Chat

Több
4 éve 8 hónapja #413323 Írta: Elanorka
Elanorka válaszolt a következő témában: Chat
Sziasztok!
Nekem segítség kellene. 6 éve már regisztráltam egyszer nyelvek-írások témakör miatt. Akkor kaptam fordításokat tetováláshoz. De most nem talàlom a fórumot. Valaki tudna nekem infóg ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406649 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Chat

Iluvatar1 írta: Sziasztok ma regisztráltam erre az oldalra. Nagyon jónak találom :D . Egy csomó információt megtaláltam amit máshol, sehol se találtam meg a Szilmarilokról, a Gyűrűk Uráról, és a Hobbitról.
A Tolkien mesék a kedvenc regényeim közé tartoznak. Bár a Hobbitot még olvasom, de eddig is nagyon tetszett :P . Alig várom, hogy elkészüljön a film amit decemberben biztos, hogy meg akarom nézni ;) . A Gyűrűk Urát, már kiolvastam a 2011-es változatát (imádtam), és úgy szintén kiolvastam a Szilmarilokat is.
Nem rég kaptam meg az Elveszett Mesék Könyvét, amit még nem olvastam el de biztos kifogom olvasni.
Van egy fura elméletem miszerint ha már Hobbitot megfilmesítik (9 év után), akkor a Szilmarilokat is. No persze nem tudom, hogy Peter Jakson megtudná e valósítani, de az nagyon jó lenne :) .



Ennyit akartam csak le írni, és köszönöm hogy tudtam erre a varázslatos oldalra regisztrálni. :D :) ;) :lol: 8-) :mrgreen: :lájk:
KÖSZI


Szia, üdv itt! :) Jó, hogy még mindig felbukkannak új arcok itt is!
Kicsit bonyolult a fórumunk szerkezete, így nem tudhattad, de ez a topik, ahová most írtunk, a régebben működő chattel kapcsolatos technikai kérdéseké valójában. A Közösség/Beszélgetős topikban ( itt ) szoktunk csevegni. Habár sajnos mostanra kevesebben használják aktívan a fórumot, így érdemes felkeresni az MTT facebook csoportját is. De természetesen a különféle programokról itt az oldalon is megtalálhatók a hírek :) Ha van kedved, csatlakozz majd élőben is valamelyik programhoz!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Iluvatar1
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #406646 Írta: Iluvatar1
Iluvatar1 válaszolt a következő témában: Chat
Sziasztok ma regisztráltam erre az oldalra. Nagyon jónak találom :D . Egy csomó információt megtaláltam amit máshol, sehol se találtam meg a Szilmarilokról, a Gyűrűk Uráról, és a Hobbitról.
A Tolkien mesék a kedvenc regényeim közé tartoznak. Bár a Hobbitot még olvasom, de eddig is nagyon tetszett :P . Alig várom, hogy elkészüljön a film amit decemberben biztos, hogy meg akarom nézni ;) . A Gyűrűk Urát, már kiolvastam a 2011-es változatát (imádtam), és úgy szintén kiolvastam a Szilmarilokat is.
Nem rég kaptam meg az Elveszett Mesék Könyvét, amit még nem olvastam el de biztos kifogom olvasni.
Van egy fura elméletem miszerint ha már Hobbitot megfilmesítik (9 év után), akkor a Szilmarilokat is. No persze nem tudom, hogy Peter Jakson megtudná e valósítani, de az nagyon jó lenne :) .



Ennyit akartam csak le írni, és köszönöm hogy tudtam erre a varázslatos oldalra regisztrálni. :D :) ;) :lol: 8-) :mrgreen: :lájk:
KÖSZI

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #340446 Írta: Ulmo
Chat téma létrehozva Ulmo által
Fontos tudnivalók a chat használatával kapcsolatban:

a szerver címe: IRC.FREENODE.NET, port 6667
szoba: #tolkienHU

Első belépéskor regisztrálni kell a felhasználói nevet, ezzel a paranccsal:
/msg NickServ register "jelszó" (idézőjelek nélkül)
Következő belépéskor azonosítani kell a felhasználónevet, ezzel a paranccsal:
/msg NickServ identify "jelszó" (idézőjelek nélkül)
Azonosítás után már lehet privát üzeneteket küldeni.

A chat elérhető kliensprogammal (pl mIRC), vagy a TolkienHU főoldalán a CHAT menüpontból. Ez utóbbi lehetőséghez egy JAVA kliensnek telepítve kell lenni a számítógépen.
mIRC letöltés: KLIKK IDE (jobb klikk, Cél mentése más néven)
JAVA letöltés: KLIKK IDE (jobb klikk, Cél mentése más néven)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.129 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére