Vélemények a honlapról és a fórumról

Több
22 éve 3 napja #52396 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nem is rossz! Ennél maradok! :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52395 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kíváncsi vagyok, ez a szín mennyire olvasható a két különböző designt használva... :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52387 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Anna:
A Hirek kozt olvashatod, hogy mar van zold design. Amennyiben a design kulonbozosegen ezt erted. Ezt mindenki beallithatja a Profil-jaban.
De az oldal designja is meg fog valtozni. Illetve mar meg is van az uj design, csak nincs idom az oldalt teljes egeszeben hozzaigazitani... Az uj designhoz mar passzolni fog.

De mivel sokan kedvelik a zoldet azert abbol is lesz majd egy zold verzio.

Sajnos tenyleg lasabb mint a regi, de nem veszesen lassu. (Legalabbis nalam turheto a sebesseg, de mondjuk nekem eleg gyors kapcsolatom van...). Ezen segiteni sajnos nem tudok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 napja #52378 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
A fórum nem rossz.CSAK!
-nem nagyon illik ez a dizájn a site-hoz és Tolkienhez.
-egy icipicit lassú...
-nincs több kifogás, minden elismerésem... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52331 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hopssz! Még egy pécsi!! :D
:wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52313 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Frankó az új fórum! Minden elismerésem Svindleré!

A design egy kicsit mintha az RPG.hu-ra hajazna, de nem baj, mert pl.az avatárokkal plusz a többi infoval egy kicsit többet meg lehet tudni a többiekről...

Ja, avatárok: egy kicsit szegényes a választék, de mint tudjuk: a lepényhal először, a remény hal meg utoljára...! :) Reménykedjünk, feleim![/u]

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #51802 Írta: Vaníliafagylalt
Vaníliafagylalt válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
az elején kicsit furi volt , de lehet hogy azért mert már megszoktam a régit. egyébként minden elismerésem a tiéd , mert nem lehet valami egyszerű dolog egy új fórum létrehozása. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51754 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Az elején nagyon nem tetszett ez az új fórum,de mostanra teljesen megszoktam.Tök jó :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51543 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
aha, köszi a gyors választ


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51539 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
A subSilvera forumhoz adott alapertelmezett design. De ugy van felkonfiguralva most a forum, hogy a jelenlegi design felulirja a userek egyeni beallitasait...
De mar kesz a zold design amit oly sokan varnak :) Csak a nincs otthon netem 2 napja, mert a lakotarsam netezes kozben a kabelt elintezte, igy nem birtam meg feltolteni...
De amint felkerul a subSilver es a zold design is hasznalhato lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51530 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
a Profilban beállítható egy subSilver téma, ámde nem látszik működni


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51515 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
A Forum kezdooldalanak az aljan lathatod, hogy ki van online. Aki nem moderator, az a relytett felhasznalokat nem latja.
Illetve mikor belepsz egy topicba, akkor lathatod a topic teteje felett, hogy eppen kik olvassak ugyanazt a temat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51465 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #51288 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Bonyolult a francokat! :D

Kösz Svindler, nekem nagyon tetszik az új fórum!
Könnyen kezelhető, végre t'om, ki van online, kaphatok üzenetet,
és egyelőre mindent megtaláltam. :mrgreen: Igyekszem avatarokat keresgélni! Annak viszont örülnék, ha lenne egy zöldesebb változat, csak úgy, nosztalgia gyanánt :wink:
ÉS klassz lenne, ha meg tudnád oldani, mint a régi fórum esetében, hogy egy adott témában minden egyes oldal elérhető legyen alul, egy linkkel. Mert így borzasztó rossz végignézni egyesével pl. a Frodós fórumon a hozzászólásokat, egyszerűbb lenne, ha pl. csak úgy rá lehetne kattintani mondjuk a 69. vagy a 120. oldalra. Érted mire gondolok? :)

Kösz, Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50924 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Aiya Svindler! Üdv mindenkinek!

El szeretném mondani, hogy nekem nagyon tetszik ez az új Fórum. Bár amikor először jöttem ide, meglepett a változás. De aztán fokozatosan felfedeztem, hogy milyen sok új lehetőséget ad ez a forma. Ehhez nem árt elolvasni a GYIK-ot, ami szintén nagyon sok jó információval szolgált számomra. A program szerintem nagyon felhasználóbarát, ez meg is lepett, nem vagyok ehhez szokva. És külön nagyon örülök annak a lehetőségnek, hogy figyeltetni lehet az egyes témákat, így nem kell folyamatosan a neten lógnom ahhoz, hogy tudjam, van-e változás ahhoz képest, amikor utoljára jártam a témánál. És az is nagyon jó, hogy nem kapok minden bejegyzésről külön értesítést, hanem csak az elsőről. Így a postaládám se telik be, ha nagyon zajlik az élet a Fórumon.

A színeket meg már megszoktam.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50817 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kissé bonyolult, de jó, inkább tetszik :!:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50799 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Dwin Odiff írta: Kicsit még furcsa. Valahogy hiányzik a régi, de ez az új most érdekes. Majd kiderül idővel. Az a legrosszabb, hogy nem tudok vámpír fejet berakni...


„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50794 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kicsit még furcsa. Valahogy hiányzik a régi, de ez az új most érdekes. Majd kiderül idővel. Az a legrosszabb, hogy nem tudok vámpír fejet berakni...

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50789 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok!

Svindler én is szeretnék gratulálni, szép a Fórum, de megerősítem a "zöldeket", nekem is hiányzik. Elkezdtem írni hogy miért, de kitöröltem, mert lelkizés lett belőle és lehet hogy senkit nem érdekel.

Tetszenek az apró finomságok.

Ennyi

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50787 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Aiya Svindler!

Tegnap ilyenkor még egy kicsit bonyinak találtam az új fórumot, de most már azt mondom, király! Főleg az avatárok... :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50684 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Első alkalommal én is egy kicsit bután meredtem magam elé, hogy miezitt...de hamar belejöttem, és nekem tetszik az új fórum! (bár a zöldszínű változatot én is visszasírom :wink: )
[/b]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50608 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Svin: Mikor lesz zöld szín? És hol lehet majd kiválasztan?
(Én nem írom le a véleményemet, mert már ismered. :wink: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50602 Írta: Beth
Beth válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Aiya,
ez nagyon szép lett Svindler.
JÓ! :wink:
Namárie, Beth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50589 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Ok, Svindler, kösz a zöld színért :) :D :lol:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50481 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Bonyolultsag: Nem latom be miert lenne bonyolultabb. Ha mar regisztraltad magadat, onnantol ugyanugy mukodik. Tudtal beirni az egyik temaba is mar... Mast nem kell tudnod ha nem akarod. Tema megnyitasa, valaszok elolvasasa, ha van hozzaszolas akkor annak a megirasa. Ez a recept. Ha a tobbi dolog nem erdekel ne nyomkodd. A Windowsodban is ott van tobbszaz lehetoseg amit soha nem hasznalsz ki. Altalaban nem allitod a halozati beallitasokat, nem schedulalsz taskokat, nem regisztralsz COM+ objektumokat, stb... Pedig megtehetned.

amanibhavam, Gandalf: a problemat en is eszrevettem, de nem mindig jelentkezett. Kozben rajottem mikor jon elo, es az okat is sejtem. Holnap igyekszem kijavitani.

Az oldal szinei: Hat van benne valami, hogy nagyon nem tudtam eltalalni, de az uj design kicsit drappos, barnas lesz, majd igyekeztem ahhoz igazitani.
De mivel ez sok embernek nem tetszik, azert a heten felkerul majd egy zold valtozat :) Minden a latogatokert :D Es mindenki beallithatja majd maganak, hogy melyiket is szeretne. (Illetve lesz egy szurke valtozat is, ami az eredeti volt ehhez a forumozo rendszerhez)

n8n: Hat a regi Forum parhuzamos hasznalatanak semmi ertelme. Csak kavarodas lenne belole.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50423 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Igen, nekem is jobban tetszett a régi szín...ááh, sajna a régit nem lehet visszahozni, de azért vannak előnyei is ennek az újnak de! a régi SOKKAL jobb volt, szerintem...Sesy, mi az, amit a végén írtál? jól hangzott! :)
namarie:
n8n
Mirimet és anwet mindenkinek! :) )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50363 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nekem viszont tetszik ez a fórumforma (máshol is van ilyen, szerintem a legjobb boardprogram), bár a színek tényleg vadítóak kicsit, de azt lehet állítani, úgy tudom. Az viszont tényleg furcsa bug, hogy hozzászólás után a topik legrégebbi oldalára ugrik vissza, ezen esetleg lehetne javítani.


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50360 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nos, nekem ez a fórum egyáltalán nem tetszik! :evil:
Persze, király hogy van ilyen kép meg ilyen jópofa smile, de akkor sem tetszik. :?
Rondák a színek. A zöld sokkal szebb volt!
Bonyolult ez a fórum, nehezebb belemenni a topicocba, és a régi topicoc, amikbe sokan irtunk, elvesztek, vagy archivumusak!
Egyetlen topicot nyitottam eddig :oops: azt meg össze kellett vonni egy másikkal!!! :cry: Így már vissza olvasni sem tudok a sok chattől, és értelmes beszélgetések is meg vannak szakítva! :cry:
Szoval az előző jobb volt, meg kényelmesebb! :!: :cry:
Na de ez az én véleményem...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50191 Írta: Lúthien Tinúviel
Kár! De nem baj, van ott más is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50181 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Affene! Nem jön le a chat!! Bocs, Galadriel@13! :(

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére