Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 11 hónapja #54077 Írta: Szendi
Aiya Varda!
Sikerűlt! :lol:
Hálás köszönetem!

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54071 Írta: Varda Tintallë
Aiya Szendi!

Lehet anatarod regisztrálás után is. Ha épp be vagy lépve a fórumra, kattints felül a "profil" ikonra, ennek az alján megtalálod azt a helyet, ahol avatart választhatsz!

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54064 Írta: Szendi
Svindler! Légyszíves, segíts! Szeretnék egy avatart. De már regisztráltattam magam. Ez után is lehet? ( Kezdő géptulajdonos vagyok) Hogyan? Köszi!

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53830 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Samwise írta: Szeretném megkérdezni, hogy a Két torony trailerje melyik weboldalon nézhetö meg. Köszönöm
Samwise

Például innen is le lehet tölteni, kb. 20MB, és Quick Time 5 kell hozzá.
Ha ez nem megy, vannak rövidebb részletek itt a tolkien.hu-n, a Médiában.

De van itt külön topic is az előzetesekről, ott találhatsz több címet is. Itt nézd meg.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53746 Írta: Samwise
Helló Svindler!

Szeretném megkérdezni, hogy a Két torony trailerje melyik weboldalon nézhetö meg. Köszönöm
Samwise

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53694 Írta: amanibhavam
en lattam, mit jelent az a 4.75 s... :-) ettol fuggetlenul itt ezt nem erezni, eleg gyorsnak tunik a forum

lehet, hogy vannak gyorsabb boardok, de ilyet nagyon sok helyen lattam mar, ezek szerint sokan szeretik


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53693 Írta: Varda Tintallë
Aiya Amy!

Ma Te is csak az utolsó bejegyzést olvasod? :wink:

Bocs.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53687 Írta: amanibhavam
nem tudom, nekem innen chelloval eleg gyorsnak tunik :-D


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53610 Írta: Varda Tintallë
Aiya!

4.75 mp??? Így rohan az idő? Fel se tűnt!

De elfogadom az érveidet, a tizedmp tényleg jobb volna.

A probléma különben nem nagy, úgyhogy megleszek a jelenlegi módszerrel is :D Tényleg ne lassítsuk tovább a Fórumot, mert sokak jelezték, hogy lassú.

Csak kíváncsi voltam.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53606 Írta: svindler
phpBB Created this page in 4.754204 seconds : 14 queries executed : GZIP compression disabled : Debug Mode

es hasonlo szoveg van minden oldal aljan. A savszelessegtol fuggetlenul egy tema hozzaszolasainak oldalat ennyi ido legyartani. Es 14-szer kellett kozben az adatbazishoz fordulni.
Amit Te szeretnel az plusz 1 (vagy 2) adatbazis muvelet.
Nekem ez a 4.75 masodperc nagggyon lassu. En kb a tizedet tartanam normalisnak. Na de en programozo szemmel nezem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53604 Írta: Varda Tintallë
Aiya!

Köszi Svindler! Igen erre gondoltam. Hát sajnos... tudom-tudom, engem a munkahelyemen is naggggyon szeret az összes programozó, amikor kitalálom, hogy mi is lesz a feladat :lol: :lol: :lol:

Akkor majd megtalálom enélkül..., azért megtalálom :)

Nálam különben nem lassú a Fórum, de ez nem jelent semmit, mert igen széles sávon keresztül közlekedek.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53602 Írta: svindler
varda:

Megtekintve alatt az van szamolva, hogy hanyszor nyitottak meg olvasasra az adott temat. Ahol ez a szam kevesebb mint a bejegyzesek szama, az annak koszonheto, hogy a regi forum bejegyzesei at lettek jegyezve, es igy a bejegyzesek szama igencsak megnott az olvasasok szamahoz kepest.

A temak olvasottsaganak jegyzese, es a belepesek figyelese: Nos tudom jol mire gondolsz. Azt szeretned, hogy ha belepsz, es van egy tema amiben uj bejegyzes van, de most nem olvasod el, akkor kovetkezo belepesedkor is olvasatlannak mutassa a forum. Igaz? Javits ki ha tevedek.
Sajnos ezt nem tudom megoldani jelenleg. Illetve csak nagyon macerasan tudnam. Ez nem epp egyszeru problema. OK, meg tudnam csinalni, de plusz egy adattablat, es meg tobb adatbazis muveletet igenyelne a dolog, es tovabb lassitana a Forumot. Ami, valljuk meg, nem tul sebes most sem :)
Ha a szerver bikabb gep lenne, belevagnek talan a megvalositasba, de egyenlore marad ugy ahogy van.

Elendil:

Nos, a film zenei anyaga szerzoi jog vedelme ala esik. A fent levo reszletek a hivatalos weboldalrol szarmaznak. En nem fogom feltolteni a zeneket a szerverre, igy nem is lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53597 Írta: Varda Tintallë
Aiya!

És még egy kérdés! Mit jelent az a "Megtekintve" oszlop-ban szereplő szám? Nem bírok rájönni... :oops:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53593 Írta: Varda Tintallë
Aiya Svindler!

Hogyan azonosítja a Fórum azt, hogy számomra mely témákban van új üzenet? Eddig azt hittem, hogy azt figyeli, hogy az adott felhasználó utolsó Fórumon jártakon megnyitotta-e az adott témát. De most úgy tűnik, hogy csak azt figyeli, hogy az utolsó belépés óta történt-e új bejegyzés az adott témában. Így viszont "elveszik" az az információ, hogy hol van olyan hozzászólás, amit még nem olvastam. :cry: :cry: Nem lehetne az első módon figyelni? :roll:

(Érthető vagyok????????)

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #52891 Írta: Elendil
Svindler: előreláthatóan mikor lesz feltéve a többi (vagy mé egy pár) dal a Média-ban? (ha egyáltalán fel lesz..)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52326 Írta: svindler
A nyito oldalunkon, a www.tolkien.hu/home.html -en a Chat gomb alatt van a chat-es oldal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #52322 Írta: Tar-Ancalime
Hali!Hol lehet chatelni?

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52281 Írta: nazgúl
Szenkjú szenkjú. :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52262 Írta: svindler

nazgúl írta: ÓHAJ:

Svin, meg tudnád nyitni a Szinkron topicot? A Kószák miatt fontos lenne, meg szeretnénk írni a paródiaszinkront. :?:


Megtortent. A Vegyes kategoriaban talaljatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52125 Írta: nazgúl
ÓHAJ:

Svin, meg tudnád nyitni a Szinkron topicot? A Kószák miatt fontos lenne, meg szeretnénk írni a paródiaszinkront. :?:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #52087 Írta: zsoffija
Ragoran:Azt mondod,nem kell url???VAGY MÁR MEGINT 1/2re érteh valamit? :idea: Majd megpróbálom... ha lesz hozzá lelkierőm!
köszi :)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #51910 Írta: svindler
Mint mar parszor kifejtettem Chatelos topic nem lesz.
Azert van a chat program, hogy ott lehessen chatelni.
Egy ilyen topic azt hiszem elegge leterhelne a szervert amugy is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #51905 Írta: Ragoran
A chetelős topikot nem is szándékoztok újra megnyitni???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #51897 Írta: Ragoran
Egyszerűen, ha találsz egy jó oldalt akkor lemásolod felül a címet. Az én címeim elött nincs url :D Talán ezért nem hozza be!
Sok sikert: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51889 Írta: zsoffija
szissz...
:oops: Én meg miért bénázok a képek felrakásánál?
Mármint mit zonthatok el?
HELP!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51834 Írta: Ragoran
Átállítottam! Tök király! Köszi Svin! Így legalább nem esik ki a szemem miközben itt lógok! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51794 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ragoran: most már mindent! :) )
Svindler:
hantale len!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51790 Írta: amanibhavam
persze, a profilban bármikor átállíthatod


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51776 Írta: Ragoran
1Köszi!
2Ha egyszer már beállítottunk egyet akkor késöbb meg lehet változtatni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #51773 Írta: svindler
A kert zold szinu design is elkeszult. A Profil menupont alatt allithatja be mindenki maganak, hogy melyik designnal jelenjen meg a Forum.
Harom lehetoseg van:
subSilver: ez a Forum alap designja volt, szurkes, ezustos szinu
Tolkien HU (barna): ez a mostani, jol ismert design
Tolkien Hu (zold): ez a zold szinu design, amit hianyoltatok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.785 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére