Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Több
6 éve 10 hónapja #412895 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Sziasztok!
A készítő véletlenül duplán gyártotta le az általam megrendelt nyílvesszőket, így most van +10 db zöld tollú tündevesszőm. Ha valakit érdekel, jelezze!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #412531 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Kedves íjászok! Mivel a tavaszi talin vasárnapra csak a kirándulás van programtervbe véve, ami nálam eleve "lesérült",ezért arra gondoltam, hogy ne essen ki annyi idő kihasználatlanul, vinnék íjat, meg nyílvesszőket, és a szép tavszi időt megtisztelnénk egy kis céllövészettel. Biztos találunk a camping területén erre alkalmas helyet. Ki akar csatlakozni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410936 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Nem gáz, úgyse sikerült eddig semmit se összehoznunk... Pedig kéne! :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #410933 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
És én ezt csak most veszem észre? :D
Hooops.

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #410808 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Hát, elég sokáig szoktam bent lenni az egyetemen, meg gondoltam hogy a dolgozó népeknek is jobb :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410807 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Adanedhel írta: Najó, csináltam egyet: doodle.com/nrsryrcwbafe6ybm Töltsétek!



Ezek szerint a sima hétköznapok nem játszanak:) Nekem a h-sz ami biztosan szabad, k-cs tuti ügyeletes vagyok, nem érek be a városba csak 6 körül/után, a péntek pedig változó. A hétvégéim foglaltak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410804 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Najó, csináltam egyet: doodle.com/nrsryrcwbafe6ybm Töltsétek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410769 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Bocsánat, kicsit megfeledkeztem erről... Tud valaki doodle-t csinálni? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410753 Írta: serpa
serpa válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
nekem a péntek már foglalt, de egy csütörtöki lövöldözés netán? doodle-t mindenképp :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410752 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Ja értem! Nem baj, ott még nem voltam, érdekel milyen :D
Nadeszóval, legyen-e pénteken közös lövöldözés, vagy se? Vagy lehet gyártani egy doodle-t, kinek mikor jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410733 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Nyolcan egyszerre a Kerecsenben sem lehet, négy lőállás van csak. A lőtér szabályzata szerint nyolc fő tartózkodhat bent egyszerre, és egyidejűleg négyen lőhetnek, a másik négy [s:xji0j3kk]a célpont[/s:xji0j3kk] segít / felkészül / zavar / értékel / stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410714 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Igen, de ott nem lehet 8an egyszerre lőni :D És hamár akkor nekem az jobban tetszik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410703 Írta: serpa
serpa válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
de mondjuk az Alibiben is 800 egy óra, de 1200ért már egy egész alkalmat lehet lenni (6tól ameddig csak vannak, olyan 10ig kb.).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410702 Írta: serpa
serpa válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
per kopf, de szerintem ha beválik a hely érdemes a bérlettel próbálkozni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410698 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Per kopf AFAIK, legalábbis úgy nemléxem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410694 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
ja es ez fejenkent 800 huf vagy cakumpak?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410690 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Adanedhel írta:

serpa írta: Nemrég beszéltem a Kerecsennel más okokból is, és ott péntekenként lehetőség van csoportos foglalásra 17-től 21ig, és 800 HUF/óra a díj.


Ez nagyon jól hangzik, akár lehetne is szervezkedni akkor egy időpontra! :D
Szeptember első hete pl?


Ha mondjuk hattól lőjük be az időt, akkor nekem jó. (addigra oda is érek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410686 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

serpa írta: Nemrég beszéltem a Kerecsennel más okokból is, és ott péntekenként lehetőség van csoportos foglalásra 17-től 21ig, és 800 HUF/óra a díj.


Ez nagyon jól hangzik, akár lehetne is szervezkedni akkor egy időpontra! :D
Szeptember első hete pl?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410684 Írta: serpa
serpa válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Nemrég beszéltem a Kerecsennel más okokból is, és ott péntekenként lehetőség van csoportos foglalásra 17-től 21ig, és 800 HUF/óra a díj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410682 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Én is érdeklődnék, a csapat terveinek alakulásától függő mértékben (két másik fura sport mellett sem időm, sem pénzem egyébként komolyan foglalkozni íjászattal, de mindig is örültem a lehetőségeknek, amikor lehetett vele próbálkozni, tanulgatni, és természetesen vállalom a vonatkozó anyagi terheket, amíg nem túl vészesek, ha lesz közös íjászkodási lehetőség).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410645 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Na, végre sikeresen megtaláltam a fórumot, és nagyon örülök, hogy létrejött ilyen kezdeményezés, mert íjászkodni jó. :P

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410639 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Sziasztok!

Néhány lőtér elérhetősége (benne van a Kerecsen is).
ijasz.lap.hu/ijaszloter/21063171

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410638 Írta: Nincs
Nincs válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Schreiner János írta: Balázst se hagyjuk ki, úgy emlékszem, őt is érdekli!

Köszönöm, hogy szóltál, valóban érdeklődök :)
Fel tudom ajánlani íjamat (26 fontos szkíta) és vesszőimet (1 gyerek, 2 ifi és 4 felnőtt, de majd még bővülni fog) én is, valamint pestiként én is részt vennék a lőtéri gyakorlásokon, mivel eddig csak kartondobozra és hungarocellre volt alkalmam vadászni, Pest határában egy elhagyott építkezés mellett, és van annyi zsebpénzem is, hogy beszálljak az említett költségekbe (felszerelés, lőtér)

Nincs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410637 Írta: serpa
serpa válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Hali!

Én is jelentkeznék a csoportba :) Fel tudom ajánlani a saját íjam (SF Optimo, 36#), 12 db carbon vessző, újvédő, alkarvédő. Együttíjászkodásra szerintem a is a Kerecsen jobb. Én az Alibibe járogatok, de az állandóan "foglalt".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Nem isu csoportot akartam oda, csak a csopprtot linkelni. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410630 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Sú (Heru Mornie) írta: Azt beszéltük meg, hogy nem visszük ki facebookra a csoportot, ennek szellemében csak a topik hírét vidd, légyszi. :)

Tudod, mi az elit íjászok vagyunk, derogál nekünk a facebookos plebs :D DD
(vicc volt, mielőtt még valaki komolyan venné, és megsértődne...)

Éljen az elit! ;)
"Éljen és virágozzék a cseresznye!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410629 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Azt beszéltük meg, hogy nem visszük ki facebookra a csoportot, ennek szellemében csak a topik hírét vidd, légyszi. :)

Tudod, mi az elit íjászok vagyunk, derogál nekünk a facebookos plebs :D DD
(vicc volt, mielőtt még valaki komolyan venné, és megsértődne...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410628 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Juhuuu!!!:)


Én fel tudom ajánlani az íjamat, illetve a vesszőimet a gyakorláshoz. Akik lőttek vele a táborban azt mondták, hogy jó.

Kitehetem facebook csoportba a topicot? Szerintem van, aki nem is látja, hogy van (nekem is Ada szólt).

Lőteret sajnos nem ismerek, és egyelőre pénzem sincsen (de már van állásom, így októbertől pénzem is lesz úgyám!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410592 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)

Sú (Heru Mornie) írta: ... Ha csak annyit érünk el vele, hogy a táborban, KÖMT-ön, tavaszi talikon biztonságos körülményeket tudunk teremteni egy kis örömíjászathoz, az nekünk, íjászoknak is, és nekünk, MTT-seknek is jó. ;) ...Gondoljátok tehát azt is át, hogy mennyire tartjátok fontosnak ezt, és tudtok-e anyagi vagy tettekben megnyilvánuló áldozatot is hozni érte – ettől is függ ugyanis, hogy mekkorát álmodhatunk.
...Más: jó lenne, ha azt is jeleznétek, hogy ki tud jól megközelíthető lőteret, ahol esetleg az unalmas hétköznapokat is megszínesíthetjük egy kis íjászattal...

Részemről a hétköznapi közös íjászat sajnos "lesérúlt" (a fizikai távolság okán).
A találkozókon, stb. nagyon szívesen lövöldözök, az sem baj, ha nem egy vesszőgyilkos ágybetét lesz az ellenség. ;) A cél érdekében hajlandó vagyok anyagi áldozatra is, rendes vesszőfogó esetleg 3D-s célok beszerzése érdekében. Amennyiben valaki vállalja, hogy megtanít minket szalmát fonni, akkor saját kétkezi munkámat is felajánlom, hogy valamelyik alkalommal fonott szalma vesszőfogót készítsünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410548 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Egy Húron Pendülők (az Íj köre)
Gyors hírek: Balázst update-eltem (Szeidl Balázsról beszélünk, ugye?).

Idhren, aki a társaság elnöke jelezte, hogy támogatja a kezdeményezésünket, főleg, amíg ez tettekben és elvekben kell jelentkezzen. Ezen túl is elképzelhető támogatás, ha azt az elnökség jóváhagyja. Két dologra számíthatunk szerintem: egyrészt erkölcsi támogatásra, ami nem lebecsülendő. Máshogy hangzik, ha egy baráti társaság akar például szponzort találni, mintha egy egyesület :) és ez csak egy eleme a képletnek. Anyagi támogatás sem elképzelhetetlen és nem is példa nélkül álló, de ehhez az is nagyon fontos, hogy a körünk ténylegesen és jól működjön, az MTT-sek valóban szeressék és igényeljék. Elsősorban tehát magunknak kell tenni ezért. De mondok egy példát is: a táncosok évekig jelezték, hogy a próbáikhoz, előadásaikhoz szükségük lenne megfelelő táncszőnyegre, ami nem olcsó. Végül meg is kapták (és meg is dolgoztak érte!), és most már évek óta használják (az MTT javára is), táborokban, nyilvános megjelenéseinken (LEP, filmbemutató, stb.). Tehát azért is jó példa, mert jelzi, hogy kölcsönös érdekeknek kell találkozniuk. Szerintem mi is találhatunk ilyet. Ha csak annyit érünk el vele, hogy a táborban, KÖMT-ön, tavaszi talikon biztonságos körülményeket tudunk teremteni egy kis örömíjászathoz, az nekünk, íjászoknak is, és nekünk, MTT-seknek is jó. ;) (Ugye nagyon feltűnt, hogy kétszer is a "nekünk" névmást használtam? :D ) Gondoljátok tehát azt is át, hogy mennyire tartjátok fontosnak ezt, és tudtok-e anyagi vagy tettekben megnyilvánuló áldozatot is hozni érte – ettől is függ ugyanis, hogy mekkorát álmodhatunk.

Persze nem feltétlenül szükséges ilyen léptékben gondolkodnunk. Maradhatunk kicsik és elhajózhatunk nyugatra. Elvégre íjjal halászni is lehet :D :D :D

Idhren e-mailjének zárómondatát mindenképpen ide szeretném idézni:

De hajrá, íjászok előre! :)


Más: jó lenne, ha azt is jeleznétek, hogy ki tud jól megközelíthető lőteret, ahol esetleg az unalmas hétköznapokat is megszínesíthetjük egy kis íjászattal. Lehetőleg budapesti, frekventált helyen lévő, hosszan nyitva tartó és olcsó hely kellene. Én a Kerecsenbe jártam, és meg is felelne a helyszín, ha együtt akarunk menni és le tudjuk foglalni időben. (Kb. 15 méteres lőtér van légkondicionált pincében, többnyire jól karbantartott lőfallal, célokkal, ahol egyszerre nyolc íjász gyakorolhat négy lőállásban. (Nem, nem egymás mögött, csakis egymás mellett.) Felszerelés és szerviz is van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.204 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére