Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
11 éve 10 hónapja #405558 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az MTT 10 éves jubileumi rendezvénysorozatának (szabadegyetem, tudományos konferencia, születésnapi ünnepség) külön honlapja:
www.tolkien.hu/index.php?option=com_thcm...oryId=466&Itemid=466

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405458 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM!
AZ MTT KÖZGYŰLÉS IDŐPONTJA MEGVÁLTOZOTT!
ÚJ IDŐPONT: 2012. MÁJUS 26.
A RÉSZLETEKRŐL ÉS A HELYSZÍNRŐL HAMAROSAN KIMEGY A TÁJÉKOZTATÁS!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405395 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta:

Gandalf írta:

Rabyn írta: Nem találtam itten, de ha van ötletem az MTT születésnappal kapcsolatban, akkor kinek írjam meg?

Ankalimon a főszervező, neki mindenképpen jelezd, azután majd ő továbbítja az illetékes szervezőnek is!



Köszi!:)

Aki igazán érdekelne az a programfelelős.


Ha jól emlékszem, Pók az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405393 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Rabyn írta: Nem találtam itten, de ha van ötletem az MTT születésnappal kapcsolatban, akkor kinek írjam meg?

Ankalimon a főszervező, neki mindenképpen jelezd, azután majd ő továbbítja az illetékes szervezőnek is!



Köszi!:)

Aki igazán érdekelne az a programfelelős.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405392 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Nem találtam itten, de ha van ötletem az MTT születésnappal kapcsolatban, akkor kinek írjam meg?

Ankalimon a főszervező, neki mindenképpen jelezd, azután majd ő továbbítja az illetékes szervezőnek is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405391 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem találtam itten, de ha van ötletem az MTT születésnappal kapcsolatban, akkor kinek írjam meg?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405357 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405346 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Grondir írta: Nagyon nagy baj lenne, ha élőben adnám át a belépési nyilatkozatot TLV döntőn? Feltéve ha lesz ott illetékes.


Alew/Dani az illetékes, ha jól tudom, ott lesz, és szabad személyesen átadni. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405342 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nagyon nagy baj lenne, ha élőben adnám át a belépési nyilatkozatot TLV döntőn? Feltéve ha lesz ott illetékes.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405299 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Tagtársak!

A Magyar Tolkien Társaság tavaszi Közgyűlése jelenlegi terveink szerint 2012. május 12-én, szombaton lesz, a Tolkien Klub májusi alkalma előtt. Várhatóan mind a kgy, mind a klubdélután a Batthyány Alapítvány már ismert termében lesz. Pontosítások, kiegészítések és hivatalos meghívó a napirenddel csak később jön, addig is tegyétek szabaddá ezt a napot!

Köszönjük!

Facebook-eseményen visszaigazolhatjátok, hogy jöttök:
www.facebook.com/events/226801977420474/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 napja #405187 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület


Egészen hihetetlen, de végre letölthetővé váltak a 2005-ös várgeszteszi nagytábor videói, köszönet érte Cének!


Íme:

tabor2005_andustar_poharnoksag.avi:
ubuntuone.com/5nCMrnrRw2GM50ye6Ga3QP

tabor2005_blacksheep's night.avi:
ubuntuone.com/1JnTssvcA9915srZG4vCiD

tabor2005_eglar_laitale.avi:
ubuntuone.com/3njIIPV6dMLgu9Jh20nwnL

tabor2005_eletkepek1.avi:
ubuntuone.com/5QOC8TCw6mUUsIiptdUR9h

tabor2005_eletkepek2+kiraly1.avi:
ubuntuone.com/51hiZyBzB7b2EEFJnQdVfd

tabor2005_forostar_h.avi:
ubuntuone.com/7Fpl7v9LlJdxMjYCbvj6Q9

tabor2005_forostar_k.avi:
ubuntuone.com/5IisPqrHFuDbevw2AwcPGs

tabor2005_forostar_poh1.avi:
ubuntuone.com/6Tn6vowYIizcslJfxZuzdQ

tabor2005_forostar_poh2.avi:
ubuntuone.com/4TuDjywIiWZAfEzSnM5IpS

tabor2005_hpk+e-projekt1.avi:
ubuntuone.com/2c32q4Cbbe7BHHInl6t71G

tabor2005_hpk+e-projekt2.avi:
ubuntuone.com/1SK5xn3XwZKxSjHemPRcfI

tabor2005_hyarnustar.avi:
ubuntuone.com/0DFIOmKGQyQKZC9ZXinkV9

tabor2005_hyarrostar.avi:
ubuntuone.com/3fMZGqf56Cq43mMkYsuTUW

tabor2005_keletlakok+szovetseg.avi:
ubuntuone.com/6y4Im1wR6yGbGrYVXvSHRc

tabor2005_kiraly2.avi:
ubuntuone.com/7AY7C9Io90GaA0rTqSguSm

tabor2005_kiraly3.avi:
ubuntuone.com/4ZcfGmsdPdQzShg62reUGk

tabor2005_maped-show.avi:
ubuntuone.com/5Bza43x3A0MWEEKbfysP7a

tabor2005_orrostar.avi:
ubuntuone.com/1jqT3ON4vJ7vdp2KlN8e0e

tabor2005_orrostarpictures.avi:
ubuntuone.com/765GkgBSTvytqnEDO7SHfZ

Módszer: jobb klikk, 'save link as'/'mentés másként' :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405156 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Az a kérdésem, hogy az adóm 1%át hogyan tudom az MTTnek adni (végre van adó1%om:D)


tolkien.hu/index.php?option=com_thcm&cat...ntId=1965&Itemid=205

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405153 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az a kérdésem, hogy az adóm 1%át hogyan tudom az MTTnek adni (végre van adó1%om:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405138 Írta: Sísapka
Sísapka válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Az Alapszabályt egyébként itt töltheted le, a tagsági formákról szóló részt mindenképpen ajánlom:
tolkien.hu/documents/mtt_alapszabaly_tomor.pdf
;)



Köszi! :)

A Pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez igazából nem így van. A Pokolba Vezető Út fagyott házaló ügynökökkel van kikövezve. Hétvégenként sok fiatal démon jár oda korcsolyázni. /N.Gaiman-T.Pratchett/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405137 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405135 Írta: Sísapka
Sísapka válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Luminak, Gandalfnak és természetesen Metaflorának is nagyon köszönöm a válaszokat, a kedvességet és főleg a türelmet! :)
Rengeteget segítettetek!

Még egyszer sok köszönet
Sísapka

A Pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez igazából nem így van. A Pokolba Vezető Út fagyott házaló ügynökökkel van kikövezve. Hétvégenként sok fiatal démon jár oda korcsolyázni. /N.Gaiman-T.Pratchett/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405129 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Sísapka!

Megpróbálok én is válaszolni neked, bár hangsúlyoznám, hogy a lehető legkevésbé sem vagyok hivatalos személy :P (Gandalffal ellentétben.)

Sísapka írta: Nagyon köszönöm a választ és a tanácsokat is! Sejtettem én, hogy ha rendes tagként lépek be, akkor csinálnom is kell valamit :)
De ha ez téged megnyugtat, akkor még egyszer alaposan átgondolom, így biztos nem "gazdagodtok" egy oda nem illő taggal ;)

A tanácsokat még kiegészíteném azzal, hogy ahhoz, hogy "gazdagodjunk", hogy része legyél a közösségnek, egyáltalán nem szükséges, hogy rendes tag legyél, gyere el a rendezvényekre, ismerd meg az embereket, így talán jobban el tudod dönteni, melyik tagsági forma a legjobb a számodra. "Rendes" tag igazából csak így lehetsz, mert ahhoz szükséged van legalább két másik rendes tagra, aki ismer, és ajánl téged a tagságra. Viszont, ha jól tudom, van "támogató" tagság is, ami majdnem teljes egészében azonos a "rendes" tagsággal: ugyanannyit fizetsz és ugyanannyi kedvezményt kapsz, viszont nem kell eljárnod a közgyűlésekre (természetesen megteheted, hozzá is szólhatsz, de nem szavazhatsz és nem vagy választható), és nem kellenek hozzá ajánlások, csak a belépési nyilatkozat és a befizetés. Talán ez a legjobb, ha elkötelezettnek érzed magad, de még új vagy a közösségben. Vagy persze a pártoló tagság, mint ismerkedő lépcsőfok. A későbbiekben elég egyszerűen tudsz váltani a tagsági formák között! (Az egyes formákkal járó jogokat és kötelezettségeket az alapszabályban találod pontosan és hivatalos stílusban.)

Sísapka írta: Most szeretnék belépni az MTT-be, de a tagdíjjal, pontosabban annak befizetésével kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Az egyik és legfontosabb az, hogy van-e valamiféle határidő? Lecsúsztam-e az első negyedéves befizetésekről és ha igen, mikortól (és meddig) lehet befizetni a második negyedévet?
A másik pedig, hogy Alew felhívásából úgy vettem ki, hogy egyszerre is be lehet fizetni az egész évet. Ezek szerint így is meg lehet oldani, igaz?

Újból hangsúlyoznám, hogy nem vagyok hivatalos személy, de eddigi tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy az év bármely szakaszában beléphetsz a társaságba, és a tagsági díjat attól a negyedévtől kezdve kell fizetned. Szóval ha később lépsz be, akkor az év korábbi szakaszaiért természetesen nem fizetsz. És bármikor lépsz be, befizetheted egyben az arra az évre hátralévő befizetnivalóidat (ha év elején lépsz be, akkor az egész évet). Nem tudom, mi a hivatalos határidő az egyes negyedévi befizetésekre, de ha esetleg késel vele két hetet, abból nem lesz semmi baj, következmények nélkül pótolhatod a tagdíjhátralékodat. A belépést és az első fizetést illetően egyetlen "határidő" volt aktuális, hogy a nyári táborba csak azok kapnak tagsági kedvezményt, akik az első negyedévben beléptek, erről már lekéstél, de ez a tagságodat másban nem befolyásolja.

Remélem, minden kérdésedre válaszoltam (és pláne remélem, hogy korrektül), bocs, ha kicsit hosszan, rossz tulajdonságom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405125 Írta: Sísapka
Sísapka válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Szia!

Első körben általában azt szoktuk javasolni a jelentkezőknek, hogy kezdésnek a pártoló tagságot válasszák a rendes tagság helyett, és ha még szorosabbra akarják fonni utána a kapcsolatot az Egyesülettel, akkor váltsanak tagsági formát. A rendes tagság ugyanis számos kötelezettséggel is jár, nem csupán jogokkal, és csak az igazán elvetemültebbek képesek végigülni figyelmesen egy-egy közgyűlést, elolvasni az alapszabályt és a manifesztumot, vagy akár a pénzügyi szabályzatot. ;)

A pártoló tagság is MTT-tagsági forma, csak lazább elköteleződést jelent. 15% helyett csak 5% kedvezményt ad a rendezvényeinkre, és csak évente 1000 Ft-ot kell befizetni (ennek a részleteiért lásd az alapszabályunkat!) ;)



Szia!

Nagyon köszönöm a választ és a tanácsokat is! Sejtettem én, hogy ha rendes tagként lépek be, akkor csinálnom is kell valamit :)
De ha ez téged megnyugtat, akkor még egyszer alaposan átgondolom, így biztos nem "gazdagodtok" egy oda nem illő taggal ;)

Viszont arra az esetre, ha mégis a rendes tagságot választom, tudnál válaszolni a feltett kérdéseimre? (Mégha olyanok is, amiket magamtól is tudnom illene...)

Köszönöm!

A Pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez igazából nem így van. A Pokolba Vezető Út fagyott házaló ügynökökkel van kikövezve. Hétvégenként sok fiatal démon jár oda korcsolyázni. /N.Gaiman-T.Pratchett/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lumi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hete #405113 Írta: Lumi
Lumi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Sísapka írta: Szép jó napot (vagyis estét)!

Most szeretnék belépni az MTT-be, de a tagdíjjal, pontosabban annak befizetésével kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Az egyik és legfontosabb az, hogy van-e valamiféle határidő? Lecsúsztam-e az első negyedéves befizetésekről és ha igen, mikortól (és meddig) lehet befizetni a második negyedévet?
A másik pedig, hogy Alew felhívásából úgy vettem ki, hogy egyszerre is be lehet fizetni az egész évet. Ezek szerint így is meg lehet oldani, igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést, ha érthetetlenül fogalmaztam. Valamint, ha rossz helyen tettem fel a kérdést, nyugodtan át lehet rugdosni a jó fórumra. :)

Sísapka


Szia!

Első körben általában azt szoktuk javasolni a jelentkezőknek, hogy kezdésnek a pártoló tagságot válasszák a rendes tagság helyett, és ha még szorosabbra akarják fonni utána a kapcsolatot az Egyesülettel, akkor váltsanak tagsági formát. A rendes tagság ugyanis számos kötelezettséggel is jár, nem csupán jogokkal, és csak az igazán elvetemültebbek képesek végigülni figyelmesen egy-egy közgyűlést, elolvasni az alapszabályt és a manifesztumot, vagy akár a pénzügyi szabályzatot. ;)

A pártoló tagság is MTT-tagsági forma, csak lazább elköteleződést jelent. 15% helyett csak 5% kedvezményt ad a rendezvényeinkre, és csak évente 1000 Ft-ot kell befizetni (ennek a részleteiért lásd az alapszabályunkat!) ;)


Megjegyzem az az amit én sose olvastam el :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hete #405112 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sísapka írta: Szép jó napot (vagyis estét)!

Most szeretnék belépni az MTT-be, de a tagdíjjal, pontosabban annak befizetésével kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Az egyik és legfontosabb az, hogy van-e valamiféle határidő? Lecsúsztam-e az első negyedéves befizetésekről és ha igen, mikortól (és meddig) lehet befizetni a második negyedévet?
A másik pedig, hogy Alew felhívásából úgy vettem ki, hogy egyszerre is be lehet fizetni az egész évet. Ezek szerint így is meg lehet oldani, igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést, ha érthetetlenül fogalmaztam. Valamint, ha rossz helyen tettem fel a kérdést, nyugodtan át lehet rugdosni a jó fórumra. :)

Sísapka


Szia!

Első körben általában azt szoktuk javasolni a jelentkezőknek, hogy kezdésnek a pártoló tagságot válasszák a rendes tagság helyett, és ha még szorosabbra akarják fonni utána a kapcsolatot az Egyesülettel, akkor váltsanak tagsági formát. A rendes tagság ugyanis számos kötelezettséggel is jár, nem csupán jogokkal, és csak az igazán elvetemültebbek képesek végigülni figyelmesen egy-egy közgyűlést, elolvasni az alapszabályt és a manifesztumot, vagy akár a pénzügyi szabályzatot. ;)

A pártoló tagság is MTT-tagsági forma, csak lazább elköteleződést jelent. 15% helyett csak 5% kedvezményt ad a rendezvényeinkre, és csak évente 1000 Ft-ot kell befizetni (ennek a részleteiért lásd az alapszabályunkat!) ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hete #405106 Írta: Sísapka
Sísapka válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szép jó napot (vagyis estét)!

Most szeretnék belépni az MTT-be, de a tagdíjjal, pontosabban annak befizetésével kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Az egyik és legfontosabb az, hogy van-e valamiféle határidő? Lecsúsztam-e az első negyedéves befizetésekről és ha igen, mikortól (és meddig) lehet befizetni a második negyedévet?
A másik pedig, hogy Alew felhívásából úgy vettem ki, hogy egyszerre is be lehet fizetni az egész évet. Ezek szerint így is meg lehet oldani, igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést, ha érthetetlenül fogalmaztam. Valamint, ha rossz helyen tettem fel a kérdést, nyugodtan át lehet rugdosni a jó fórumra. :)

Sísapka

A Pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez igazából nem így van. A Pokolba Vezető Út fagyott házaló ügynökökkel van kikövezve. Hétvégenként sok fiatal démon jár oda korcsolyázni. /N.Gaiman-T.Pratchett/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hete #405094 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület


Közérdekű!


Némi hozzáférés-módosítás után ismét tudjuk használni a Tolkien.hu Eseménynaptárát a főoldalon!
Arra kérünk MINDEN rendezvény- vagy programszervezőt, hogy ne csak Facebook-eseményt hozasson létre az ottani csoport-adminokkal az egyes rendezvényekre és programokra (ugye, Facebook-on csak MTT-s csoporteseményként számít hivatalosnak, magánember eseményeként nem!), hanem hozasson létre egy elnökségi taggal egy eseményt a Tolkien.hu Eseménynaptárában is (jelenleg az adminokon kívül az elnökségi tagoknak van jogosultsága az Eseménynaptárhoz)!

További kérdésekkel nyugodtan forduljatok hozzánk! :)

Elnökség

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #405054 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MTT-tagok figyelem!

Ne feledjétek, hogy idén is van lehetőség kedvezményes (80%-os) tagdíj befizetésére, március 31-ig, még két napig!

Az Alapszabálynak megfelelően, aki az első negyedév folyamán befizeti előre az egész évi tagdíját, 20% kedvezményt kaphat. (Természetesen 2011-ről sem lehet hátraléka az illetőnek.) Segítségül így alakulnak az összegek:
- önálló keresettel rendelkezők: 11 520 Ft/év (14 400 Ft helyett)
- 50%-os mérséklésű: 5760 Ft/év (7200 Ft helyett) (nem önálló kereső)
- 40%-os mérséklésű: 6912 Ft/év (8640 Ft helyett) (pedagógus, GYES, GYED)

A számlaszám, amire utalhattok, vagy OTP-s pénztári készpénzbefizetésnél bediktálhatjátok: 11709002-29900181-00000000
Ne felejtsétek a közleménybe beleírni/-íratni a polgári neveteket és hogy "2012. egész évi kedv.tagdíj"!

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404972 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Nagyon fontos!

Akinek csak van Facebook-regisztrációja, az lájkolja a következő képet, hogy megnyerjük a kitűzőket!

www.facebook.com/photo.php?fbid=31839820...5384076169157&type=1

Hajrá!


Tizedikek lettünk, ami azt jelenti, hogy NYERTÜNK 70 DARAB MTT-S KITŰZŐT!!! Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a segítséget! :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404967 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Idén lesz tíz éves nem csak az MTT, hanem az ÖTG, azaz az osztrák testvérszervezet, és erre az alkalomra egy képeslapként megjelenő képpel szeretnénk nekik kedveskedni, azonban mivel 2012-ben már nem köt minket a posta és a formátum, ez lehet valójában akár egy plakát is. Ehhez várja az Elnökség a kreatív ötleteket, terveket, skicceket, rajzokat, hogy azokból akár egy kiválasztott alkotó, akár egy alkotói közösség munkájából összeálljon a végleges "ajándék".

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404956 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület


Az idei "Tolkien Olvasás Napja" (Tolkien Reading Day) szervezés alatt!


Eddig tudható paraméterek:
- Időpont: 2012. március 25. (vasárnap) 15:00 - 18:00
- Helyszín: Budapest, ötleteket várunk!
- Program: "Mivel az esemény Tolkien műveinek olvasásáról szól, mi is ezt fogjuk tenni: kérem, hogy hozzátok legkedvesebb Tolkien-idézeteiteket, max. fél (hagyományos méretű könyv-)oldal terjedelemben, és aki szeretné, hangosan felolvashatja. Ezen kívül még az is eszembe jutott, hogy kezdhetnénk vagy befejezhetnénk flash-mobbal, ha az ötlet Nektek is tetszik: a Gyűrűvers, magyarul, sok ember által hangosan elmondva...?" (by Melian)
- Facebook-esemény: www.facebook.com/pages/Tolkien-Reading-Day/139527726066979
- Mi az a Tolkien Olvasás Napja:
www.tolkiensociety.org/ed/tolkienreadingday.html
en.wikipedia.org/wiki/Tolkien_Reading_Day

Továbbiak hamarosan!

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404908 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Tagok!

Arra kérnék mindenkit, hogy aki teheti, mihamarabb fizesse be a tagdíját minimum az első negyedévig, de akinek belefér, az az egész éveset is küldhetné.
Jelenleg az MTT nagy pénzzavarral küzd, és nagy segítség lenne.
Információkért Alewet zargassátok, Ő meg tudja mondani, pontosan mennyi is az annyi.

Köszönöm! Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404885 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MTT-tagok figyelem!

Ne feledjétek, hogy idén is van lehetőség kedvezményes (80%-os) tagdíj befizetésére, március 31-ig!


Az Alapszabálynak megfelelően, aki az első negyedév folyamán befizeti előre az egész évi tagdíját, 20% kedvezményt kaphat. (Természetesen 2011-ről sem lehet hátraléka az illetőnek.) Segítségül így alakulnak az összegek:
- önálló keresettel rendelkezők: 11 520 Ft/év (14 400 Ft helyett)
- 50%-os mérséklésű: 5760 Ft/év (7200 Ft helyett) (nem önálló kereső)
- 40%-os mérséklésű: 6912 Ft/év (8640 Ft helyett) (pedagógus, GYES, GYED)

A számlaszám, amire utalhattok, vagy OTP-s pénztári készpénzbefizetésnél bediktálhatjátok: 11709002-29900181-00000000
Ne felejtsétek a közleménybe beleírni/-íratni a polgári neveteket és hogy "2012. egész évi kedv.tagdíj"!

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404870 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület


Nagyon fontos!

Akinek csak van Facebook-regisztrációja, az lájkolja a következő képet, hogy megnyerjük a kitűzőket!

www.facebook.com/photo.php?fbid=31839820...5384076169157&type=1

Hajrá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #404824 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta: Apropó tagdíj, utalnám nemsokára az éveset, élnek még a régi kedvezmények, vagy lett rajta változtatva valami?

Lassan az 1%-os felhívás is megint aktuális lesz...


A tagdíj-kedvezményeket az Alapszabály határozza meg, amelyet az elnökség nem módosíthat, csak a közgyűlés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.898 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére