- Hozzászólások: 20
- Köszönetek: 0
Csevegés
- Yzak
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
Viszont másnap felkelve azt gondoltam, itt az idő a szociális túltöltődést levezetni egy kis kockulással. A pantherjaim talpa alá gyűrni az amcsikat, egy kis mutáns vadászatra indulni a postapokaliptikus moszkva metró alagútjaiba vagy esetleg egy kis darkspawn vért kenni harcosom csillogó páncéljára...
bekapcsolom a gépet...
felzümmög. fekete képernyő...
reset
felzümmög. fekete képernyő...
reset
felzümmög. fekete képernyő...
...
két óra számitógépbelső turkálásal később elfogadtam, hogy ez a probléma túlmutat rajtam, úgyhogy holnap délután jön a szerelő.
Szóval a lényege térve: holnap estig vagy talán még tovább, nem vagyok elektronikusan elérhető (jelenleg az albérlőmnél vagyok és az ő laptopján kerestem szervizest). Ezért ha korábban megbeszéltek miatt ne adj isten sürgősen el kéne érnie valakinek akkor azt a mobilomon teheti meg (06702491162).
(nem tudja esetleg valaki megadni Csaszi egyik elérhetőségét? arról volt szó, hogy buisnesselünk, de aztán eltünt a tábor végén még mielött meg tudtuk volna szervezni a dolgot)
- Minerva
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2436
- Köszönetek: 0
- Missy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Esgal
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1834
- Köszönetek: 0
- Antathor
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 87
- Köszönetek: 1
- Ingwea
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
- Elder
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 110
- Köszönetek: 2
- Stara
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 416
- Köszönetek: 1
- Idhren
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
- Athramien
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 149
- Köszönetek: 0
- Idhren
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
- Missy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Idhren írta: Már csak négyet kell aludni!!!
Sőt, nekem csak hármat, mert a szervezők ugye egy nappal előbb lemennek, hogy felkészítsük a tábort a számotokra!
Mingyár Tábor!!!
Atyaég, de gyorsan elröppent! Föl se bírom fogni.
Az nem baj, hogy lehet (ha elrontom) akkor cukis sütit viszek? Múltkor nagyon gyászosra sikeredett, pedig mindent jól csináltam..
jaigen. Van ott mikró?
Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
- Idhren
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
- Viki
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
- Hozzászólások: 25
- Köszönetek: 0
egy kis bemutatkozás: Kopper Viktória(Viki) vagyok, 16 éves múltam és az MTF Nádasi Ferenc gimn.-ba járok. Ez lesz a negyedik táborom, remélem most is olyan jó lesz, mint az eddigiek,örülök hogy az éothéodokhoz kerültem!
bocsánat hogy ilyen későn írtam, csak tönkrement a laptopunk...
"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
- Minerva
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2436
- Köszönetek: 0
hű, bocsi a fáziskésésért, imádom, amikor kavarnak melóban!
A többieknek meg köszi az üdvöt :3
"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
- Fio
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1533
- Köszönetek: 0
- Ringbearer
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2388
- Köszönetek: 0
Egyre csak bővülünk itten a jófej emberekkel, király. : ))
"Be the change you want to see." Gandhi
- Esgal
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1834
- Köszönetek: 0
- Aeglos
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1926
- Köszönetek: 0
- Idhren
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
- Athramien
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
-
- Hozzászólások: 149
- Köszönetek: 0
- Yzak
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
- Hozzászólások: 20
- Köszönetek: 0
Szóval mint már másik topiban említettem a nevem Mihály Zsigmond, úgyhogy szólítsatok: Zsigmondnak, Zsigának, Zsiginek vagy egyéb hasonló hangzású névvel.
- Esgal
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1834
- Köszönetek: 0
Ejh, bemutatkozás... mondjuk, először is utálok bemutatkozást írni. Néhányan már ismertek is, aki nem, azzal szívesen beszélgetek, és majd kiderül
Najó, azért alapok rólam, mert ez milyen már. Abonyi Barbara, 25 múltam, 8 éve vagyok itt, nagy idő. Most végeztem a MOME (volt Iparművészeti) szövő szakán BA papírral, szóval elmondhatom, hogy diplomás munkanélküli vagyok
Nem tudok lovagolni (szeretnék, de eddig valahogy sose volt lehetőség, de egyszer majdnem terveztem lóra való páncélfélét
Ellenben sokat táncoltam (magyar néptánc, balett, társas és latin, ír tánc, hastánc, kortárs, szóval elég sokfélét). Meg újabban harcművészkedem, ami azt jelenti, hogy x ideje harcos rendben vagyok, ha tábor, valamint egy évig vívtam másfélkezes karddal, valamint majdnem két éve, hogy shaolin kung-fuzom. E kettőt, mármint a harcot és a táncot szeretem kombinálni, és bár idén az Alyr-féle harcrendben leszek, alighanem épp ennek keretein belül is meg lehet valósítani majd valami artot ezekből
Egyébként meg itt nyüzsgök az MTTben x éve, szerveztem már mindent minden poszton szinte, idén viszont pihenni szeretnék. Nem is tudom már, milyen igazi, mezei táborozónak lenni
Tolkien és úgy általában a high fantasy az eléggé szívcsücsük nálam (na nem véletlen, hogy itt esz a fene
Ja, és még: sokat beszélek néha. Vagy ez már kiderült?
Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
- Missy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Úgy, hogy gyakorlatilag nem ott lakom.Attila írta: Missy, hogy lehet elvben Székesfehérváron lakni?
![]()
Lesz ott egy szobám no, végre egy saját szobám (már minek? , kérdem én) , ha anyámék odaköltöznek.
Attila írta: Új csapattagok: jeeeee
![]()
Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
- Attila
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Missy, hogy lehet elvben Székesfehérváron lakni?Missy írta:
Stara írta: Székesfehérváron élek. (Úgy látom sikerült összegyűjteni a népbe a fehérvári kötődésű emberekéket
).
Örülök, hogy ide kerültem. Bár csak kétszer ültem lovon éltemben (abból az egyik póni volt), mindig nagyon szerettem őket.
Elviekben Fehérváron is lakom(csak, hogy erősítsem a tábort).
Örüéök, hogy ide kerültél!
Hát, mikor én először lovon ültem...illetve pónin. lolmajd elmesélem.
![]()
Új csapattagok: jeeeee
"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
- Idhren
-
Témaindító
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
- Missy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Stara írta: Székesfehérváron élek. (Úgy látom sikerült összegyűjteni a népbe a fehérvári kötődésű emberekéket
).
Örülök, hogy ide kerültem. Bár csak kétszer ültem lovon éltemben (abból az egyik póni volt), mindig nagyon szerettem őket.
Elviekben Fehérváron is lakom(csak, hogy erősítsem a tábort).
Örüéök, hogy ide kerültél!
Hát, mikor én először lovon ültem...illetve pónin. lol
Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
- Stara
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 416
- Köszönetek: 1
Bemutatkozás: Amúgy polgárilag Váczi Csillának hívnak, Székesfehérváron élek. (Úgy látom sikerült összegyűjteni a népbe a fehérvári kötődésű emberekéket
Ez lesz a 7. MTT-s táborom, nem túlzottan aktívan, de résztveszek az MTT életében, táborban, LEP-en, Kgy-n, és KÖMT/F-ön fordulok elő, de mivel nem Bp-n lakom ez kicsit nehezebb így. Az MTT-vel először egyébként a 2004-es LEP-en találkoztam, és itt ragadtam. Szeretek mindenfélét kreatívkodni, most az ékszerkészítő céhben leszek, néha táncos rendben is voltam, most ez tetszett.
Ami a jogsit illeti, az nekem épp júliusban fog lejárni, mehetek hosszabbíttatni.....
Örülök, hogy ide kerültem. Bár csak kétszer ültem lovon éltemben (abból az egyik póni volt), mindig nagyon szerettem őket.






