Új Fórum hibabejelentés

Több
15 éve 6 napja #377296 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Az normális hogy nem tudok jelszót változtatni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377061 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Tehát, ha jól értem, Ankalimon, azt állítod, hogy a funkcionális szempontok messze a design mögött járnak? Akkor mivel magyarázod a phpBB3 prosilver megjelenéséből kölcsönzött, teljesen környezetidegen topikjelző ikonokat? Mi fontosabb a használhatóságnál a designban? Nagyon egyoldalúan kezeled ezt a dolgot, és meggyőződésem, hogy nem helyes ez a felfogás. Ahogy a vita egyoldalú lezárása is meglehetősen hátrányodra minősít. Ennél felelőségteljesebb hozzáállást vártam tőled. Bár igazán nem tudom, hogy miért, amikor a főoldal kritikátlanul nagy betöltendő adatmennyiségét (ami kb. 2 MB) is azzal söpörted a szőnyeg alá, hogy használjon mindenki szélessávot. Akkor, amikor egyre többen vannak olyanok, akik kényszerből vagy szükségszerűségből, de mobilinternetet használnak, ami a régi 56k-s betárcsázós modemeket idézi a ténylegesen elérhető sebesség terén.
Nem vitatom a kompetenciádat, de arra kérlek, hogy próbáld meg egy kicsit nyitottabban szemlélni azt, hogy mi van valóban a közösség előnyére, és mi nem. Gondold át, hogy hányan panaszkodnak, és fordulnak különféle kerülő megoldásokhoz azért, mert nem tudják a megszokott módon használni a privát üzeneteket. Nézd meg, hogy hányan jelezték, hogy nyomasztónak (és ezzel az egyik legenyhébb minősítést használtam) tartják a sok-sok szürkeséget. Aztán gondold át azt is, hogy általában a vélemények jelzésénél is működik egyfajta "nyolcvan-huszas szabály", és az elégedetleneknek csak egy része jelzi azt, hogy mivel elégedetlen.
Ha pedig ezeket alaposan átgondoltad, és a tükörképed szemébe nézve nyugodt lélekkel ki tudod jelenteni, hogy így helyes, és nem érdekes az, hány embernek okoz problémát, vagy kényelmetlenséget a "design nélkül nem teszünk ki infókat" és "használj szélessávot" hozzáállás a tényleges és lehetséges használhatósággal szemben, hát lelked rajta. Én azonban változatlanul hiszek benned, és csodálkoznék, ha így lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377051 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Csaba a tesztelést (a hibák felderítését) végzi - tegyük hozzá nagyon jól.

Design nélkül nem tesszük ki az infókat.

Ezt a vitát most zárjuk le.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377045 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: A brdwelcome információk azért nem jelennek meg, mert még nem készült el a design terv, hogy pontosan hol és hogyan kerüljenek az oldalra. Ez benne van hátralevő feladatok listájában, de eléggé hátul.

Nekem tetszik ez az aláírási mozgalom, de szeretném jelezni, hogy ezen aláírások száma önmagában nem változtat a hátralevő feladatok prioritásain.

Az aláírások száma csakugyan nem változtat a prioritáson, de a projekt vezetője, sebcsaba igen. :D Jelenleg pont EZ a soron következő prioritású feladat a Mantis szerint.

A "display: none;" eltüntetése pedig ÁTMENETI megoldás lenne addig is, amíg a dizájn el nem készül hozzá. ;) Mert fontos funkció.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377038 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Barátaim, harcostársaim! Küzdjünk nemzetközi összefogással a brdwelcome megjelenítéséért!
A brdwelcome a fórum láthatatlan része, ami ha látszana, megmutatná, milyen néven jelentkeztél be, van-e privát üzeneted, mikor jártál erre utoljára, és még egyéb dolgokat is tud. Neked is szükséged van rá!
brdwelcome 4ever! brdwelcome 4 prezident! Where are you, brdwelcome, when your people needs you?
Ha egyetértesz, tedd be te is az aláírásodba!

A brdwelcome információk azért nem jelennek meg, mert még nem készült el a design terv, hogy pontosan hol és hogyan kerüljenek az oldalra. Ez benne van hátralevő feladatok listájában, de eléggé hátul.

Nekem tetszik ez az aláírási mozgalom, de szeretném jelezni, hogy ezen aláírások száma önmagában nem változtat a hátralevő feladatok prioritásain.

(Esetleg ha valakinek lenne javaslata a pontos megjelenítésre, ami illik a mostani design-hoz - az lényegesen gyorsíthatná a megvalósítást.)

Mivel a lokális css hekkelés abszolut nem tartozik a hibabejelentés témakörébe, az erre vonatkozó hozzászólásokat töröltem. (Nagyon zavarják a valódi hibabejelentések áttekintését.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376634 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Csak halkan jegyezném meg, hogy ez már eléggé túlmutat a hibabejelentésen. Ilyen témára már vagy egy topicunk, "Informatikai segítségnyújtás" címmel, a Közösségben. Tán oda kellene átvonulni, ezt a topicot meg hagyni a hibajelzéseknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376631 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta:

Estel Adániel írta:

Sil írta: Firefox esetén ilyenkor fogod a My Image Here nevű kiterjesztést, amivel weboldalakon tetszőleges kép helyett lehet sajátot berakni... ;)

:D hehe, azért ez így már kezd egy icipicit unfair lenni... :rolleyes:

miért?
amúgy kezd ez a topic átmenni kockagyorstalpaló és webdizájn hekkelő topicba :D

:lol:
Miért is ne :D
My image here??? jee :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376628 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Estel Adániel írta:

Sil írta: Firefox esetén ilyenkor fogod a My Image Here nevű kiterjesztést, amivel weboldalakon tetszőleges kép helyett lehet sajátot berakni... ;)

:D hehe, azért ez így már kezd egy icipicit unfair lenni... :rolleyes:

miért?
amúgy kezd ez a topic átmenni kockagyorstalpaló és webdizájn hekkelő topicba :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376623 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta: Firefox esetén ilyenkor fogod a My Image Here nevű kiterjesztést, amivel weboldalakon tetszőleges kép helyett lehet sajátot berakni... ;)

:D hehe, azért ez így már kezd egy icipicit unfair lenni... :rolleyes:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376620 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta: köszi!
beraktam, de így vicces módon a Facebook ikonjai mögé is ezt rakta :D
kocka gyöngyszem pasim a következő bszolúte működőképes megoldást javasolta:

DIV.intd DIV.icon { background: url(http://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/topicnew.gif) no-repeat !important; }

Na jó, akkor jön a következőlépcső (csak Firefox esetén):

@-moz-document domain('tolkien.hu') {
ide jönnek a tolkien.hu-ra vonatkozó css sorok
}

Estel Adániel írta: (és már csak azt sajnálom, hogy az rss, illetve az üzenetstátusz-jelző ikonokat nem lehet css-sel lecserélni. :/)

Firefox esetén ilyenkor fogod a My Image Here nevű kiterjesztést, amivel weboldalakon tetszőleges kép helyett lehet sajátot berakni... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376618 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Estel: Jó kis gombok, mi? :P


SÚ: Aháá, értem...
Akkor így járás, max photoshoppal lehet vele ügyködni...



Amúgy én most így nézek ki. (A gyönyörű borostyán mellett :) )



Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376616 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ügyködtem kicsit én is az ikonokkal, az eredmény az Informatikai segítségnyújtás topikban megtalálható. :)

(és már csak azt sajnálom, hogy az rss, illetve az üzenetstátusz-jelző ikonokat nem lehet css-sel lecserélni. :/)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376611 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Idhren írta: ...ha a főoldalra is akarnék borostyánokat, úgy ahogy a hozzászólásokhoz, akkor azt hogy kell.
Csak úgy tudtam megoldani, hogy a háttér helyett raktam be, az meg nem volt szép :P

Kell hozzá egy kép, amiben borostyánlevelek vannak, és ki tudod vágni belőle. Aztán le kell csalogatni az eredeti háttereket, és ráapplikálni. Kb. ezért hagytam ki én is. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376608 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta:

Orsie írta:

Sil írta: Mert az meg csak simán DIV.icon... ;)

öö, ezt lehetne úgy, hogy én is értsem, szóval akkor nem hiba? mit kéne csinálnom, mit rakjak a css-be, hogy ott is jól látszódjon?

DIV.icon { background: url(http://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/topicnew.gif) no-repeat !important; }
(Vagy a topicnew.gif helyett a topic.gif-et, ha nem akarod, hogy olvasatlannak jelölje őket. Alapból, úgy látom, ezeket nem jelöli olvasatlanként.)

köszi!
beraktam, de így vicces módon a Facebook ikonjai mögé is ezt rakta :D
kocka gyöngyszem pasim a következő bszolúte működőképes megoldást javasolta:
DIV.intd DIV.icon { background: url(http://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/topicnew.gif) no-repeat !important; }

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376600 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Címer merre van? :D
Mmint digitális formában?

Mer így télleg nem a legszebb, hátha a png majd jobb lenne...


szerk: találtam szép gombokat, szal az lett a nyerő...
Ellenben ha a főoldalra is akarnék borostyánokat, úgy ahogy a hozzászólásokhoz, akkor azt hogy kell.
Csak úgy tudtam megoldani, hogy a háttér helyett raktam be, az meg nem volt szép :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376597 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nem a faviconból, a címerből... Durva lett volna a 16×16 pixeles favicont "felcsinálni" 25×25-re (ha jól emlékszem a méretekre). Egyébként abban nagyon igaza volt Ankalimonnak, hogy ezek a gif-ek kidolgozatlan, szálkás lekicsinyítései csak az eredetinek, és megfelelő munkával sokkal szebben meg lehet csinálni.
(Talán abban is, hogy "de fogja gradálni" a címerünket...)
A glow egy kicsit nehézkesebb, ahhoz célszerűbb volna a png formátumot használni, ami tud részleges átlátszóságot is, míg a gif kevésbé. A fájlméret nem lesz annyival nagyobb, hogy fájjon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Estel Adániel írta: (amúgy a homogén színezésűek itten vannak:

, , a többi pedig itt: , , , , , )

Ezekből mondjuk lehetne csinálni átlátszó .png-t is, úgy szvsz sokkal szebben meg lehetne csinálni (nem kellene annyira leredukálni a palettát). Nincs előírva, hogy csak .gif-et használhatsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376594 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Idhren írta: van, de nem mindenhova rakták be... (Bölcsek az lezárt)

A többi szerintem nincs is ott lezárva, csak simán át vannak helyezve az Archívumba (ahol nincs írási jogunk).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376591 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A villogót még én csináltam, a fekete-fehérből, meg a full-színesből; glow-t csak ajánlottuk, nem emlékszem, hogy lett volna. Az archivált ikon amúgy jelenleg icon-topic-locked.gif néven fut, és ugyanott található, mint a többi három; az átírandó rész pedig "DIV.topicclosed_icon"-nal kezdődik, más minden ugyanaz.

(amúgy a homogén színezésűek itten vannak:
, , a többi pedig itt: , , , , , )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376588 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Alakulok :D

van, de nem mindenhova rakták be... (Bölcsek az lezárt)
Mindegy nem is fontos.
Ellenben:

SÚ, te alkottad azokat az ikonokat a favikonból, ugye? (Azokat akarom ikonnak :D )
Az, amelyik villog, azt raktam be olvasatlannak, de nem eléggé feltűnő...
Olyan nem volt, ami vmi "glowing"olással működött? Azaz ragyogott, vagy vmi ilyesmi?


Ha mást nem, a sima topik lesz a fekete-fehér, a színes meg az olvasatlan :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376586 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Idhren írta: Az archivált ikonoknak mi a nevük?
Ha azt is akarnék csinálni?

Nincsenek benne, úgyhogy azt adsz nekik, amit akarsz. De szerintem a kódban sincs benne, hogy olyat is megkülönböztessen, akkor viszont hiába állítod be a CSS-ben, hogy legyen...
Közben meg is néztem, és az Archívum archivált témáinak is a sima olvasatlan ikont teszi ki, úgyhogy nincs archivált cuccnak külön ikon megjelenítésére kód. Azt hiszem. Esetleg talán...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376582 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sötét Úr írta: Nos, akkor aki kéri, az letöltheti a beállításaimat. Firefoxhoz az olvassel.txt szerint kell telepíteni, ami abból áll, hogy egyszerűen kicsomagolod a megadott könyvtárba.
Operához annyiban van változás, hogy a C:\Program Files\Opera\Styles\ könyvtárba kell kicsomagolni.
Ha megvan, újra kell indítani a böngészőt, és örvendezni ;) :D

Igen! Le akarom tölteni SÚ egyedi stíluslapját és annak elemeit!

Ja, nálam végül a "saját címerem" ( :D ) az olvasott topikok jelzője, a kék Gil-Galad címer az olvasatlanoké. Színtévesztőknek is kiváló, mert az egyik sokszög, a másik négyzet. ;)

Akkor hozzátenném, hogy a Vistában merre is van az a mappa, mert nem ugyanott :)
Amúgy tök hamar megtaláltam, csak ez a roaming kavart.

C:\Users\[usernév]\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\[cucc].default\chrome

És amúgy nagyon zsíír :D
Már csak az ikonokkal kell babrálnom...
Az archivált ikonoknak mi a nevük?
Ha azt is akarnék csinálni?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376568 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta:

Sil írta: Mert az meg csak simán DIV.icon... ;)

öö, ezt lehetne úgy, hogy én is értsem, szóval akkor nem hiba? mit kéne csinálnom, mit rakjak a css-be, hogy ott is jól látszódjon?

DIV.icon { background: url(http://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/topicnew.gif) no-repeat !important; }
(Vagy a topicnew.gif helyett a topic.gif-et, ha nem akarod, hogy olvasatlannak jelölje őket. Alapból, úgy látom, ezeket nem jelöli olvasatlanként.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376551 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta:

Orsie írta: update: köszi, megtaláltam, és így műxik is :)
egy érdekes bug-ot viszont rögtön találtam, ha használom a brdwelcome "új hozzászólások az utolsó látogatás óta" funkciót, ott a standard ikonokat mutatja a listázáskor és nem a Sil-félét, pedig amúgy a Fórum főoldalán és mindenhol a szép ikonok látszódnak. érdekes :)

Mert az meg csak simán DIV.icon... ;)

öö, ezt lehetne úgy, hogy én is értsem, szóval akkor nem hiba? mit kéne csinálnom, mit rakjak a css-be, hogy ott is jól látszódjon?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376540 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Glorlyg írta: Bocs de felfigyeltem egy picinyke kis elírásra a fejlécben az aiya elendil-ből hiányzik az N jelölése!

Nem, a felirat így a pontos. A quenyába az "ando" jel az "nd"-t jelöli. A 'd' hang csak a sindarinban használatos, quenyában nem. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376538 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta:
azt a kiterjesztést még nem néztem, mert itthon anélkül is megoldottam. és mivel céges gép, telepíteni nem tudunk, és lehet, hogy attól is hülye, mert windows 2000 (:P) illetve itt minden programot hálózat révén valahogy csomagokban tesznek fel, és nem ugyanolyanok a programok, mint az eredeti verziók. ez így nem tudom mennyire érthető...

De a kiterjesztések nem olyan programok, elvileg csak annyi kell hozzájuk, hogy legyen írási jogod a Firefoxos profilodba (ami ugye van, különben nem mentené el az előzményeket, meg hasonlók). Összvissz kb annyiból áll a telepítése, hogy kicsomagol egy tömörített fájlt.

Orsie írta: update: köszi, megtaláltam, és így műxik is :)
egy érdekes bug-ot viszont rögtön találtam, ha használom a brdwelcome "új hozzászólások az utolsó látogatás óta" funkciót, ott a standard ikonokat mutatja a listázáskor és nem a Sil-félét, pedig amúgy a Fórum főoldalán és mindenhol a szép ikonok látszódnak. érdekes :)

Mert az meg csak simán DIV.icon... ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376536 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Már nem jelennek meg duplán a hozzászólásaim. :rolleyes:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #376535 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
én azt vettem észre, hogy ha sok a beidézett szöveg (idézés idézése stb) akkor ennek a kerete kicsúszik oldalra és az nem szép.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376533 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Téves, Snuffles, de mindegy. :P
edit: jah, már te is rájöttél. ;)

edit2: ez nekem így nem tetszik, HTML-t se tudok beelírni, duplán látok tőle, sőt, megduplázódtam tőle, meg még ez az utóbbi is... :(
Ticcsák be az új fórumoooot!

Kārātārānen a áirâë...
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete - 15 éve 3 hete #376532 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Mert a vissza-gombot nyomtad meg, nem pedig újra betöltötted az előző oldalt.

szerk.: ja nem, amúgy is ezt csinálja...

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére