Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
22 éve 1 hete #50358 Írta: Galadriel Úrno
nekem sem rakja be. Ja és hogy lehet szöveg allatti részt beállitani. Úgy hogy vonalka és allatta szöveg? :?: [/img]

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50307 Írta: Kyra
Kyra válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
nem adja be a képet.miért nem?hogy tudnám berakni??

Namárie!
Nurcúwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50280 Írta: Lord Maul
Cicafül: 80*80 pixel a maximum

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50274 Írta: hódica
Köszi szépen, sikerült!
:D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50273 Írta: hódica
PRÓBA, PRÓBA. :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50271 Írta: Cicaful
Lord: mekkorának kell lennie a méretének? mármint az avatarnak?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50268 Írta: Cicaful
Hódica: ott fölül keresd meg a Profil nevű bigyót és kattints rá! Már meg is tudod változtatni a kívánt dolgokat! (a jelszót nem kell piszkálnod, attól függetlenül, hogy nem látsz majd semmit beleírva - nincs elveszve - úgyhogy hagyd hacsak nem akarsz újat) A végén meg a Mehet gombra kattintva, kész. :)
(Lehet hogy ezt többször meg kell majd ismételned, mert Manónak se ment elsőre :twisted: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50263 Írta: Lord Maul
Kezdek belejönni az avatar-képek farigcsálásába... Svindler: küldök több mint százat! :twisted: Különböző fantasy festményekről.

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50256 Írta: hódica
Lenne egy kérdésem.
Hogyan lehet regisztrációt módosítani?Ugyanis nem tudom miért de nem hozza be a nevem mellé a képecskémet, amit kiválasztottam :(
Amugy szerintem kicsit túl van bonyizva ez a fórum, de lehet hogy majd beletanuok :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50232 Írta: Varda Tintallë
Szia Brisa!

Hol lehet megnézni az online-felhasználók listáját?[/quote]

Tolkien HU Fórumok Tartalomjegyzék című lapon alul... :)

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50226 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kedves Svinder!

Nekem is van egy óhajom-sóhajom...

A topicoknál mindig csak egy lappal enged hátrább menni, ha pl. visszafelé az ötödik lapon vagyok, akkor a hatodikra tudok csak ráklikkelni, nem tudok olyasmit megtenni, hogy mondjuk ugorjon hátrább 10 oldallal...
Nem lehetne ezt átállítani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50223 Írta: Áfonya
Igen, Brísának igaza van! Nem lehetne egybe listázni az öszes témát valahogy? Így szinte azt sem tudom hova írtam utoljára, és a válaszok megkeresését is nagyon megnehezíti. Azonkívül, szépen kérnénk egy Frodós topic nyitását, ezt már többen felvetették - hogy ne legyen egybe az EW-ossal. (Ezer bocs, hogy ennyit nyavalygunk, Svin, de tényleg könnyebb lenne... :oops: )
Ja, és nekem is mindig a legelső bejegyzéshez ugrik vissza, ha beírok...

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50218 Írta: Gandalf
Svindler, még mindíg nem a legutolsó bejegyzéshez ugrik vissza, amikor írok valamit :!: :!: :!:

Aláírás helyett (mert annak túl hosszú :( ):

''Nem látja az a csillagot,
ki először nem veszi észre,
hogy ezüstből van mindahány,
s váratlanul lángba borul tán
mint virág - egy ősi dal hallatán...''


(Mythopoeia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50188 Írta: Cicaful
Lord Maul v. Svin: köszi! (és bocsi hogy ennyire figyelmetlen voltam :oops: ) Mekkora méretű képek kellenek, mert nekem van néhány, csak a méretet nem tudom :?:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50183 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svin:
Nekem nagyon fáj a szívem néhány lezárt topikért. Például a Negyedkorért, de legfőképpen a Kérdésekért. Nem lehetne ezeket valahogy feltámasztani? (Mások persze más topikot szeretnének, tudom...)

És nem lehetne egy kissé egyszerűsíteni és átláthatóbbá tenni a fórumot? Itt konkrétan arra gondolok, hogy nagyon maceráns a fő témakörös-csoportosítás. Nem lehetne a topikok listáját egybe írni, mint a régiben? Sokkal átláthatóbb lenne, és sok kattintgatást megspórolna.

Hol lehet megnézni az online-felhasználók listáját?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50177 Írta: Lúthien Tinúviel
Tud valaki válaszolni arra a kérdésre, hogy miért nem lehet írni a régi fórumok archivált formáiba?! Vagy azokat nem lehet használni? Oda miért nem lehet új hozzászólást írni??? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50149 Írta: Varda Tintallë
Aiya ilya!

Lehet, hogy látnom kéne valahol, de nem látom és nem tudom. :? És nem szeretem, ha nem tudok vmit. :( Mi az az ICQ :?:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50132 Írta: Lord Maul

Cicafül írta: Hogy tudnék saját kis portrét, rajzot beilleszteni a nevem alá?


Svindler már válaszolt... jó képvadászatot, méretrevágást! :twisted:

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50109 Írta: Cicaful
Svin: Szia! Egész király a fórum, csak az elején pincúrkát bonyolultnak tűnt... :?
Nos most viszont azért fordulok hozzád, hogy ha tudsz segíts! Hogy tudnék saját kis portrét, rajzot beilleszteni a nevem alá? Ha elküldöm Neked, akkor Te betudod rakni a kis képek közé (nem tudom mi a nevük :lol: ), hogy onnan kiválaszthassam? Ezer hála és köszönet (előre is)!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50084 Írta: svindler
Fereste: Ha a mondott URL gomb fole viszed az egeret, akkor alatta a szurke csikban megjelenik egy kis help.
De a megoldas:
[ url=http://www.tolkien.hu ]Tolkien HU[ /url ]
, ami igy nez ki:
Tolkien HU

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50075 Írta: Fereste
Svindler: ezt én is értem, de az előző fórumban azt is meg lehetett csinálni, hogy az URL szöveg helyett, egy kis magyarázó szöveg jelent meg
tehát pl a www.kutya.hu/labrador helyett egy oanra lehetett kattolni, hogy: egy aranyos kutya
tehát ezt a régi fórumon így írtuk (azt hiszem): egy aranyos kutya
ezt itt hogy csinálom meg?

sajnos nem tuom érthetően elmagyarázni, elnézést...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50070 Írta: svindler
Most en lepek, legkozelebb csak vasarnap este leszek, addig kenytelenek vagytok nelkulozni. Remelem nem lesz semmi gond, es minden mukodni fog siman. Legyetek jok addig is!

Fereste: Ahol a szoveget irod be a hozzaszolashoz folotte van par gomb. Jobbra a legutolso az URL feliratu. Ha rakattintasz meglenik az, hogy [ url ]. Ez utan tudod irni a linket. Majd ha vegzetel, nyomd meg megegyszer a gombot, akkor megjelenik, hogy [ /url ]. Eddig tart a link szovege. (space nincsen a "url" szo es a zarojelek kozt, de mashogy nem tudtam most ide beirni...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #50047 Írta: Fereste
lenne egy kérdésem... :)
szóval....
ugye a régi fórumban meg lehetett azt csinálni, hogy a ronda URLos címek helyett, egy kis szöveg jelenjen meg, és arra kellett rákattolni, hogy pl az adott képet láthassuk. működik ez ezen a fórumon, és ha igen, hogyan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49914 Írta: svindler
Áfonya: A moderátoroknak saját avatarjuk van. Nekik külön feltöltöttem, de nem akarok mindenkinek külön töltögetni. Feltölteni nem lehet, a szerver nem engedi. De most írom erről az összefoglalót (és a fórum működéséről).
Ha küldesz nekem a fentlévőekhez hasonló témájú, Tolkienhoz kötödő új képeket (kb. 10-20 darabot, de lehet több is), akkor válaszhatsz Magadnak bármilyen egyedi avatart cserébe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49913 Írta: Gandalf
Ha beírok egy témához, utána autómatikusan visszaküld a téma egy korábbi oldalára, s nem oda, ahova a bejegyzésemet írta! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49912 Írta: Áfonya
Svindler: saját avatart, ami nem a galériából van, hogyan tudok felrakni?
ÉsZaH-nál láttam, neki is más van...

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49910 Írta: svindler
Gőzöm sincs :)
Legalább annyi mint az előző fórumon, de szerintem annál jóval több. Azért a felső határt ne teszteljük :) Lehet a szerver nem örülne neki.
De ha valakinek van pontosabb információja szóljon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49908 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49897 Írta: svindler
Afonya: Valo igaz, osszemostam tobb helyen is topicokat (velemenyek, dijak, stb...) A Frodossal is ez tortent.
A hianyzo Samu, Eowyn temat bejegyzesei elvileg fent vannak, de annyi mega gond ezzel a Froummal, hogy meg nem jutottam odaig, hogy utananezzek miert nem latszanak. Holnapra talan helyukre tudom tenni oket. Mindenesetre nem vesztek el, megvannak. Es ki is fognak kerulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #49895 Írta: Áfonya
Svindler: nekem az elveszett topicokkal lenne gondom... itt van pl. a Samus, amiből hip-hopp eltűnt az összes bejegyzés, és az archívumban sem található meg.
Illetve: az Elijah Wood - Frodó topic úgy látom össze lett mosva, pedig a Frodós topicot direkt azért nyitottuk, hogy elkülönüljön az EW-ostól.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.801 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére