Hírek

Több
21 éve 2 hónapja #97075 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Penngaladiel kuldott ujabb 40 ikont. Ugyhogy nezzetek korbe ismet :)

:battleelrond1: :celebrian1: :celeborn1: :merrypippin:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96917 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Penngaladiel segitsegevel felkerultek Gyuruk Uras emoticonok :D
:legolas3: :disappear: :sam2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95975 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Hírek
A Fókusz Online Könyváruházban Tolkien-könyvek akciója zajlik:

www.fokuszonline.hu/cgi-bin/star ... zo=TOLKIEN


Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94724 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Új szavazást nyitottam.
A kérdés:
A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Keressétek a Szavazás kategóriában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94631 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Hírek
Figyelem!
A mai napon újra megnyílt a LOTR kártyajáték rovat, a Decipher kártyajáték és Lay's kártyák fóruma. Várjuk a gondolatokat, élményeket, csere-ajánlatokat.

Továbbá nyitottam egy Faramir (David Wenham) topikot. Azt hiszem ez magáért beszél, nem igényel további magyarázatot.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93972 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A hivatalos oldalra felkerult egy special edition Gollamrol.
Tobbekkozt 3 uj hatterkep, es egy kepernyovedo is letoltheto.
A hatterek:
www.lordoftherings.net/media/des ... m_1024.jpg
www.lordoftherings.net/media/des ... m_1024.jpg
www.lordoftherings.net/media/des ... h_1024.jpg

A Gollam oldal cime:
www.lordoftherings.net/index_edi ... ollum.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93096 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Hírek
ROTK naptár képei óriásiban:

www.hardwired.hu/forum/forum.hw?t=5218

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90832 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Hírek
Új, LOTR-ral és a film/könyv egyes szereplőivel foglalkozó oldal:

nostale.raindrops.hu

(Nem az enyém, én csak közvetítek :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90711 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Hírek
A 111. szülinap kapcsán olvastam, és gondolom ide is illik kitenni. :D

Legjobb tudomásom szerint - most hívtak az RTL-ből - hogy szerdán, azaz 8-án lesz az összeállítás a Fókuszban! (Merthogy 9-étől vetítik a mozik a TTT-t!) De azért izzítsátok a videót már kedden, nehogy lemaradjunk róla, ha mégsem szerdán lenne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #89682 Írta: Mithrill
Mithrill válaszolt a következő témában: Hírek
Sziasztok! Ha valaki még nem tud róla, Január 11.-én 14:10-kor a Spektrum tv-n Tolkien műsor lesz!!!!!!!!!!!!! :itscool: :hello:

Mithrill

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #88994 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Hírek
Figyelem! Völgyzugoly ismét beindult egy ideiglenes szerveren, amíg a Fantasya.hu be nem indul (legkorábban január végén), ezen az ideiglenes címen érhetitek el:

volgyzugoly.uw.hu

Kélek, terjesszétek tovább e hírt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88008 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Hírek
Ha esetleg valaki még nem talált volna rá, van végre magyar hivatalos oldala is a filmnek :bounce: :

www.agyurukura.com/index.html

Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a miénk! :biggrin2: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87888 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hírek
Ma késő este az RTL-Klubon 23:55-00:30 között adják: "Így készült a Gyűrűk Ura - Visszatérés Középföldére" (Amerikai werkfilm). :wink: :hello:
(Boldog Karácsonyt! :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87006 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Hírek
egy kicsit bővebb ismertető:
Január 11. 14:10
Tolkien
Minden Tolkien életéről, és arról, hogyan született meg a Gyűrűk Ura.....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86591 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A Delta Vision gondozasaban mar magyarul is megjelent A Gyuruk Ura szerepjatek.
Bemutato jatek januar 3-an a Corvin-ban lesz a szuletesnapi unnepsegen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #85586 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Hírek
Még valami: januárban a SpektrumTv-n lesz Tolkien-ről, úgyhogy tényleg érdemes betárazni videókaziból.
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #85097 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Hírek
Ma éjjel (1 óra körül) ismétlik a Pro7-en a vasárnapi CinemaxxTV c. műsort, amiben leadják a novemberi TTT-előzetest. Videókat izzítani!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #84736 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Hírek
Akik szeretnének többet megtudni az MTT-ről, illetve belépnének az Egyesületbe, de nem tudják, hogyan és miképp, az keresse fel ezt az oldalt: www.tolkien.hu/mtt/ . A tolkien.hu főoldaláról elérhető (a legfelsőbb hír most).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #84198 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Hírek
Aki szeretné, hogy a művei jan. 3-án a LEP-en ki legyenek állítva, az jelentkezzen nálam priviben vagy mail-ben.

Bármilyen képzőművészeti alkotás szóba jöhet, itt nincsenek megszorítások, mint a rajzpályázaton.

A részleteket a Közösség/Képzőművészet topikjában olvashatjátok.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #83967 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Hírek
Figyelem!
MTT rajzverseny!!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83113 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Hírek
Szeretnétek együtt szilveszterezni? :dance: Akkor tekintsetek be a Közösség szilveszteres topikjába.

[size=9:2900kvqg]Kriszana: Értelem szerűen a Szavazás-ban tudsz szavazni...[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82396 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Új szavazás!

A kérdés: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82003 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Sziasztok!

Tovabbra is vannak gondok a szerverrel, de legalabb a forum megy egyenlore.
Mint azt a hibauzenet is vilagossa tette az elmult heten a forum adatbazisat toroltek a szerverrol (szamomra ismeretlen, hogyan tortent), es oktober 31-i volt az utolso mentes. Ezert az azota tortent bejegyzesek, privat uzenetek elvesztek.
Sajna ez van.
Az oldal funkcionalis mukodesevel amugy meg mindig gondok vannak. Remelem ezek megoldodnak hamarosan.

Amugy: Ma lettunk 2 evesek!
Pont ma tortent ket eve, hogy feltoltottem a www.tolkien.hu cimre az oldal elso valtozatat. Szoval: Boldog szuletesnapot Tolkien HU! :hello: :cheers: :hello: :cheers: :hello:
Szerettem volna ha ez az evfordulo kicsit maskepp sul el es terveim szerint az oldalra tobb uj funkcio felkerult volna, de hat igy sikerult...
Az oldalt frissiteni tovabbra sem birom, de talana heten mar igen.
(Az esetleges jokivansagokat legyszi ne ebbe a topicba :) )

Az elmult het esemenyei miatt elnezest kerek mindenkitol. (Meg ha nem is rajtam mulott a dolog)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #81738 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Hírek
Ide is beteszem:

Akinek szülőjét meg kellene győzni, hogy a talikra, a táborokba és a különböző MTT-rendezvényekre elengedjék, az írjon nekem vagy Battinak egy privit címmel (és névvel!) együtt!

A címeteket is küldjétek, mert már lehet postázni a levelet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #81511 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A forumon mukodik vegre a kereses, a megtalalt hozzaszolashoz ugranak a linkek egybol, illetve a profilokban talalhato "osszes hozzaszolas" kereses is jol mukodik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80696 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hírek
Kapható új kiadásban az Elveszett mesék első kötete :!: Én A Pozsonyi Pagony nevű gyerekkönyvesboltban botlottam bele, de azt hiszem az utolsó darabot vettem meg... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #80483 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Hírek
1. Bocs. :arrow: hogy ideírom, mert yobb ötletem nincs.
2. Bocs. :arrow: hogy talán még látni fogod ezt a szöveget valahol máshol...


Nos, csapjunk a nazgulok közé. Megalakult a Palantír Társaság. 'Tolkienról , -kicsit komolytalanabban... ' Főleg azért alakult, mert szegény szeged-környékien nemigen tudnak utazgatni. Havi összejövetelek, nix tagdíj, Szegedi központ. Info: palantir@posta.net

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #79242 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Hírek
Figyelem! Akit érdekel a Fekete Szilmarilok, ami nem más, mint a közismert mű Melkor szemszögéből bemutatva, nézzen be a Szilmarilok topicba! Igen érdekes, sajnos csak egy részlet. :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #78142 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Új Két Torony előzetes

Október elsején felkerült a netre az új Két Torony előzetes. Hossza 3 perc, és tele van jobbnál jobb jelenetekkel.
Quick Time formatumban jelent meg, nagyon jó minőségben. Négy mérete 5 MB-tól 40 MB-ig. Letölthető az www.apple.com/trailers/newline/the_two_towers/ oldaláról, illetve idehaza az www.rpg.hu -ról.Itt az oldalon 130, az előzetesből kimentett képkockán át végigkísérheted a jeleneteket.
www.tolkien.hu/film/LotRMTTT_tr2.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #77921 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Hírek
Pár hónappal ezelőtt került be a Legolas topikba egy link az Orlando Bloom Multimedia-ról, The Fellowship Diary címen. Ez a film szereplőitől tartalmaz idézeteket, sztorikat (többnyire). A cím: orlandomultimedia.net/diary/fell ... ry800.html
Lefordítottam a dolgot, egy hosszabb cikk kivételével, amin még dolgozom, de ideiglenesen fent van abban az állapotban, ahogy éppen van. Az idézetekben is van egy-két dolog (spéci kifejezések és hasonlók), amelyekkel még nem sikerült megküzdenem, de kijavítom, amint tudom.

A fordítás tehát itt érhető el (bár most éppen valami zűr van vele :cry: ):
pennie.freeweb.hu/doc/naplo.htm

Enjoy! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.541 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére