖMT-re esetleg jól jönne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392390 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Milendoria írta: Raktárral kapcsolatban: szánom bánom bűneimet, de még mindig nálam vannak jelmezek+egyebek a szigetes mttről. Nagyon szívesen eljuttatnám, de egyszerűen ha meghalok sincs rá időm... még megpróbálom rávenni az öcsémet h elvigye a cuccokat, ez most hogy működik, mikor/ lehet odamenni? kell kulcs, ilyesmi?


Szia Mil!
Mivel pár utcával laksz arébb mint én, így azt is meg tudjuk oldani,hogy elmegyek hozzátok és én elhozom.És akkor a legközelebbi raktárpakoláskor én elviszem a raktába. :)
Amúgy a raktárba úgy lehet bejutni, hogy reggel 9-17:30-ig(hétvégén 10-16-ig)simán csak kulccsal,utána már kell a mágneskártya is mivel le van riasztva a raktár.
Kulcs,mágneskártya nálam illetve Kincsőnél van.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.925 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére