Új Fórum hibabejelentés

Több
15 éve 1 hónapja #376531 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ez rémlik, mintha már lett volna, de nem vált át olvasottba ez a topik, hiába nyitom meg már huszadszor...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376529 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Bocs de felfigyeltem egy picinyke kis elírásra a fejlécben az aiya elendil-ből hiányzik az N jelölése!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376528 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Öööhm... Minden hozzászólásom duplán jelenik meg. :D

És úgy igazán. Nem kétszer postolja, hanem valamiért kétszer is kirakja. :D

EDIT: ráadásul megint előjött az a Vonalban vacak, amit Meta is írt:

Vonalban:
Gandalf,
Kar'sa,
Kar'sa,
Lyona,
Ryana

azt nem tudom, hogy a kettő között van-e bármiféle összefüggés...

Kārātārānen a áirâë...
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376428 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sötét Úr írta: Firefoxhoz az olvassel.txt szerint kell telepíteni, ami abból áll, hogy egyszerűen kicsomagolod a megadott könyvtárba.

De nem a profilba kell, hanem azon belül a chrome nevű almappába.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376358 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Orsie: privi ment!

Minerva írta: Nekem is finnyáskodik a kis- és nagybetűkre. (Internet Suxplorer 6.0)

A Tolkien.hu-nak kifejezetten ellenjavallt az IE6, mivel nagyon sok mindent nem kezel - például a hátterek átlátszó png fájljait. Válts szerintem böngészőt. Sil a Firefoxot fogja javasolni neked, én az Operát, de szerintem a Chrome-ot is említi majd valamelyikünk. Tulajdonképpen annyiból mindegy, hogy egyformán jól használhatók. A tényleges döntést az egyéni ízlés kell meghatározza.

Gandalf: némi CSS-anarchista aknamunkával nálam ilyen most a fórum (legalábbis a bal sarka):
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376357 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376354 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta:

Orsie írta: jó lenne valami poup ablak az új fórum verzióra is, mert így fogalmam sincs, hogy jött-e új privim és magamtól meg nem nézegetem minden belépéskor. ezt a Mantisba is beírom.

Erre is megoldás a brdwelcome megjelenítése, amit kicsit lejjebb írtam a Firefoxosoknak.
Van benne ugyanis egy kis gif, ami ilyenről: tolkien.hu/components/com_agora//style/img/Pyxes/messageoff.gif ilyenre: tolkien.hu/components/com_agora//style/img/Pyxes/message.gif vált, ha van új üzenet. Ez meg már észrevehető.

tényleg jó ötlet, Mantisban is javasoltam :) köszi Neked és SÚ-nak is!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376328 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta: jó lenne valami poup ablak az új fórum verzióra is, mert így fogalmam sincs, hogy jött-e új privim és magamtól meg nem nézegetem minden belépéskor. ezt a Mantisba is beírom.

Erre is megoldás a brdwelcome megjelenítése, amit kicsit lejjebb írtam a Firefoxosoknak.
Van benne ugyanis egy kis gif, ami ilyenről: ilyenre: vált, ha van új üzenet. Ez meg már észrevehető.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376318 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
jó lenne valami poup ablak az új fórum verzióra is, mert így fogalmam sincs, hogy jött-e új privim és magamtól meg nem nézegetem minden belépéskor. ezt a Mantisba is beírom.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376313 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
HAH! rájöttem! ha angol a fórum beállított nyelve eltűnik az új hozzászólásgomb. vagy alaposan elbújik.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376228 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
..én csak érdeklődni szeretnék hogy az előző fórumról az összes avatar képet átraktátok?

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376214 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Tényleg, ezt már én is akartam írni... Bár a régi fórumon még kattintani sem igazán kellett, hiszen eleve más színnel jelölte azokat a topikokat, amiknél új hozzászólások születtek az előző belépésed óta.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376210 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nem kifejezetten hiba, inkább hiány: régen volt olyan, hogy egy kattintással el lehetett érni a korábbi látogatás óta keletkezett új hozzászólásokat. Ha jól látom, akkor most nem látok erre lehetőséget, viszont nagyon hiányzik, mivel nem napi rendszerességgel látogatom a fórumot, és olyankor sincs időm átnyálazni mindent, hogy hol vannak új hozzászólások. Ezt meg lehetne oldani? Köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376204 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nekem is finnyáskodik a kis- és nagybetűkre. (Internet Suxplorer 6.0)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376175 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta:

Snuffles írta: Hm, érdekességként szeretném megjegyezni, hogy nem tudok már belépni kisbetűs felhasználónévvel. :)

ez érdekes, mert én meg azzal léptem be, nem tett különbséget kicsi és nagy között...

Ez pláne érdekes, mert nálam is case sensitive volt (fájörfox 5-ös verzió, ha igaz...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376173 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
ha megnyitok egy topicot, a legutolsó 5-6 oldal általában üres, és a legutolsót nyitja meg így vissza kell lapozni..
ez nem tudom, fórum hiba-e vagy csak az enyém, de egy kicsit zavaró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376168 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Jelentem, hogy valóban megoldódott az Előnézet gomb Opera alatti hibás viselkedése! Hurrááá!
Egyúttal tesztelem azt is, hogy összevonja-e a hsz-aimat a fórum (régebben mintha ez nem mindig ment volna).


Nem, nem vonta össze. Van valami időkorlát?
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376162 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A sárkányos cikkről jutott eszembe, de nem tudom, hogy mennyire kivitelezhető (mintha lenne hozzá külön komponens, de lehet, hogy tévedek): nem lehetne megcsinálni, hogy a cikkekhez, írásokhoz is lehessen kommentelni, eszmét cserélni?
Alternatívaként kialakíthatnánk egy olyan rendszert is, hogy egy erre a célra fenntartott topikban lehessen kitárgyalni ilyesmit - akár a cikk szerzőjével, akár más, értő emberekkel (tündékkel, törpökkel, stb.).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376149 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Snuffles írta: Hm, érdekességként szeretném megjegyezni, hogy nem tudok már belépni kisbetűs felhasználónévvel. :)

ez érdekes, mert én meg azzal léptem be, nem tett különbséget kicsi és nagy között...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376148 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Hm, érdekességként szeretném megjegyezni, hogy nem tudok már belépni kisbetűs felhasználónévvel. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376047 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Javaslat: egy lista a főoldalra a javítás alatt álló hibákról (avatar, előnézet gomb, stb.), és egy link ide a topic tetejére, hogy lehessen tudni, mi az, ami már ismert a fejlesztőknek?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376045 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Hejhó, köszi Csaba. :)
Azért remélem a Név mezőt jeleníti meg, és nem a belépési nevet. :D

EDIT: és igen, szuppper. :)

Kārātārānen a áirâë...
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376031 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Én szeretném megváltoztatni a mail címemet, mert az már nem létezik, de hiába írom be (meg írja, hogy küld az új címre egy mailt)nem történik semmi.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376029 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

:o
:P Ügyesen... :rolleyes:(és nem szándékosan :/)
:|

(Hohó - így visszagondolva: nem lehet, hogy Chrome böngésző használata esetén, ahol minden lap külön process, mindenki annyiszor fog bejelentkezettként szerepelni, ahány lapon van egyszerre megjelenítve nála a tolkien.hu...?)

UPDATE: Nem, nem lehet, kipróbáltam. Meg azt is, hogy mi történik, ha egyszerre három böngészőből vagyok bejelentkezve (Firefox, Chrome, IE). Nálam egyik esetben sem triplázta a nevet. Több ötletem nincs. :(

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376006 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Hogy lehet valaki egyszerre háromszor az online listában?

Vonalban:
Estel Adániel,
Estel Adániel,
Estel Adániel,
Gergo,
Metaflora,
Ulmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376002 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Tünde belépési problémája és az avatarok hiánya már jelezve lett a fejlesztőknek. Türelem avatart terem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375998 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Profil most is van, csak az adott felhasználó nevére kell ráklikkelni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #375996 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nekem sincs meg az avatarom, és a galériát se találom.
Régen a hozzászólások alatt volt egy olyan felirat is, hogy "profil". Ilyen most nem lesz? Vagy ha van, akkor hol?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375991 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Aprócska hasfájások:

- nekem sincs meg az avatarom, és nem is látom az avatar galériát (jelenleg van olyan? IE 7-esről írok)
- Tünde nem tud belépni

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #375989 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

sebcsaba írta: Ahogy Estel is írta, az új fórum az éreklődési körnél megadott dolgokat egyfajta címkeként kezeli. Ezért rakja sorba a szavakat, és ezért kisbetüsíti. És majd ha működni fog az Estel által is írt link, ahol a hasonló érdeklődésű felhasználókat egy helyre gyűjtheted, akkor látjátok hogy milyen jó is ez.

De legalább ne kisbetűsítse. Mint azt a Mantisban is írtam, igen hülyén néznek ki a tulajdonnevek (mint pl Tolkien, Star Trek...) kisbetűvel. :rolleyes: És akinek már be van írva valami vesszők nélkül, az miből fog rájönni, hogy át kéne szerkesztenie vesszővel elválasztottra? (Én sem vettem volna észre, ha nem csodálkoztam volna, hogy vajon miért lett kisbetűs a Professzor neve a profilomban...)

Lau: Az oldalnak? Hol? Nem IE6-ot használsz véletlenül? Ha igen, akkor valószínűleg az átlátszó .png fájlok kezelésének a hiányát látod (bár az mintha barna lett volna, nem vízzöld).

Orsie: Portable Firefox -ot sem tudsz használni a munkahelyeden, mondjuk pendrive-ról?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére