Új Fórum hibabejelentés

Több
14 éve 4 hónapja #385772 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Korábban is szólni akartam csak mindig elfelejtettem:
A képernyő alján randa gördítősáv van mindenféle monitor és beállítás ellenére, ez csak esztétikai kifogás, de jó lenne eltüntetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385232 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Leguanember írta: 1. A 2009-es nyári tábor topikjainál az öt nemzetség szerepel, plusz a természetjárás rendje, de a többi rend topikját nem látom, az archívumban sincsenek, és rákattintva a topikcsoportra sem jönnek elő. Hová lettek vajon?

2. A témaikonokról nem találok sehol magyarázatot, és ehhez tartozó, hogy a téma kiemelése (Fontos!, a témalista teteján mindig), ill.a téma közleményként(külön ikonja volt) opciók (a GYIK-ben is szerepelnek az adminok jogkörében) nem élnek, pedig volt korábban több ilyenünk is, pl. a Netikett, vagy a Tudnivalók a fórumról.


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385175 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: Kicsit módosítottunk a rendszeren. Szeretném megkérdezni azokat, akiknél korábban felmerült a hiba, hogy a főoldalon belépve, nem történt meg a bejelentkezés a fórumban is, hanem ott külön be kellett még lépni:
1. Fennáll-e még ez a hiba, vagy most már jó?
2. Milyen böngészőben fordul elő? (Jó lenne több böngészőből is kipróbálni, ha van a gépen.)

Nálam továbbra sem látszik semmi összefüggés a főoldali és fórumos belépés közt (se Firefoxban, se Internet Explorerben, se Google Chrome-ban) - ha belépek a főoldalon, utána a fórumon is be kell lépnem külön (fordítva szintén), ha kilépek valamelyikből, a másik belépve marad. (Amikor a főoldalon belépek, beléptet rendesen, de mellesleg kiírja pirossal, hogy "joomla_int SESSION CREATE: Kérjük, hogy írja be a nevét.")

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385161 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta:
Az, hogy hibás-e azt nem tudom - más eddig nem jelzett hibát az RSS-ben.

Pedig de.
Nem fejtettem ki ilyen szépen, de jeleztem hogy van hiba, és nekem is ilyen jellegű.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385154 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Elvileg szerintem a bridge mindkét irányban be kellene léptessen. Gondolom én, bár nem tudom, hogy a Rokbridge vagy a JFusion, esetleg egy más alkalmazás köti-e össze a kettőt. Nos tehát:
Ha a Joomlában belépek, beléptet a fórumba, ha a Joomlában kilépek, kiléptet a fórumról.
Ha phpBB-ben lépek bármerre, annak a Joomlára nincs hatása.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385148 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sötét Úr írta: Nálam jelentkezik a belépési probléma. Ha a fórumon lépek be, nem léptet be a Joomlán. Opera 10.01, Fx 3.0.7 böngészőkkel próbáltam.

Ankalimon fordítva kérdezte (ez egy másik probléma): ha a főoldalon lépsz be, beléptet a fórumon is, vagy külön be kell lépni?
Azt a Firefoxot egyébként nem akarod frissíteni? Egy kissé régi verzió. (Nem muszáj rögtön a 3.5.5-re, de a 3.0.x-ekből is 15-ös már a legújabb.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385146 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: Kicsit módosítottunk a rendszeren. Szeretném megkérdezni azokat, akiknél korábban felmerült a hiba, hogy a főoldalon belépve, nem történt meg a bejelentkezés a fórumban is, hanem ott külön be kellett még lépni:
1. Fennáll-e még ez a hiba, vagy most már jó?
2. Milyen böngészőben fordul elő? (Jó lenne több böngészőből is kipróbálni, ha van a gépen.)

Nálam jelentkezik a belépési probléma. Ha a fórumon lépek be, nem léptet be a Joomlán. Opera 10.01, Fx 3.0.7 böngészőkkel próbáltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385013 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Megint van fantom-hozzászólásunk (az Agorán is voltak ilyenek), ezeket mi okozza? Az Óhaj-sóhaj topicban most Ankalimonét jelzi legfrissebbnek, de ilyen hozzászólás nincs (vagy nem látszik).
Szerk: ez összefügghet azzal, hogy nem tűnik el róla az olvasatlan-jelzés, amit SÚ is mondott.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385012 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Az Óhaj-sóhaj topikról nem tűnik el az olvasatlan-jelzés nálam, pedig nézegettem keresztül-kasul. A többi témánál rendben elmúlik a jelzés. Valami desync van a témával, vagy cookie-gond lehet?

Ulmo: való igaz, a topikonkénti jogokhoz MOD kell... (Erre miért nem gondoltam?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385011 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sötét Úr írta: Kérdés: topikgazdik jogosultságaival mizu? Folyamatban van, vagy elfelejtült?


Folyamatban van. Csak a phpbb 3 alapból nem ismeri ezt a fogalmat, ezért kicsit meg kell piszkálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385010 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta: ...ez még csak egy RC verzió (most jött ki az RC4, abban is mókeroltak pl valamit a feedekkel kapcsolatban).

Igen, ebben egy kis megértésre is szükség lehet. A phpBB3-nak ez az első olyan verziója (pontosabban még a "vanilla" verzió előzetes tesztváltozata, azaz Release Candidate), amiben Atom van (vagy ha úgy jobban tetszik, hát RSS). A szolgáltatás vadiúj, úgyhogy ha esetleg valami nem úgy műxik, ahogy elvárható lenne, az lehet a teljes phpBB fejlesztőgárda (nem magyar, hanem a nemzetközi!) problémája is.
Szerintem ha ilyesmiről van szó, fberci tud róla, ha nem, megoldja valamikor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385002 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta:

Ankalimon írta: Az, hogy hibás-e azt nem tudom - más eddig nem jelzett hibát az RSS-ben.

attól még, hogy más nem jelezte, lehet hiba, de amúgy a másik topikban úgy láttam, hogy már más is kifogásolta, tehát a hiba úgy néz ki nem csak az én készülékemben van, ezért kérlek, hogy javítsátok meg, vagy adjatok rá valami megoldást.

Szerintem ez a része a "működik, csak így van beállítva" kategória. Egy bizonyos időpontnál régebbieket nem mutat (ez október 18-nak tűnik, lehet, hogy összefügg valahogy az importálással), és valószínűleg meg van adva valahol, hogy maximum hány bejegyzés legyen. Bár az is lehet, hogy még nem teljesen kiforrott a feedek kezelése, végülis ez még csak egy RC verzió (most jött ki az RC4, abban is mókeroltak pl valamit a feedekkel kapcsolatban).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385000 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: Az, hogy hibás-e azt nem tudom - más eddig nem jelzett hibát az RSS-ben.

attól még, hogy más nem jelezte, lehet hiba, de amúgy a másik topikban úgy láttam, hogy már más is kifogásolta, tehát a hiba úgy néz ki nem csak az én készülékemben van, ezért kérlek, hogy javítsátok meg, vagy adjatok rá valami megoldást.

Ankalimon írta: Attól tartok, hogy nem tudunk segíteni. Továbbítom a szolgáltatónak, de szerintem azt fogják mondani, hogy náluk szabványos beállításokkal megy a webmail, és ha egy belső vállalati szabállyal ez nem fér össze, akkor arról nem tehetnek...

OK, akkor erről ennyit, köszi.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384998 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta: nekem határozottan nincs RSS a címsorban, black pearl Fórumstílus alatt. kipróbáltam a klasszikus tolkien stílussal, és a subsilverrel is, ezeknél van RSS ikon - de nem (jól) műxik!
mikor hozzá akarom adni, ott még ad választási lehetőséget (egész fórum, vagy csak bizonyos topikok), én pl utasítottam, hogy pl csak a Közösség topikokat szeretném, de mikor már hozzáadom, akkor összvissz 6 hír van a feedolvasómban, régebbieket nem mutat, és ha pl a Magyar Tolkien Társaság topikokat akarom hozzáadni, akkor hiába azt választom, az egész MTT Fórumot úgy, ahogy van, adja hozzá, minden altopikkal, de itt is 3 hír van, és több nincs.

Egyelőre csak az alapértelmezett és a két retro stílusban férhető hozzá az rss szolgáltatás. Az első kiegészítéskor megcsináljuk a többire is, de még várni kell kicsit.

Az, hogy hibás-e azt nem tudom - más eddig nem jelzett hibát az RSS-ben.

Orsie írta: és egy másik jellegú probléma, ez a tolkien.hu-s emailcímbe való bejelentkezéskor:

ezt írja ki az oldal:

Secure Connection Failed
An error occurred during a connection to tolkien.hu:2096.
SSL received a record that exceeded the maximum permissible length.
(Error code: ssl_error_rx_record_too_long)
The page you are trying to view can not be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the web site owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

otthonról megy, de innét munkából nem. (sok dolog itt nem megy ami otthon igen, amúgy firefox alól próbálom.

tudnátok ebben is segíteni?

köszi!

Attól tartok, hogy nem tudunk segíteni. Továbbítom a szolgáltatónak, de szerintem azt fogják mondani, hogy náluk szabványos beállításokkal megy a webmail, és ha egy belső vállalati szabállyal ez nem fér össze, akkor arról nem tehetnek...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384993 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta:
mellesleg kipróbáltam Chrome alatt is, és ott egyik Fórumstílus alatt se láttam RSS ikont a címsorban.

Ezen viszont ne csodálkozz, a Chrome (még) nem támogatja az RSS-t.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384992 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
nekem határozottan nincs RSS a címsorban, black pearl Fórumstílus alatt. kipróbáltam a klasszikus tolkien stílussal, és a subsilverrel is, ezeknél van RSS ikon - de nem (jól) műxik!
mikor hozzá akarom adni, ott még ad választási lehetőséget (egész fórum, vagy csak bizonyos topikok), én pl utasítottam, hogy pl csak a Közösség topikokat szeretném, de mikor már hozzáadom, akkor összvissz 6 hír van a feedolvasómban, régebbieket nem mutat, és ha pl a Magyar Tolkien Társaság topikokat akarom hozzáadni, akkor hiába azt választom, az egész MTT Fórumot úgy, ahogy van, adja hozzá, minden altopikkal, de itt is 3 hír van, és több nincs.

Firefoxot használok, és Google Readert.
mellesleg kipróbáltam Chrome alatt is, és ott egyik Fórumstílus alatt se láttam RSS ikont a címsorban.

kérem az illetékeseket, hogy ezt legyenek kedvesek megkalapálni.

és egy másik jellegú probléma, ez a tolkien.hu-s emailcímbe való bejelentkezéskor:

ezt írja ki az oldal:

Secure Connection Failed
An error occurred during a connection to tolkien.hu:2096.
SSL received a record that exceeded the maximum permissible length.
(Error code: ssl_error_rx_record_too_long)
The page you are trying to view can not be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the web site owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

otthonról megy, de innét munkából nem. (sok dolog itt nem megy ami otthon igen, amúgy firefox alól próbálom.

tudnátok ebben is segíteni?

köszi!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384939 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Néha eltűnik a saját vezérlőpultom és csak a moderátori van ott. IE és Tűzróka alatt is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384934 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: Kicsit módosítottunk a rendszeren. Szeretném megkérdezni azokat, akiknél korábban felmerült a hiba, hogy a főoldalon belépve, nem történt meg a bejelentkezés a fórumban is, hanem ott külön be kellett még lépni:
1. Fennáll-e még ez a hiba, vagy most már jó?
2. Milyen böngészőben fordul elő? (Jó lenne több böngészőből is kipróbálni, ha van a gépen.)


Nálam még mindig fennáll a hiba IE-en és Mozilla Firefox-on is.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384902 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: (Jó lenne több böngészőből is kipróbálni, ha van a gépen.)

Opera 10.01 alatt eddig minden kafa!

Kérdés: topikgazdik jogosultságaival mizu? Folyamatban van, vagy elfelejtült?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384886 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: - A bemutatkozás bekerült a profilba.

Szuper, köszönjük. Viszont max 1000 karakter, ezen nem lehetne kicsit emelni? Mondjuk olyan 3-4000-re?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384883 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Szuper, nagyon épül-szépül az egész.

Még észrevételeim:
1. A 2009-es nyári tábor topikjainál az öt nemzetség szerepel, plusz a természetjárás rendje, de a többi rend topikját nem látom, az archívumban sincsenek, és rákattintva a topikcsoportra sem jönnek elő. Hová lettek vajon?
Vagy a jogosultságaimmal lehet gond? Az összes nemzetséget látom, és csak egy rendet, de nem azt, amelyikhez tartoztam, úh vsz más lesz a gond.

2. A témaikonokról nem találok sehol magyarázatot, és ehhez tartozó, hogy a téma kiemelése, téma közleményként opciók (a GYIK-ben is szerepelnek az adminok jogkörében) nem élnek, pedig volt korábban több ilyenünk is, pl. a Netikett, vagy a Tudnivalók a fórumról.

3. A Fontos információk fórum 3 topikjában nem lehet hozzászólást írni, gomb sincs hozzá.

4. Az Óhaj, sóhaj stb topik a fórumlistában az alábbi utolsó hozzászólással szerepel, pedig Gandalf volt, és nem 1970-ben, hanem alig két hete.

"Szerző: Vendég Utolsó hozzászólás megtekintése
1970. január 1., csütörtök 1:00"

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384870 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Javítások:
- A bemutatkozás bekerült a profilba.
- Dokumentum csatolást ezután csak moderátorok tudnak csinálni.
- Bekapcsoltuk az RSS (Atom) csatornákat.
- Van link a főoldalra (a főbb megjelenéseknél)
- Felkerült az MTT favicon.
- Már Internet Explorerben is probléma nélkül működik a menüsor. (Ha mégsem, akkor érdemes ctrl-R-t nyomni, hogy a CSS biztosan frissüljön. Utána menni fog.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #384869 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Kicsit módosítottunk a rendszeren. Szeretném megkérdezni azokat, akiknél korábban felmerült a hiba, hogy a főoldalon belépve, nem történt meg a bejelentkezés a fórumban is, hanem ott külön be kellett még lépni:
1. Fennáll-e még ez a hiba, vagy most már jó?
2. Milyen böngészőben fordul elő? (Jó lenne több böngészőből is kipróbálni, ha van a gépen.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384827 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A legtöbb felhasználónál ez a hiba nem jön elő, és még én sem tudtam reprodukálni (IE8, FireFox, G.Chrome). Ennek ellenére mások is megerősítették, hogy előfordul, és nyomozzuk az okát.

A hiba lényege: a főoldalon való bejelentkezéskor a rendszer elvileg beléptetne a fórumba is. A hibajelzés mutatja, hogy ez valami miatt nem tud megtörténni. Ezért, amikor rákattintasz a fórum gombra, a fórumba nem vagy bejelentkezve.

Szerintem, ha a fórum főoldalán bejelentkezel (jobb felső sarok, "Belépés" link), akkor a jelzett hibák megszünnek: megjelenik a vezérlőpult, és többet nem kérdezi meg a felhasználónevet és jelszót. (Esetleg próbáld úgy, hogy nem a tolkien.hu főoldaláról lépsz át, hanem használod a közvetlen elérést: forum.tolkien.hu .)


Én alapértelmezetten IE8-at használok, és ott minden működik.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384815 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ille: nyisd meg a fórumot valamilyen más böngészőből (Mozilla, Opera, stb.), és akkor a felső szürke sávban lesz "Felhasználói vezérlőpult (0 új üzenet)" felirat, mindkettőre külön kattintási lehetőséggel.

Mondjuk nem értem, hogy lehet, h. IE-ben (legalábbis bizonyos verzióiban) ez nem látszik...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384814 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Miután belépek, fönt mindig megjelenik egy piros felirat, hogy: "joomla_int SESSION CREATE: kérjük, hogy írja be a nevét."
Bejelentkeztem! Mit akar még? A bejelentkezés jó, mert kiírja, hogy "Üdv, Ille / Lórien!" Ha viszont tovább megyek a fórumra, ott nem jelzi, hogy online vagyok. Ezen kívül, ha hozzászólást akarok írni, akkor újra bejelentkeztet. Dupla biztonság? :roll:

Amúgy jól néz ki a fórum, de nálam semmi sem jelenik meg: nem találom a profilomat, a beállításokat, meg hogy hol lehet megnézni a priviket stb. Ezeket hol lelem?

És még egy apróság: az avatarokat hogy lehet átpakolni a hozzászólások bal oldalára? Engem is zavar, hogy a jobb oldalon vannak.

Ha a problémát nekem kell megoldani, a választ kéretik egyszerűen/emberi nyelven/szájbarágósan megadni, mert számítógépes ismereteim igencsak hiányosak! Köszi. ;)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384793 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A fájlok csatolását javaslom letiltani, mivel az árvává váló csatolmányok tudnak némi bosszúságot okozni, és egy ekkora fórumon, mint a miénk, a kis bosszúság is nagy.
Javaslom továbbá egy bemutatkozás-mező létrehozását egyedi profilmezőként. Ha fberci erre jár még, szerintem két pillanat alatt megoldja, de ha nem, itt egy útmutató róla, bármelyik alapító jogú admin meg tudja oldani. Javaslom azt is, hogy aki be akar mutatkozni, az maga tegye át a bemutatkozó szövegét a megfelelő mezőbe, aki meg nem akar, annál úgysem érdekes...
Nem is tudtam, hogy ennyire csúnyák a subsilver2 magyar gombjai... (Igaz, én ahogy felraktam a phpBB3-at, rögtön átszabtam, és autokrata módon csak a saját megjelenésemet engedem használni...)

Lenne egy-két BBCode-javaslatom is (főleg formázás: kizárás, alap fontok, elrejthető és gombnyomásra megnyíló szöveg, amik hasznosnak bizonyultak a KEMET-en). Szájbarágósan részletes megvalósítási leírást tudok adni hozzájuk, ha lehet arról szó, hogy felkerüljenek. Ha nem lehet szó, akkor húzok hátra vokálba.

60000 karakter mindenkinek elég kell legyen - mondaná Bill Gates ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384790 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta: sajnos úgy tűnik, hogy megszűnt a bemutatozási lehetőség, és a foglalkozás mezőbe valóban csak pár szó fér bele :P

Na igen, de ha már ide lett beimportálva mindenkinek a bemutatkozása, akkor esetleg át lehetne nevezni és módosítani az adatbázisban, hogy mennyit engedjen beleírni. Az importáláskor nem vágta le a végét, tehát beleférni belefért valahogy.
A hozzászólások hosszánál viszont kicsit soknak tűnik a megengedett 60 ezer karakter.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384774 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta: Nem lehet szerkeszteni a profilt, mert mindig azt mondja, hogy a megadott foglalkozás túl hosszú. Azt persze nem árulja el, milyen hosszúnak kéne lennie, és most nem fogom kitörölni emiatt az egész bemutatkozásomat (ami abba a mezőbe lett importálva), de így mást sem enged szerkeszteni azon a lapon.

sajnos úgy tűnik, hogy megszűnt a bemutatozási lehetőség, és a foglalkozás mezőbe valóban csak pár szó fér bele :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384755 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nem lehet szerkeszteni a profilt, mert mindig azt mondja, hogy a megadott foglalkozás túl hosszú. Azt persze nem árulja el, milyen hosszúnak kéne lennie, és most nem fogom kitörölni emiatt az egész bemutatkozásomat (ami abba a mezőbe lett importálva), de így mást sem enged szerkeszteni azon a lapon.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére