Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29772 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hmmmm.... ez jó. <br> Most nincs időm újat írni, majd szerdán, vagy csütörtökön....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na. megpróbálkozom egy röviddel:<br> <br> Az örök téma: Morannon<br> <br> Ga: Ez itten Morannon, Mordor Fekete Kapuja.<br> P: És mér ilyen fekete?<br> Boromir szelleme, síri hangon: Minas Tirith egész festékkészletét felvásárolta... huhúúúú...(gyk: a szellemek huhognak)... egy rakat pénzt fizetett érte... húú...<br> T: Te hogy ke-kerülsz ide? <br> P: T-t-t-Tru-Trufa... Neked va-vaccognak a fogaid...<br> Gi: Ugyanmá... nem akart ránkijeszteni az öregfiú, ugye?<br> B: HuHÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!<br> L: Engem nem ijesztenek meg a halandók szellemei...<br> Gi: Ak-ak-akkor mért remeg a té-térded?<br> L: Nem remeg. Táncolok. <br> Bo: hahaaaaa..... akaro mondani HUHÚÚÚÚ!!!<br> A: Én Király vagyok!<br> Ga: Én meg mágus!<br> Bo: Én meg szellem, kvittek vagyunk!<br> Ga: Távozz innen, gonosz lélek. <br> Bo: Én elmehetek, de figyelmeztetlek, van itt egy pár szellemhaver a falak mögött, akik csúnyább halált haltak. <br> A: N-na és ki fé-fé-fél azoktól, he? Én király, akarom mondani Király vagyok! J-ja!<br> Bo: Meg annyi ork, hogy ha köbgyököt vonok és elosztom tízzel, akkor is kétszer annyian vannak, mint ti. <br> Ga: Izé... sose voltam jó matekos...<br> Bo: Meg szellemek, emberek, lidércek meg minden fajzat ami él és gonosz e földön! Vagy halottt és gonosz. <br> A: Én Király vagyok!<br> Ga: De mi kitartunk, ugye, barátaim...<br> Barátaim? BARÁTAIIIIM??!!!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29767 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ahhh.... Ti mit olvastok, mondjátok?<br> Ez nem lehet ilyen jó... (vagy igen?)<br> Nos. /pillanat nincs időm újat írni sajnos, ámbár... lehet. Majd meglátom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29765 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
nekem tetszett:) foleg az én király vagyok:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29764 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Naná, aki hülye, haljon meg!...<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29763 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tanulság: Halál a hülyékre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29762 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
cool..........:jó)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29760 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:D DDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29758 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na. Mivel senki se dugta ide a képét, folytatom.<br> A HP hangulat most is meglesz, nem kell félni... :) ))<br> Ga: És ímé a Fekete Kapu, melyet Morannonnnak is szoktak hívni.<br> A: Hogy?<br> Ga: Morannonnak.<br> L: Neked fizetnek minden kimondott n-ért?<br> Ga: He?<br> Gi: Ebben nincs n. Mégse csak azért fizetik.<br> T: Na! Hagyjátok mán abba!<br> P: Mán? Szarumán? Áruló! Tudtam!<br> T: Ne láss mán rémeket!<br> P: Már megint mán! Megöllek!<br> Ga: Hagyjátok egymást a mindenségeteket! Inbkább egyetek mindenízű drazsét!<br> A: Én Király vagyok!<br> L: Hogy jön ez most ide?<br> A: Én mindig Király vagyok. <br> Gi: Na és?<br> A: Nincs és...<br> T: Várjatok már. Középföldén nincs mindenízű drazsé!<br> Ga(hangosan): MORANNON A FEKETE FÖLD KAPUJA! A Fekete föld ad helyet a tintagyáraknak, aszfalt és szuroküzemeknek, és az éjszaka is innen származik. <br> L: Mért mondtál mindenízű...<br> Ga: ÉS ITT LAKIK A SÖTÉT ÚR, ÉS A SZOLGÁI, ÉS ITT A FEKETE TORONY AHOL A MÁGIAÜGYI MINISZTÉRIUM SZÉKEL.<br> Gi: A micsoda?<br> P: Mér nem tudod, ott dolgozik a papa... <br> T: Pppin?! Már te is?<br> P: Én mi? És ki az a Pippin?<br> Ga: Gyere Ron, hagyjuk itt ezeket. A Kapuőr Lucius Malfoy, de ne félj.<br> P: De hát ön Dumbledore, mitől is félnék...<br> És besétálnak a röhögő orkok karmai közé. <br> <br> L: Már úgy sem bírtam a pofájukat. <br> Gi: Én se.<br> A: Én Király vagyok...<br> <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: ez nagggyon jó! :D DDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29752 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A végére direkt tettem bele a ,,pojént,, , nem köll hozzáérteni az előtte való jelentéshez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29751 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ha nem lett olyan, mint az eddigiek, az csak a bemutató miatti trauma miatt van. :) És mert ennek van rejtett jelentése...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29750 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
izé.... elfelejtettem.<br> Eszembejutott!<br> <br> Frodóék mennek a vadiúj kék pözsó bokszerjükkel a zautópályán, de legolas, akit csak medvejelmezben engedtek beszállni, lassítja a kocsit. leállítja őket a lórieni őr. ,,túl lassan mennek, ez itt a Barad dúr- Aranyerdő útszakasz. Tilos lassan menni....<br> <br> <br> Na ennyit a medvéről.<br> <br> <br> Cím: <br> Az Utolsó utáni küzdelem<br> <br> helyszín: Minas Tirith ősi vára<br> Szereplők: A Szövetség megmaradt tagjai egy-két bűnbánó lidérccel, miegyébbel kiegészülve. A mellékszereplők plusz prémiumot nem kapnak!<br> <br> F: Hát vége. <br> S: JA.<br> T: Egyetértek.<br> P: Én is.<br> Gimli: Akkor menjünk enni!<br> Legolas: Te kövér disznó! Folyton az evésen jár az eszed!<br> G: Neked meg a fiúkon, te anorexiás seprűnyél!<br> L: Nem érted meg magasröptű gondolataimat sekélyes és földhözragadt tudatoddal. Nincs is mit csodálni. Elvégre egy rohadt kis vakarcs törpe vagy.<br> G: Te langaléta ficsúr! Nem értesz te semmit!<br> L: Te nem értesz!<br> G: Te!<br> L: Te!<br> G: Te!<br> Gandalf: Már megint??!! Abbahagyniiii!<br> F: Ugyan... hagyd... <br> Aragorn: Ja, igaza van a Gyűrűhordozónak! És amit egy Gyűrűhordozó és egy Király mond...<br> P&T: Arra nem szabad hallgatni...<br> F: Na de!<br> Ga: Jogos a felháborodásod, Harry...<br> A: Harrryyyyyy????!!! Gandalf, mi történt veled?<br> Ga: na de Cornelius! Én most nem értek egyet veled. Nézd: ez itt Roxfort, nem a Mágiaügyi...<br> F: Gandalf!!!! Neeee! <br> A: Talán még lehet segíteni G... g... Dumbledore. De addig is leváltalak. <br> F: Neeeee!!!!!<br> Ga: Na de Harry! Én melletted állok. Apád jó barátom volt...<br> A: Nem bízhatunk benne. Az átok miatt...<br> F: De én nem vagyok Harry! <br> A: De leszel!<br> <br> A világ megváltozik. Minas Tirith fele Roxforttá változik. Feltűnnek az egyéb szereplők...<br> Legolas Pitonná változik. A többiek maradnak. <br> <br> F: Árulók! <br> Ga: Veszetsek! <br> F: Háború! <br> Ga: Béke! Izé... neeee!<br> <br> F(sátáni mosollyal): Sorry, öreg haver, ez egyszer legyőztelek. <br> L: De engem neM!<br> F: Ne akard, hogy új Gyűrűt készítsek. <br> Ga: nem tudsz.<br> F: te sem. <br> Ga: De nekem itt van Voldemort.<br> F: nekem meg Szarumán. Meg egypár lidérc. Meg Bombadil Toma. Hogy a balrogról ne is beszéljek...<br> Ga: De azt megöltem!<br> F: Csakhogy újra látlak, Gandalf...<br> Ga: Mi volt velem. <br> F: csak egy gyors fellángolás. De amilyen erős, olyan rövid is volt. Már elmúlt. <br> A: Ahh... Én, mint Cornelius Caramel, mágiaügyi... Király, megparancsolom...<br> F: Látod, nem tart soká.... <br> <br> Vacsoránál:<br> Ga: Frodó! Mi van a homlokoddal?<br> F: Á, csak elkapartam egy pattanást...<br> Ga: És mióta vagy szemüveges?<br> F: Sajna, elvesztettem a kontaktlencsém Mordor... izé... Roxmortsban, ugye, Ron...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29748 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lássuk a macit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29742 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Visszatértem.<br> Írjak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29731 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lehet, hogy a film is aért késik, mert sztrájkolnak az orkok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #29714 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mivel a bemutató késik, egyelőre sztrájkolok... Nem írok több paródiát ha minden hír igaz, és jövőre is késik a film.<br> Ez esetben megnézem valahol külföldön felirattal... az ő bajuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29700 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Be kell szereznem a Gyűrű kúrát... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29699 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Most egy hét szabadság következik, mert nem lesz net hozzáférésem... addig is... semmilyen paródia nem jut eszembe... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29695 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na jó van...én is írok...<br> Gondor ostroma<br> <br> Katona: azistenit!!! Bombáznak!!!<br> Pippin: de még nem is találták föl a bombát, te...(egy kézigránát süvít el a feje fölött, majd Beregond lábai közé esik)<br> Beregond: no ez meg mi a szösz?<br> Ember: a szösz? Az olyan kis pihécske, ami pl. a takarón...<br> P: az egy kézigránát!!!<br> B: mi va...arohadtéletbeee!!!(odadobja az embernek)<br> E: a kézigránátot először ki kell biztosítani, majd 3 másodperc elteltével a célpont felé hají...(felrobban)<br> K: viet-kongok!!!<br> Babe: fuss, Forrest, fuss!!!<br> P: tünj mán innen, te fogyatékos!!! Na tegyél mán le!!!<br> Forrest: meg kell találnom Babét!!!<br> Wallace: támadás, hős skótok!!!<br> P: jé! Ez Mell Gibbon!!! Jackson, honnan szedtél össze ennyi dohányt?<br> PJ: sajna, nem volt pénz studióra, de a kedves Gibbon úr megengedte, hogy A rendíthetetlen filmjében a szoknyás skótdudások mellett mi is szerepeljünk...<br> P: na és ki ez a hülye, aki most vetett fel a vállára egy döglődő szivaros hadnagy mellé?<br> Dan hadnagy: Gump, maga töketlen!!! Tegyen mán le!!!<br> F: de a mamám mindig azt mondta...(sortüzelés)<br> P: fúj!!! ti rohadt skótok! Mit fingtok a másik képébe?!<br> K: mérges gázt eresztettek a bunkerbe!!!<br> Denethor: nem várom meg, amíg kibeleznek!!!<br> P: Főnök, ne!!! Hagyja békén a nitroglicerin készletet!!!<br> Faramir: mielőtt meghalok, rágyújtok egyre...<br> Mindenki: NEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!<br> <br> Az ork seregvezérek párbeszéde<br> <br> 1: és tényleg megitta a vérüket?<br> 2: aha...az ilyeneket hívják vámpíroknak...<br> 1: miért? Pír van az arcukon s vámot szednek?<br> 2: meglehet...de ez a DraCola vmi őrült volt...<br> (egy hatalmas robbanás)<br> Ork1: mi az ott az égen?<br> Ork3: madár!<br> Ork4: nem, repülő!<br> Ork5: nem, ez Superman!<br> Ork31789546: nem, az csak egy kigyulladt skót...<br> Wallace: támadááááás...<br> Ork3: hallottátok?<br> Ork31789546: ja, igen, azt mondta: támadááááás...<br> Ork1: akkor támadááááás...<br> 1: vissza, barmok!!!<br> 2: gyertek vissza! Az ott az aknamező!!!<br> Ork3: hol...(cafatokra robban)<br> Ork4: afrancba! Kerüljük ki ezeket a dudoroka...(szétrobban)<br> Ork5: Fénylő győztes fegyverünk...<br> Ork31789546: mi nem ismerhetjük még Händelt...<br> Ork5: akkor...vigyázz, egy bombaaa!!!<br> Ork31789546: ezt a dalt nem ismerem...(felrobban)<br> Ork1: BUMM!<br> Ork5: jaaaaj!!!<br> Ork1: hehe, bevetted...(bumm)<br> Ork5: megszívtad...(bumm)<br> Ork4: ööö...ja, én meghaltam...<br> 1: nyugi van, még maradt vagy 20 millió katonánk...<br> <br> Minas Tirithben<br> <br> P: kösz, főnök...<br> Gandalf: na, mi történt?<br> Aragorn: hát csak Denethor...<br> G: hé! te még nem jöttél át a Holtak Ösvényén!<br> A: Jackson! Egy normális forgatókönyvet nem tudnál írni?!<br> PJ: nem én írom...az a forgatókönyvíró dolga...<br> Katona: betörtek az orkok! De viszont az aknamezőnk hat orkot leszedett...<br> (egy ork egy kézigránátot domb Pippinhez)<br> P: afrancbaaaa...<br> (megjelenik Pippin előtt egy szellem)<br> Szellem: Ha egykoron szeretted atyádat, bosszuld meg rút, erőszakos halálát...<br> P: na ne, Hamlet...<br> H: kussolj őfelségem előtt...na, szal az Erő veled van...<br> P: komolyan?<br> H: nem biztos, de azt mondták, ezt mondjam...<br> P: és?<br> H: és mindjárt a képedbe robban egy kézigránát, szal használnod kell az Erőt...<br> P: az erőt?<br> H: nem, az Erőt...<br> P: oké...de hol van?<br> H: ez csak vmi lelki baromság, szal nem megfogható tárgy...összpontosítanod kell...<br> P: de hogy?<br> H: mintha a wc-én ülnél s menne a hasad, vhogy úgy...<br> P: na, akkor állj félre, mert büdös lesz...<br> H: ne félj, megszoktam...én is kifingtam...<br> <br> Na jó, többet nem tudok, még meditálnom kell két hetet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29692 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szivesen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29691 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Köszi! Önbizalmat adtok! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29690 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ez is jó!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29689 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
És ez milyen? (már visszakapcsoltak :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29688 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
hahhh! Ez itten dícséret?<br> Na... mivel tegnap sikerült kijutnom a teremből, így folytathatom:<br> Szúszakáll: Nos... öhhhhekkkhh... mennyünk a tanácsba!<br> P: Jó... Milyen messze van?<br> T: Több, mint 10 méter?<br> Sz: Négyezerötszázhetvenkét wellépés, azaz 9.43 méter. <br> T: akkor jó...<br> (3 nappal, 3 éjjel és még sokat mennek)<br> Sz: Hhhhh... itt vagyunk... <br> T: Na... elfáradtam! <br> P: Mozdulni se tudok!<br> Sz: Öhhhgehhhehhhkkkkhhhhhh.... Hahóhuhóahhheeeeeeee! Hol a többi well?<br> WETA: Több is kell?<br> PJ: ÁÁÁÁáááááá....<br> WETA: Peter! Te kopaszodsz?<br> PJ: Na! Tápláld a többi wellt!<br> Wellek: Itt vagyunk! Tanácskozzunk!<br> Sz: A wellek titkos nyelvén!<br> W: hahuhóóóóóhihehe!<br> Sz: Hóha? hahhha! hehehihehe!<br> W: Hüüüüüüü!!!!! Haaaaa!<br> P&T: He?<br> Sz: Megyünk, ledöntjük Vasudvardot!<br> Jöjjenek az összes wellek!<br> PJ: HOL vannak a többi wellek?<br> WETA: MUszály?<br> PJ: MI az, hogy muszály-e? NAná!<br> WETA: Nincs elég kapacitás... ki kell kapcsolni téged.<br> PJ: Mi a ......<br> WETA: Még mindig kevés! A paródiaírót is ki kell kapcsolnom, sajna.... <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29686 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hálás kösz az irományokért! Jó, ha az ember kiröhögheti magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29684 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Végre legalább derültem egy kicsit!<br> Köszi Alyr!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29683 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na! Írok:<br> Fangorn, folytatás<br> Szúszakáll: Na. Gyertek utánam. Nem tudlak vinni titeket...öööhhhhhekkkhhhhggggghhhh...<br> P: Mér?<br> Sz: Mer' én csak számítógépben létezek... Te meg nem...<br> T: Most akkor gyalogoljunk?<br> Sz: Ja...<br> P: Ne mááááá....<br> Sz: khöhhhggggehhhehhhh...<br> PJ: Menjetek már, mert lejár a műsoridő!<br> (mennek, mendegélnek, csak enni, aludni, inni, pipázni meg nőzni állnak meg)<br> Sz: Hát...öhhhgehhh..,. ez a mi bánatunk. Nincsenek wellasszonyok. Csak wellányok, mert senki se akar gyereket...<br> P: Meddig megyünk még?<br> T: Innen már alig látni az erdő szélét...<br> Sz: Ez az egyik wellházam. Csö.. csöhhhggreghgrrrehhhh.... vagyis csöpögő barlang. Holnap megyünk welltanácsba.<br> P: well, well... okéj, Szúszakáll, van kajád?<br> T: Ja...<br> Sz: kaja... ka...k... ... ERROR. PROGRAM FAILED. <br> PJ: Áááááááááárrrgggg! (a haját tépi)<br> WETA: Baj van? Á, csak egy kis leállás...<br> T: Te, WETA prof. mikor lesz kész az új sisak? T'od, az új eljárással készült...<br> WETA: köv. jelenet. De indul a well.<br> SZ: Gyerünk a welltanácsba. Ott kaptok fegyvert. vadiúj. <br> T: Kicsit furcsán beszélsz...<br> <br> <br> <br> <br> sajna itt abba kell hagynom, mert rámzárták a termet, és nem tudok kimenni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29676 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nem rossz!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #29673 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kívánságod számomra parancs:<br> Fangorn<br> P: Ajjjajjjajjjj...<br> T: Egyetért...<br> Grisnák: Kuss!<br> Uglúk: Ne szólj a fogjaimhoz!<br> G: AArGGGGGGHHHHH!!!!<br> U: ÁÁÁÁÁRDFGSHHHHHHHHH!!!!<br> G: Meghalsz!<br> U: nem! Én mondtam több betűt!<br> G: UÁGGGGGGRRTT!!!!<br> U: Bloittejfvsdfgfkdbnsdfdufngkj!<br> G: Ezt nem is lehet kimondani!<br> U: Kuss!<br> T: Éhes vagyok!<br> P: Én is!<br> T: Meg szomjas!<br> P: És pisilni kell!<br> T: És egy jó nő se lenne...<br> G: KUSS!<br> U: NE MERJ SZÓLNI A FOGJAIMHOZ!<br> G: Még, hogy a tieid!<br> U: Mér? Kié lenne?<br> G: Az enyém és Lugbúrzé!<br> U: Nem! A fehér kézé!<br> G: A Vörös Szem!<br> U: Fehér Kéz!<br> G: Fiúk! Öljétek meg!<br> U: GYerünk, Uruk-hai!<br> G: Gyertek! <br> (csata, halottak, majd továbbmennek)<br> G: Ma az én emberem viszi őket!<br> U: Az enyém! A tieid nyamvadt hegyi kukacok!<br> G: A tieid meg kevertvérűek!<br> U: De most én iszom vizet!<br> G: Én!<br> U: éN eszem!<br> G: ÉN!<br> U: ÉN!<br> G: ÉN!<br> U: ÉN!<br> Ork őr: A bátor rohírok csapdát állítottak, cselt vetettek, és hátba támadtak!<br> U: AZ én embereim támadnak!<br> G: AZ enyémek!<br> (kis idő múlva)<br> P: Ezek megint ölik egymást...<br> T: Ja... Abból az ezerből, ami elindult alig 200 maradt...<br> P: Szerinted megölik őket a rohírok?<br> T: Azt olvastam Elrondnál, hogy szörnyen bátrak... vagy kiéheztetik az elenfelet, vagy messziről felrobbantják, de az is lehet, hogy gáztámadást alkalmaznak...<br> P: Miiiii??!!<br> T: Az volt a jelmondat, hogy hülye, aki egy rohaninak hátat fordít, és láthatóan gyengébb nála...<br> P: GÁZTÁMADÁS?<br> T: ne félj, körbevettek, magukat irtanák ki egy gáztámadással.<br> P: Akkkor mi az a nagy zöld felhő?<br> T: Inkább menjünk.<br> (kicsit később)<br> P: Mekkora nagy erdő...<br> T: Alig látom a túloldalát...<br> Szilszakáll: Köhh-köhh--- ahhagharrghhh....<br> P: Jaj de csúnyán köhögsz...<br> T: És milyen kövér vagy!<br> P: Te ki vagy?<br> Sz: Nem tudod? Nem baj... öhhhkkhhhh.....<br> P: Csak nem ent vagy?<br> Sz: Nem vagyok fent. lent vagyok...<br> P: He?<br> T: Mi hobbitok vagyunk...<br> Sz: Én egy....ökkhhhhokkkhghgheeee....mi is vagyok?<br> PJ: Már megint elfelejtetted? Hogy tud egy számítógép szöveget felejteni?<br> WETA prof: Dolgozunk az ügyön...<br> PJ: De mindjár itt a bemutató...Na nem baj. egy well vagy...<br> Sz: ja... igen: well vagyok, a nevem Szúszakáll... ökkhhhgökkhhhg...<br> P: És honnan származol?<br> SZ: A.... izé.... trollokról vett mintát a teremtőm...<br> PJ(tajtékozva): FORRRDÍTVAAAAA!!!!!<br> WETA: dolgozunk rajta...<br> SZ: ...mőtmeret a tátnim ttev lórkollort ....ézi ....A<br> P: Ki írta ezt a vacak szöveget ide?<br> T: Én nem tudooooommm..... (közben vadul mutogat PJ-ra)<br> PJ: Kellett nekem elkezdeni ezt a vacakot...<br> WETA: Dolgozunk rajtad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.112 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére